כוכב נולד או בלוף גדול?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏9/12/04.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא התרשמתי ממנו כסולידי ביותר, לא משהו מבריק אבל בסה"כ שקט למדי, ובעצם זה מה שאתה רוצה לראות משוער (ולא איזה פרא אדם עם הצלות מדהימות לפעמים אבל גם עם הרבה שטויות כמו להמן). לטעמי סקוט קארסון הוא שוער עם פוטנציאל גבוה יותר, אבל אני מניח שגם שמו של אשדאון יקושר לנבחרת בזמן זה או אחר...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשדאון שוער סביר. הבעיה הגדולה שלו הוא הגנת המסננת העלובה שעומדת לפניו. ממה שראיתי העונה, אריאן דה זאאו הוא אחד משחקני ההגנה הגרועים בפרמיירשיפ, שלא לדבר על גריפין, סטפאנוביץ' ופרימוס הבהמה.

3. Hammers Fan Member

אנגליה צריכה שוער ודחוף.

לא ראיתי משהו מיוחד אצל מאשדאון, עוד שוער בפרימיירשיפ מבחינתי, אבל קארסון בהחלט יכול להפוך למס' 1 של ליברפול כבר בעונה הבאה.

מה עם קירקלנד דרך אגב? נכנע סופית לפציעות?

4. toon-UPON-tyne Member

יש לו עוד מספיק שנים להתגבר על הפציעות ואם הוא לא יהיה קורבן לחילופי השוערים התמידיים בליברפול אני מאמין שבסופו של דבר הוא יתפוס את חולצת השוער הראשון באנגליה (הכוונה לקירקלנד), אלא אם רובינסון ישפר הופעתו וייתן לו תחרות.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכושרו הנוכחי פול רובינסון שוער טוב מאוד ואפילו מצויין, אני לא חושב שלאוהדי הנבחרת האנגלית יש על מה להתלונן. קירקלנד בהחלט לא תחרות כרגע, עם כל הפציעות שלו.

6. orend84 Member

שון רייט פיליפס מוכר לך השם הזה?!?!? הוא שחקן כנף!!!.

7. orend84 Member

יש לו כבר מחליף קארסון

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שלא הקפצת הודעה מימי קווין קיגן. ולא, כששון רייט פיליפס, בקהאם ואפילו ג'ו קול שהופך לשחקן כנף נהדר, הם האופציות היחידות שלך, זה לא מבחר מדהים במיוחד.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האכזבה הגדולה שלי העונה היא ג'ון סטיד. החלוץ בן ה-22 נקלע לכושר הזוועתי של הקבוצה שלו, נותן עונה גרועה למדי ופשוט דרך במקום. תחילתה של השקיעה?

http://img.ssz.co.za/040211JonathanSteadCelebratesGbg.Xxx
    סטיד בימים טובים יותר.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט גם מאכזב אותי, אחרי העונה המדהימה שהוא נתן בשנה שעברה, כשהוא הגיע רק באמצע העונה מהאדרספילד וכבר אחרי חודשיים דיברו עליו כעל מועמד לנבחרת, ציפיתי שהוא לפחות ישחזר את הישגי העונה שעברה אם לא יתעלה עליהם. גם חברו לחוד, סקוטי אומנם אך עדיין מבטיח, פול גלאגר, פרח בעונה שעברה וקצת דועך העונה. אולי זה מערך החלוץ היחיד של יוז שמעדיף בהרכב את דיקוב שפוגע בהתקדמותם?

אגב, מאז שדיברתי עליו פה ימים ולילות דאונינג לא פוגע בכלום, גם אותו הצלחתי לנחס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx . וכשסטיוארט רע גם בורו רעה, ותשימו לב לצניחה בכושר שלהם בחודשים האחרונים כתוצאה מההיחלשות של סטיוארט. אני כבר לא רואה אותו עובר ליונייטד בקיץ...