כפר המוסיקה של קוקה קולה בניצנים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י לילך, ‏17/7/04.

1. ראול Member

חחחחח הרגת אותי עם סאות'פארק. קבל ח"ח.

אני אגיב מילה מילה.
    ""היהודים" היא האופצייה היחידה שיש לחובבי מטאל בארץ לקבל על פני מיינסטרים."
    נכון, למה זה גורע מהם להיות להקה מעולה?

"הקול של הסולנית שלהם גרוע עד כאב"
    אורית פטרובר היא אחת הזמרות הכי טובות בארץ וסולנית הרוק הטובה ביותר בארץ. החל מהמנעד שלה, הטובים והכי חשוב הfeel המדהים שמעביר צמרמורת בכל מילה. החספוס בקולה זה עניין של טעם ואין מה להגיד על זה. חוץ מזה היא כוסית...

"יכולות הנגינה שלהם נושקות לאפס "
    אחי, זה כבר לא גובל בטעם כמו בשאר... מילא היית אומר שאתה לא אוהב איך שהם מנגנים... אבל חוסר יכולת נגינה זה אבסורד. כל אחד ואחד בלהקה הוא וירטואוז, בעל יכולת ביצועית גבוהה ויכולת אילתור מרשימה. תאמין לי, מעטות להקות הרוק בארץץ שיגיעו לרמתם (כמובן אני לא מדבר על יצורי על כמו רוני פיטרסון או אשר פדי או יוני רכטר... אני מקווה שזה היה ברור.).

"והשירים... ...חסרי מקוריות והשראה."
    אתה בעצמך אמרת שהם האופציה היחידה... זה סממן די ברור למקוריות. בלי קשר לזה אין עוד להקה כזאת בארץ ששרה שירים בסגנון הזה.
    בקשר להשראה אחי אין לך מושג על מה אתהה מדבר. כל שיר שלהם מושר מהנשמה על מה שקרה להם בחיים, ובכל הדיסקים שלהם יש את אפקט פינק פלוייד (ככה אני קורא לזה) שבו לכל האלבום יש אפקט אחד ולשמוע כל שיר בנפרד מוריד מהערך שלו.

ארתור, מזלזל... אבל בגדול.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שצריך לנמק את דבריי, אבל הסולנית שלהם מגעילה עד כאב, ויש לה קול של בהמה (בכלל, היא די בהמה...)

אני הולך שבוע הבא לשב"ק, ארתור, ניפגש שם...

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני אומר, שאת הפופולריות שלהם הם שואבים מהעובדה שאין להם אלטרנטיבה.

לאורית פטרובר יש קול אחד ואחיד, שנשמע כאילו היא מחרבנת. לך תשווה את האיכויות הווקאליות שלה לאיכויות של שירלי מנסון מגארבג', לדוגמה. זאת רוקרית. אורית פטרובר יודעת לעשות קול של מתלהבת, כדי שלא ישמעו כמה היא מזייפת. הקול שלה באמת מצמרר. ניסית פעם להעביר גיר מהר על מדרכה? הסוג הזה של צמרמורת.
    כוסית? שמע, אם אתה אוהב קופות שטוחות חזה אז שיבושם לך, לי היא ממש לא עושה את זה.

הם מחקים גם מחקים, רק שהם מחקים יוצרים מחו"ל. אבל עזוב, המוזיקה שלהם ממש לא מתרוממת מעל פני השטח. סתם צליל עמום וחסר השראה, אוסף של אקורדים שלא מתחברים.

4. ראול Member

יפה, זה כבר נשמע כמו ביקורת. הבעיה עם ביקורת היא שהיא מסתכמת בטעם ובקשר לזה... מעבר לזה שאין לי מה לעושת עם זה גם לא במיוחד אכפת לי.

בקשר לאורית, זה היה בציניות, חבר שאתה וגל לא הבנתם את זה. אני אנסה לדבר יותר ברור פעם הבאה.

ארתור, מאבד עניין בדיון.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לסיים בזה, מקווה שלפחות רשמת לתשומת ליבך את ההערה שלי.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחר ואני לא כל כך מעורב רציתי לברר בדיוק: בהופעת האיחוד המרגשת של שב"ק ס' תופיע כל הלהקה כולל כולם? פלומפי, פילוני (נגנים), ג'יימס, דוידי (את הקצב נותנים), (לא לשכוח) מוקי ונימי נים? ופישי הגדול גם יהיה? יש להם כמה שירים משותפים...

גל, תוקע בחצוצרה

7. Ljungberg 8 Member

אני בספק אם נימי נים יופיע
    כי לפי מה שהבנתי הם די רבו והוא עזב את הלהקה, בדיסק האחרון הוא לא השתתף

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, הדיסק איתו היה פשוט פצצה. יש לי אותו, מדי פעם חוטא בשמיעה של שיר או שניים.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז איזה מן איחוד זה אם הוא לא בא?! הייתי בטוח שהוא כן, גם באתר הוא מופיע בתמונה של הלהקה...

10. Ljungberg 8 Member

אז יכול להיות שהוא בא.
    אני רק שמעתי שהוא רב עם הלהקה פעם
    לך תדע מה קרה מאז זה היה בשנת 2000 לא?
    מאז הם אולי השלימו או משהו.....

11. קופירוק Member

אחחח לפני שעה בערך חזרתי מניצנים והיה פשוט ענקקק היהודים נתנו הופעה מצוינת כמו תמיד זקני צפת איכזבו בענק וטל שגב יצא כלי עולם... עוד מעט הולך לישון..

12. ראול Member

אחי, על מה אתה מדבר?! זקני צפת נתנו את אחת ההופעות הכי טובות שראיתי בארץ....
    עם הבדיחה בשם הבליינים שחכנו למה מאור כהן מסוגל..

היהודים כאמור היו גאוניםhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ארתור, באופוריה.

13. ראול Member

חזרתי ברגעים אלו מניצנים...

ההופעה התחילה מלהקת פאנקנשטיין המדהימים... אחת הלהקות הטובות במדינה, אתם עוד תשמעו עליה. אחריהם כמובן על שב"ק ס (אמפריה!) ופלוגות הקצב שלהם הרעידו א תהכפר מעבר ליתואר. מזל שעוד לכתוב אני יכול, כי אני צרוד ושיכור מדי מכדי לדבר.

היה טוב, נכון גל?

ארתור, :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה מדהיייייייייייייייייים!!!!!! ש - ב - ק ס' אימפריה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    היה פשוט מדהים, אני חזרתי ב- 9 בערך והלכתי לישון עד 5 כלומר לפני שעתיים. היה פשוט מדהים, גם הפארטיה בהתחלה שזה פשוט ענק, גם הסטלבט שמה איפה שההופעות של הלהקות הצעירות וכמובן ההופעה הגדולה! פאנקנשטיין היו סבבה, לא הייתי נסחף ארתור, בקשר לשבק אין לי מילים, הייתי על הגדר, ממש שני מטר מהבמה, ההופעה הייתה פיצוץ. כשלהקה לא מופיעה המון זמן זה כאילו שנאגרות בהם האנרגיות וכולן התפוצצו אתמול עם לפחות 30 שירים אדירים מכל האלבומים ומכל הסוגים כולל הופעות אורח של אסף אמדורסקי, רמי פורטיס, מאור כהן (שטוב שבסוף ההופעה הוא לא עמד בצד בתחתוני בוקסר.. מאוד מקצועי) וכמובן מי אם לא- פישי הגדול! ביצע עם שבק את השירים המשותפים ועוד איזה אחד או שניים משלו כדי לתת לפלוגות הקצב לנוח קצת. כמובן שהיו גם ביצועים משירים שאחרי הפירוק כמו המפורסמים של מוקי ופילוני (לדעתי הם הכי פופולרים בלהקה על פי הקהל), של חלוצי החלל (הופ איזה תחת) ועוד שיר רגאיי שקט ויפה. בסוף גם היו כאלה "מיומנה" (אולי זה באמת היה מיומנה לא יודע) שעלו עם מלא תופים וזה ואז שבק חזרו לעוד שני שירים לקול תשואות הקהל. בכל מקרה, רגע השיא מבחינתי היה בשיר הסיום (לא כולל הדרן) "נופל וקם" שהוא שיר מאוד מרגש ואז הזיקוקים בקדמת הבמה התפרצו וזה היה מדהים! באמת שקשה לי להסביר.
    ומה עוד כיף: להתחיל לצעוק משהו וכשכל הקהל הולך איתך! אני אסביר- באיזשהו שלב הצלם שאחראי על המצלמה עם הזרוע הארוכה (כמו בכדורגל) בא לקדמת הבמה והתחיל לנפנף לקהל בידיים ואז התחלתי לצעוק "הוא צלם הוא צלם הוא צלם" ופשוט כל הקהל הצטרף תוך כמה שניות! אחרי זה עשיתי את זה גם עם ש-ב-ק-ס וגם עם "תתאחדו". זה פשוט נותן הרגשה טובה. הייתי בהופעה של הסקורפיונס לפני חודש עם 35 אלף איש לפי העיתון, ואתמול בהופעה עם 7500 איש נהניתי פי 1000.

גל, עטוף בעטיפה של ממתק.

*איך שכחתי- תודה ללילך שעזרה לשני אנשים לחוות חוויה מדהימה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/04
  15. ראול Member

איך יכולת לשכוח את "קפוציצי קפוציצי קפוץ..."
    השרי האגדי.

ארתור, לעולם לא להתחיל עם ברמניות, הן מאחורי דלפק בגלל סיבה.