כרטיסים לגמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י rafa_army, ‏5/5/05.

1. Robben Member

מה ביררת??? תביא הוכחות.
    רוצה הוכחות???
    תראה מה המכיר של הכרטיסים בשני המקומות:

http://www.ticket-finders.com/champions_league_tickets.htm
    http://www.ticketshop.co.il/prodView.asp?idproduct=608

תעשה טובה לשנינו אל תמציא המצאות. אני הבאתי לך הוכחות חותכות. תביא גם.
    הכרטיסים הזולים ביותר הוצאו למכירה באתר הרשמי של אופ"א. כרגע אין יותר כרטיסים וגם האתר לא מתכוון לצאת בעוד הגרלה.

2. milanezi22 Member

איזה הוכחות אתה רוצה? טוב שלא הבאת לי את האתר הכי מפגר בעולם, זה אתר של ביל גייטס לא של אנשים שאין להם כסף.מי פה באסוקר שוחה בכסף שיביא לי גם.
    זה המכירים האמיתיים של הכרטיסים דרך אגב.
    https://www.tffbilet.com/UCL2005/form.php
    אמרתי שאמורה להיות עוד הגרלה של כרטיסים.
    http://www.uefa.com/competitions/UCL/Ticke...sId=291013.html
    זה הלינק תשלכו מייל לאואפה ויחזירו לכם תשובה בקשר לכרטיסים, אם תהיה להם אופציה אז ישלחו לכם הזמנה.
    ודבר שני אני קונה רק מספסרים, ושום 1000 דולר, גג 250-300 דולר לכרטיס מספסר, צריך לדעת איך לדבר איתם.

חבילות בארץ גם מאוד יקרות..אז לא שווה לקנות בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/05
  3. yoni Member

מילאנזי כבר הסברתי לך קודם. למה שבאתר הרשמי של אופ"א המחירים נוגעיים. אם לה הבנת אז:

לגבי האתר של אופ"א אין שם כרטיסים. ב-29/3-15/4 נערכה הגרלה. ובהגרלה השתפו 17,000 משתתפים על 7,500 כרטיסים שנעו בין המחירים 20-150 יורו. אותם 7,500 כרטיסים הם למקומות נייטרלים (למקומות הכי טובים באצטדיון) ואותם אנשים שזכו בהגרלה, כבר קיבלו את תשובתם ב29/4/05.
    האתר של אופ"א פירסם שלא יהיה ניתן לרכוש שוב כרטיסים מאתר. באתר נכתב ש-27,500 כרטיסים יוגשו לשני הקבוצות שהגיעו לגמר. האצטדיון יכיל בסה"כ 70,000 צופים. בנוסף לכרטיסים האלה נמכרו כבר 7,500 כרטיסים שהוצעו למכירה ע"י האתר הרשמי של אופ"א.
    כלומר בסה"כ לאוהדים הנייטרלים יש אפשרות לרכוש רק 7,500 כרטיסים אחרונים שנשארו למכירה. וגם זה לא בטוח.

אני לא מתכוון להגיע למגרש ולרכוש מספסר כרטיס. זה משחק יחיד ומיוחד של פעם בשנה. יהיו הרבה אנשים כמוך שיבואו בלי כרטיס, והספסרים הם אלה שיעשו עליכם את הכסף. אם הם לא היו עושים מזה כל כך הרבה כסף, אז למה להם בכלל להסתכן? כרטיס מספסר יעלה לי הרבה יותר מכרטיס שאני יירכוש בארץ.

4. milanezi22 Member

תשמע מצד שני אתה צודק, אי אפשר לסמוך על ספסרים וגם לא על ההגרלה של אואפה. אבל לא לכולם יש את הכסף לשלם כפול על כרטיס. אדון רובן החליט שהוא מוכר את כרטיסו כפול, ואפשר להבין אותו. תאמין לי כאחד שעבר את הקטע של חיפושי כרטיסים ברחבי האינטרנט אני יודע שדרך האינטרנט הדרכים היחידות להשיג כרטיס בזול הם:
    1.האתר הרשמי של הקבוצות, במקרה וזה מישחק ליגה.
    2.אם זה אואפא אז באתר שלהם.
    3.לשלוח מיילים לחברות או למלונות של העיר, ולבקש מהם חבילה לגמר.
    4.לבקש ממישהו בחול שיקנה במחיר עלות.

במקרה שלך אף אחד מהתנאים האלה לא מתקיים, לכן אין לך בררה כל כך. אז שיהיה לך בהצלחה, פשוט דחקו אותך לפינה אחי אני מבין אותך.אני כאוהד שרוף של הקבוצה גם לא יכול להרשות לעצמי את התענוג של להיות בגמר כיוון שכבר היתי בדרבי האחרון, וגם במישחק של יובה ליברפול. כך שלהוציא 10 אלף שקל על כדורגל בשנה אני לא מסוגל להרשות לעצמי, כי אני גם משלם על הלימודים באונ'.

טיפ אחרון לי אלייך אם עוד לא קנית: שלך לחברת הנסיעות הזו מייל, הם מוכרים חבילה של מלון + כרטיס למישחק והמחירים אצלהם סביבות ה250-300 יורו לכרטיס, ואפשר להתמקח איתם אני מאמין.
    mailto:info@silkroadhotels.com
    תבקש ליום אחד 3 כובים מלון + כרטיס לאיזה מקום שבא לך, מקווה שזה יעזור.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/05
  5. Robben Member

לידיעתכם ידידי היקרים. מכרתי כבר 2 כרטיסים מתוך הארבעה שנותרו לי, ולכן נשארו לי 2 כרטיסים אחרונים.

הפירוט של הכרטיסים שנשארו:

Tribune: WEST
    Level: MEDIUM
    Block: 505
    Row: 88
    Seat: 103 - 104

למעוניינים - 0505-629797 - אלה שני הכרטיסים האחרונים שנותרו לי, לכן המעוניינים הרציניים ביותר ייאלצו למהר.

6. שחקן מקום 1 Member

אני רוצה אפשר אחי

7. yoni Member

ההצעה עדיין בתוקף אתה לא עונה ואני חייב כרטיסים באופן דחוף.

8. milanezi22 Member

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לבחור כאן קוראים רן. אם זה אותו אחד אני זוכה בכרטיס?

10. Robben Member

לצערי, ההצעה לשער ההוא כבר לא תקפה כי ששת הכרטיסים נמכרו.
    נותרו לי 2 כרטיסים אחרונים ליציע המערבי, המקום במרכז, לקומה השלישית. (מקום קצת גבוהה אבל מצויין, העלות של הכרטיס היא 100 יורו) קטגוריה 2B.
    פירוט:

Tribune: WEST
    Level: UPPER
    Block: 905
    Row: 100
    Seat: 227 - 287

שימו לב, הכרטיסים לא נמצאים אחד ליד השני. לכן עדיף, לא לתכנן לשבת עם החבר בזמן המשחק. יש הפרש של 60 מקומות בין השניים.
    מכיוון שאלו 2 הכרטיסים האחרונים שלי אני לא דורש עליהם יותר מידי כסף, למעוניינים אנא תתקשרו לפלאפון שמספרו - 0505-629797.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/15
  11. bodipo Member

אהלן מעוניינים בכרטיס נשאר לי כרטיס אחד לגמר באיסטנבול :aaa7: במחיר של 2400-2500שקלים במקום טוב למעוניינים נא ליצור קשר עוד היום עד השעה 16:00 אחה"צ לנייד 052-4637375 לבקש את מיכאל. :aaa7:

12. dudi1977 Member

יש לי כרטיס אחד טיסה ב-0830
    חזרה ב-0400

כרטיס רמה B של חברת איסתא

אם אתה מעוניין צור עמי קשר כמה שיותר מוקדם
    0507858598

13. sportde Member

לזריזים ומהירי החלטה !!!!!!!!!!!

חבר שלי לא נוסע איתי למנצסטר נגד באיירן ב- 7.4.10 ויש לי כרטיס למיקום פרימיום North Stand bottom tier - about half way along from Stretford end towards the centre circle באולד טראפורד. את הכרטיסים אני אוסף במנצסטר ומחזירם לאחר יום (כרטיסי מנוי של יונייטד). הבחור שקונה את הכרטיס נכנס יחד איתי ויושב לידי באצטדיון. תציעו לי מחיר טוב על הכרטיס (יש לי כרטיס אחד) אני אמכור אותו כבר בארץ.

ממתין לתשובה.

0525684493
    sportde@zahav.net.il

איל