לאציו 2011/12 :: יציבות זו מילה גסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י GRANDE LAZIO, ‏12/8/11.

1. GRANDE LAZIO Member

ההרכב הצפוי שלנו למשחק מחר:

4-2-3-1
    Marchetti; Scaloni, Biava, Dias, Radu; Ledesma, Brocchi; Mauri, Hernanes, Cisse; Klose

אני לא יודע אם סקאלוני יהיה המחליף של ליכשטיינר, זה נראה שקונקו הוא האיש. אבל האחרון כלל לא בסגל. הייתי מעדיף לראות את לוליץ' במקום ראדו, אנחנו צריכים יותר תעוזה במשחק כזה ולוליץ' הוא סוג של מגן-קשר. גם סאנה עדיף מבחינתי על ברוקי ליד לדסמה. המערך הזה עם חלוץ אחד הוכיח את עצמו במשחקי הידידות, אבל אני לא מתחבר אליו. מעדיף את סיסה ליד קלוזה כחלוץ 9, אבל נראה במשחק רשמי איך זה יעבוד.

זראטה על הספסל.

רייה אומר שהמטרה היא לזכות בליגה האירופית, כשהוא נזכר בהפסד בגמר לפני 12 שנים לאינטר. אנחנו בהחלט יכולים להגיע רחוק, אם ניקח ת'מפעל הזה ברצינות מה שכן נראה כרגע.

פורצה לאציאלה!

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/11
  2. GRANDE LAZIO Member

מחצית מנומנמת משהו שלנו.. שני גולים יפים אבל קצב איטי וברור שבליגה זה לא יספיק.

סיסה קלאסה. כל טאץ' שלו בכדור מקפיץ את האולימפיקו. כמות קהל יפה מאוד, אגב. ברוקי אולי המצטיין במחצית, גם הרננאס נראה חד. קלוזה עדיין קצת חלוד, אבל בישל את השני.

אךך כמה שהתגעגעתי ללאציו שלי... :aaa021:

3. GRANDE LAZIO Member

נראה כמו משחק אימון.

סיסה הולך להיות אחד הלהיטים בכדורגל האירופי השנה. מדהים כמה שהוא מפוצץ בביטחון עצמי. צמד נהדר. הראשון שלו היה אדיר, איזו סיומת.. הקהל של לאציו התאהב בו, כל נגיעה בכדור נאלצתי להנמיך את הרמקולים במחשב. סיסה, סיסה, סיסה!

לא אגואיסט ולא נעליים. בדיוק השחקן שהיה חסר לנו וביחד עם זראטה, קלוזה, רוקי שנכנס, כבש ובישל לקלוזה, אפשר להיות מעודדים.

וכמובן, רומא הפסידה. ערב מושלם של הביאנקו צ'לסטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תוכל לפרסם פה תקציר אני אשמח. נראה כאילו היה שמח אצלכם.

5. GRANDE LAZIO Member

איכות לא הכי משו.. אבל זה לא האיכות אלא הכמות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Leoforos Member

אחחח OEOEOEOE DJIBRILL CISSE!
    כמה הוא חסר לנו כולם ראו אתמול...גניבת השנה של לאציו!
    תקציר יותר איכותי:

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  7. GRANDE LAZIO Member

איך שנראיתם בבלומפילד, גם סיסה לא היה עוזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני לא יוצא מגדרי בנוגע אליו, אבל יש לו יכולות, הוא וירטואוז. תמיד מייצר משהו, לא מסתפק במסירת רוחב או על 2 מטר לאחור, אלא מחפש ליצור משהו בעזרת המהירות והטכניקה שלו. הוא חוצפן חיובי, חלק קורא לו אגואיסט ואולי שמת לב לזה בתקופה שלו בפנא, אבל זו לא אנוכיות אלא גדולה של שחקן לעשות דברים מיוחדים. אוהדי לאציו ברשת וגם אתמול באולימפיקו השתגעו עליו. הרבה זמן לא ראיתי אהבה כזו בין הקורבה לשחקן זר, בטח כשעוד לא התחילה העונה אפילו. המבחן שלו יהיה בליגה מול יריב יותר חזק וקשוח מבליגה היוונית, הוא יצטרך הרבה אורך רוח, לא לאבד את השלווה אם דברים לא יעבדו. שמעתי שיש לו פתיל קצר לאבד את זה. מקווה שזה לא יהיה המקרה הפעם.

בראבו ג'בריל.

8. Leoforos Member

גם אני בהתחלה לא יצאתי מגדרי... אבל אחרי שבועיים שלושה פשוט כל אוהד פאו התאהב ואחרי שנה הוא כבר קיבל את סרט הקפטן במקום שחקנים ותיקים כמו ג'ילברטו סילבה קראגוניס וקצוראניס.

השאלה איפה הוא ישחק? ביחד עם קלוזה או באגף

נגד האיטלקיות ה"גדולות" סיסה תמיד נראה מצוין: בהצגה הכפולה נגד רומא בליגה האירופית, ונגד שתי המילאנזיות בנצחונות בטורניר הכנה בארה"ב לפני שנה בדיוק. רק שישאר בריא.

9. GRANDE LAZIO Member

סיסה מתופקד מעט באגף ולא עם קלוזה כחלוץ 9, אבל במשחק האחרון הוא ממש שיחק על סף הרחבה והמערך של רייה, שבמקור הוא 3 קשרים התקפיים וחלוץ אחד, הפך להתקפי יותר. אני רוצה את שניהם אחד ליד השני ולא אחד בשפיץ והשני באגף. זה מותיר אותנו עם שחקן מטרה אחד וזה מעט מדי. יש הרבה ביקורות על המערך של רייה, שנראה הגנתי מדי.

בינתיים, באיטליה מדווחים שלאציו תגיש הצעה על שון רייט פיליפס ממנצ'סטר סיטי. ווינגר ימני מעולה. מהיר, אמביציוני, טכני. אני בעד, והוא לא אמור לעלות הרבה, אם בכלל. עוד מדווח שאינטר רוצה את זראטה ותנסה לצרפו במידה ואחד מטבז/לבאצי או פורלאן לא יגיעו.

אלו ימים מאוד חשובים עבור לוטיטו וטארה. המרקאטו אוטוטו נסגר וצריך לפעול להשגת בלם איכותי במקום ביאבה וקשר יצירתי נוסף לכל מקרה אם זאראטה יעזוב, ובלי קשר. לאציו עוד חייבת להתחזק ולא להסתפק במה שצירפה/להיסחף מההופעה ביום חמישי.

אגב, הקורבה הניף מול המקדונים שלט גדול בו נכתב: "Reja La Nord e con te" - הקורבה איתך. מן הסתם, הצלחה קונה הכל ומי יודע אם נזכה בסקודטו אולי אפילו לוטיטו לא יקופח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

10. GRANDE LAZIO Member

רייה עוקץ/שולח מסר חד לזאראטה ולאחיו:

“For me, the players are all the same. His brother’s comments mean nothing to me, as Beppe Bozzo is Zarate’s agent. I can only say I don’t have it in for anyone and hearing these rumours makes me angry.

“I gave some guidelines to the club, but never stated anyone had to leave. If Zarate goes, we don’t have any planned replacements lined up. I would be happy if he stayed, because it’d give me more alternatives.

“Will there be disciplinary action? That’s up to the club. His qualities are beyond doubt, but his behaviour needs to change.

“He’s set to become a father soon and perhaps it will give him a greater sense of responsibility. He can mature and improve so much, above all in his attitude, but it depends on him. I leave the doors open.

“He has quality, but has got to grow in terms of mentality and consistency, both in a match situation and in training. Sometimes he wants to work, other times he doesn’t.

“Maurito turned up to pre-season training at least 5kg overweight and I cannot fail to take that into account. I am tired of covering up for everyone and I am the only one getting criticised.

“Enough is enough. Lazio had a great transfer campaign, spending more than usual, and now we hope the results arrive. I have been in football for 50 years and I know how to control a squad.”

---

ידוע שיש למאורו מוח של ציפור, הוא לא מקצוען, פשוט בזבוז של כישרון בגיל של פריצה (24), אבל.. אם לאציו תאבד אותו ולא תביא חלופה רצינית, כי הרי רייה כבר אמר שלא מתוכנן לצרף רכש במקומו, מה עשינו פה? נאבד את אחד השחקנים הטובים באיטליה, נאבד עומק, יכולת, בטח במקרה של פציעות וכו'. זאראטה גם הוא אהוב הקהל, אני לא חושב שזה רעיון טוב להיפטר ממנו בצורה כזו מבלי לרכך את האוהדים במחליף ראוי. אם המחשבה של רייה ולוטיטו היא לקבל את ה-20 מיליון המזורגגים שלהם, אז אני מקווה שלא תהיה קבוצה שתסכים לשלם את הסכום הזה. לטובת לאציו.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אחד המוכשרים. אחד הטובים באיטליה הוא בטוח לא, וגם אתה יודע את זה. הוא לא מתעל עשירית מהכישרון שלו על המגרש, ואחרי מספר שנים שבהם הוא לא מתקדם סנטימטר מבחינת התפתחותו כשחקן (ורק הלך אחורה), להוציא עכשיו 20 מיליון יהיה נהדר.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/aug23t.html

רייה אומר שזראטה התנגד להשתתף בליגה האירופית כדי לא למנוע את העברתו לקבוצה אחרת. את זה עוד אפשר להבין, אבל בהמשך הכתבה רייה מדבר על חוסר המקצוענות של החלוץ שבין היתר העלה במהלך הפגרה 5 ק"ג.

לאציו יכולה להסתדר בלעדיו, יש לקבוצה מספיק חלוצים איכותיים ולא חסרות קבוצות דפוקות שישלמו על השחקן.

עריכה: הקדימו אותי.

GRANDE LAZIO, אתה עושה רושם של אוהד נהדר ומסור, אך לא פעם ראשונה שאתה מגזים עם התיאורים שלך, כשהפעם אתה טוען שזראטה הוא אחד השחקנים הטובים באיטליה. אתה רציני? יש אולי 10 חלוצים יותר טובים ממנו בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/11
  13. GRANDE LAZIO Member

כשהוא בשיאו וראינו את זה בשנה הראשונה שלו בלאציו, אז מבחינתי זאראטה הוא אחד הטובים באיטליה, כן. לא חושב שזו הגזמה וכל אחד יכול לחשוב מה שבא לו.

זה שהוא לא התקדם מאז לא אמר מאומה על כישוריו. המוח הילדותי שלו הוא ורק הוא גרם לו ללכת אחורה, כנראה בגלל חילוקי דעות עם המאמנים/חוסר גיבוי מצידם. זאראטה הוא מסוג האנשים שבנויים על ביטחון שהם מקבלים, ולא רייה ולא קודמיו ידעו איך לטפל בו. כנראה שבסיטואציה הנוכחית אין לו מקום ועדיף לו לעזוב, אבל ללא מחליף לאציו תאבד עומק, אתם בתור נטראלים לא מודעים לכך ורואים דברים בצורה אחרת.

בעונה כזו ארוכה עם שלושה מפעלים מתישים, לאציו זקוקה לכמה שיותר איכות ולקחת ממנה שחקן כמו זאראטה שביסס את עצמו כאחד המובילים בקבוצה וללא שום מחליף, זה חתיכת סיכון וגם רייה יודע את זה. לכן הוא לא רוצה למכור אותו. זאראטה בשבילי הוא סוג של ג'וקר, שחקן שעולה מהספסל ויכול לשנות משחקים. לא למילאן ולא לאינטר יש שחקן כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/11
  14. cazzo Il Capocuoco

אם סאראטה הוא ג'וקר, אז מה היה קסאנו בעונה הקודמת במילאן?

15. GRANDE LAZIO Member

מי אמר שקסאנו יותר טוב מזאראטה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx