לאציו 2011/12 :: יציבות זו מילה גסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י GRANDE LAZIO, ‏12/8/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכןל להיות שמה שאתה טוען לגביו נכון, שחקן כשרוני אחרי הכל, אבל אני עדיין לא רואה קבוצה שתסכים לזרוק עליו 20 מ' אירו כיום. כלומר קשה לי להאמין שמישהו, גם אם הוא מסכים איתך לגבי הכישרון של סאראטה ואשמת המאמן במצבו, ייקח את הסיכון הזה עם 20 מ' אירו. בימים שנותרו לחלון ההעברות נראה מה יקרה אותו, לדעתי אם לוטיטו לא מקצץ מהסכום, הבחור השמנמן יישאר עוד קצת אצלכם.

2. GRANDE LAZIO Member

היה נחמד לראות הערב שחקנים כמו צאנה, לוליץ', קוזאק, עושים עבודה מעולה. ביזארי אכל שער ביזארי טיפוסי, פשוט מפחיד לחשוב שהאיש הזה יעמוד נגד קייבו.

ההגרלה של הליגה האירופית מסקרנת מאוד. אולי נקבל את אחת התלאביביות, יש אפשרות כזו כי אין לי מושג איך הדירוגים עובדים..

אבאנטי לה לאציו!

אה ו.. תודה מיוחדת לסלובקים על ערב יפהפה ומרגש.

http://www.gruppobriachi.it/puls-foto/roma2020bartic8.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/11
  3. GRANDE LAZIO Member

כמו שאמרתי, לאציו סירבה להצעת אינטר לשאול את מאורו זאראטה.

"I showed the proposal to Lazio president Claudio Lotito," said Zarate's agent Giuseppe Bozzo.

"But he said the player will not leave the club on loan.

"They paid for Mauro over 21million euros and Lotito wants to get at least that amount."

ובצדק.

לגבי שלב הבתים, בית די מבאס הייתי אומר. ספורטינג ליסבון אמורה לתת לנו פייט אבל בלי שום זלזול אני לא הכי סופר אותם. קוויתי לקבל את אחת הישראליות ו-וואלה התאכזבתי. לאציו צריכה לסיים במקום הראשון של הבית ואני מקווה שיהיה לנו מזל גם בשלבי הנוקאאוט. בכל אופן, אני מאוד אופטימי ובוטח בלאציו כפי שלא הייתי הרבה שנים.

אה ו.. מחזור פתיחה מול מילאן בסאן סירו. בטח תומאסי אירגן את השביתה בכוונה כדי שנחטוף בראש מהאלופה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/11
  4. GRANDE LAZIO Member

המרקאטו שלנו כנראה יסתיים (אלא אם לוטיטו יפתיע ביום האחרון של העברות, קשה לי להאמין שזה יקרה) והאמת אני קצת מאוכזב. כל האוהדים סבורים שמרכז ההגנה עם ביאבה ודיאז לא יחזיק מעמד ל-3 מפעלים, אישית אני בטוח שזה לא יחזיק לליגה עצמה, והאלטרנטיבות זועקות לשמיים. ציפיתי שנסגור עם לוגאנו ו-ורגאס, אבל זה לא קורה. הספסל שלנו דווקא לא רע עם קוזאק, פלוקארי, צאנה, רוקי, לוליץ', פוג'ה וסאראטה, אבל בין הרננאס לסיסה וקלוזה היה צורך בקשר התקפי איכותי כמו ורגאס, שהיה הופך אותנו להרבה יותר מפחידים. התאכזבתי שאפילו לא רדפנו אחריו למרות פה ושם דיווחים..

הרכב שאחד מאוהדי לאציו העלה ברשת:

http://footballformation.co.uk/team/4231/250811143035.Xxx

כנראה לא יקרה. לוגאנו ומוטה היו מוסיפים קשיחות וניסיון. חסר לנו האמת קצת רוע למרות ברוקי המשוגע. מוטה הכסחן גם היה מועיל מול טוטי.

ההרכב הריאלי הוא ביאבה וברוקי במקום לוגאנו ומוטה. אותו מערך.. סאראטה יעלה מהספסל (אם יתלבש בכלל, אם יישאר בעצם..).

סך הכל יש ללאציו קבוצה טובה מאוד השנה. עם חיזוקים נקודתיים ההגדרה הייתה מצוינת. האם זה ההבדל בין מקום לצ'מפיונס לקריאת תיגר על הסקודטו? נחיה ונראה.

!qui a roma da sempre solo la lazio

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/11
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי האח של זראטה לוטיטו מסרב לכל הצעה על השחקן והוא כנראה ישאר בלאציו רק בגללו, שחוץ מאינטר גם סיטי(מין הסתם) וליברפול בתמונה.

6. GRANDE LAZIO Member

לפי סוכנו של זאראטה ישנה רק הצעה אחת רשמית שהוגשה ללאציו והיא השאלה מאינטר. There was minor interest from Inter but the loan option did not satisfy (Lazio president Claudio) Lotito," said Zarate's agent, Giuseppe Bozzo told Gazzetta dello Sport.

"With Zarate, the club president made a strong investment and he does not want to lose out.

"There are not many clubs willing to spend 20million euros for Mauro and there is a 99% chance that he will remain at Lazio."

אם מוראטי רוצה, שישלם. האח של מאורו סתם רוצה לקדם דברים דרך אמצעי התקשורת ומחרטט בלי סוף. כנראה חושב שבדרך הזו הוא יגרום ללוטיטו לוותר על השחקן במחיר נמוך יותר/השאלה.

אגב, הסוכן של דוידה ביונדיני (אין לי מושג מי זה האמת) טוען שלאציו התעניינה בו, אבל קליארי לא הסכימה לוותר עליו. גם פארולו הוזכר. אלוהים, איך משמות כמו פייאניץ' ו-ורגאס עברנו לשחקנים כאלה.. אגב, קייאר היה על הכוונת של לאציו ורומא הצטרפה ולקחה אותו. לפני חודש כבר לוטיטו טען שיש עניין בפייאניץ', והמרדות עכשיו רודפים אחריו. יש ניחושים על השחקן הבא? בטח סאבטיני מחכה לשמוע במי לאציו מתעניינת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  7. Roma מנהלים

העברה, יותר נכון השאלה עם סעיף רכישה, של קייאר לרומא התפוצצה.

לאציו בכיף יכולה לקחת את החור הזה.

8. GRANDE LAZIO Member

לא רוצה. עדיף ביאבה ודיאז.

9. Roma מנהלים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נראה שכולם מרוצים.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי העזיבה של זראטה לאינטר, עכשיו בגאזטה מדווח שפלוקארי סגר בפארמה.

11. GRANDE LAZIO Member

אכן, לאציו תקבל עבור השאלתו 1.5 מיליון יורו ו-5.5 מיליון במקרה של מכירה.

חבל. הגיע אלינו בהשאלה, עבדנו קשה כדי לרכוש אותו בתקווה שיהיה אחד החלוצים המובילים שלנו, אבל הנה, בקושי עונה חלפה ואנחנו בתפקיד גנואה. רוצים להיפטר ממנו כל כך מהר. לדעתי היה לו מקום כאופציה הראשונה מהספסל. הוא חלוץ רחבה סופר יעיל, לצערי הוא סבל ממחסור עצבני של כדורים ולא יכול היה להתבטא.

מאחל לו רק טוב. נתפס בעיני האוהדים כבחור חיובי ושחקן חרוץ. בהצלחה.

גם פוג'ה הושאל לסמפדוריה (WTF?), ירד ליגה.. כאילו שחסרות קבוצות בסריה A עבור כישרון כזה.. הזוי. לא מבין איך הוא הסכים למעבר. עדיף להישאר שחקן רוטציה בלאציו. עוד שחקן שמאוד התחברתי אליו. יצא ורייה דופק את כל השחקנים שאני אוהב, כולל זאראטה. סמפ לא תשלם דמי העברה אבל נחסוך את המשכורת שלו, בתקווה שיחזור מהדלת הראשית בקיץ הבא.

אגב, גם מקינאווה עזב לפרגוסמה, או אנערף איך קוראים לה. אני אפילו לא יודע אם זו קבוצה איטלקית. הוא מושא ללעג עבור אוהדי לאציו, אבל לא סתם זרקנו עליו 7 מיליון. הוא מוכשר ועם פוטנציאל שכנראה אבד.

לגבי זאראטה, לוטיטו התגלה כחתיכת חרטטן, יותר מאח של הארגנטיני. הטיל וטטו על השאלה והנה, הוא שוב מוכיח שהמילה שלו שווה לכפרות. מוראטי, כמו במקרה פאנדב, הוציא אותו פראייר. הרווחנו 2.7 מיליון השאלה שילכו לעוד משכורת של שחקן ספסל. מה עשינו עם המהלך הזה? יחליש לנו את הספסל. מחליף כבר לא יהיה. אנחנו נשארים עם 4 חלוצים, 3 אם תרצו, לעונה ארוכה של 3 מפעלים. המרקאטו הזה שהתחיל נהדר, נגמר רע. כוסראבק

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  12. GRANDE LAZIO Member

באיטליה אומרים שהגרעין הקשה של אוהדי לאציו מתכוון למחות באימונים הקרובים על עזיבת זאראטה. טארה התייחס לכך בראיון: "“The fans are right, I understand them. However, Zarate has been transferred for the good of Lazio. He wanted to leave.

“Zarate's departure was not in our strategy, but there were problems during the ritiro [training camp].”

"I was surprised we were able to release three important players on the final day,” in reference to Zarate, Pasquale Foggia and Sergio Floccari all leaving.

“I see the fans' tears, but Lazio will progress and they will be happy. Everything changes but people love Lazio before any player.”

אגב, לאציו רשמה עד כה עליה של 13 אלף מנויים מהעונה שעברה, אבל טרם ידוע כמה באמת מכרנו. אני מניח שזה יהיה בסביבות ה-28 עד 30 אלף. בכל מקרה השיפור מורגש עוד לפני שהעונה מתחילה וזה מאוד מעודד. כמובן שהמרקאטו עשה את שלו, ללאציו יש את מספר האוהדים הגבוה בבירה, הגיע הזמן שהקבוצה הזו תמלא את האולימפיקו ביותר מחצי תכולתו, מאוד חשוב ואולי עם תוצאות טובות במחזורים הראשונים נכפיל את כמות המנויים מהעונה שעברה. הצעד הראשון בדרך חזרה לטופ!

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/11
  13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קלוזה היה טוב מאוד היום. נראה עדיין לא הכי חד, אולי הגיל (מקווה בשבילכם שלא) ואולי תסמין של תחילת עונה, אבל בגדול יש לו איכויות שאין שני להן. אין הרבה חלוצים שעושים דאבל פס עם הקישור בכזאת אלגנטיות. הוא נכס אדיר לקבוצה ואין לי ספק שיתרום הרבה (מעבר לרק כיבוש שערים).

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/11
  14. GRANDE LAZIO Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

עד עכשיו הוא בינגו. אבל המבחן שלו יהיה כשהליגה תתחיל. אין לי מושג עוד מה נקבל ממנו, בעיניי הוא עדיין תעלומה. הוא כולה שיחק משחק רשמי אחד בלאציו והיה פשוט נהדר.

לא יודע קייזר, גם אתה וגם דני מדברים עליו נפלאות, אבל העובדה שהוא כבש שער אחד בשנה שעברה ב-20 הופעות, ושיחרורו בכזו קלות מבאיירן, קצת מדאיגה אותי. אם הוא היה כזה טוב, למה הוא שוחרר? למה לא הוצע לו חוזה חדש?

בינתיים אין תלונות לגביו. הוא כבר הפך לאחד האוהבים על הקהל. נראה הלאה. מצחיק שאחרי כל מה שעבר בקריירה עדיין הוא צריך להוכיח.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היו גם למחליפו הנוכחי בבאיירן, גומז, תקופות ארוכות ללא כיבוש שער. זה תלוי בהרבה דברים ולא רק בשחקן. לבאיירן היו בעונה שעברה תקופות יובש לא פשוטות שגם הוא סבל מהן. אולי את הקילר ברחבה הוא איבד קצת, אפשרי, אבל יש לו גם מעבר לזה לתת לקבוצה. הוא חלוץ שמאוד נוח לקשרים לעבוד איתו. הוא יודע מתי לסייע כשצריך, הבנת המשחק שלו יוצאת מגדר הרגיל והמיקום שלו ברחבה הוא דבר מולד. יש דברים שהגיל לא יקח ממנו. לדעתי יש לו עוד שנה\שנתיים לתת ביכולת טובה פלוס.