לאציו 2011/12 :: יציבות זו מילה גסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י GRANDE LAZIO, ‏12/8/11.

1. GRANDE LAZIO Member

גומז לא היה גדול גם בשנה שעברה, והנה הוא מקבל את מלוא הגיבוי מהיינקס השנה, כחלוץ היחיד במערך החדש שלכם. טוב, כנראה שזה ההבדל בין חלוץ מבוגר שעל סף סיום הקריירה לבין אחד שנקנה ב-25 מיליון יורו ועדיין נחשב לשחקן שבונים עליו גם לטווח הארוך. אגב, חוץ מגומז אני לא רואה שלבאיירן יש עוד חלוץ מטרה אמיתי (אוליץ' ומולר הם יותר חצאי חלוץ) לכן שיחרור קלוזה עוד יותר תמוה בעיניי.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גומז מקבל את הגיבוי וגם כובש. הזכרת את המאמן וזה בדיוק כל ההבדל. היו לנו בעיות עם ואן חאל בעונה שעברה וכולם סבלו מכך. אכן קלוזה לא צעיר ובאיירן עשו נכון שחשבו על העתיד ונתנו לגומז את הביטחון ואת ההרכב. יש לנו גם מחליפים טובים, אבל אין להם ולא היה להם את המעמד של מירוסלב. הוא עזב בגלל שבגילו הוא לא רצה לשבת כמחליף לגומז עונה שלמה, זה עשוי היה לחבל לו משמעותית בסיכויים לקבל זימון ליורו 2012. באיירן היו שמחים להמשיך עם קלוזה, זה תענוג שאפשר לעשות רוטציה עם חלוצים כאלו בסגל, אבל זה היה קלוזה שביקש את השיחרור. כנראה לקח את ההחלטה הנכונה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/11
  3. GRANDE LAZIO Member

או מיי גאד. באיטליה מדווחים שרומא סימנה את מחליפו של אנריקה - דליו רוסי האגדי! http://forzaitalianfootball.com/2011/09/de...link-dismissed/

אין לי מושג כמה זה נכון, המרדות מכחישות אבל אני אהיה מאוד עצוב אם תרחיש אידוטי שכזה יקרה. מאז אריקסון לא היה ללאציו מאמן יותר טוב מרוסי, גם לא מנצ'יני, ואישית מאוד התחברתי אליו ואני בצפייה שיחזור ללאציו as soon as possible, אפילו במחיר של עונה עלובה תחת רייה. כמובן, לא אאחל שזה יקרה אבל אם כן, רוסי הוא האיש הכי מתאים. הוא לציאלה בדם וכבר אמר שהיה רוצה להיות כל החיים כמאמן לאציו. פשוט עינוי בשבילי רק לחשוב על זה.

4. GRANDE LAZIO Member

חדשות טובות לקראת מילאן במיאצה. קונקו וסיסה שהיו פצועים, בעיקר המגן שטרם ערך ולו הופעה אחת כשחקן לאציו, כשירים לחלוטין ויפתחו בשישי. לסיסה היו כאבים בקרסול אבל הוא התגבר עליהם. כך שמלבד מרקאטי המושעה, תעמיד לאציו את ההרב החזק. ראדו יתופקד בשמאל, ביאבה ודיאז במרכז, בקישור האחורי לדסמה וברוקי/סאנה, ולמעלה מאורי, הרננאס, סיסה וקלוזה.

יהיה מעניין לראות את קונקו, זו הפעם הראשונה שאני אצפה בו. אומרים שהוא מגן התקפי יותר מהגנתי, אני לא אוהב את זה. יש לנו מספיק כלים בהתקפה, צריך רביעיית הגנה קלאסית שכל תפקידה הוא רק להגן. יחד עם כריס וברוקי הכסחן/סאנה הקשוח, אפשר לחפות על אובדן מרקאטי והיכונו לדפיקות הלב של מחליפו הביזארי. אוי וייזמיר. רק זה היה חסר לנו.

סך הכל זה לא בשמיים היום לנצח את מילאן, בטח אם זלאטן לא כשיר לגמרי. השילוב בין סיסה-הרננאס-מאורי וקלוזה הוכיח את עצמו עד עכשיו נהדר. הבעיה העיקרית של לאציו אשתקד הייתה בהתקפה, צריך להעיז עם כלים כאלה ואני בטוח שהמערך של רייה ישדר התקפה לא פחות מהגנה.

אגב, קצת באיחור, אבל הנה קבלת הפנים היפה לסיסה בשדה התעופה.

אין ספק. הקורבה התבגר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/11
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תירגע, אף אחד לא סימן מחליפים לאנריקה. דליו רוסי הוא זה שמפלרטט עם רומא וכבר פעם שניה יוצא לתקשורת ומספר כמה היה רוצה לאמן אצלנו.

6. GRANDE LAZIO Member

תצטרך לעשות יותר כדי לשכנע אותי שזה נכון.

7. Bensh Member

כמו למשל לשאול "מי מסמן מחליף למאמן שלפני שניה התחיל את העונה הראשונה שלו בקבוצה?"

8. 亚历山大帕托 Member

אני מסתכל בלינק...

Delio Rossi to Roma link dismissed

...

Reports that former Lazio, and occasional Palermocoach, Delio Rossi could replace Luis Enrique in charge of the giallorossi appear to be wide of the mark.

...

Yesterday, Palermo President Maurizio Zamparini, added his two pence worth by claiming that his coach is waiting for the call from the capital club.

....

“Our Coach is Luis Enrique and he’ll continue to be our Coach for a long time. He’s a great resource for us. There is nothing with Rossi.”

...

Seriously, any talk of Roma looking at replacing Luis Enrique without a Serie A ball being kicked, and investing a considerable amount of money in the summer transfer market, is clearly nonsense.

http://i56.tinypic.com/2rxecmo.Xxx

9. GRANDE LAZIO Member

הם לא המקור, חכם.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל אצל העיתונאים 1+1=3

הביקורת על אנריקה
    +
    Delio Rossi: 'La squadra che mi intriga di più? La Roma'
    =
    או מיי גאד! דליו רוסי עוד רגע חותם ברומא.

11. 亚历山大帕托 Member

בחרת כתבה טובה כדי להדגיש את ההתלהבות שלך סביב השמועה.

12. GRANDE LAZIO Member

כתבת את זה בעצמך?

יופי, אתה יודע איטלקית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://spd.fotolog.com/photo/29/7/126/lexyrock05/1258376697898_f.Xxx

15. GRANDE LAZIO Member

לאציו הודיעה רשמית שלוריק סאנה וסטפן ראדו לא יהיו בסגל למשחק נגד מילאן. השניים פצועים, ויחד עם ההשעייה של מרקאטי ההגנה שלנו הופכת למעט דלילה. גם קוז'אק בספק.

אגב, דליו רוסי מתריע כי על לאציו לשחק פתוח והתקפי במיאצה. http://www.football-italia.net/sep6d.html

מתגעגע.

והנה כתבה מעניינת על לאציו לקראת העונה, http://www.serieatalk.com/serie-a-predicti...-s-s-lazio-3630

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/11