לארסון ושבדיה חוגגים, רק תיקו אפס לאיטלקים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏13/6/04.

1. Reyes Member

הדנים שלטו, הגיעו לכמה הזדמנויות מסוכנות ורק יכולת טובה מאד של בופון מנעה מאיטליה הפסד. אגב, משחק טוב גם של של השוער הדני. היו לו כמה הדיפות מופלאות.

עוד 0-0. יש כבר שניים ב-5 משחקים. במונדיאל, אם אני לא טועה, היו בסה"כ 2. מה זה מלמד? הזדמנויות מועטות, משחק שמתנהל ברובו באמצע המגרש. חבל, אבל בזמן האחרון רואים את זה יותר מדי.

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

את האמת, צפיתי את זה עוד לפני תחילת היורו, כולם כל כך ציפו לטורניר הזה והתכוננו כל כך הרבה, כמו במשחק אחד חשוב, שמפחדים מאוד לספוג.

יש תכונה של שחקנים שראיתי בהרבה מאוד נבחרות וקבוצות (לא רק ביורו), השחקנים באים כשהם יודעים שהם יותר טובים (במקרה של הקבוצה הטובה יותר) ובטוחים שהם מנצחים, הם לא כובשים עד המחצית, ולא דואגים, "בטוח מישהו בסוף ישים איזה גול, הרי אנחנו יותר טובים", ומגיע דקה 80, ואין גול..ורק אז השחקנים מתחילים להילחץ ולשחק, עד אז, כלום.

תכונה זאת ראינו היום אך ב"גירסה של מחציות", המחצית הראשונה היתה משעממת, חסרת קצב, אפטית ו"ציפייה לניצחון" (כמו שתיארתי בפיסקה הקודמת).

מי יתן ונראה משחקים יותר טובים ביורו, ושיהיה תיקו במשחק השני בבית, אחרת-אני יתחיל לדאוג.
    אי-עלייה מהבית הקל בטורניר תהיה שיא האכזבה והכישלון מנבחרת איטליה.
    אבל לא נספיד את איטליה כל עוד ראינו רק משחק אחד, פורצה איטליה. :aaa15:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/04
  3. ArsenalFan Member

לדעתי היה דווקא משחק די נחמד, לא מדהים- אבל בכלל לא רע כמו שרמי וייץ אמר. זה שהיה 0:0 לא אומר שהיה רע. במחצית הראשונה זו הייתה שליטה דנית מובהקת, במחצית השנייה המשחק היה די שקול. גם כמות המצבים של כל נבחרת הייתה דומה. היו מהלכים במחצית הראשונה שהזכירו את דנמרק מ-2002, ששיחקה כדורגל מהטובים בטורניר. כמה מהלכים התקפיים קבוצתיים טובים (לא יותר מדי, אבל זה יותר ממה שראינו מאיטליה) שמזכירים לנו שהדנים נבחרת מוכשרת.

לטעמי היא עשתה עבודה טובה מאוד בהגנה, לאורסן למרות כל הירידות של אוהדי מילאן שלא מחזיקים ממנו דווקא עשה עבודה נהדרת עם הנריקסן. גם פאולסן במרכז השדה הרשים אותי מאוד לטובה והחליף מצוין את גראבסן- הייתי בטוח שדנמרק תתקשה בלעדיו, אבל בסה"כ היא השיגה לא מעט בזכותו שליטה. גרונקיאר היה חסר בפריצות שלו, עדיף היה לדנמרק אילו שחקן אחר היה פותח במקום אבה סאנד שעבר זמנו. בסה"כ- דנמרק, שהיו לי ציפיות נמוכות ממנה לאור החסרונות של גראבסן וגרונקיאר, נתנה תקווה לא רעה להמשך האליפות.

איטליה זו איטליה. אחוזי ההחזקה בכדור אומרים הכל, למרות שבמחצית השנייה היה שיפור מסוים בתחום הזה. מה נגיד? כשאין כמעט שום ניסיון ליצור דומיננטיות במרכז השדה נגד נבחרת נחותה ממנה, האכזבה די צפויה. ויירי מאוד כבד, טוטי סיפק הברקות ספורות אבל אנחנו דורשים קצת יותר מזה. אגב, הוא היה צריך לעוף באדום בלי היסוס על העבירה האחרונה שלו, זו ללא ספק העבירה הכי מכוערת שהייתה עד עכשיו בטורניר.

לגבי שבדיה- בולגריה, אני מקווה שלאדרבק וסודרברג לא יחליטו ללכת במגמה של סאנטיני וייתנו לליונגברג לשחק באגף הימני כמו שהוא רגיל בארסנל, אני עוד יותר מקווה שההגנה של שבדיה תוכיח שיש לה מה למכור חוץ ממלברג כי זו בעצם הנקודה הכי מדאיגה על הנייר מול ברבאטוב, ואני הכי מקווה שמרקוס אולבק לא ישחק כי הוא סתם אפס מאופס.

בעצם, אני הכי מקווה שיהיו שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/04
  4. John Barnes Member

אין מה לעשות, הם לא ישתנו אף פעם.
    כרגיל, למרות כל ההבטחות של "לשחק התקפי" , לפי הטורניר. שוב איטליה מתגוננת בעיקר ומשעממת. הדנים הסתדרו מצוין במחצית הראשונה עם הטקטיקה הזאת אבל לא הצליחו לעשות מזה שערים, וחבל . המחצית השניה שבה איטליה שלטה הייתה משעממת , האיטלקים שלטו בקצב המשחק עצרו את הדנים, אבל הגיעו למספר מועט של הזדמנויות.
    יש דברים שלא משתנים בעולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/04
  5. טוטי מלך רומא Member

איתי-

תגיד לי ממתי בית שנמצאת בו שבדיה ודנמרק נחשב לבית קל?

אלו קבוצות מצוינות.וזה אולי הבית הכי קשה.

6. moti286 Member

חברה שימו לב מה אני אומר לכם:
    איטליה הפייבורטית לזכות בטורניר לא עולה בכלל מהבית.
    שוודיה ודנמרק יעלו.
    חכו תראו.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כמובן שהתכוונתי לבית קל יחסית, הוא לא קל בכלל..אבל אני לפחות הייתי מעדיף אותו על פי בית אחר, אבל זאת כבר דעה אישית

8. burning soil Member

אני חושב שאם לדנים היה קצת יותר נסיון,הם היו מנצחים היום,כיוון שלדעתי
    הם הגיעו למצבים מסוכנים,והיו קרובים מאד לשער,ורק יכולת מצוינת של בופון
    מנעה מהם כיבוש.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו שיכולת נהדרת של סורנסן מנעה מאיטליה ניצחון, אם זה בבעיטה החופשית של טוטי במחצית הראשונה, וגם זו של המחצית השניה, 2 ההצלות המרהיבות כולל אחת מדל פיירו בזמן פציעות של המחצית הראשונה, וכן בהצלות שלו מויירי במחצית השניה...

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

צודק לגמרי, בהילוך החוזר זה נראה ממש ממש מסוכן, דבר כזה יכול לסיים קריירה

11. shmulikwe Member

משחק נחמד.. לא גרוע כמו שעושים ממנו, בסה"כ לא ציפיתי ליותר מדי לאיטליה על המשחק הראשון אבל אני מקווה שבמשחקים הבאים זה ישתנה (בעצם לא מול שבדיה).
    קאמורנזי היה נוראי, כל דבר שהוא ניסה הוא נכשל ועד כשטוטי בא לנסות לעזור לו הוא חטף ממנו את הכדור(!!)
    טוטי ניסה, אבל לא יותר מזה, לויירי אין לי שום טענות, הוא שחקן מטרה ופשוט הוא לא קיבל מספיק מסירות, ודל פיירו (מי זה?) היה חלש מאוד מאוד.
    הדנים הפתיעו אותי, המהירות שלהם הייתה נשק מצויין והם יהוו יריב קשה מאוד לשבדיה..

12. Barcik Member

בהחלט משחק סביר, ולא כל גרוע. לפרקים הוא אף היה מעניין וקצבי. היו הזדמנויות, שני השוערים היו מצויינים.

איטליה הייתה פאסיבית מדי לטעמי. יש לה את היתרון במרכז המגרש מול דנמרק, למה לא לנצל אותו? שחקן כדורגל, לכל הרוחות. דנמרק נתנה משחק לא רע. היא עשתה דבר מאוד מעניין במחצית הראשונה, לפני שנגמר לשחקנים המהירים שלה הכוח. הניעה כדור במחצית שלה באופן סבלני, וברגע שאיטליה לחצה עם ההתקפה והקישור הוציאה את הכדור מהר קדימה לאגפים, והשאירה את שחקני ההתקפה הרבים שלה מול הגנה דלילה. חבל שזה לא הסתיים בשער. בסך הכל, ראיתי משחקים הרבה יותר רעים. ועכשיו אני רץ לראות את שבדיה.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa7:
    גול!!!
    1-0 לשבדיה משער של פרדריק ליונגברג אחרי מבצע יפה של שבדיה. בולגריה נאיבים.

14. ArsenalFan Member

פרדי שם גול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

משחק הרבה יותר טוב מהמשחק לפנות ערב- קצב נחמד ביותר, גם כמה הברקות של הבולגרים, אבל שבדיה שיחקה אותה בכמה מהלכים נהדרים בארבע מסירות עומק מצוינות, שברוב הפעמים הקוונים האנגליים (אפסים!) שרקו לנבדלים לא מוצדקים. השער של ליונגברג הוא עד כה המהלך הכי פשוט ביופיו באליפות. איטליה יכולה ללמוד קצת משבדיה, שפשוט עושה את העבודה במחצית הראשונה בצורה בכלל לא רעה, וכשהיא צריכה- היא גם מפגינה כמה מהלכים יפים. בהגנה- לוסיץ' אמנם אכל קצת דשא היום באגף שלו, אבל הפציעה שלו לא מבשרת טובות. עדיין משהו נראה קצת חורק בהגנה, בינתיים בולגריה לא ממש ניצלה את זה, ואני מקווה שברבאטוב לא יבוא לידי ביטוי גם בחצי השני.

העיקר שפרדי כבש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. shmulikwe Member

בינתיים זה המשחק הכי טוב שהיה.. משחק עם קצב מהיר, אבל לא ללא תכלית- כמעט כל התקפה יצרה מצב כשלהוא.
    אני לא מבין עדיין למה מאמני שבדיה לא פתחו עם קלסטרום במקום מיקאל נלסון? היה יכול להוסיף הרבה למשחק ההתקפה של שבדיה.