לא ראש ולא בטן - קבוצות ה... ציצים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/8/15.

?

מי מבין לאציו, פיורנטינה ונאפולי תמוקם גבוה יותר בטבלה בסיום עונת 15/16 של הסרייה A?

1. לאציו

10.0%
  2. פיורנטינה

16.7%
  3. נאפולי

53.3%
  4. פסקארה

0 הצבעות
    0.0%
  5. גלזנקירשן

6.7%
  6. באנפילד

0 הצבעות
    0.0%
  7. בוב דילן

13.3%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Enzo Maresca Member

זה לוטיטו המושחת הזה עושה מה בא לו. בהכל הוא אשם.

שמתם לב לסתלבט על בניטז שמריצים בערך כל מי שקשור לנאפולי בשבועות האחרונים? האמשיק, סארי, דה-לאורנטיס - אף אחד לא מפספס הזדמנות ושולח עקיצות בתקשורת. אני מבין את ההקלה מכך שהצנון המבאס הזה לא נמצא במערכת יותר, אבל במקומם הייתי שומר על טיפה יותר פאסון ומחכה קצת עם הטרולינג. במחשבה שנייה - בדיוק כמו יובה ושחקני הגנה ברזילאים ב26 מ' יורו, גם נאפולי ופאסון לא כל כך הולך ביחד. מקווה רק שזה לא יתפוצץ להם בפנים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/15
    eran.m אוהב/ת את זה.
  2. SerieA Il Capitano

עכשיו לפיורנטינה יש סכסוך עם עוד שחקן - חואקין. אחרי מספר לא מבוטל של שחקנים, זה כבר נהיה דפוס.

האם הבעיה אצל האחים דלה ואלה?

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חואקין רוצה הביתה, סוזה רוצה שישאר. יש לו חוזה ובטיס לא מוכנה לשלם. אני מניח שבסוף הוא ישחורר. בינתיים מצטרף חיימה באז, שחקן התקפה בן 20 מאורגוואי.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא בלט בסודאמריקנו (אליפות הנבחרות הצעירות של היבשת), אם אני זוכר נכון במשחק המכריע אפילו היה די חלש, אבל מאוד מוערך כבר כמה שנים בזכות יכולתו בליגה המקומית. די בטוח שהוא לא צפוי לקחת חלק בקבוצה העונה, לפחות לא משמעותי.

5. DRORIKO Member

איך שני המגינים השמאליים של פיורנטינה? לא ממש עקבתי אחרי הקבוצה בעונה שעברה(מכיר רק את הגדולות). ולדבר עכשיו יותר דוגרי,אם באמת הקבוצה מעוניינת בטוואטחה האם להערכתכם הוא יזכה בכלל לדקות העונה?

6. SerieA Il Capitano

המגנים של פיורנטינה:

מנואל פסקוואל - קפטן הקבוצה ובעבר שחקן נבחרת איטליה. מצוין מבחינה הגנתית ויודע גם לתרום להתקפה.
    מרכוס אלונסו -

אינני מכיר את אלונסו מעבר לבעיטה החופשית הזו, ככה שייתכן שיצאתי קצת דמגוג כרגע, אבל עדיין קשה לי להאמין שטוואטחה יכול לקבל דקות בקבוצה.

7. DRORIKO Member

אם כך עכשיו אני בטוח שהוא לא יקבל דקות. אם פסקוואל מצויין הגנתית והתקפית בשביל הליגה האיטלקית אז טאלב בליגה הישראלית גרוע הגנתית, והתקפית גרוע אבל קצת פחות. או שזה ספין של יענקלה שחר או שסוזה שתה יותר מדי וחשב בטעות שטאלב היה כוכב פה בתקופתו. מחר בבוקר זה יעבור לו.

8. Alta Tensione Member

פיורנטינה משאילה את קובה בלצ'קובסקי מדורטמונד לעונה אחת.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי הציעה 20 מיליון אירו ליובנטוס עבור רוגאני, כרגע יובה משיבה בשלילה. חבל, זו יכולה להיות תוספת נהדרת לנאפולי (שמרכז ההגנה שלה בהחלט חייב שדרוג) והמעבר הזה טוב גם לרוגאני עצמו, שלפחות כרגע לא נראה שיראה הרבה דקות אצל הגברת הזקנה.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי: אלסנדרו מאטרי בלאציו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי כאן בפורום לא מעט ביקורת על התנהלות של מועדונים שונים ברכש, אבל אלו הן תמיד אותן הקבוצות. רציתי לבקר קבוצה אחרת לשם שינוי. נאפולי ביזבזה חודש על מסע ומתן מול טורינו בנוגע למקסימוביץ׳ ואז את היום האחרון על רוגאני. בסוף נשארה עם אלביול :/

Gianzola ו-gilad16 אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לשמוע את דעתכם על איליצ׳יץ׳?

שחקן שאני לא יודע איך לאכול.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישרון גדול, אבל לא יציב מספיק במשחקים עצמם. על הנייר יש לו הכל, אבל הוא לא תמיד יודע איך לחבר הכל ואיך להשתמש בכל התכונות שלו כדי להנפיק קבלות על המגרש באופן קבוע. הוא גם שחקן שמאוד תלוי בביטחון שלו. כשהוא לוהט, הוא מרהיב. כמו אתמול. כשהוא נראה טוב הוא אחד השחקנים הטובים בליגה. כשהוא נראה רע הוא נזק. אני חושב שבסה"כ פיורנטינה זאת הרמה שלו.

uri ו-אלעד אוהבים את זה.
  14. Roma מנהלים

אאורליו דה לאורנטיס הבטיח להביא שם גדול בינואר וכנראה מדובר בבלם ניקולה מקסימוביץ׳ מטורינו שיגיע. אם וכאשר ההעברה תתבצע זה יופי של חיזוק להגנה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין אותך, זה כמו לאכול כדורי בשר בספגטי. אין מנה כזו בגלל הצורה, ואז אתה מנסה וזה עובד. להוסיף את הסכמתי לדבריו של יותם, מדובר בשחקן שהטכניקה היא הכוח שלו, המתבטאת בשליטה בכדור ובעיטות נהדרות, וכל זה בגוף רזה מאוד המתנסה למטר תשעים. מזלג, בטחון, כף, כשרון.

Alta Tensione ו-אלעד אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.