לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

ביובה יש שלושה שחקנים שפתחו היום,לא כולל את רוגאני וברנרדסקי שהיו על הספסל(ברנה גם נכנס מחליף) ואת מרקיזיו שהסתבך עם הפציעות ואת דה שיליו שמועדף אצל אלגרי על ליכטשטיינר(אגב דה שיליו היה נהדר ביורו,ודווקא בתור באק-וינגר שמאלי), ברומא יש לך את דה רוסי,פלורנצי,אל שרעווי ופלגריני, בנאפולי אינסיניה וז'ורז'יניו, באינטר את קנדרבה וההבלחות,בלאציו את אימובילה ופארולו ובמילאן את בונוצ'י . לזה תוסיף כמובן את וראטי שהוא שחקן מרכזי בפסז'(למעשה יש גם את מוטה, אבל נראה לי שהוא פרש או משהו). לא מספיק?

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/17
  2. תומר1989 Member

אם רק היו יותר אנשים כמו אנדראה אניילי ומארוטה באיטליה ופחות דינוזאורים כמו טבאקיו ודומיהם

3. DRORIKO Member

אם בכל זאת אפשר למצוא משהו חיובי זה שמעתה ז'ורז'יניו כבול לנבחרת איטליה

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקרע הלב לראות את אגדות מסיימות ככה קרייריה בינלאומית.
    לא קיים ספורטאי כמו בופון,מכול הבחינות,התגובה שלו לבוז של הקהל בהימנון של השוודים,והראיון אחרי המשחק. לא איטלקי אבל מרגיש גאה.

oFiRzZz, Dayatso, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רק מחזק את הטענה שלי שהמצב עגום.
    אני נתתי את יובנטוס ונאפולי כדוגמה לזה שהם היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.
    יובנטוס מצליחה למרות ההתנהלות של הכדורגל באיטליה, נאפולי מצליחה להציג כדורגל נהדר למרות המצב שסביבה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

הנה הראיון הקורע לב של בופון אחרי המשחק ואי-אפשר שלא להחמיץ פנים ולהזדהות עם ספורטאי מדהים שלא רצה לסיים ככה, אבל הכישלון הזה הוא לא שלו והעובדה שהוא יראה את המונדיאל מהבית לא תשנה כלום לגביו, הוא יישאר אגדה, ולדעתי זה בדיוק העניין.
    "איזה עצוב בשביל בופון", אין אוהד כדורגל שלא פלט את המשפט הזה, איקר וראמוס ו-וידאל ואחרים כבר מיהרו לפרסם תמונות והודעות ברשתות החברתיות כדי לנחם. כמעט אף-אחד שהוא אוהד נייטראלי לא אומר 'כמה חבל בשביל איטליה' וזה מסביר עד כמה היא לא תהיה חסרה. ככה זה עם דור שחקנים די בינוני ומאמן כושל. לדעתי איטליה הייתה אמורה להפסיד לספרד כבר במשחק הראשון ביניהן לולא הפנדל ההזוי(מצד ראמוס, לא אומר שהפנדל לא חוקי) ואז היה ברור מלכתכילה שהיא תהיה שנייה. בת'אכלס השחקנים נחנקו במאני-טיים ולא מגיע להם. איטליה אימפריה והיא תחזור חזקה יותר ואולי המקרה הזה יגרום להסקת מסקנות, נניח כמו שקרה עם גרמניה אחרי הכישלון ביורו 2000.

אגב, זה פורום כדורגל, אנחנו החבר'ה כאן ביחסים טובים כולם ואין כאן שמחה לאיד ולדעתי מותר לכל אחד להגיד מה שהוא חושב. אז אני חייב לשחרר - רציתי שאיטליה תהיה כי עדיין ספרד-איטליה ברבע הגמר זה סקסי יותר מספרד-שבדיה, ועדיין: 11 וחצי שנים אחרי הפרישה הטראגית של זידאן עם הנגיחה במטראצי - נסגר החובה מבחינתי עם איטליה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי הרגע הזה מסכם את הקדנציה של ונטורה בנבחרת, שאת התוצאה לה אני עדיין לא מצליח לעכל.

8. Raulito Madridista

מטורף שאינסינייה לא שיחק גם אתמול כמובן, 'הרצחת וגם ירשת' מה שנקרא, ולמאמן הזה הגיע לקבל בעיטה בתחת דקה וחצי אחרי שריקת הסיום.

פאביו קנבארו העלה פוסט באינסטגרם ודיבר על כך שהנבחרת לא תהיה במונדיאל:
    "חבר'ה, אנחנו לא איבדנו את המונדיאל היום אלא לפני 15 שנה. הודות ל-'חוק העבודה' לפני 15 שנה אז הגיעו לאיטליה מכל העולם באופן לא הוגן כדי לתפוס את המקום של ילדינו. נתנו להם כסף, תהילה והכשרה בזכות המאמנים האיטלקיים שלנו שאני חושב שהם עדיין הטובים ביותר. אני מקווה שהיום כשהגענו לתחתית, הכדורגל יתחיל מחדש. תנו למומיות שמנהלות את הכדורגל האיטלקי ללכת ותנו מקום לצעירים שבשטח".
    "בופון היקר והגדול, איבדת את האפשרות להיות השחקן היחיד ששיחק בשישה מונדיאלים ועצוב לכולנו. אני מקווה שהדמעות שלך הן הדמעות האחרונות של הכדורגל שלנו. בואו נתמוך באיטליה הצעירה הבאה, בואו נחזור להיות איטליה, בואו נחזור להיות איטליה שכל העלם קינא בה למרות שזה צריך להעיר אותנו ויש הרבה עבודה".

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעתי ומה שאני חושב: חלאס להספים יא ספאמר. לפחות היום תחסוך מאיתנו.

muller, eran.m, VAR ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונטורה כבר הסביר בתקשורת האיטלקית למה במשחק בית קריטי על העפלה למונדיאל הוא עלה רק עם 2 וחצי שחקני התקפה?

נוכחות של עוד שחקן יצירתי או אפילו שניים(והיו לאיטליה כאלה על הספסל) בחלק הקדמי במחצית הראשונה שהשבדים עוד ניסו להתקיף ולשחק כדורגל יכלה לגמרי לשנות את גורל הערב. כי עם כל הכבוד למשחק ההקרבה של שבדיה ראינו שבכל פעם שאיטליה חיברה 3 מסירות רצופות בחלק הקדמי או לחילופין דריבל מוצלח זה הוביל למצב הבקעה, לחכות עם כל החילופים ההתקפיים לחצי השעה האחרונה זאת חשיבה כ"כ מיושנת של דינוזאור שאי ההעפלה למונדיאל רשומה רק עליו. בכלל תופעה לא קטנה בכדורגל הנבחרות, אנחנו רואים לא מעט נבחרות גדולות ומוכשרות בשנים האחרונות שסובלות ממאמנים מיושנים.

11. alexshw Member

בגלל ירידה בקרנו של כדורגל נבחרות. המאמנים הבולטים בהווה עובדים מדי שבוע במועדונים המפורסמים. קונטה במובן הזה היה יוצא דופן שנתיים.
    הרבה פעמים משרת מאמן נבחרת באמת משרה של פנסיה או לחילופין משרה שמקבלים מאמנים ללא רקע משמעותי במועדונים.

כדורגל נבחרות זה סוג ב' למעשה.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/B4XYjxGCIAAwHJd.Xxx

eran.m, Nigel de Jong ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם סערת רגשות התהפכתי מצד לצד בלילה. אני מנסה למצוא בכוח את המילים ולשם שינוי לא מצליח יותר מדי. אולי אני עדיין מחפש פס נוסף של פירלו לגרוסו. נראה לי שבשום רגע לא האמנתי שאיטליה לא תעשה את זה; הדחיפה של הקהל האיטלקי בדק׳ האחרונות הכניס בי אנדרנלין מטורף, התעצבנתי עם דה רוסי על הספסל, השריקה לסיום הכניסה אותי להלם טוטאלי, וכמעט בכיתי לצד בופון בראיון לאחר המשחק.

וגם אחרי אתמול, תודה לך איטליה. תודה לכם בופון, ברצאלי ודה רוסי. נחזור חזקים יותר לקרבות הבאים.

14. Dayatso #BlackAndWhite#

@אלעד לא חשבתי שיש בך צד לא טרולי, נחמד לדעת שאתה גם בנאדם ואוהד כדורגל נורמטיבי, +1 על הפוסט

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/17
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יורו 2000 היה אחד משברוני הלב הראשונים שלי כאוהד כדורגל,או לפחות הראשון שעדיין צורב, אחריו בא כעס עצום ב2002,וב2006 אחרי הגזרה הנוראית על יובה בה המונדיאל בגרמניה אם רגעי עושר מטורפים וצמרמורות שעולות עד היום עם כל זכרון קל.
    הייתי עם יובנטוס בברלין ובקרדיף(אולי אני צריך לא לסוע יותר לגמרים כדי שנזכה) וכאבתי את הכאב של ההפסדים, בגמרים.

נמאס לי כבר לראות את בופון בוכה, ועדיין אחרי כל הדמעות והכאב, ההדחה הזאת היא מעבר לכאב.
    היא בושה.היא עלבון.היא בזיון.היא עוגמת נפש של פעם בכמה דורות.
    מקווה שונטורה לא יאמן יותר בחייו. מקווה שהסטירה הזאת תציל את הדור הבא מהדרך הנוראית שבה הכדורגל האיטלקי הולך.

Don Joan Roman, DUGRI ו-Raulito אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.