לוח המשחקים לעונת 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Paolo Maldini, ‏1/8/07.

1. 亚历山大帕托 Member

לפחות היא לא משעממת כמו אינטר, שבעונה הכי טובה שלה מזה עשרות שנים, עדיין נשארה בצל ההצגות שמילאן נתנה בצ'מפיונס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

2. Deki Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx בכל הודעה שלך אתה מוכיח בגרות. אתה יכול להיות בטוח שרונאלדו יסיים את הקריירה בלי צ'מפיונס ליג אחד, למילאן אין את הכלים לקחת את הצ'מפיונס בפעם השלישית בעשור הזה, תגידו קאקא, אבל ההופעה שהוא נתן בטורניר בשנה שעברה לא יכולה לחזור על עצמה.
    אינטר אולי נשארה בצל, אבל בנתיים שברה שיאים ואין כמו לנצח את מילאן בדרבי, מרגש כל פעם מחדש. (ובוא נגיד שבדרבים האחרונים, אינטר לא הייתה כל כך משעממת... 3-2 אדריאנו בנגיחה בתוספת הזמן על ויירי, 4-3, שחיטה עד להרחקה של מטראצי, ו-2-1 עם קאמבק מצויין.)
    מצד אחד אתם רוצים רכש, מצד שני יהירים. תחליטו. :aaa021:

אה, וכן. כולנו מחכים שבאפטיסטה יגיע למילאנו, למילאן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נואה-מילאן הרבה יותר מעניין. ואני לא אומר את זה כאוהד מילאן. כל מי שאוהב את הליגה האיטלקית אמור להעדיף לראות את משחק החזרה של ג'נואה לליגה הבכירה לאחר יותר מעשור. לראות את הלואיג'י פראריס מלא באוהדי ג'נואה כשהיריבה היא מילאן? מה יותר מושך מזה?

4. tiktin Member

אינטר משעממת? פחח
    רק במשחקי ליגת האלופות המכריעים, אבל בליגה היא דרסה ונתנה הצגות חבל על הזמן

אגב אהבתי את המחזור ה11.. מילאנו נגד טורינו. קרב בין מדינות הצפון

נורא מבאס שנצתרך לראות את הדרבי של מילאנו רק פעם אחת העונה במסגרת הליגה..

5. 亚历山大帕托 Member

לא יודע אם זה כי הקבוצה שלי לא התחרתה על האליפות, אבל בשבילי עונת 06-07 בסריה א' היתה משעממת למדי כשזהויות האלופה והסגנית נקבעו בטרם זמן. ואני בטוח ששני הדרבים שניצחתם ממש שינו את פני העונה של אינטר. Deki, תודה בזה, בתמונות של חגיגות אליפות אירופה היית מחליף את הפרצוף של מאלדיני בזה של זאנטי בלי לחשוב פעמיים. כל העונה המוצלחת הזאת שלכם שדרסתם כל אחד, ובסוף מילאן זוכה במה שמעולם לא ראית את הקבוצה שלך משיגה, ואולי גם לא תראה.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לדבר שטויות תחשוב קצת ותראה שאינטר עולה על מילאן בהכל, אבל אני לא מצפה מאוהד מילאן שיגיד את זה.

ותגיד לגליאני שאם הוא רוצה חלוצים שיפנה אליי ואני אדבר עם מוראטי כי יש אצלינו הרבה עודפים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

7. 亚历山大帕托 Member

גם כשאינטר עושה את המקסימום וכביכול מתעלה על מילאן בהכל, מילאן עדיין נשארת עם היד העליונה.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42964000/Xxx/_42964383_milan3300.Xxx

ב-18 השנים שעברו בין הזכייה הזאת של אינטר לזכייתה הקודמת בסקודטו, מילאן זכתה בשש אליפויות. ותוך כדי היא גם זוכה בגביע האלופות מדי פעם, וההזדמנויות היחידות שאינטר יכולה לראות את הגביע מרחוק זה בחגיגות של הרוסונרי במילאנו. פתאום הזכייה המשעממת הזאת בסקודטו הופכת את אינטר למועדון הכי גדול באיטליה? פףף.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זכייה משעממת????, וכן אינטר הוא המועדון הכי חזק באיטליה כרגע.

9. Sergio Ramos Member

על הנייר בוודאי שאינטר מבחינת סגל השחקנים לדעתי כן. אבל עדיין לפי דעתי אין עדיין לאינטר את הוונריות שיש למילאן. אבל אני לא מזלזל באינטר, לפי איך שהדברים נראים ואיך שההנהלה השכונתית של מילאן פועלת, ויובה מתחילה להיבנות מחדש. ואם כל הוונריות של מילאן שעולה על של הנראזורי, אם הדברים נשארים ככה, אינטר מבחינתי היא הפייבוריטית מספר אחת לאליפות.

10. מיכל3 Member

עד מתי ימשכו הוויכוחים האלה מי יותר טובה? בצ'מפיונס מילאן טובה יותר, או יותר נכון מצליחה יותר, כי היא תמיד יודעת להתעלות על עצמה ברגעים החשובים באמת וזו המטרה העיקרית שלה בשנים האחרונות (אני מקווה שבעונה הקרובה זה ישתנה) והעובדות מדברות בפני עצמן. אינטר עד לפני העונה האחרונה תמיד הייתה בצלן של יובה ומילאן בליגה וגם כאן העובדות מדברות בפני עצמן. בעונה האחרונה זה השתנה, לאחר שיובה ירדה לסרייה בי ומילאן התפרקה כמעט למשך חצי עונה מכל מיני סיבות. בקיצור, כרגע אינטר המועדון הטוב באיטליה, זה לא אומר אבל שומדבר לגבי אירופה.

לגבי המשחקים עצמם-מבחינתה של מילאן הגרלה סבירה. הפתיחה לא תהיה קלה נגד גנואה בחוץ ואז פיורה בבית. אני מקווה שהעונה נדע לקחת את הנקודות נגד הקטנות ולא נזכה שוב לסדרת תיקואים והפסדים מביכים כמו בעונה הקודמת בעיקר (מלבד הסיום) וזו שלפניה.

11. Giallorossi Member

1 פלארמו[ח]
    2 סיינה [משחק ראשון ב]
    3 רג'ינה [ח]
    4 יובנטוס [ב]
    5 פיורנטינה [ח]
    6 אינטר [ב]
    7 פארמה [ח]
    8 נאפולי [ב]
    9 מילאן [ח]
    10 לאציו [ב, דרבי]
    11 אמפולי [ח]
    12 קאלירי [ב]
    13 גנואה [ח]
    14 אודינזה [ב]
    15 ליבורנו [ח]
    16 טורינו [ח]
    17 סמפ [ב]
    18 אטאלנטה [ח]
    19 קאטניה [ב]

הגרלה לא קלה בכלל. דווקא במחזורים היותר צפופים בצ'מפיונס נפגוש את מילאן, פיורנטינה, לאציו, אינטר ויובה.
    למרות התקופה הזו, משחקי סוף העונה [ ממחזור 32 בערך] הם משחקים שאפשר להוציא בהם כמה שיותר נקודות.

אבל צריך לזכור שיש את מרכז הטבלה שהן בד"כ לא יציבות, משחק אחד יכולות לבוא כקבוצה טובה וקשה, ומשחק אחד כבשר תותחים.

נקווה שיהיה טוב.