לו הייתי אופירה אסייג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏29/7/07.

1. Fabio Junior Member

אתר ספורט5, שבהבדל לוואן מפיץ הרבה פחות שמועות, הוא אתר ספורט שאפשר לכנות אותו אתר איכותי והוא מצליח מאוד, זה בטוח (אולי לוואן יש יותר כניסות, אבל לא בכמות דרסטית)

2. שער 7 Member

מן הסתם, הרכילות של האתר וואן מושכת הרבה יותר בנות מאשר בנים, וזו אחת מהסיבות שיותר בנות נמשכות לכדורגל (מבלי להיות שוביניסט, לפחות אצל רוב אוהדות בית"ר זה ככה...). אולי יש היום אוהדות שרופות שבאמת עוקבות בשטף אחרי הקבוצה, אבל כשישאלו אותן מתי הן התחילו לאהוד את הקבוצה הזו ולמה, סביר להניח שהתשובה תהיה "כי יש שם חתיכים" "כי זו הקבוצה הכי טובה" "כי אני גרה שם" וכל שאר הפלוצים, כמו האוהדת של באר שבע באתר של וואן. אחת הכתבות ההזויות.

ולנושא הדיון : אני כמקים אתר ספורט הייתי כותב כמה שיותר על העולם (כמה אפשר להיתקע בביצה המפגרת שלנו?) ועל ליגות שפחות נחשפות לקהל הישראלי כמו הליגות בסקנדינביה ובמדינות מזרח אירופה. בנוסף גם הייתי כותב יותר על האתלטים האולימפיים שמתאמנים כאן בארץ ללא כל תמיכה מצד הממשלה ושר הספורט, גרים במקלטים נידחים או בקרווילות, זו פשוט בושה. רק כאשר הם זוכים במדליה פתאום כולם מורידים את הכפפה ושואלים "למה לא נתתם להם תנאים יותר טובים?"
    בנוסף הייתי מעדכן תוצאות לייב כל דקה, גם ממשחקי ה- NBA והפוטבול.
    הייתי נמנע מלהביא פרשנים חוץ מכמה איכותיים כמו רון קופמן, שגיא כהן ודני ענבר.
    על מאמנים שמפרשנים לי במקביל הייתי מעדיף להתעלם.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07
  3. *הפועל-רעננה* Member

יש איזה אתר שמציג את דירוג האתרים.
    בפעם אחרונה שאני הייתי בו, וואן דורגו מעל ספורט 5 ב-3 מקומות.
    יש למישהו קישור לאתר הזה? - מענין אותי לעקוב אחרי ההתקדמויות של התארים, לאור התחרת הגדולה בין שני האתרים האלו (התחרות ברדיו, הלכלוכים אחד על השני והשידורים בתשלום...)

4. itzik zohar #20 Member

רון קופמן פרשן איכותי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx רון קופמן?

5. *הפועל-רעננה* Member

רון קופמן אוכל במסעדות איכותיות, אני גר באזור השרון ואני לא מפסיק לראות את הבנאדם הזה במסעדות יוקרתיות באזור, שיהיה לבריאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מילא קופמן, מר בדיעבד שגיא כהן?

7. שער 7 Member

יש לך בעיה עם שגיא כהן? המפטי דמפטי בשבילך?
    לא יודע מה איתך, אבל במשחקים גדולים בצ'מפיונס, תמיד אני מחכה תוך כדי ההתלהבות של הגול מהמשפטים השנונים של שגיא. כאלה שמשאירים לך טעם של עוד. הוא תמיד יודע להגיד את המשפט הנכון בזמן הנכון.
    ולגבי קופמן, הרבה קוראים מסכימים איתו. עד כמה שהוא מתלהם, שלמה שרף יכול ללמד אותו פרק או שניים בהתלהמות.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא סובל את שגיא כהן מכמה סיבות:
    *הוא צבוע! הוא יכול לפרק לשחקן את הצורה, ולגמור עליו את ההלל כעבור שבוע. הוא כבר עשה את זה ללואיס סאהה ופיטר קראוץ', שהפכו תוך זמן קצר מגלמים ו"חלוצים מעיקים" לחלוצים ברמה עולמית.
    *הוא מתלהם. יש לו נטייה להצהיר הצהרות בומבסטיות, שלא מעט פעמים מתגלות כלא נכונות ומאירות אותו באור מגוחך. לדוגמא, העונה הוא פסק באופן חד משמעי אחרי ההפסד של מנצ'סטר יונייטד לסלטיק שיונייטד לא תהייה בשמינית הגמר-מה שלא עומד בקנה אחד עם העובדה שהגענו לחצי.
    *הוא לא נותן מקום ליד המקרה. על כל פיפס יש לו תיאוריה שלמה, כל ניצחון הוא גאונות של המאמן וכל הפסד הוא תוצאה של הכנה טקטית גרועה.

נכון שהוא שנון ואינטיליגנט, מה שהופך אותו לעדיף של שלמה שרף וחיים רביבו, אבל כדורגל הוא לא מבין.

נקודה חיובית אחת אצלו היא שהוא לפחות טורח לעשות שיעורי בית ומכיר את הקבוצות היטב, אבל זה לא מה שהופך אותו לפרשן טוב.

9. King Kenny Member

כשאני רואה משחקים ששגיא כהן משדר אותם זה טיפה מוריד לי את החשק לכדורגל, אבל עדיין אף אחד לא יותר גרוע משלמה שרף, בעצם רקדני נוימן גרוע משרף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/07
  10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע על כל דבר רע ועל כל פעם ששגיא כהן טועה אפשר למצוא גם משהו שהוא צודק.
    אישית אני חושב שהוא הפרשן הכי טוב בארץ.

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גם לדעתי שגיא כהן הוא הפרשן הטוב בארץ.
    יש לו מספר חסרונות אבל הוא הפרשן שאני הכי אוהב לשמוע.
    אם לו הוא, אז מי?

12. King Kenny Member

אבי מלר זה הפרשן שאני הכי נהנה לשמוע אותו, כי גם מוסיף בידור למשחק, שגיא כהן מנסה להיות שנון אבל הוא כל כך לא.

13. בית"רי מלידה Member

אבי מלר.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד הערכתי את שגיא כהן, אבל אחרי המשחק של אינטר נגד סיינה (המשחק שבו אינטר לקחה את האליפות) הבנתי שמדובר בפרשן שלא מבין כלום מהחיים שלו.

15. בית"רי מלידה Member

פעם הוא התארח פה, וענה על איכות האימונים של אוחנה שהיה אז מאמן בית"ר.

אחרי ששאלתי אותו אם הוא בכלל ראה אימון אחד של אוחנה - הוא ברח מפה... :aaarofl:

אבי מלר ידען, רהוט, לא מתנשא, ולא מנסה להוכיח שהוא יותר חכם מכולם.