לו הייתם...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏4/10/05.

1. city Member

לא יודע אם מתפטר, אבל הייתי עושה חשבון נפש...

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/05
  2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לוקח עלי את האחריות ומתפטר בלי שום ספקות.
    אם הקבוצה שלי סיימה את המחצית הראשונה ביתרון 3-0, איבדה אותו במחצית השנייה, ויצאה ללא הגביע בסופו של דבר, כנראה שלא עשיתי משהו כמו שצריך. לא השחקנים, אני (המאמן).

3. נדב מיכאלי Member

כן,אם הייתי במקום אנצ'לוטי הייתי מתפטר אחרי רבע גמר ליגת האלופות 03-04 .
    מילאן ניצחה באיטליה את לה קורוניה 1-4 ובספרד חטפה רביעיה ,זה ביזיון באותו רגע אנצ'לוטי היה צריך להגיד "נכשלתי,אני מחזיר את המפתחות".
    אבל אם הוא נשאר אז אין ספק שאחרי העונה הכושלת בשנה שעברה( אף תואר בכל המפעלים) והגמר שיזכר עוד שנים רבות ,ההפסד האליפות ליובה בהחלט שהייתי מתפטר.
    ואגב אנצ'לוטי -לדעתי הוא לוזר ואני לא מחזיק ממנו,הוא לא טוב למילאן.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, אני לא חושב שמאמן יכול לגרום לדבר כזה, הרבה דברים היו צריכים לקרות, ואנצ'לוטי לא אחרי לרובם, גם הקבוצה השנייה הייתה צריכה לקבל אמונה, גם כל שחקן מתוך ה11 היה צריך להיות פחות מרוכז, בקיצור אלא אם אנצ'לוטי התחיל לחגוג בחדר ההלבשה, ולפי הפרצוף הקבוע שלו אני בספק שזה כך, האחריות שלו לא גדולה מזו של שחקנים אחרים. שבצ'נקו למשל יכל לשים כדור ממטר לדודק ולמנוע את כל הדיון הזה מלכתחילה.

5. נדב מיכאלי Member

דווקא במצבים כאלה נמדדת היכולת של המאמן.
    הוא היה צריך להנחית אותם לקרקע ,להסביר להם שלמרות שהם ביתרון של 3 שערים אסור להם לחשוב שהגביע בידם ,מה שהוא לע שה ואת הסוף כולנו מכירים.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומאיפה לך שהוא לא עשה את זה?

שוב פעם, ומה עם שבצ'נקו היה כובש אז ממטר מול דודק? זה היה משנה משהו לגבי אנצ'לוטי?

שים את עצמך במקומו של כל שחקן מילאן, 3-0 עם הקבוצה הכי חזקה באירופה, מול האנדרדוג המוחלט, לא תתחיל לחגוג בפנים? אנצ'לוטי יכל להגיד מה בא לו, מישהו באמת מפנים את כל מוסרי ההשכל הקלישאתיים האלה של "תרדו לקרקע"?

7. נדב מיכאלי Member

אבל עובדה שיש מקרים בהם הקבוצה מובילה ביתרון גבוה ולא חוגגת אלא ממשיכה באותו קצב של משחק.
    עזוב את ההארכה,מילאן בכלל לא היתה צריכה להגיעה להארכה,לחטוף 3 גולים תוך 6 דקות זה גם אשמתו של המאמן .
    ורגע מה עם רבע גמר ליגת האלופות 03-04 -אנצ'לוטי לא אשם בזה?
    אתה יודע יש קלישאה שתמיד מוכיחה את עצמה כנכונה "זה לא נגמר עד שזה נגמר".
    וזה מה שאנצ'לוטי היה צריך להעביר לשחקניו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/05