לחם לעניים ? לא בערוץ הספורט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rosner, ‏2/3/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חלומות לחוד ומציאות לחוד

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני חושב שאתם יותר מידי נחמדים לאנשי ספורט 5 שעושים עוול עצום לצרכנים שלהם שמשלמים מכיסם יותר מעשרים שקלים לחודש עבור הערוץ. אני בתור אחד שמשלם דורש לראות את הליגה האיטלקית אשר בשבילה אני משלם אז למה שאני אסבול עם חטאפה וסביליה? זה לא מעניין אותי, אני רוצה מילאן, פיורנטינה, אני רוצה אינטר, פארמה וגם אם זאת העונה הכי גרועה זה שנים של הליגה אנחנו זכאים לקבל שידור מסכן.

גם השבוע אין שידור אחד מהמחזור, אני חושב שזו תעודת עניות נוספת לתקשורת הספורט המגוחכת של מדינת ישראל שלא מכבדת את קוראיה ואת צופיה. עם כל הכבוד לכדורגל היפה של בארסה אני רוצה גם לצחוק על העליבות של מילאן.

תוספת:
    בפרומואים לחודשים הקרובים הערוץ הדגיש את שידור המשחק של סלטיק- מילאן אך הפלא ופלא הם מעדיפים את פורטו -צ'לסי או מנצ'סטר וליל על פני מילאן ובכך דורסים את אוהדי מילאן ששוב יוצאים מאוכזבים. באמת תודה..

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/07
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר ממש לבוא בטענות לערוץ הספורט. רוב האנשים בארץ שאוהבים לראות כדורגל מחוץ לארץ, מעדיפים את הליגה הספרדית והאנגלית ומכיוון שהאחרונה משודרת, ערוץ הספורט בוחר להתמקד בספרדית.
    אני חושב שזה בעיקר נובע מחוסר ברירה ולא מתוך שיקולים כאלה או אחרים. ואגב, גם לי זה נורא מפריע שלעיתים אין שידורים של הליגה האיטלקית או הגרמנית, גם אם אני לא מגיב בפורום האיטלקי או הגרמני.
    משהו אישי: מפריע לי נורא שלא משדרים גם את הליגה הפורטוגזית ואפילו לא נותנים לנו סיכום מחזור (הייתה תקופה שדווקא עשו את זה ואז הפסיקו). אני חושב שליגה ששולחת 3 נציגות לשלב הבתים של ליגת האלופות באופן קבוע, מגיע לה להיות משודרת על המסכים שלנו.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אי אפשר לבוא בטענות אבירם?
    אז שלא ידרשו כסף, ויעשו מה שבראש שלהם.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צריך להסתכל על זה מהצד שלהם. אם היית בעל של חנות מוכלת והאפשרויות שלך למכור היו: במבה, ביסלי ובייגלה, כאשר אתה יודע שהרוב המוחלט אוהב במבה, היית מזמין בעיקר במבה ומוכר אותה. ערוץ הספורט עובד באותה השיטה. אני לא בא לגונן על הערוץ, כי אני לא יודע מהם האילוצים והשיקולים שלו, אבל אני לא רואה סיבה אחרת. הגיוני מאוד שהכל מסתכם במילה אחת: ביקוש.

6. SeRgInHo Member

יהלום, מה הקשר עכשיו ליגה פורטוגלית? אתה מכיר שם עוד קבוצות מלבד שתי הליסאבוניות ופורטו? אם כבר, אז למה לא לשדר גם את ליגה סקוטית/רוסית/אוקראינית?
    כי הליגה הפורטוגלית לא מעניינת לאף אחד ת'תחת (כמו גם ליגות אחרות שציינתי) זה למה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בתור אחד שאוהב את הליגה האיטלקית שבוע אחרי שבוע מרגיש עד כמה הם לא נותנים את השידורים שמגיעים לליגה האיטלקית, למרות שהליגה נחלשה אבל היא עדיין אחת משלושת הליגות הכי טובות בעולם, אבל בערוץ הספורט לא משדרים יותר משידור אחד ואפילו יש שבועות שלא משדרים בכלל, וזה לא הוגן, אני לא חייב לסבול תמיד את בארסה וריאל וחטאפה.....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/07
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה בעצם מצדיק אותי. הליגה הספרדית היא זו שמעניינת את הרוב ולהמון אנשים הליגה הגרמנית "לא מעניינת את התחת". אפשר עכשיו להפוך את הדיון הזה לאיזו ליגה היא הכי מעניינת בקרב אוהדי הכדורגל בישראל, אבל זה כבר נושא אחר לגמרי.

9. מ.ח.א Member

ערוץ הספורט ממש לא עושה מה שבראש שלו
    זה שאתה ועוד חלק קטן מהאנשים בישראל מעדיף את השידורים של הליגה הגרמנית
    על פני השידורים של הליגה הספרדית וערוץ הספורט משדר את מה שהרוב רוצה אז זה ממש לא אומר
    שהם עושים מה שבראש שלהם
    הם נותנים בדיוק את מה שהרוב רוצה

נ.ב. חלק ממכם אומרים "אני יצתרך לסבול את ברצלונה , ריאל וחטאפה"
    אפשר לחשוב...מה עשיתם מהם?
    הליגה הספרדית לא כל כך גרועה

10. riquelme1 Member

אף אחד לא מכריח אותך לסבול אותם, הליגה האיטלקית העונה בנפילה עצומה, וזה הסיבה שלא משדרים אותה. והאמת, בצדק.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקלמה,מה זה אף אחד לא מכריח אותך לסבול?הבנאדם רוצה לראות יותר ממשחק אחד בשעה לא נוחה
    בשבוע[כן...אני יודע שזה נשמע מוזר אבל יום ראשון ב 4 בצהריים זה לא נוח,אנשים לומדים או עובדים או בצבא].

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/07
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תוכנית סיכום של פורטוגל , פשוט תעקוב טוב טוב על לוח השידורים של ערוץ הספורט כי זה לא משודר בשידור חוזר כמו תוכנית הסיכום האיטליקת/ספרדית/אנגליה/גרמנית.

לגבי הדיון עצמו אתם צודקים , אבל מה שהבעיה פה שאם ערוץ הספורט יתחשבן בדיון הזה אז שידור מגרמניה יבוא על חשבון שידור מספרד או שידור מאיטליה יבוא על חשבון שידור מגרמניה או שידור מצרפת יבוא על חשבון שידור מספרד וכן הלאה... במקום שיהיה שידור נוסף לשידור שיש.

מה שהכי מציק שיש את השידורים האלה של הכדורעף (ואני בטוח שהריטינג שם לא עובר את ה2 אחוז ) שנופלים בזמן משחק מליגה באירופה ואפשר (ואף רצוי) לוותר על זה לטובת שידור כדורגל מאירופה.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה ששכחתה איך עשו את זה גם בעונה שעברה , למרות שהליגה האיטלקית הייתה כלכך טובה.

14. Blokhin Member

לפי דעתי צריכים לשדר משחקים טובים מליגה הספרדית ולא אמצע טבלה. וגם לתת את הקרדיט לליגות הקטנות כמו האוקראינית והרוסית וכו', שיש שם משחקים מאוד מעניינים כמו דינמו-שחטיור ועוד ועדיף אותם על פני לה קורוניה וחטאפה .
    :aaaprot:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/07
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו ניקח את שבת וראשון בליגות.באיטליה יש משחקים בשבת בצהריים בשבת בערב,בראשון בצהריים וראשון בערב.בגרמניה אני יודע שיש בשבת בצהריים וגם בצרפת.בצרפת גם יש מדי פעם בימי שישי אם אני לא טועה.
    גם אם לא כשיש לך שני ערוצים אפשר לעשות שני שידורים ביום שבת בצהריים של ליגה גרמנית וצרפתית בערב שני שידורים מאיטלקית/ספרדית/צרפתית/גרמנית(הכי מעניין לאוהד הנייטרלי) בראשון בצהריים אפשר להכניס שני שידורים מאיטליה על חשבון כדורעף/יד/שידור חוזר של רון קופמן/שידור חוזר של ברסה סביליה או או שידור חוזר מליגת ספגטים מהמחזור ה17.בערב אפשר לצרף עוד שני שידורים של מה שהכי מענייןץ(הרבה פעמים יצא איטליה וספרד).ככה שערוץ הספורט יכול לשדר בסביבות ה6 שידורים שמתחלקים בין 4 ליגות.כלומר אפשרי לחלק חלוקה הגיונית של שני שידורים לאיטלקית וספרדית ואחד לגרמניה וצרפת כשהכל יכול להתגמש במחזורים מעניינים ומיוחדים.