ליברטאדורס 2012: זכייה היסטורית של קורינתצ'יאנס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏7/2/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לגבי קאנאלס זה מה שמופיע בוויקפדיה. מאחר ואני לא מסתמך על האינצקלופדיה הוירטואלית, את המידע שלי לקחתי הן מאתרים כמו ESPN והם בבדיקה שערכתי מול צ'ילאנים אוהדי אוניברסידד בפורום אחר שבו אני פעיל. אז או שהם שיכורים או שזה נכון. או שהוא שיחק בסין תקופה קצרה וחזר.

לנאסיונל יש קבוצה מצויינת שאולי לא תיקח את הגביע (למרות שלא הייתי שולל את זה לגמרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ) אבל כמה שיותר נגיע רחוק אני אהיה מאושר. בליגה אנחנו מציגים יכולת טובה עד כה, אבל ליברטאדורס זה סיפור אחר.

2. gilad16 Member

אופס, בלי להעליב, אבל התכוונתי לנסיונל מאורוגוואי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אני די בטוח שקאנאלס לא בסגל שלהם, הוא לא שיחק או היה על הספסל באף אחד מהמשחקים שלהם העונה. חיפוש של הידיעות האחרונות בגוגל הקשורות אליו מעלה כתבות רבות ושונות על רצון של אוניברסידד להחתים את פארה מאינד' כמחליף שלו.

3. itay7 Member

ראיתי חלקית את שני המשחקים (טוב, אחד וחצי כי השני הופסק), וג?וניור פרננדס היה זה שלצד רואידיאס בחוד. לא שמעתי את הפרשנים מדברים עליו בין ה-po ל-po שלהם.
    אני לא מסכים שהם לא נראו טוב, לא ראיתי את משחקי הידידות שלהם, אבל בליגה הם נראו חזקים ורואידיאס מתאים להם כמו כפפה. מבחינתי הם פייבוריטים בכל משחק עד שיוכח אחרת, אי-אפשר לבטל את מה שהם עשו בסודאמריקנה רק בגלל שווארגאס עזב. אני חושב שהרענוו בחלק הקדמי יעשה להם רק טוב.

אגב, שלושה פרואנים יהיו על המגרש, חלוץ בכל צד (רואידיאס ופאנו) והשופט קאריו. מי מהם יגנוב את ההצגה? אני מהמר שלא פאנו...

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני ראיתי המשחק וחצי שלהם בליגה, את זה שפוצץ ראינו אפילו ביחד גלעד ואני, וגם אותי הם לא הרשימו יותר מדי מול שתי קבוצות חלשות יחסית. אני נותן להם את הקרדיט שמלבד המכירה של וארגאס מדובר בתחילת עונה, אבל הפרעוש (פוטנציאל גדול) וג'וניור (נחמד, לא בטוח שהרבה יותר) לא מתקרבים כרגע לרמה של החלוץ שעזב, שהיה זה שנתן את האקסטרא לקבוצה הטובה והפך אותה למצוינת לדעתי.

אבל בכל מקרה אני לא הייתי מהמר נגדם, עדיין ראויים לכבוד וחשש עם או בלי וארגאס.

אה, וגם אני לא יודע איך פתאום קאנאלס מצוין באתרים שונים בהרכב הקבוצה ובלי קשר אני חושב שהוא רחוק מלהיות מצוין. מה שכן, הוא היה תפור על סגנון המשחק שלהם יחד עם קאסטרו ווארגאס בהתקפה, עכשיו סאמפאולי צריך לנסות משהו שונה קצת כי השניים הנ"ל ופדרו מוראלס שונים למדי בסגנון שלהם מוארגאס וקאנאלס, כל אחד ותפקידו.

אני לא יודע איפה עומד אמיליו הרנאנדס, שחזר בפגרה מארגנטינה לצ'ילה, האם הוא רשום לגביע או כשיר בכלל, אבל הוא יכול להיות אופציה מעניינת להתקפה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ההרכב של בוקה להלילה, עם הדגשה על הניסיון שלו דרך הצגת מספר המשחקים בליברטאדורס בסוגריים מתחת לכל שחקן. כולל שלושה שחקנים שכבר זכו בו ויותר מפעם אחת. השינוי היחידי הוא כמובן שיתופו של סילבה, שלא רשאי לשחק בליגה, במקומו של מואוצ'ה. לדסמה, עוד זוכה ליברטאדורס לשעבר, ימשיך לחכות בספסל בעוד ריברו יקבל קרדיט.

http://i39.tinypic.com/a1pcwi.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להמר נגדם או לא, אתלטיקו היום פייבוריטית בבית מול הצ'ילאנים ואני אהיה מאוד מאוכזב גם מנקודה. הקבוצה נמצאת בכושר פנטסטי, בייחוד בבית ולמרות שצ'יקו ודפורטיבו קאלי אלו לא אוניברסידד, את ההצגה נתנו גם מול ליגה דה קיטו במשחק הקדם עונה ונראה כי לפחות במדיין, יהיה מאוד מאוד קשה להוציא נקודות. מקווה שאני לא פותח פה פה, אנחנו צריכים לצאת היום עם 3 נקודות.

7. benos Member

הרכב לא חכם של פאלסיוני לטעמי, אתה צריך את האנרגיות והזריזות של מאוצ'ה במיוחד עם התקפה איטית שבה ריקלמה משחק כפליימיקר וצריך את האנרג'ייזר מלפניו לשלוח לו כדורים. גם לא זכור לי שסילבה זכה ליותר מדי דקות משחק באיטליה.

8. benos Member

60 דקות מאוחר מדי, מאוצ'ה נכנס.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איזה משחק נהדר שלנו בבכורה המחודשת בליברטאדורס. לאו דווקא מבחינת תצוגת המשחק, למרות שגם כאן אין לי תלונות. שלטנו באופן מוחלט במשחק, בעיקר בחצי הראשון, כשה-U בעיקר מתגוננים ומדי פעם מנסים לעקוץ. בסופו של דבר פסוטי לא עמד ולו פעם אחת במבחן רציני ואני בטח לא אשפוט את ה-U לפי המשחק הזה כשלא ראיתי אותם העונה, אבל היום הם פשוט לא היו במשחק. בחצי השני הם עוד ניסו קצת להשתלט על מרכז השדה, אבל מצבים - אין. הגול הראשון של חואן ואלנסיה, איזה גולאסו! ואלנסיה גם היום המשיך בעבודה הטובה מתחילת השנה, עלה הרבה מהאגף להתקפה והיה מסוכן, אבל איזו שמאלית יש לו. סה"כ ההגנה עמדה יפה מאוד במצבים שכן היוו סיכון, רק חבל שואלנסיה וטולה נאלצו לנטוש במחצית עקב פציעות (ואלנסיה חזר לספסל, לגבי טולה אני מקווה שהכל בסדר), אבל מוריז'ו ודיאס שנכנסו, עשו עבודה טובה.

בקישור העניינים כרגיל. משחק יוצא מן הכלל לקשרים האחוריים, ואלוי הסופר כישרוני (מומלץ לשים עין אליאס, יש פה מתחרה קשה לגאניסיטה) וג'רסון קורדובה שמזכיר את קורדובה של אקידד ולא את זה של רפאלה. הקישור הקדמי היה מסוסן בעיקר בחצי הראשון למרות שאת מקנלי פחות הרגישו, אבל מוסקרה משמאל ופאבון (נגמרו לי המילים עליו) מימין היו פעלתניים. אם פאבון ירים את הראש מדי פעם, גם כמות האסיסטים שלו תעלה, רק משום מה הוא מתעקש לפעמים לבעוט ממצבים לא ברורים לי. פעמיים לפחות אני ראיתי שהיה לו מישהו חופשי ברחבה, רק לשלוח לו רוחב, אבל הוא העדיף לבעוט מזווית קשה. אבל בדקה ה-80 קיבלנו שום מושג למה תמיד מוסקרה זה החילוף של אסקובאר מתוך שלושתם, כי הברקה של מקנלי ופאבון וזה כבר 0-2. גם דיאגו אלבארס (תלמד פאנו, תלמד) שהחליף את רנטריה הפצוע, היה מאוד פעלתן, בא לקבל כדורים והיה מעורב.

שורה תחתונה, שלוש נקודות מול קבוצה קשה, אבל משחק שהיינו חייבים לקחת ועשינו את זה. נותר רק להשאר אופטימיים לקראת ההמשך, כי בתוך שבוע יש לנו שני משחקי חוץ סופר קשים כמו מיז'ונאריוס בשבת ופניארול בשלישי. למיטה הבנתי, מול מיז'וס נעלה בהרכב אחר, לפחות ברובו. אני מקווה שלואלנסיה וטולה תינתן מנוחה לקראת שלישי. זה הולך להיות חתיכת בית.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נרדמתי עוד לפני הגול, שמח לראות שואלנסיה כבש שוב ולא היה לי ספק שאם יש רכש שלא יהיה נפילה זה הוא. אבל זה לא רק הוא, בינתיים פרוייקט הכוכבים שלכם מצליח ומגיע לכם, האוהדים, קצת נחת. ניצחון גדול להתחלה, לבית הזה יש פוטנציאל להיות אחד המותחים ולפתוח עם ניצחון לפני צמד משחקי החוץ הלא פשוטים באורוגוואי וארגנטינה היה חשוב מאוד.

לא מופתע מהניצחון של דפנסור על הקבוצה מקיטו. ראיתי את האורחת מול צ'יבאס, ולמרות שהייתה רחוקה דקה אחת מניצחון חוץ גדול, היא לא הרשימה אותי ובעיקר הציגה סגירה עקשנית מאחור ומשחק מאוד מאוד הגנתי. צ'יבאס נראים רע מאוד העונה, למרות שיש סגל טוב עדיין, ואם ולס מנצחת אותם שבוע הבא היא כבר עם רגל וחצי בשלב הבא לדעתי. אני יודע שזה מוקדם לקבוע זאת, אבל היריבות שלה פשוט מאכזבות.

בוקה של פאלסיוני עושה אפס אפס בחוץ? לא יכול להיות... כואב לי על אראוחו, ארבס (בכלל לא בסגל) וקולאסו (לא שותף) בשל ההחלטה של פאלסיוני לרוץ עם אותם הרכבים בינתיים. אבל תאכלס אני מרוצה, כי אם הוא ימשיך בקו זה הקבוצה תפגע גם בליגה. מסכים עם בן בקשר לבעיתיות של החוד, לסביטא יש כדורגל אבל הוא לא נייד כמו מואוצ'ה.

לגאניסיטה אין ולא יהיו מתחרים עידן, כופר!

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שגאניסיטה ילבש את הירוק-לבן שלנו או לחלופין יעזוב את מיז'ונאריוס, אז נדבר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אז אתה אומר שטוב שההתאחדות הקולומביאנית לא לקחה את פאלסיוני כמאמן הנבחרת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx שמע, ראיתי רק את החמש דקות אחרונות וסילבה עוד הספיק לנגוח לקורה בדקה ה-90, אבל 0-0 מול סאמורה בחוץ? ממש מאכזב אותי, חשבתי שבוקה במקרה הגרוע תנצח 0-2. אני מניח שהיא כנראה תעלה מהבית וזה עדיין משחק ראשון, פשוט יחסי הכוחות הם כל כך לטובת הבוסטרוס שבאמת הייתי בטוח שהם ינצחו.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אוהב את פאלסיוני בגלל האישיות שלו לפני הכל, בנוסף לכך הקבוצות שלו משחקות כדורגל מאוד משעמם לרוב, אבל קבלות יש לו. הביקורת ספציפית על המשחק הזה היא: 1. העדר רוטציה שעלולה לפגוע בטווח הארוך. 2. ציוות החוד הכבד. בשני המקרים אפשר לסייג: 1. רק התחילה העונה ואולי מוקדם לרוטציות. 2. חוץ ממואוצ'ה אין אופציות קלאסיות לחלוץ השני, רק ילדים, ולכן צריך לשמור עליו.

בכל מקרה אני חושב שתיקו בחוץ זו תוצאה סבירה לבוקה, למרות האכזבה בשל הציפיות לחגוג את החזרה לגביע מול יריבה לא מרשימה.

הגול השני שלכם פשוט גדול, כל נגיעה זהב, מההוצאה המהירה של פסוטי ועד לסיומת.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ביג מאק מתחיל להצדיק את הציפיות ממנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx יאללה פקרמן, יש ידידות מול מכסיקו עוד שבועיים, זה הזמן לזמן אותו, את דורלן ואת ואלנסיה.

לגבי בוקה, אני אתן להם את הספק על משחק ראשון ונקודה בחוץ, אבל לא מדובר כאן בקאראקאס או טאצ'ירה שעוד ההיתי אומר יש גם קצת כדורגל. לא יודע אם שתי הקבוצות האחרות ישאירו שם נקודות, מקווה בשביל בוקה שהיא לא תצטער על השתיים האלו בסוף.

14. itay7 Member

המסירה של מקנלי בשער השני הייתה באמת תענוג, גם היו עוד כמה פעולות מרשימות שלו. הופעה טובה מאוד של הוורדה פאיסה (כמו שאמרו שוב ושוב בשידור), בעיקר בחלק הראשון עם ולנסיה הנהדר, בחלק השני קצת נסוגו לאחור, אבל גם להגן צריך לדעת, ונסיונל עשו את זה טוב מאוד שהצ'יליאנים לא הגיעו להזדמנות. כנראה שייקח עוד קצת זמן עד העניינים יתחברו בקבוצה של סמפאולי, הבעיה היא שאין כ"כ זמן בבית 8 הקשה.

ובינתיים בבית 1, חואן אאוריץ' תדרוש ניצחון טכני על אינטר אחרי שהברזילאים שיתפו את אוסקר (כובש השער הראשון) ודגוברטו, ששייכים לסאו-פאולו ויש תהליך משפטי לגביהם בברזיל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/12
  15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חשבתי שהודעת הפתיחה תענה לי על השאלה אבל לא מצאתי תשובה, לכן אשאל את זה כאן:
    איך עובד המפעל? מה הוא למעשה? למה משחקות בו קבוצות מכל דרום אמריקה? זה כמו ליגת אלופות של דרום אמריקה?