ליברטאדורס 2012 - שלב המוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏22/1/12.

1. Muurad Member

עם איך שההגנה של אינטר נראית בנתיים זה רק שאלה של כמה\האם אינטר תכבוש בעצמה כדי לייצר מרחק מהקולומביאנים ולייאש אותם, כי ההגנה הזאת הולכת לספוג עוד 2 שערים עד סוף המשחק לדעתי אם המצב נשאר ככה.

למזלם, גם קשה לי לראות אותם לא מבקיעים שער במתפרצת עם החולייה ההתקפית הזו - הם אשכרה עושים עליהם משולשים ליד הרחבה, ובשבילהם כל גול שווה 2.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/12
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם ההגנה הקולומביאנית רעועה, בייחוד אחרי הגול הראשון של אינטר, שגרר חילוף של חלוץ נוסף במקום מגן, ככה שעכשיו קאלדאס עם 3 מגינים אבל גם ככה אין להם מה להפסיד, הם חייבים לכבוש.

3. Muurad Member

לאו מואורה כובש לפלאמנגו בנגיחה אחרי בישול ממצב נייח של רונאלדיניו, ולדעתי פותח את הסכר למחצית השנייה כשהבוליביאנים לא יכולים עוד להסתגר ולהתפלל כפלאמנגו ימשיכו להחמיץ כמו שקרה עד עכשיו כשהם שולטים ללא עוררין במשחק, ועכשיו הבולוביאנים חייבים לכבוש שער כדי לעלות לשלב הבא כשבתוצאה הזו פלאמנגו היא העולה... לא יהיה מפתיע לראות את פלאמנגו כובשים אפילו 4-5 שערים במשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אינטר תנצח את המשחק לדעתי, כלומר מילולית את המשחק בלי קשר לתוצאה הסופית. דאלסאנדרו אולי אישיות שנויה במחלוקת אבל שחקן נהדר, אני יכול רק לשער מה מעמדו בקרב האוהדים אחרי הסירוב למשכורת המטורפת שהציעו לו בסין לצד היכולת ההדרת שלו על הדשא.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני דווקא חושב שקאלדאס תנצח אבל לא תעפיל. כבר עכשיו נפסל שער של ריינוסו מנבדל גבולי, אבל קאלדאס כל הזמן מתקרבת. האמת אני לא יודע כמה עדיף לקאלדאס להעפיל. יש להם סגל לא עמוק ולא מספיק טוב, בטח לא לליברטאדורס. לא יודע איך ישלבו ליגה בפנים.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני זוכר את ריינוסו בשם מבוליביה, אם אני לא טועה בשחקן, בינתיים הוא נראה הרבה יותר מסוכן מבלטראן (שאני ממש לא מעריך). אם מורנו היה מגיע קצת לפני, התוצאה יכלה להיות שונה מאוד.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה לא טועה בשחקן, הוא שיחק בבוליבאר ואאורורה. יכול להיות שהתוצאה היתה שונה עם דאירו, אבל לטעמי ההדחה רק תעשה טוב לקאלדאס, אין להם סגל להתמודד עם שתי מסגרות ואני בכלל לא בטוח כמה הם יחזיקו בליגה. שיחררו אלינו בפגרה שלושה שחקנים מאוד משמעותיים ואני בהחלט מתרשם שיש להם קבוצה לא מספיק טובה, בטח לא לליברטאדורס.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הושלמו העולות לבתים. אוניון אספניולה הצ'ילאנית מוציאה 2-2 במכסיקו מול טיגרס ועולה תודות לניצחון 0-1 במשחק הראשון ואילו פניארול עולה לאחר 1-1 בקאראקאס ותודות ל-0-4 במשחק הראשון.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אין הפתעות בסה"כ, מלבד אולי ההדחה של טיגרס ע"י אוניון אספניולה אבל לא מדובר במשהו לחלוטין לא צפוי.