ליברטאדורס 2013 - מיניירו מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/2/13.

1. c_web Member

מכירה פומבית של השופט מפרגוואי אפשר להגיד. פנדל וגול חוקי ב 100% ועוד גול שספק עבירה על השוער, תוסיפו לזה את ההחמצה מול שער ריק של פאטו ותקבלו שוד.
    בוקה עמדה טוב על המגרש ועשתה את שלה כל הכבוד לה. הדרך של מיניירו לזכיה נראית קלה...

2. itay7 Member

יש כמה שופטים שאני לא מבין איך הם עדיין שופטים ועוד במשחקים בינלאומיים. אורוסקו, אמרייה, אפילו לפי השמות יודעים ששום דבר טוב לא ייצא מזה. קורינתיאנס מוענשת על החפירות שלה, אבל שלא נותנים לך פנדל ברור ופוסלים שני שערים חוקיים על נבדלים שבכלל לא קרובים להיות נבדל, יש תחושה רעה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/13
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחח חואן רומאן, הטאץ' עדיין כאן. GOLAZO!

4. 亚历山大帕托 Member

קורה לטובים ביותר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוידאו הנ"ל מעיד שזה קורה גם לפחות טובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

תודה על ההרמה להנחתה. אני, בניגוד לפאטו, לא מחמיץ מצב כל-כך קל.

6. JR-Riquelme Member

לא מאמין שבוקה הצליחה לעבור אותם. עוד לא ראיתי את המשחק אבל אני מניח שקורינתיאנס ישבו על בוקה כל המשחק.

איזה שער של ריקלמה. שלא יחשבו בטעות שהוא ניסה להרים או משהו, זה בעיטה לשער

7. 亚历山大帕托 Member

איפה התחכום, יותם? קדחת הג'ונגל לא עשתה לך טוב.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור שהוא לא ניסה להרים. רואים שזו בעיטה לשער. אנדריי, צר לי לאכזב אותך, אבל כמו יותם גם אני לא מחמיץ דבר כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

בסה"כ הוא השתלט על הכדור בצורה מושלמת מהאוויר והסתבך בסיבוב. אם הוא היה בועט החוצה, מילא.

אני מתנחם בכך שהוא לא נפצע תוך כדי.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דחיקה לשער זו דחיקה לשער, אין צורך להתחכם. אם פאטו היה יודע את זה אולי הוא עדיין היה משחק במועדון על אירופי. דחוף את הכדור לשער! מה אתה מתחיל להסתובב במקום כמו סביבון?!

11. 亚历山大帕托 Member

אם אתה חושב שהבעיה שלו זה הפינישינג או שאין לו את זה בתור סקורר, אז כדאי שתפסיק לדבר ולהביך את עצמך.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של פאטו (חוץ מהברורה של הפציעות) היא שהוא לא שחקן חכם במיוחד ושאם אין לו PATH ברור מאוד לרוץ אליו הוא מתחיל להתבלבל והוא לא יודע לאן ללכת ואיפה לעמוד.

ואני לא מביך את עצמי. אם אני לא לוקח אותך ברצינות בחצי מההודעות הרציניות שלך, אין שום סיבה שתיקח אותי ברצינות כשאני כותב הודעה שעיקרה היא עקיצה מבודחת.

בלי קשר, כשאני מדפדף אני רואה למטה את השמות של הימי-הולדת ויש אחד בשם Rummenigge. עכשיו מה שאני ראיתי במבט ראשון זה Rummenigger. זה אומר שאני גזען בתת-מודע?

13. itay7 Member

היה משאיר את זה לגררו ושלום על ישראל... בכלל לא ראיתי משחק אחד שהיה ביניהם שיתוף פעולה נורמלי.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קורינתצ'יאנס הייתה עדיפה במשחק הזה וסבלה מטעויות שיפוט, אבל בוקה נתנה הופעה לא רעה שהספיקה בשביל להיחשב אחד משני המשחקים הטובים שלה בסמסטר הזה (הראשון היה המשחק הקודם בין השתיים). זה אומר משהו על בוקה של ביאנצ'י, יותר מאשר על הרמה שהציגה. גול אדיר של ריקלמה, שחקן גדול, אבל ברוב המקרים לקבוצה של ביאנצ'י פשוט עדיף בלעדיו לדעתי. ארביטי עשה עבודה גדולה במרכז השדה, אבל כמו ברוב המשחקים שריקלמה משחק הוא היה הרבה פחות טוב שהקבוצה תקפה מאשר בד"כ.

לא באמת היה אכפת לי מי מבין השתיים תעלה, לא אוהב את שתיהן באותה מידה, כך שבשני המקרים הייתי מאחל למנצחת הדחה בשלב הבא ולא רק בגלל שאני מחבב את היריבה.

למה גררו מועדף עליו זה ברור לי, הפרואני פשוט משחק יותר טוב ממנו ותורם יותר לקבוצה, אבל תהיתי למה אמרסון מועדף על פניו של פאטו. חשבתי שזה בעיקר בגלל התרומה של הפרובוקטור הדוחה למשחק ההגנה ולערעור המצב המנטלי של שחקני היריבה, אבל אולי באמת עלית על סיבה נוספת.

15. itay7 Member

כתבו על זה בפרו לא מעט, גם אמרו שנשיא קורינתיאנס אמר שגררו החלוץ הטוב בברזיל והוא עומד לשדרג לו את השכר כדי שירוויח יותר מפאטו. ההתמקדות הזו בשכר של פאטו חוזרת על עצמה, ואני מניח שיש מאחורי הקלעים מריבות לא קטנות, גם בגלל העניין הכספי וגם בגלל הספסול הכמעט קבוע של פאטו.

טוב, נקווה שניואלס ינצחו גם בדרבי הארגנטינאי הבא שלהם...