ליברפול וצ'לסי נפגשות בגמר מגן הקהילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bill Shankly, ‏11/8/06.

1. SkiMan Member

אם אתה חושב שאליפות אנגליה חשובה יותר לחמוריניו מליגת האלופות אני מאחל לך שתהיה בריא.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/06
  2. KirkH Member

שהוא יעשה מה שטוב לו, ואני מה שטוב לי.

שלושתינו יודעים שאני אהיה אוהד צ'לסי הרבה אחרי שמוריניו ייקח את הצ'מפיונס ליג וילך לאמן את הבלרינה וסוסי הפרא של פורטוגל...

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

SkiMan, מסע ההכנה השנה היה מתחת לכל ביקורת, השחקנים התאמנו בערך שבועיים וכרגע צ'לסי רחוקה מלהיות מוכנה לעונה. בערך 30%. השחקנים החדשים, למרות ההופעה המעולה של שבה היום, עוד לא התאקלמו לגמרי, אין שיטה, ולמעשה אין גם מגן שמאלי. שנה שעברה צ'לסי הגיעה לשיא באוקטובר כשפתחה את העונה עם 9 ניצחונות רצופים וגמרה את העונה בפברואר. השנה צ'לסי נראית איום ונורא באוגוסט. מוריניו יודע לאן הוא מכוון את הקבוצה שלו ומתי הוא רוצה שהיא תגיע לשיא. הוא לא רוצה לזכות בתארים באוגוסט, הוא רוצה לזכות בתארים במאי.

4. SkiMan Member

Money Talks.
    אליפות אירופה מכניסה הרבה יותר כסף, ולכן היא החשובה ביותר לקבוצות.
    בדיוק מאותה סיבה קבוצות קטנות יותר שמגיעות לליגת האלופות ואין להן מספיק עומק להתמודד בשתי הליגות מעדיפות להתמקד באותה עונה בצ'מפיונס.

Pensioner, הבנתי את כוונתך אך זה לא מדיוק.
    עונה שעברה ברצלונה היתה בשיאה בנובמבר וסיימה עם כל הקופה.
    חוץ מזה, אתה באמת חושב שמוריניו קיווה שהקבוצה שלו תיראה רע היום?

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

למוריניו לא היה אכפת איך הקבוצה שלו תיראה היום. ארגון משחקי הידידות של צ'לסי השנה היה מחפיר ולכן הוא התייחס למשחק כאל משחק ידידות. כנ"ל ראפה השמן, שפתח ללא ג'רארד ואלונסו.

6. SkiMan Member

אז בוא ותאמר לי בשביל מה יש משחקי ידידות.
    בעצם אני אקדים אותך: ניסויי כלים, חיבור קבוצה, שיפור כושר ושיפור יכולת.

אם למוריניו לא איכפת מהתואר הזניח הזה זה מובן.
    אבל אני מניח שהוא ציפה ליכולת טובה יותר מהקבוצה שלו.

אבל לא איכפת לו מהתואר, לא איכפת לו מיכולת, אז ממה כן איכפת לו? למה שהוא ישחק בכלל? עדיף לא לעלות למגרש וכך לא לסכן שחקנים (באלאק נפצע).

מוריניו צריך לחבר את הקבוצה שלו ומהר וכן להחליט על טקטיקה ושחקני הרכב. המשחק היום רק חידד את הבעיות שלו בקבוצה, אבל לא יותר. גם זה משהו.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש לי בעיה יותר מקשה. בואו נגיד שאני במצב קשה. אבל גם אתם בדרך לסבול ת'אפס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק, בדיוק בשביל זה יש משחקי ידידות. כנראה שבחרת לא להפנים את מה שכתבתי בהודעותיי הקודמות - לצ'לסי לא היו משחקי ידידות ראויים השנה. לכן מוריניו התייחס למשחק היום בסה"כ כאל עוד משחק ידידות. צ'לסי עברה חצי עולם כדי לשחק משחק ראווה אחד נגד 'כוכבי' ה-MLS, חזרה ללונדון למטרות שיווקיות וביומיים הבאים שיחקה שני משחקים. לא ההכנה האידיאלית.

ממה כן אכפת למיסטר ז'וזה? מהגביע עם האזניים הגדולות. גם מאליפות אכפת לו. ממגן הצדקה/קהילה/וואטאבר, לא אכפת לו, ואני באמת מצטער אם ניפצתי לך את האשלייה שליברפול ניצחה צ'לסי חזקה, מוכנה ולוחמת.

9. eastlands Member

קרייג בלאמי בכדור מדוד מעל טרי שאיבד את המגדלור וליברפול מנצחת את צ'לסי , תואר או לא תואר ,ליברפול מתאוששת מטראומת טרום העונה , ניצחון ששוה המון ביטחון ואופטימיות לקראת הליגה והגומלין עם חיפה .
    ואגב גם לדעתי הליגה חשובה יותר מכל , היא נפרסת לכל העונה , ומלווה את חיינו , ליגת אלופות - תואר חשוב ויפה , אבל כשמו כן הוא -גביע , סידרה של משחקים טובים והכל אפשרי ,ראה מקרה ליברפול מלפני שנתיים , ושמישהו יגיד שהם היו יותר טובים מצ'לסי ,מילן או בארסה באותה עונה , גביע זה הכל .

10. קינג לדלי Member

אין כמו לקחת אליפות. :aaa12:

11. George Best Member

הניצחון היום לא מראה כלום על העתיד, בשום פנים ואופן.
    ליברפול יכולה להיות מעודדת ממשחק די טוב אחרי משחק נפל מול חיפה.
    אבל עדיין לא ייתכן שפיטר קראוץ' בולו זנדן ולואיס גרסייה נמצאים בהרכב של ליברפול.
    קראוץ' פשוט לא עושה כלום חוץ מעבירות, טוב שאת ההגבהה המדהימה של בלאמי הוא ניצל.
    גרסייה לא עושה כלום חות מלאבד כדור, לא יאומן.פעם ב10 משחקים יוצא לו איזה פוקס שמניב שער מרהיב, אבל הוא פשוט נזק לליברפול.
    לזנדן אין מקום לטעמי בחצי מקבוצות הפרמיירליג.פשוט בדיחה שהוא בהרכב של ליברפול.יכול להיות שזה זמני(סביר להניח), אבל עדיין, מה הוא עושה בסגל אני לא מבין.
    אצל צ'לסי, כפי שאמר פה צ'לסי פנסיונר, זה פשוט עוד משחק ידידות.החבר'ה של מוריניו לא מוכנים ולא בכושר בשיט.ג'ו קול חסר, רובן מחכה את גרסייה, למפארד למעט האסיסט הנפלא היה חלש, שבה פשוט הוכיח איזה קלאסה של שחקן הוא, פשוט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .
    הליגה מתחילה עוד שבוע, אני לא רואה יותר מדי סיכוי שצ'לסי לא הולכת לאליפות שלישית ברציפות, אבל אני בהחלט מצפה שהיא תאבד נקודות בחודש/חודשיים הקרובים, דבר שלטעמי רק יוסיף קצת יותר עניין לליגה ואולי יגרום לעיתונות לצאת עם הצהרות שצ'לסי נחלשה, אבל למעשה זה רק עניין של זמן עד שהיא תדרוס את הליגה.

12. Gerrard Member

אוחח איזה כובע מתוק זה!
    כובע שוקולד

13. SkiMan Member

הבנתי מה שכתבת בהודעה הראשונה שלך ואני מסכים עם זה. אתה לא הבנת את מה שאני כתבתי. כששאלתי ממה כן איכפת לו התכוונתי ממה כן היה איכפת לו במשחק היום, לא מכל העונה מן הסתם. אשמח אם תענה לי על זה.

אגב, גם ליברפול לא בדיוק מוכנה לליגה בלשון המעטה.

14. KirkH Member

מוריניו אמר לפני חודש וחצי שבגלל המונדיאל וזמן ההכנה הלתי קיים לעונה הנוכחית - אין לו ברירה אלא להתייחס למשחק הערב כמשחק אימון נוסף...

הוא הריץ את השחקנים שלו פעם נוספת על המגרש, בדק את פאולו פריירה בשמאל מול יריבה ראוייה, חיפש את השילוב בין דידי ושבה, הוא רצה (ולא יצא לו) לראות איך באלאק מתאקלם בקבוצה, בדק אופציות להמשך העונה בכל הקשור לתפקיד של מקה, ניסה את קאלו על הקווים.

הדברים האלה, והרבה אחרים היו הדברים עליהם הוא הסתכל היום בדיוק כמו בשני משחקי האימון הקודמים.
    העובדה שמדובר במשחק טיפה יותר יוקרתי ושהאווירה מכניסה קצת אוויר טרי לריאות של השחקנים - רק יכולה לסייע.

15. vivalaunited Member

http://soccernet-att.espn.go.com/design05/images/PH2/riisecrouch.Xxx

איזה יצור הקראוץ הזה.