ליברפול וצ'לסי נפגשות בגמר מגן הקהילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bill Shankly, ‏11/8/06.

1. eastlands Member

בסט"לא יתכן שזנדן,גראסיה וקראוץ יהיו בהרכב"
    יתכן גם יתכן , אולי זנדן וגראסיה לא יהיו ברגים מרכזים בהרכב של ליברפול העונה , אבל בעונה כל כך ארוכה ועם שחקנים כמו ג'רארד ואלונסו שהיו היום על הספסל , ואמורים לסחוב את ליברפול לפיסגה בכל המסגרות , חשוב ששחקנים כמו זנדן ,גראסיה ופונוגול יקבלו דקות משחק .
    לגבי קראוץ ,באמת שאן לי כח לחזור לדיון האם הג'ירף מספיק טוב לרמות הגבוהות , אבל בינתיים אנחנו מקבלים את התשובות במגרש , שער ניצחון היום , המון עבודה ,בדיוק כמו ברביעי נגד חיפה ,כשהיה לי ברור מהרגע שהוא נכנס שליברפול תכבוש גם ביום גרוע , ואגב יכול להיות שעוצמת הנגיחה השתפרה ? זה התחיל בנגיחה נגד טרינדד , המשיך בכמה נגיחות חזקות נגד חיפה ,והיום כמובן השתחררות נפלאה מטרי ,ונגיחה חזקה פנימה .
    למזלה של ליברפול בניטז הוא שקובע ,וכנראה שהוא מבין כמה דברים בכדורגל.

2. George Best Member

כל עוד מר קראוץ' יוביל את החוד של ליברפול, שוב מלך השערים שלה יהיה סטיבי ג'י, והסגן שלו יהיה בלאמי או אלונסו עם 2 שערים מהחצי ו4 כדורים חופשיים.
    ליברפול כובשת מעט מאוד שערים עופר, בטח ובטח שאתה משווה את כמות השערים שלה בסביבת חברותיה לצמרת.
    אז הוא כבש היום שער שגם עיוור היה כובש, בחייך.כל חלוץ שמכבד את עצמו היה כובש מן המצב הזה, כמובן שקל להגיד "עשה היום הרבה עבודה, השקיע" ובלה בלה בלה.
    בתכלס, אני ראיתי משחק עם המון איבודי כדור, למעט השער הוא לא הגיע ראשון לאף כדור גובה, זה פשוט מגוחך.
    אני לא אומר שהוא חלוץ גרוע, אבל לא ייתכן שלא ישחק לצידו חלוץ ברמה מאוד גבוהה.
    אתה יכול להתווכח עד מחר, אני מזמין אותך לראות את המשחק של היום שוב, ותראה שפעולה אחת חיובית למעט השער הוא לא ביצע.וגם ה"שער" הוא כולו של בלאמי, ולא של הג'ירפה.

"למזלה של ליברפול בניטז הוא שקובע ,וכנראה שהוא מבין כמה דברים בכדורגל. "
    בהחלט מזל, אם לא 2 מהפכים מן הקבר, בניטז לא בליברפול.
    בליגה, שזה המדד שלטעמי יותר משקף את הרמה של קבוצתך, הקבוצה שלו מבלפת.מקום 5 ועונה אחרי מקום 3.
    אני מאוד מעריך את בניטז ומחזיק ממנו כאחד המאמנים הטובים שיש, אבל תסכים איתי שזנדן לא ראוי להיות בסגל של ליברפול, גרסייה עושה הרבה יותר נזק מאשר תועלת, פשוט מאבד 70% מהכדורים שמגיעים אליו.בליגה, ליברפול ממשיכה להפסיד לצ'לסי בכל מפגש אפשרי, מול היונייטד הקבוצה של בניטז כבשה שער אחד שגם אותו כבש ג'ון אושיי לנגד עייני.עד שהוא לא יעבור עונה מצוינת בליגה, שזה אומר מאבק עם צ'לסי והצגת כדורגל יותר משכנע, הוא כנראה יצטרך לחכות לעוד ניסים ונפלאות מרגליי סטיבי ג'י עם טילי לאו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/06
  3. Bill Shankly Member

הרפאלושין נכנס להילוך 5 ... אם העונה ליברפול לא תיקח אליפות אז אני כבר
    לא יודע מתי זה יהיה ...
    היום קיבלנו לגימה קטנה האימפריה שבניטז בונה :aaa025:

4. George Best Member

טוב שלא ניסחפת.
    משחק אימון שבו צ'לסי הגיעה שהיא ב30 % כושר גורם לך לצפות לאליפות?אתה רציני?
    אימפריה?קודם שינצחו את יונייטד וצ'לסי בליגה ושיכבשו קצת יותר מגול למשחק.

5. eastlands Member

לפני שאתה מזמין אותי לראות את המשחק , תריץ בבקשה את השער שוב ,ותחזור להגיב בדיון .
    לא כל יום חלוץ משתחרר מטרי בצורה כזאת מושלמת ( תשים לב שהם היו די צמודים ,וממש לפני ההגבהה הג'יראף ברח עם צעדי הענק שלו לפינה הרחוקה ) ללא התנועה הזאת בלאמי היה מגביהה לאזור המסוכן עוד הגבהה מיני רבים , יהיו שיגידו שבלאמי עשה את כל העבודה ,אבל מי שעשה אותו גדול היה קראוץ .
    לגבי העבודה ובלה ,בלה - קרואץ עבד והתריד ,ןנכון גם איבד כדורים ,אבל בסך הכל גם העונה כל הסובבים אותו יחגגו מהבישולים וההורדות שלו ,ואתה תמשיך לאכול את הכובע ולשאול ,אך יכול להיות שהכדורסלן הזה כל כך טכני ,וכל כך מסוכן וכל כך מושך תשומת לב ומטריד את מיטב הבלמים .

6. George Best Member

אני ימשיך לראות את ליברפול מפסידה בואלי ולא מצליחה לזוז מול צ'לסי והיונייטד בליגה ושוב סטיבי ג'י יהיה מלך השערים שלה.
    קראוץ' חלוץ נחמד, אבל הוא לא ל level של ליברפול.

תסכים איתי ששלישיית חלוצים כגון בלאמי-קראוץ'-פאולר לא יכולה להוות חוד של קבוצה שרוצה לזכות באליפות או אפילו לתת פייט לצ'לסי.

Captain Gerrard8

ממה אתה אופטימי?
    שוב, צ'לסי לא נתנה 30% מהיכולת האמיתית שלה, היא ממש לא בכושר.
    לצערי היא שוב תזכה באליפות, שבה ובאלאק אלוהים ישמור, בעוד יונייטד שופכת 18 מליון פאונד על צב בשם מייקל קאריק, ליברפול מחתימה את בלאמי ואורליו וארסנל מאבדת שחקני הגנה ומביאה קשר(מצוין, אבל זה רכש שפשוט לא מספיק).
    ברגע שצ'לסי תיכנס לפורמה, שאר הקבוצות יכנסו למקלטים.
    גם אם היא תיתן 80% מהיכולת שלה במשך כל העונה בעוד היונייטד ליברפול וארסנל יתנו 100%, במקרה הטוב זה יספיק לתת לה פייט.
    open youe eyes, צ'לסי היא לא בליגה שלנו.

7. Gerrard Member

אתה לא יכול לדבר על צ'לסי "שהופיעה למשחק ב30 אחוז יכולת בלבד" בעוד אתה שוכח שליברפול מצויה באותו מצב של "פפרי-סיזן" בדיוק.

אני אסכם זאת בקצרה, אתה קטן אמונה ונותן לצ'לסי יותר מדי ריספקט. אם אתה כל כך בטוח שצ'לסי תפהק על הליגה ותזכה באליפות קלה בשלישית, מצפה לך הפתעה.
    אני לא רוצה להיכנס לזה יותר מדי עכשיו כיוון שהעונה כבר בפתח ובקרוב מאוד נראה במו עינינו היכן עומדת הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/06
  8. eastlands Member

קראוץ ובלאמי - נשמע מצויין לדעתי .
    אן ויכוח לגבי הכישרון של בלאמי , ועם מאמן כמו בניטז ומחוייבות כמו שיש במועדון כמו ליברפול ,אני מאמין שבלאמי יהיה הלהיט של הליגה , כבר בשנה שעברה אצל יוז בבלאקבורן ,בלאמי היה מצויין והוא מהסיבות המרכזיות להעפלה שלהם לאופא . אן לי כמעט ספק שבלאמי יצליח בליברפול ושיש לו מקום בכל קבוצת צמרת באירופה , הכל תלוי בהתנהגות שלו (קראתי ששחקני נוריץ בזמנו סגרו אותו בשירותים לפני עליה למגרש )

9. George Best Member

"למה רוני-סאהה-ורוסי יכולים להגיע לברכיים של מוריניו בכלל?!"

תגובה כל כך צפויה, הייתי מוכן לשים מיליון דולר כדי להרוויח 10 דולר שתגיד זאת.
    כמובן אתה יורה אוטומטית על הקבוצה שלי, בעוד שאם תקרא את התגובה שלי במלואה ולא ישר תגיד לעצמך"אממ הוא אוהד יונייטד, בוא נשתלח בקבוצה שלו קצת", תראה שאני העברתי ביקורת על הקבוצה שלי ואמרתי שהיא לא מסוגלת לתת פייט לכחולים.

ודרך אגב, אמר האיש שצפה ניצחון 0-3 לצ'לסי היום.
    אחלה הימור! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. Gerrard Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx אני ידעתי שננצח פשוט לא רציתי לנחס לפני.. אתה יודע איך זה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

11. George Best Member

ובכל זאת יעקב, אל תגיב רק לעקיצה שהעברתי לך בסוף, תגיב לכל התגובה שלי, אני מצפה לקרוא את תגובתך.

12. Gerrard Member

מה אתה רוצה שאני אומר לך?
    אתה צודקק במידה מסויימת, רציתי להיכנס קצת בהתקפה של היונייטד ובכל זאת אני מנסה להציג פה את הדעה כי למרות שלהתקפות שלנו/שלכם לא מוצמדת תגית מחיר בשווי של מדינה קטנה באפריקה, אנחנו עדיין יכולים ללכת על כל הקופה וכלום פה עוד לא סגור וחתום (בכל זאת זו לא הליגה האיטלקית פה שהאליפות בה נקבעת כבר בתחילת העונה למרבה במחיר).
    אני לא מוכן לקבל את הגישה כי שצ'לסי נמצאת באיזה סופר פרימיירליג מעל כולם, זה פשוט לא נכון.

13. George Best Member

כל מה שרציתי הוא שאני לא סובל שאנשים יורים אוטומטית שטויות והקנטות על הקבוצה של המשתמש עימם הם מתדיינים, בעוד מה שאני רשמתי היא ביקורת על הקבוצה שלי, וההערה שלך לגבי סאהה רוני ורוסי הייתה מאוד לא במקום, בלי קשר לגבי אם היא נכונה או לא.

14. Gerrard Member

אם זה באמת מפריע לך אז הנה אין על זה כלום יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. Stretford Ender Member

וכמה פעמים בעונה קראוץ' מועיל בטובו לעשות את התנועה הזאת?
    אם קראוץ' היה שחקן יותר חכם אין ספק שהוא היה יכול להיות נשק מסוכן לכל קבוצה, אבל תנועה כזאת קראוץ' עושה פעם בחצי עונה.