ליברפול 2008/2009- אין אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏5/7/08.

1. Dimitar Berbatov Member

וורונין עדיין חי? הייתי בטוח שהוא כבר עזב חזרה לגרמניה..
    בכל מקרה, עם כל החישובים שלכם זה הכל על הנייר ולא בטוח בכלל. לך תדע אם דוסנה יעזוב, בכל זאת זה לא שהרוטציה ההגנתית שלכם רחבה יותר מידי. גם ריירה לדעתי לא יעזוב, הוא שחקן די בינוני אבל יש לו אחלה רגל שמאל והרבה טובה, לבניטז אין יותר מידי מרחב תמרון באגפים ואין לו את הפריווילגיה לשחרר את ריירה לפני שהוא מביא את אחד הקיצונים שהזכרתם.

2. REAL MADRID Member

Daniel Agger, המישהו הזה מריאל מדריד הוא חורחה ולדאנו (המנהל המקצועי). לא אישר שוב דבר שלא ידענו קודם, הוא בסה"כ ציין 2 עובדות: 1. ליברפול פירסמה הודעה רשמית על כך שאינה מעוניינת למכור את אלונסו. 2. ריאל מדריד התעניינה באלונסו עוד כשיחק בריאל סוסיאדד, אך רכישתו שלא יצאה לפועל.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומר שעכשיו אתם צריכים להצמיד לאלונסו שומר צמוד, כי זה השלב שריאל מדריד מתחילה ללחוש לו באוזן.

לגבי החישובים האלה על ג'ונסון, הם משעשעים. אם אתם מוכרים את דוסנה ב-6 מיליון ומשקיעים את הסכום הזה ברכישתו של שחקן אחר, אז זה שישה מיליון שהולכים. הם אולי לא יורדים מהתקציב ההתחלתי, אבל מנגד, ניתן היה להשתמש בהם לשפר את הסיכוי להביא שחקן בעמדה אחרת. ג'ונסון ב-3 מיליון. מצחיק.

4. Strawberry Fields Member

אני מבין שנרדמת בשיעורי הבנת הנקרא. איפה רשמתי שאני חושב שג'ונסון יעלה רק 3 מיליון?
    סה"כ כתבתי שיש כסף ומספיק דרכים לייצר כסף כדי שנוכל לרכוש 3 שחקנים בעמדות מגן ימני, חלוץ וקיצוני שמאלי.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אמרתי שזה אתה? מישהו אחר כתב את זה. התגובה היחידה שלי ישירות אליך היתה לסיפור עם אלונסו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/09
  6. Strawberry Fields Member

אז היית צריך לתת איזושהי אינדיקציה שהפיסקה השנייה כבר לא עבורי.

------------------
    הליברפול אקו מדווח שפורטסמות' קיבלה את ההצעה שלנו ע"ס 17 מ' פאונד ושג'ונסון אמר לנציגי ליברפול שהוא מעוניין להצטרף.

בנוסף, ליברפול עדיין לא קיבלה שום הצעה רשמית עבור ארבלואה ודוסנה.

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-23887633/

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז הנה השחקן הראשון שלנו לקיץ, מגן השנה בפרמיירליג. ג'ונסון שחקן שאני מאוד מאוד מחבב ואין מחליף ראוי ממנו לארבלואה, שאני בטוח ב99% שרוצה לעזוב למדריד(בין אם זה לאתלטיקו ובין אם לריאל) אחרת בניטז בחיים לא היה קונה מישהו על חשבונו ומוכר אותו, בטח שלא אחרי עונה כזו. ובהתחשב בנסיבות אני גם חושב שהמחיר הזה לא כל כך מופרך; ג'ונסון אנגלי שלא לאמר שחקן נבחרת אנגליה עם 5 שנים בחוזה שלו. פורטסמות' עוד חייבים לנו כסף מעסקת קראוץ'(ההערכות בתקשורת הן של 5 מיליון פאונד) כך שזה מסתכם ב12 מיליון פאונד וזה מחיר סביר לחלוטין לשחקן ברמתו של ג'ונסון, שוב, בהתאם לנסיבות.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב החישוב הסקאוזרי. חמישה מיליון שאתם מוותרים עליהם מהחוב של פומפי הם חמישה מיליון שיורדים ממה ש"קיבלתם" על קראוץ' בשנה שעברה. איכשהו, הכל מגיע לאותם ספרי חשבונות ולאותם נתוני שורה תחתונה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אני בטוח שלא לקחו את החמישה מיליון האלה בחשבון כשהסתכלו על תקציב ההעברות בקיץ הנוכחי כי היינו מקבלים אותם בתשלומים הרבה יותר קטנים לאורך השנה. ההבדל הוא שאנחנו משלמים 12 במקום 17 כאן ועכשיו(שוב - אם הדיווחים האלו אכן נכונים) ויורד פחות כסף מתקציב ההעברות.

10. _Rushie Member

באמת לא הצלחתי להבין על מה אתם מדברים... אז פומפי חייבת לנו 5.5 מיליון, נשלם לה 12.5 על ג'ונסון,מה זה משנה איך הוצאנו את הכסף הזה כל עוד זה אומר שיורדים 5.5 מיליון מתקציב הקיץ שלנו?

עריכה: זה לא משנה איך היינו מקבלים אותם ומתי,זה בסופו של דבר עדיין 5.5 מיליון שירדו מהתקציב,אם לא של הקיץ הזה אז של הקיץ הבא,זה לא שאתה מקבל בלי לתת.

11. REAL MADRID Member

ריאל מדריד אינה נלהבת לשלם 8 מיליון פאונד עבור ארבלואה והידיעות על אתלטיקו מדריד נעלמו לאחרונה. יכול מאוד להיות שארבלואה יחליט לשוב למדריד, אך זה נראה לי עוד רחוק (מקווה מאוד שאני טועה).

12. AronB Member

שאלה טובה מה באמת קורה בגזרת ארבלואה... בתכל'ס הוא אחלה של מגן.

13. Strawberry Fields Member

זולט פולוסקי, הקשר המרכזי ההונגרי בן ה-19 שהיה פצוע לאורך כל העונה שעברה, האריך את תקופת ההשאלה שלו מ-MTK לעונה נוספת.

שוחררו: רונלד הות', גודווין אנטווי, מיקי רוקה וגארי מאקאי-סטיבן.

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...090616-1525.htm

14. wolf89 Member

את מאקאי לא רכשנו ממש לא מזמן? (לפני עונה, אולי שתיים)

15. wolf89 Member