ליברפול 2008/2009- אין אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏5/7/08.

1. King Kenny Member

הוא רוצה לעזוב רק בגלל שבניטז אידיוט וכל פעם מחדש מעדיף את קויט על פני קראוץ'. וזאת למרות שבכל פעם שקראוץ' משחק אז הוא נותן תפוקה הרבה יותר גדולה מקויט שלדעתי מזיק ולא מועיל.

2. Strawberry Fields Member

מה אתה רוצה מבניטז ומקויט?
    קויט לא משחק בכלל חלוץ אלא קשר ימני. אתה רוצה לראות את קראוץ' משחק באגף?

3. King Kenny Member

לא! אני רוצה שבניטז ישחק 4-4-2 (כמו ששיחקנו בתחילת העונה, וגם אז קויט שיחק ליד טורס בחוד) ואם כבר הוא משחק 4-5-1 אז שלא ישים את קויט כקשר ימני כי הוא פשוט גרוע שם (לא שכחלוץ הוא טוב).

4. Dakir Member

קראוץ' לא רוצה להישאר בגלל שהוא החלוץ ששיחק הכי פחות העונה למרות שהוא לוקח את וורונין וקאוט בפור. מבין אותו לגמרי וחבל לי על החלוץ הנהדר הזה.
    פשוט מטמטם אותי לראות שהוא הולך ווורונין נשאר,מה לעזאזל עבר כאן בראש של רפא?

5. Strawberry Fields Member

ב-18 המשחקים בהם שיחקנו במערך של 4-5-1 היו 12 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים (ליונייטד בחוץ וצ'לסי בחצי גמר).
    איך שום סיבה להתעסק עם המערך אם הוא עובד והוא עובד.

וורונין השתתף ב-8 משחקים פחות מקראוץ'.

מה עובר בראש של רפא? שהוא רוצה לקבל על קראוץ' כסף במקום שילך בחינם בתום העונה.

6. Stretford Ender Member

אגר, מצד אחד אתה רוצה להביא את רובי קין ומצד שני להישאר ב4-5-1?
    נראה לי קצת נוגד, לא חושב שקין יביא תפוקה מקסימלית באגף, וגם לא רואה אותו מגיע כדי לשבת על הספסל.

7. King Kenny Member

וורונין נשאר?????
    זאת בערך ההחלטה הכי מטומטמת של מאמן שראיתי בחיים שלי, ועוד זה בא ממאמן שכבר ראיתי הרבה החלטות מטומטמות באות ממנו.

דניאל אגר, זה ידוע שבחצי השני של העונה אנחנו מתעוררים.
    ובוא נגיד שזה לא היה קויט שעשה את ההבדל, כל משחק ומשחק הוא היה גרוע, טעות שלי, היו לו גם משחקים שהוא היה בינוני.
    קראוץ' לא שיחק הרבה אבל בכל פעם שהוא שיחק הוא היה טוב.

8. Strawberry Fields Member

פיייי איזה זכרון קולקטיבי.
    קראוץ' היה מצוין נגד מארסיי בבית, לוטון בחוץ, בארסנלי בבית (וזה רק מחשיבה לא מעמיקה של 5 שניות). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    אה - וקראוץ' שיחק מספיק (לטורס היו 46 הופעות ולקראוץ' 36).

תזכיר איך אצלכם זה הולך... רונאלדו באמת קשר ימני? טבז ורוני באמת חלוצים?

בסופו של דבר אתה יכול לקרוא למערך שלנו 4-5-1, 4-3-3 או כל שם אחר מה שחשוב זה מה השחקנים עושים על המגרש. עמדת המוצא לא חייבת להיות רשומה על בטון והשחקנים משנים עמדות כל הזמן.
    הוא בהחלט יכול לבוא ע"ח קויט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  9. Dakir Member

א.דניאל אגר,
    אתה בטוח שהוא שיחק פחות מקראוץ' בשמונה משחקים? זה לא נראה לי הגיוני.
    בכל מקרה,הנתונים שאתה כ"כ אוהב לתת עדיין לא סותרים את העובדה שקראוץ' שהיה חלוץ מוביל בעונה שעברה היה צריך לקבל הרבה הרבה יותר קרדיט. ולא לשחק בקושי כמו שהוא שיחק העונה (זה היה בקושי לחלוץ ברמתו) או להיכנס בדקה ה92 וחצי בשביל סטנדינג אוביישן לג'ררארד או טורס.

ב.כשאני שואל מה עבר בראש של רפא אני מתכוון למה עבר לו בראש כשהוא החליט להוריד לקראוץ' את הביטחון לאפס ולא לסמוך עליו יותר,לא ללמה הוא מוכר אותו,כי את הגלגל אי אפשר להחזיר לאחור והנזק נעשה.

10. Strawberry Fields Member

Dakir - אז מה אם הוא היה חלוץ מוביל בעונת 2006/7?
    אז קראוץ' כבש 19 שערים בכל המסגרות לעומת ה-33 של טורס העונה. לא היה שווה?

תביט במשחקים מעונת 2006/7 ותראה את סגנון המשחק שלנו ואח"כ תשווה אותו לסגנון המשחק בעונה החולפת - רואה הבדלים?
    הסיבה לכך שקראוץ' לא מועדף יותר היא בגלל שהוא גורם לכדורים שנשלחים לעברו להתנתק מהקרקע בתדירות גבוה מדיי והופך את סגנון המשחק שלנו למיושן, שבלוני, משעמם בטירוף ולא יעיל מספיק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  11. Dakir Member

סלח לי אבל זו טענה ממש טפשית.
    לקראוץ' יש משחק קרקע לא רע בכלל אם תבחין ומי שבסופו של דבר מחליט על כך שקראוץ' "גורם לכדורים שנשלחים לעברו להתנתק מהקרקע בתדירות גבוה מדיי והופך את סגנון המשחק שלנו למיושן, שבלוני, משעמם בטירוף ולא יעיל מספיק" זה אותו אחד שלא נותן לו קרדיט-רפא.
    הוא בקלות יכול לצוות על השחקני אגף שלו להפסיק עם כדורי הגובה ולעביר כדורים על הדשא אבל, לא...

12. Strawberry Fields Member

אתה חושב ככה וזאת זכותך. אני רואה שאת דעתך לא אוכל לשנות.
    בניטז ניסה את הציוות הזה של טורס-קראוץ' וזה לא עבד.

כל זה עדיין לא משנה את העניין שכאשר שחקן דורש לעזוב ויש לו שנה אחת בחוזה אז מוכרים אותו.

13. Stretford Ender Member

אני מסכים איתך שהוא יכול לבוא על חשבון קויט ולתרום המון, אבל לא כקיצוני אלא כחלוץ שני, מאחורי טורס.
    4-5-1 או 4-3-3 זה אכן אותו הדבר, מה שקורה במערכים האלה זה שיש שני קיצוניים וחלוץ מרכזי אחד. לא חושב שקין יבוא לביטוי במערך כזה ואם ככה בניטז מתכוון לשחק עדיף לו ללכת יותר בכיוון של קיצוני טבעי מאשר עוד חלוץ. (כמובן שחלוץ שיבוא כגיבוי הכרחי במצב שקראוץ' יימכר אבל אנחנו מדברים על ההרכב).

בקשר למה שכתבת עלינו, נכון טבז ורוני עשו הרבה עבודה של קיצוניים מעמדת החלוץ וחילופי עמדות עם רונאלדו. הם הקריבו לא מעט מהמאזן האישי שלהם בשביל הפורטוגלי שאכן ניצל את זה מאוד וזה השתלם אבל לא חושב שזה קורה אצליכם משתי סיבות:
    1. יש לכם את טורס, שהיה החלוץ הטוב בליגה בעונה שעברה, כך שלגרום לו לעשות עבודה של בריחה לאגפים כמו שעשה רוני לדוגמא זו טעות קריטית. מעבר לכך טורס הוא חלוץ מטרה, בניגוד לשניים שלנו.
    2. אין לכם קיצוני ברמה של רונאלדו (אין בעולם קיצוני ברמה של רונאלדו) ששווה "לעבוד בשבילו".

לטעמי אם קין מגיע זה יהיה ברוב המשחקים, פרט למשחקי חוץ קשים או משחקים מול 4 הגדולות, 4-4-2 עם שילוב קלאסי של חלוץ שני וחלוץ מטרה.

14. Strawberry Fields Member

אני לא יודע אם אתה רואה מספיק משחקים של ליברפול (זה די מובן, גם אני מתקשה לראות משחקים של יונייטד)
    אבל טורס בנוסף להיותו סקורר הוא גם בורח לאגפים העניין הוא שלא תמיד היה לו עם מי לשחק אז העבודה שלו לרוב הייתה לחינם ולכן פחות מורגשת.

15. Stretford Ender Member

ראה סעיף 2...