ליברפול 2008/2009- אין אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏5/7/08.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגר ,
    בקשר לטורס , עד כמה שאני ראיתי , ביורו הוא עבר המון לאגפים וזה עשה לו רע . אצלנו עדיף שיישאר כמה שיותר במרכז .

תומר(קני),
    בקשר למערך, הוא חייב להשאר ככה , אסור בשום אופן לחזור ל4-4-2 של תחילת העונה . טורס וג'רארד , שני ה-שחקנים שלנו מתפקדים בו מעולה , והקבוצה צריכה להבנות סביבם .

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  2. Cup of Tea Liverpool, UK

צודק. תראה, בקשר לסילבה (לא שאני עושה את ההחלטות כן.. חח..) אם אנחנו נשארים במערך הנוכחי אני לא אתנגד גם לאשלי יאנג שלדעתי יש לו איכויות שיכניסו לקבוצה עוד יכולת התקפית ועוד קטלניות להתקפה (מה גם שהוא יודע למסור מצויין. אם אני לא טועה 14 בישולים בעונה האחרונה.).

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני "לא אתנגד לאשלי יאנג" , בלשון המעטה ...
    יאנג עם כל הכבוד לבאבל ולקויט רמה אחת מעל כל ווינגר בסגל שלנו , גם יחסית צעיר (לא יותר צעיר מבאבל , אבל מכל השאר כן), ובנוסף לכל - אנגלי .

אבל אחרי הסאגה הלא נגמרת עם גארת' בארי , אני באמת בספק אם מרטין אוניל ישחרר עוד שחקן לליברפול . מה גם שהוא טוב מדי עבור בניטז . הספרדי מצידו יעדיף להציע 9 מיליון פאונד על אלברט ריירה ...

4. Cup of Tea Liverpool, UK

נראה לי, והלוואי שבניטז ירד מריירה.
    אם הוא במאת מחפש עוד ווינגר, באמת שכדאי למכור את קארסון, איטנדייה (או איך שלא קוראים לו.. כי קבליארי כנראה בא ובכל זאת יש את דיוויד מרטין.) ולצערי הוא גם בטוח ימכור את קראוץ', אבל לפחות המחיר טוב, מדובר על 11 מיליון פאונד. ולקנות את יאנג במקום את בארי (לעזאזל יש לנו כבר את ג'רארד, לוקאס, משראנו, אלונסו, פלסיס וגאת'רי ל-2,3 עמדות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx)
    אבל לפחות רובנו התרגלנו שבניטז לא תמיד עושה את מה שצריך ופועל עפ"י שיקולים מוטעים (אולי... ריירה באמת ברמה של ליברפול?? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx ) כל מה שנשאר זה לקוות לנחיתה של שחקן אגף שלא יבייש את הפירמה.

עריכה: פתאום קפץ לי שם של קיצוני/חלוץ שיהיה מוכן לשבת על הספסל ויתאים כמו כפפה ליד למערך הנוכחי- ג'פרסון פארפן מPSV שחקן מאוד מאוד מהיר עם טכניקה יכולת בעיטה טובה וגם די חזק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/08
  5. ManUtd Fan Member

פרפאן כבר לא ב-PSV. הוא חתם לא מזמן על חוזה בשאלקה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  6. Bill Shankly Member

לרשמית המועמדים לקבוצה - הייתי מוסיף את ריירה . בינתיים אין משהו סולדי שמתבשל איתו אבל אני
    מאמין שבסוף בניטז ינחית אותו לקבוצה . הוא בדיוק סוג השחקן שבניטז אוהב מחפש כדאי להשלים את האגף השמאלי.

7. Strawberry Fields Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    רק לא הוא!

תן לי את דאונינג.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

אתה מדבר כאילו אתה רוצה לראות אותו אצלנו.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    מבחינתי, ואני אומר את זה כבר בפעם החמישית השבוע, עזבו את ריירה עזבו את בארי ושמישהו ישכנע את בניטז לעשות את אחד המהלכים הכי חכמים שהוא יכול לעשות עם המצב הנוכחי, לקנות את אשלי יאנג.

9. Strawberry Fields Member

אם אוניל רוצה 18 מיליון פאונד על בארי בכמה נראה לך שהוא ישחרר את יאנג (אם בכלל) ?
    רמז עבה: 25 מיליון +. יאנג הוא לא אופציה, בטח לא עכשיו אחרי שהכעסנו אותם שם.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש שמועות המקשרות אותכם לפרננדו מיירה הפורטוגזי הבין לאומי. 8 מיליון והוא שלכם.
    יכול לשחק כבלם וכקשר אחורי.

11. Dakir Member

למה שהוא יירצה על יאנג יותר מאשר על בארי בדיוק?
    בארי הוא השחקן הכי טוב בוילה, הצלע המרכזית שסביבה אוניל שואף לבנות את כל הקבוצה, שחקן עם הרבה הופעות בנבחרת שכאמור גם זה הפך לשיקול בתמחור השחקנים כיום.
    יאנג הוא "בסה"כ" כישרון עתידי. אם הוא מוכר את בארי ב18 אז את יאנג (אלא אם ייתן עונה ממש טובה או לחילופין-אוניל ממש משוגע) הוא מוכר במקסימום 15.

אבל כמו שציינת גם ככה הרגזנו אותו עם סאגת בארי והוא לא ייתן לכל הכוכבים שלו לעזוב במכה עד שהכל מתחבר לו. אז על יאנג אפשר לפנטז בשביל העונה הבאה.

12. Strawberry Fields Member

"יש שמועות..."
    יש גם שמועות שאומרות שאנחנו בדרך להביא את ז'וניניו תמורת 3 מיליון פאונד, אז?
    (אגב, אפילו השמועה הזאת נשמעת יותר מציאותית).

שלא תבין לא נכון, אני מעריך את זה שראית ידיעה הקשורה לליברפול והעלת אותה לדיון פה אבל קשה לי להאמין שרפא יוציא 6.3 מיליון פאונד (אני מצטער אבל בפורום האנגלי לא מדברים ביורו)
    על בלם של אחת ההגנות הגרועות ביותר בגרמניה בעונה החולפת (לפחות באופן סטטסטי כי משחקים אני לא רואה) למעט קבוצות שנאבקו נגד הירידה - אלא אם אני טועה ואתה רוצה להאיר את עיניי.
    נכון, אפשר להצביע על פיליפ דגן כעל צירוף מסוג שכזה אבל הוא הגיע בחינם.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עונה לפני זה הוא היה אחד הבלמים ההכי טובים בליגה באחת ההגנות ההכי טובות...
    כתבתי גם שמועות.

חוץ מזה שבניטז אוהב להוציא כסף על שחקני בלאי, אז עכשיו אולי תוכלו לעזור לקולגה מהפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ד"א באותה הידעה
    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=764139
    כתוב גם שיובנטוס רוצה אותו. די אירוני שחושבים על זה עם כל הסיפור עם אלונסו.

14. Strawberry Fields Member

שיקחו את שניהם ומהר.
    לא רוצים, לא צריכים, לא תודה.

15. KirkH Member

בארי שחקן שהרבה יותר קל להחליף. יש עשרות כמוהו שמסתובבים באנגליה ובאירופה. הוא קפטן וסמל עם חוזה ארוך ולכן לוילה אין בעייה לסחוט מהסקאוזרס בדיוק כמה שהם רוצים...

יאנג עלה קרוב לעשרה מיליון פאונד ומאז רק התקדם ואני בטוח שהוא עוד יהיה אחד המבוקשים בליגה, כרגע ליברפול יכולים להציע כסף עד מחר, אוניל לא ימכור את יאנג כי זה כמו לירות לעצמך ברגל. גם לשחרר את השחקן הכי איכותי בסגל וגם לשדר לשחקנים שנשארים שאם הם רוצים להתקדם שימצאו לעצמם קבוצה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08