ליברפול 2009/2010- הודג'סון הוא המנג'ר החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏17/6/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תהיה שום דרך דיפלומטית להעביר את ג'רארד וטורס, ואני מאוד מאוד בספק שהודג'סון מונה לתפקיד בידיעה שהוא ייאלץ להיות המנג'ר שימכור את שניהם. הודג'סון לא אידיוט, הוא יודע שאוהדי ליברפול ישחטו אותו ואת ההנהלה ביחד אם זה יקרה.
    הוא לא היה נכנס למשרה הזאת אם היו מבהירים לו מראש ששני השחקנים הכי טובים בקבוצה עוזבים.

2. Strawberry Fields Member

מי אמר שאמרו לו מראש או שלא שיקרו לו?

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שיקרו לו אני מאמין שיש לו מספיק יושר וכבוד בשביל להתפטר, או אולי לצאת לתקשורת ולהגיד שמכריחים אותו למכור אותם. קשה לי להאמין שככה הוא ימכור אותם ויישב בשקט ויקבל את האשמה על עצמו.

4. KirkH Member

גם אם נורא נורא יתאמצו - להפיל את העניין על הודג'סון זה משהו בלתי אפשרי.

הרי הוא לא הולך לצאת לתקשורת ולומר שהוא החליט למכור את ג'רארד וטורס כי הוא מאמין שזה יהפוך את הקבוצה לטובה יותר או אפילו משום שהוא מאמין שהוא יכול לרכוש שחקנים טובים יותר בכסף שהם יכניסו.

אם מוכרים אותם הוא יכול או ללכת נגד ההנהלה ולהגיד שהוא לא מוכן לכך (לא הולך לקרות כי הודג'סון לא הוצנח לתוך ואקום, הוא יודע בדיוק לאן הוא נכנס. הוא לא ייצא נגד האנשים שמינו אותו לפני חמש דקות)
    או מצד שני, מה שסביר שיקרה - לומר שלמען עתיד הקבוצה פשוט חייבים למכור את השחקנים ושלמרות שמקצועית הוא לא מסכים עם זה, פשוט אין לו ברירה.

איך שלא יהיה האשמה היחידה תהיה על ההנהלה או במקרה ממש קיצוני, על השחקנים עצמם במידה והם יוכיחו חוסר נאמנות מופרז ויצאו בגלוי עם הודעות לתקשורת לגבי הרצון שלהם לעזוב.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הטיימס כל כך בטוח באמינות הדברים, למה זה לא יוצא באופן מסודר?
    שיוציאו כתבה בלעדית עם הדברים האלה, אני בטוח שתהיה התעניינות ואנשים ירצו לקרוא את זה.
    משום מה איכשהוא תמיד מדובר בטוויטר של מישהו או בפייסבוק או ראיון באיזשהיא תחנת רדיו. כתב הטיימס בטוח בדברים האלה אבל לא כותב את זה בצורה הכי גלוייה שיש על גבי העיתון שלו? כנראה שהדברים לא מבוססים ומדובר בספקולציה.
    RAWK הפך להיות בלתי נסבל, זאת כבר אובססיה מטורפת. אני לא יודע מי צודק, אני יודע שאני מתייחס רק למה שיוצא למקורות האמינים ומסיק מזה את המסקנות שלי. ממש לא מפליא אותי שכל ציוץ שיוצא למישהו מהפה שבמקרה מתאים לתאוריות של האנשים שם ישר מקבל כותרת דיון חדשה אצלהם.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים הסוכן של טורס הספיק להכחיש את הציטוטים שיוחסו לו.
    http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6246013,00.html
    הוא אמר שהוא לא מדבר עם התקשורת האנגלית כי היא תמיד מעוותת את הציטוטים ולטורס יש חוזה בליברפול.
    כמובן שהדברים האלה לא מבטיחים לנו דבר, אבל כן גורמים לRAWK להראות עוד יותר הזויים ממה שהם נראו קודם.

7. k_700 Member

בפולהאם הוא לא ממש האמין בשקנים צעירים. יותר בנה על ניסיון בגלל זה קשה לי לראות אותו בעונה הבאה משלב יותר מדי צעירים.
    גם סמולינג שהעונה הגיע אלינו ישב רוב העונה אצלו על הספסל.
    יכול להיות שהוא ירצה להשאיל את שלבי להקבוצה אחרת בפריימרליג כדי לתת לו להשתפשף עונה אחת כי אומרים שמדובר בשחקן עם כישרון גדול.

8. Strawberry Fields Member

לפי הדיילי מייל...

צ'לסי הגישה הצעה רשמית עבור טורס בסך 40 מ' פאונד. האינדיפנדנט האירי טוען שמדובר בכלל ב-50 מ' פאונד.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...-want-more.html
    http://www.independent.ie/sport/soccer/abr...es-2247130.html

הודג'סון מעוניין בג'ו קול אבל לא מוכן להציע יותר מ-80,000 לשבוע. בנוסף הוא מעוניין גם במיינור פיגרואה ובג'ו לדלי שסיים חוזה בקאדיף.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...r-Figueroa.html

בניטז רוצה את ג'ונסון כמחליף למאייקון. 20 מ' פאונד והוא שלך, רפא.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...n-hit-list.html

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/10
  9. ArsenalFan Member

לגבי ג'ו קול, השמועות על ליברפול אתמול צצו במלוא הכוח כשסוכנות ההימורים SkyBet חתכה בצורה משמעותית את יחס ההימורים, ומשם הכל התגלגל. זה נשמע הגיוני בעיקר בגלל דבר אחד: אם יש קבוצה שיכולה יותר מהאחרות להבטיח לקול את התפקיד במרכז המגרש כמו שהוא רוצה, זו ליברפול. יותר מטוטנהאם, יותר מארסנל, יותר ממנצ'סטר סיטי, אולי רק חוץ ממנצ'סטר יונייטד אבל עושה רושם שהם פחות בתמונה. אני לא חושב שהיעדר הצ'מפיונס ליג העונה הוא מכשול, הוא יוכל לחיות בלי זה, כל עוד הוא יודע שהוא משחק במועדון גדול בפרמייר ליג ומקבל המון דקות. אני לא חושב שגם הכסף יהווה כאן מכשול עד כדי כך גדול, בליברפול יודעים שלהביא שחקן אחר בקליבר שלו (נגיד, ואן דר וארט) יהיה עסק יותר יקר. עדיין, סביר להניח שתיפלו מול ההצעה של ספ*ס כי יש שם את רדנאפ והוא יוכל להישאר בלונדון, אבל זה לא כזה מופרך שהוא ימצא את עצמו בליברפול בסוף.

אם היו מציעים לכם סתם ככה טרייד בניון-קול, הייתם לוקחים? אני חושב שהייתי לוקח.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי לוקח.
    אני לא חושב שג'ו קול הוא אופצייה רצינית, עושה לי הרושם שמדובר בבחור שאוהב את החיים בלונדון ואת המשכורת השמנה אליה הוא היה רגיל בצ'לסי. אני חושב שהוא יקבל שכר גבוה יותר גם בטוטנהאם וגם בארסנל ובנוסף לזה שתיהן לונדוניות וישחקו בצ'מפיונס ליג.
    הלוואי ואני טועה, יכול לסגור לנו חור בחינם, במצבנו הכלכלי זה יהיה אחלה בוסט.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים, בטח במצב הקיים שאנחנו נרוויח מכך את הכסף על בניון. קול צעיר יותר, אנגלי, ופשוט שחקן טוב יותר ויציב יותר. אני מאמין בו הרבה יותר מבניון מבחינת יכולת ואם ג'ו קול ישתקם קצת מהפציעה הארוכה שעבר בעונה שעברה הוא יכול להפוך לשחקן הרכב מוביל אצלנו.

12. Strawberry Fields Member

פייר, לא הייתי לוקח. קול כבר תקופה ארוכה יותר פצוע מאשר כשיר וכשהוא כשיר הוא לא מרשים.
    מה גם שליוסי יש החזר שערים טוב יותר בשלוש שנים בליברפול (0.21 בממוצע) לעומת כל התקופה שקול בצ'לסי (0.14).
    למרות שהוא שחקן חופשי אם לא נשיג אותו אני לא אהיה מאוכזב יותר מדיי. גם ככה יש לנו מספיק שחקנים בני 29+.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קול בן 28... והייתה לו פציעה אחת ארוכה, זה לא שהוא נפצע כמה פעמים רצוף (עד כמה שאני זוכר לפחות).

14. Strawberry Fields Member

קול בן 29 בנובמבר. סוג הפציעה שלו והצורך שהיה בניתוח הם הגורמים לדאגה.
    אם קול באמת עדיף על בניון כפי שאתם חושבים אז אנצ'לוטי לא היה משחרר אותו ומשלם כסף עבור שחקן דומה אבל "נחות" ועוד כזה שאינו אנגלי (עבור החוקים). בצ'לסי יודעים על מצבו הרפואי והשחרור שלו הוא עדות לא רק לתעבת הבצע של קול אלא גם ליכולת שלו להשתקם. ככל כשאני חושב על זה יותר כך אני מעדיף יותר שהוא לא יבוא.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הביקורת על כך שהוא לא כמו פעם ושהוא לא שווה את השכר שהוא מבקש, הוא עדיין שחקן טוב ובמשחק הכי חשוב של צ'לסי העונה, באולד טראפורד, הוא היה גדול.
    בתנאים אחרים, בהם היה לנו תקציב נורמלי לעבוד איתו, יכול להיות שהייתי מוותר על ההזדמנות להחתים אותו. בתנאים של היום שבקושי יש לנו כסף ויש לפחות 3 עמדות שצריכות חיזוק דחוף, ג'ו קול הוא פיתרון אידיאלי.