ליברפול 2009/2010- הודג'סון הוא המנג'ר החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏17/6/09.

1. Strawberry Fields Member

האמת, לא מעט תלוי באופן שבו הודג'סון רוצה לשחק ולהשתמש בסגל. אם אנחנו עוברים ל 4-4-2 כשקויט ויובאנוביץ' (אם יחתום) יהיו בעיקר חלוצים אז הכרחי שיבוא.
    אם קויט ימשיך לשחק בימין אז יחד עם מקסי זה אמנם לא מלהיב אבל מספיק. עבור צד שמאל אני מעדיף לרכוש מישהו לעמדה הזאת ולגבות אותו עם ג'ו לדלי שהוא גם שחקן חופשי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון, לפי הרכישה/ות שהודג'סון יעשה לקישור/חוד נדע לאיפה הוא מייעד את קאוט/באבל/יובאנוביץ' פלוס מינוס.
    במידה והוא בדעה של בניטז ויעדיף את קאוט ובאבל כקיצוניים (אם באבל בכלל נשאר) אז יחד עם יובאנוביץ' ומקסי יש לנו כבר 4 קיצוניים 'בכירים'.
    הוא יכול גם כל כך להעריך את ג'ו קול שבשבילו הוא יעביר מישהו שהוא ייעד כקיצוני לחוד, או לשחק אפילו עם ג'ו קול חצי חלוץ מאחורי טורס.
    בקיצור, המון אפשרויות, רק עוד 2-3-4 שבועות נדע מה באמת בראש שלו.

3. Cup of Tea Liverpool, UK

עם איך שקאוט משחק בשמאל במונדיאל, אולי אנחנו צריכים שחקן לימין.
    יש לו כבר גול ו4 בישולים בששה משחקים. השחקן הזה לא נגמר, הרבה הערכה יש לי כלפיו.

4. _Rushie Member

בדקה ה94 עוד כמעט הגיע כדור לשחקן אורוגוואי ברחבה של הולנד אבל כמובן שקאוט הספיק להרחיק בזמן. פשוט גלדיאטור. אני לגמרי בעדו בטורניר הזה.

5. Strawberry Fields Member

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאוט צריך לשחק בחוד לצד טורס, לא בכנף.
    אפשר לשחק איתו בכנף אם יש קשר מרכזי שיידע לדחוף למעלה וככה יהיו לנו מספיק שחקנים ברחבת היריב אחרת קבוצות מתגוננות פשוט נהנות מהעובדה שאנחנו עולים עם 3-4 שחקני התקפה ועוד קאוט הוא אחד מהם, אחלה שחקן אבל מאוד מוגבל טכנית.
    כולם ידברו בטח על רובן וסניידר, קאוט כהרגלו עשה המון עבודה שחורה וגם בישל את שער הניצחון. נוסף לזה הוא עשה תאקל חשוב מאוד במצב האחרון של אורוגוואי. בזמן שרובן מתעצל לרדת למטה, קאוט עושה עבודה שחורה גם בשבילו.

הדיילי מייל והמירור כבר קישרו אותנו לכל כך הרבה שחקנים, רק שלא יגידו אח"כ שהם סיפרו על זה ראשונים אם במקרה אחד מהקישורים יתפוס.
    על רויז שמעתי דברים טובים, לא יצא לי לראות אותו במשחק מלא.