ליברפול 2009/2010- הודג'סון הוא המנג'ר החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏17/6/09.

1. wolf89 Member

אם ארבלואה עוזב (ואני עדיין מחכה לשמוע מה הקטע של זה..), אז כן, אנחנו צריכים אותו מאוד. במיוחד לפי שאומרים עכשיו שאאורליו נפצע בצורה לא קלה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

2. Strawberry Fields Member

אם אורליו באמת (שוב) נפצע בצורה קשה אז באמת שנמאס כבר. מבחינתי למכור גם אותו ולהביא מגן שמאלי חדש לגמרי שיתחרה עם אינסואה.
    מרסל שאפר של וולפסבורג או טאיוו של מארסיי הם האופציות המועדפות עליי. בשום פנים ואופן לא הייתי משאיר את דוסנה, לא משנה מה מצבת הפצועים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/09
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא יקנה את אאורליו כשהוא פצוע לכמה חודשים טובים.

4. Strawberry Fields Member

אז נחכה עד ינואר.
    אני מחבב את אורליו, הוא נתן עונה מצויינת (ובאופן יחסי נטולת פציעות), אבל מה הטעם בלשמור שחקן מלא ניסיון בן 30 אם אי אפשר לסמוך על הכשירות שלו?

---------
    בגיזרת השמועות על ריינה לבארסה... ואלדז חתם על הארכת חוזה.

http://www.skysports.com/story/0,19528,12875_5388394,00.html

תוך שבוע יובנטוס צפויה להחליט אם להגיש הצעה על דוסנה או לא.

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5388696,00.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/09
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ומה עד ינואר? דוסנה כגיבוי... על זה אני מדבר.

6. Strawberry Fields Member

לא. אם דוסנה רוצה ללבוש את החולצה של ליברפול שיעשה זאת בזמנו החופשי כשהוא מתהלך ברחובות טורינו.
    אני לא רוצה אותו בקבוצה אפילו לא כגיבוי לאינסואה. למכור את דוסנה ולהביא מגן שמאלי חדש (אם אורליו פצוע לתקופה ארוכה).

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי משאיר את דוסנה כגיבוי, אני גם חושב שיש סיכוי שהוא ישתפר בעונה הבאה.
    יש שחקנים שלוקח להם זמן להתאקלם באנגליה, זה לא בושה. אוורה לא נראה טוב יותר מדוסנה בחודשים הראשונים שלו במנצ'סטר יונייטד.

8. Stretford Ender Member

אם איכשהו אתם מצליחים להוציא את ה6.5 מליון המדוברים מיובה אז הייתי מוכר ומעדיף את קאוט כגיבוי... למען האמת, קאוט גם ככה בטח יהיה גיבוי לא פחות טוב.

את אאורליו אני לא חושב שצריך למכור, הוא נתן כמה משחקים טובים מאוד העונה. חכו לראות איך הוא חוזר מהפציעה.

9. -HRISTO- Member

לפי סקיי ספורטס טבז דוחה מעבר לליברפול, ככה שהאופציות שלו מצטמצמות לשלושה: יונייטד,סיטי וצ'לסי.
    ישנם דיווחים שמנצ'סטר מוכנה לשלם עליו את ה26 מיליון פאונד כדי להשאירו אך מקורביו של טבז מוסרים שהוא מעוניין לעבור למועדון אחר.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר דיברנו על זה כמה עמודים קודם. אנשים, תסתכלו כמה דפים אחורה בשביל לא לתת דיווחים שכבר דיברו עליהם, זה סתם ספאם שלא תורם לכלום.

11. Strawberry Fields Member

למחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/6/09
  12. Mark Hughes Member

יש לי שאלה קצת לא קשורה,
    בקיץ הקודם כאשר רדפתם אחרי בארי והצעתם סכומים שאם אני לא טועה הגבוה ביותר היה 18 מיליון פאונד. מה היתה הסיבה שלבסוף הוא לא הגיע אליכם? זה שאסטון וילה לא הסכימו לעסקה וניסו לסחוט יותר כסף או מכיוון שצמד האמריקאים שלכם סירב לשלם כאלה סכומים על בארי? מישהו יכול להאיר את עיני ולהזכיר לי מה הלך שם (כן אני יודע, זכרון לא משהו..)?

13. Strawberry Fields Member

מארק יוז,

הטענה שאני קראתי בליברפול אקו ע"פ טוני בארט היא שהכל באשמת ריק פארי, המנכ"ל הכושל שעוזב סוף סוף הקיץ.
    רפא רצה מאוד את בארי בקבוצה וקין היה מתחתיו בסדר העדיפויות של בניטז אבל פארי התלהב מהרעיון של רובי קין כשחקן ליברפול והחליט לקחת את העניינים ליידים שלו ולהחתים את קין תמורת סכום מופרז שרפא לא היה מוכן לשלם וסכום שמנע ממנו להחתים בנוסף גם את בארי.
    אני מאמין שאם פארי לא היה מתערב רפא היה רוכש קודם את בארי תמורת 18 מיליון ורק אם היה נשאר לו מספיק כסף היה קונה גם את קין.

14. אבו Member

ואיך אלונסו אפילו לא מוזכר בעניין הזה? גם לו היה חלק די מרכזי בסאגה הזאת. אם הייתה קבוצה שהייתה שמה את הכסף עליו, עסקת בארי הייתה נסגרת.

15. Strawberry Fields Member

לא בדיוק.
    עדיין היה הפרש בין מה שדרשנו מיובה על אלונסו לבין מה שדרשה וילה על בארי.
    בכל מקרה, בשלב הזה (אחרי שכבר רכשנו את קין) ההנהלה הגיעה להחלטה שהמחיר שדורשת וילה הוא יקר מדיי כך שאם היינו מוכרים את אלונסו היינו צריך לחפש מחליף אחר שאינו בארי.