ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Pinko Member

מה הוא אמר?

2. שלו Guest

"Everton aren't a big club. That club I have turned down already," Jovanovic said at the time.
    That almost mirrored Benitez's insult of three years ago when, after a goalless Merseyside derby, he said the Toffees were a "smaller club".
    http://www.football.co.uk/liverpool/liverp...rss327947.shtml

3. Cup of Tea Liverpool, UK

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx
    זה רכש חכם. יובאנוביץ' משחק בשתי עמדות שדרושות חיזוק כשאחת הוא סגר סופית (חלוץ),
    את השנייה נקווה שיגיע עוד שחקן בשביל העומק ובאבל וריירה או לפחות אחד מהם ימכרו (כנף שמאל).
    אני מקווה שהוא יעזור לנו מאוד וממה שראיתי ממנו הוא בהחלט מסוגל לעשות את העבודה.

איזה מספר הוא יקבל? (אני חושב שמתאים לו 14)

4. שלו Guest

לפי ויקיפדיה הוא מספר 14 ^ ...

5. שלו Guest

דירק קויט הביע את רצונו להמשיך ולשחק בליברפול בעונה הבאה.
    http://assets2.liverpoolfc.tv/uploads/kuyt2_4c2a14d752d15982534699.Xxx
    "כמובן שאני רוצה להישאר, ליברפול זה מועדון גדול עם עבר מפואר, למען האמת בארבעת השנים האחרונות לא זכיתי באף תואר, אבל אני מקווה שבעתיד יהיה לי את הצ'אנס. אנחנו נראה איך הדברים מתקדמים אבל אני מקווה שרוי הודג'סון מעוניין שאשאר. דיברתי עם אנשים במועדון ואני יודע שרוי רוצה לדבר איתי, אבל זה ממש קשה כרגע כי אני צריך להישאר מרוכז ולהתמקד במה שלפניי לעת עתה."
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...stay-at-anfield

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קויט מלך. תמיד ראו כמה הוא נהנה להיות בליברפול וזה התבטא בהכל, החל מסגנון המשחק הלוחמני ועד ההתנדבות שראיתי לא פעם מצידו של ללכת לבתי חולים בעיר ודברים בסגנון הזה. תמיד עם חיוך על הפנים מחוץ למגרש, תמיד קרבי על המגרש ונותן מעצמו המון. אני לא חושב שאגזים אם אגיד שאם הוא ימשיך ככה הוא יכול להגיע לסטטוס כמו של יאן מולבי לדוגמא מבחינת האוהדים.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מולבי זאת הגזמה, הוא כנראה הזר הכי אהוד שהיה במועדון אי פעם. אבל תמיד נחמד בתקופה שבה אלונסו וארבלואה ברחו חזרה לספרד, מאסצ'ראנו עושה קולות לאותו הכיוון ואיזה ישראלי זניח מדימונה שגם כן ברח, שיש זר אחד שעדיין מבין איפה הוא נמצא. אני מקווה שהודג'סון ישחק איתו בעיקר במרכז שם הוא גם אפקטיבי בהתקפה, בניטז והולנד אמנם הציבו אותו באגף אבל שם המגבלה הטכנית שלו רק בולטת עוד יותר, מדובר בהצבה בעיקר מטעמים הגנתיים. כשהוא שיחק כחלוץ עבורנו, היו לו המון רגעים של אחלה כדורגל בנגיעה אחת וגם איומים טובים על השער. כל זה בנוסף להשקעה והעבודה השחורה שהוא תמיד נותן.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

אבל אז אתה הורג את טורס. טורס לא יכול לשחק יחד עם עוד חלוץ.
    קאוט ישאר באגף אבל אם יביאו שחקן טכני מאוד לצד שמאל אז זה יהיה דומה למה שקורה בהולנד ואנחנו רואים שזה עובד.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כל כך בטוח שהוא לא יכול לשחק עם עוד חלוץ. אם הודג'סון מעדיף 4-4-2 אז טורס ייאלץ להתאים את עצמו, ולצד שחקן שעובד כל כך קשה כמו קויט וחבר לקבוצה שאני מניח שהיחסים ביניהם טובים זה יכול דווקא להצליח. אולי הפרטנר המושלם לטורס היה מתחת לאף שלנו כשאנחנו חיפשנו אותו בדמות רובי קין וכו'.

בכל מקרה עם השחקנים שיש לנו עכשיו אני מעדיף 4-5-1, אבל הכל תלוי באיזה סגנון הודג'סון רוצה להנחיל. יש לי תחושה שהוא כן מעדיף שני חלוצים לפי מה שהוא אמר על הסגנון של ליברפול הישנה וכמה שהוא רוצה להחזיר אותנו לאותו סגנון, הוא דיבר על הצמדים האגדיים קיגאן-טושאק ודלגליש-ראש, אבל לכו תדעו, יכול להיות שאני סתם מייחס לזה יותר חשיבות...

גיל,
    כשאני מתחשב גם בגיל המאוחר יחסית של קויט אז יכול להיות שהגזמתי, בכל זאת הדני נתן 12 עונות ברמה מאוד גבוהה (ממה שקראתי כן, שלא יישמע כאילו אני מתיימר להגיד שראיתי אותו יותר מבשידורים חוזרים וקליפים כאלה ואחרים) וקויט במקרה הכי טוב יסגור אצלנו עוד 3-4 עונות שיסתכמו ל7-8 עונות בסה"כ. בכל מקרה אין לי ספק שאם הוא מסיים את הקריירה אצלנו ובאמת מתכוון למה שהוא אומר (ויש לי נטייה להאמין לו) הוא יכול להפוך לדמות מאוד זכורה לטובה אצלנו האוהדים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/10
  10. Strawberry Fields Member

האינדיפנדנט טוען שיש עניין מצידו של הודג'סון ושמועות בפורומים החלו לבצבץ שהחתמנו בחזרה את קראוצ'י תמורת 6 מ' פאונד. מקווה שזה נכון אבל סקפטי.

http://www.independent.co.uk/sport/footbal...ld-2021992.html

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך את קראוץ' כשחקן, לא חושב שנותנים לו את הקרדיט הראוי. היו לו משחקים אצלנו שהוא פשוט גמר לבלמים היריבים את הצורה.
    יחד עם זאת, הוא כמעט כופה עלינו לשחק יותר מהר מההגנה להתקפה דרך כדורים ארוכים וזה משהו שהייתי שמח אם היינו נגמלים ממנו לכן אם כבר יש 6 מ' הייתי מעדיף להביא חלוץ טכני שיכול לשחק לצד טורס מאשר חלוץ מטרה גבוה שיכול להיות מחליף לטורס ב4-5-1, או להשקיע את הכסף בקיצוני טכני שישפר את משחק ההתקפה שלנו.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

כל הזמן מדברים על לחזק את ההתקפה ולהביא חלוץ, אבל אנשים שוכחים שאין לנו מגן שמאלי מעל גיל 22 בסגל.
    חוץ מאינסואה יש את ג'ק רובינסון שעוד לא בן 17 והוא השחקן הכי צעיר בתולדות המועדון שהופיע בקבוצה הבוגרת במשחק מול האל סיטי במחזור האחרון בעונה שעברה כשעלה כמחליף אך לעמדת הקישור בשמאל. חוץ מזה יש את אגר, שהוא לא פיתרון לשמאל למרות שהוא עושה שם את העבודה כי אנחנו צריכים אותו למרכז ההגנה ואופציה שג'ונסון ישחק בשמאל ומרטין קלי הצעיר ישחק בימין, שזה גם אסון (הרבה יותר בגלל ג'ונסון בשמאל מאשר קלי בימין). אז לפני שאנחנו מבזבזים 6מ' על חלוץ טוב שאני מאוד אוהב אבל הוא בן 29 וחצי, צריך לתת מבט יותר רחב לסגל וללמוד מטעויות שעשינו בשנה האחרונה כשאינסואה נשחק מהעומס העצום שהיה עליו והיכולת שלו ירדה, הוא היה כל כך עייף שבסוף גם הוא נפצע, ונביא מגן שמאלי נוסף שיתן לו תחרות ויוריד מהעומס.

אז לפניכם אופציה: טאיה טאיוו ממארסיי מסיים חוזה עוד שנה והצרפתים מפחדים לאבד אותו בחינם אז הם מבקשים רק 10 מיליון יורו אולי אפילו קצת פחות, סכום שאפשר לעמוד בו. השחקן הניגרי בן 25 הוא אתלט יוצא דופן, מהיר וחזק, טכני ובעל בעיטה שלא הייתה מביישת את רוברטו קרלוס האגדי וגם בהגנה הוא סוגר ולא שוכח את עצמו ליד רחבת היריב. הוא כבר שיחק באנפילד עם מארסיי לפני שנתיים בליגת האלופות והיה מצויין, אני חושב שהוא בול השחקן שאנחנו צריכים כדי לסגור את עמדת המגן השמאלי לכמה שנים טובות. מה לעשות שבחיים לא הכל כל כך קל ואתלטיקו מדריד גם בעניין (למרות שהקפטן שלהם אנטוניו לופז הוא מגן שמאלי אז אני לא מבין...) ואני בטוח שעוד הרבה קבוצות עומדות בתור. לדעתי אסור להפסיד.

13. שלו Guest

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-6 מיליון הארי יוותר על כזה נכס? בחיים לא.

לא הגבתי על כך אז רק אומר שלדעתי הודג'סון אולי לא יביא את ליברפול להישגים היסטוריים ולדעתי לא ממש יכול להביא את האליפות הנכספת לאנפילד, אבל הוא עשוי להשיב קצת יציבות למועדון המיטלטל וזה חשוב לא פחות היכן שהמועדון עומד כרגע.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Pepe Reina
    אני לא חושב שיש סיכוי שהודג'סון -לא- יביא מגן שמאלי למועדון הקיץ. ברור לכולם שזאת העמדה הכי דחופה לחיזוק. פשוט מכיוון שמגנים בד"כ אינם יקרים, יוצאים מנקודת הנחה שיישאר סכום גם לתפקיד אחר ובגלל זה הדיבורים על עמדת החוד/קיצוני.