ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. קינג לדלי Member

כי בניטז הוא איש קשה ו"מן מנג'מנט" שלו גרוע.

הוא התעלל בצ'אבי אלונסו ואחר כך כבר היה מאוחר כי הוא כבר לא יכל לראות אותו וגם ביקר אותו על כך שהוא גרוע ביחסי אנוש.

להצדיע לבניון על קריירה אדירה.
    הכי גדולה של שחקן ישראלי ביי פאר.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התעלל בצ'אבי אלונסו...טוב שלא הגזמת, אבל ברוח של הציטוטים של בניון אני מניח שזה מתקבל.
    מישהו באמת חושב שאלונסו לא היה עוזב לריאל מדריד, עונה לאחר שניסו למכור אותו, גם לולא היו מנסים להיפטר ממנו שנה קודם?
    מה כבר קרה שם? אלונסו נתן 3 עונות בינוניות, המון אוהדים הסכימו שצריך לעשות שינוי במרכז המגרש כי הוא מחריב לנו משחקים, אז ניסינו לעשות שינוי. באותה נקודת זמן זה היה מוצדק.

3. ArsenalFan Member

קריירה אדירה בטח בקנה מידה ישראלי, שחקן לגיטימי בהחלט בקבוצת צמרת בפרמייר ליג, לא חושב שיש על זה ויכוח. ועדיין הוא שוב נפל בקוד הבסיסי מול המועדון שלו... בניון הוא שכיר חרב מודרני ידוע. המעבר שלו לצ'אבסקי ממחיש את זה בצורה מאוד ברורה, אבל זה עוד כלום לעומת מה שעשה לווסטהאם.
    למה הוא חתם על חוזה חדש אצל בניטס? גם אם יש בדברים שלו אמת, אלה עדיין תירוצים. קצת קולות שהספינה טובעת, והעכבר בורח. מצא לו "בית" הולם.

שחקן עבר מלכלך על מנג'ר עבר בצהובון, Been there done that.

4. THE STRETFORD END Member

ליוסי בניון יש כישרון גדול והפעם אני לא מדבר על זה שיש לו ברגליים(ויש לו)
    אלא לכישרון ששום רפש לא נדבק בו ולמרות שהוא רחוק מלהיות טלית שכולה תכלת,גם בישראל וגם באנגליה.

סיפור החילוף עם אלי כהן כששיחק במכבי חיפה,
    העניינים בנבחרת,רב עם משה סיני,נכנס בעיתונאים,דיבר על הקהל,
    העביר ביקורת על שחקנים,גם כשחקן בראשית דרכו בבאר-שבע הוא רב עם דודו חפר,אז הכוכב הגדול בקבוצה.
    באנגליה עם התרגיל המסריח שעשה לווסטהאם ועכשיו מעביר ביקורת על המנג'ר שלו לשעבר כשהדיו מחתימת החוזה בצ'לסי עדיין לא התייבשה והעיקר לצאת נקי בעיני האוהדים עם המעבר שלו ובמקרה,ממש במקרה בדיוק שליברפול נמצאת בירידה.
    כן,זה הניוז אוף דה וורלד,אין לי ספק שעיוותו שם חלק מהדברים שלו,אני חושב שבניטז אשם במירמור שלו ושל כמה שחקנים נוספים ששיחקו בליברפול ועדיין כשחושבים על זה זה איזשהו דפוס בהתנהגות שלו אבל משום מה
    זה תמיד עובר לו חלק,בטח בישראל כי הרי זה יוסי שלנו,הילד הטוב,הנער הצנום מדימונה,שהיה עוצר טרמפים בשבתות מוקדם בבוקר עם אבא שלו בכדי להגיע למשחקים בבאר-שבע,ובכן,הוא כבר מזמן לא ילד(אגב,הוא לא השחקן הצעיר היחיד היחיד שהקריב ונתן את כל כולו למעו הכדורגל)
    הוא רחוק מלהיות פראייר,יש לו סוכן מוצלח,הוא חוזר לגור בלונדון,משכורת גבוהה,ליגת אלופות
    ופתאום ליברפול...קטנה עליו.
    הוא שחקן,שכיר חרב כמו רבים וטובים אחרים,זה שהוא "משלנו" לא משנה את העובדה הזו.

בגלל זה אני מתפלל כל יום שלא יבוא לי ישראלי ליונייטד,
    שכירי חרב היו ויהיו גם באולד-טראפורד אבל כשהם מרחוק זה עובר לי חלק יותר בגרון,
    שיהיה איזה פישר מדימונה שיפגע בציפור הנפש שלי...אני מוכן לשבת בבית הסוהר בכדי למנוע דבר שכזה!

5. שלו Guest

שוב, אם הציוטים נכונים ועל פניו נראה שהם נכונים, בניטז הוא חתיכת חלאה מהלכת. עזבו את זה שהוא הרס את ריירה, צ'אבי וכרגע נראה שגם בניון, אל תשכחו את אקווילני וכמובן מה שהכי לא מובן פה זה למה הוא לא הרס את לוקאס? כנראה שהדרך שלו היא להרוס שחקנים טובים ולשקם את אלה שכבר הרוסים. נאביל אל זהאר מקבל יותר דקות מדני פאצ'קו בליברפול. זה נראה לכם הגיוני? וסתם נאביל אל זהאר אומר שהוא לא מרוצה מהמעמד שלו בליברפול אחרי 3 שנים, דוקא כשבניטז עזב? אני לא אתפלא אם הוא ישחק באינטר בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/10
  6. Robin Hood Member

אני חושב שסטרטפורד פגע בנקודה הנכונה. בניון רחוק מלהיות התדמית שנדבקה לו בישראל, מכיוון שההיסטוריה שלו גם בישראל (וראינו דוגמה לזה רק במוקדמות המונדיאל האחרון) וגם באנגליה מעידה על כך שמדובר בשחקן שלא מתבייש להתנהג, לעיתים, בצורה לא מקצוענית ולדבר סרה בחבריו לקבוצה או מאמניו. הוא היה שחקן בעייתי למדי בישראל גם בהפועל ב"ש בצעירותו וגם במכבי חיפה.

יחסי האנוש של בניטז לוקים בחסר, ובניון הוא לא השחקן היחיד שסבל מכך, אבל צריך לזכור שבניטז הוא בין האחראים להצלחה היחסית של בניון בליברפול. הוא נתן בו את האמון ודקות המשחק להרשים את אוהדי קבוצתו, ואני לא חושב שמאמן אחר של קבוצה בסדר הגודל של ליברפול היה עושה זאת מהסיבה הפשוטה שבניון לאו דווקא נתפס ערב נחיתתו במרסיסייד כשחקן ראוי לרמות האלו. הוא באמת בין השחקנים הישראלים הטובים והמוצלחים ביותר, אם לא המוצלח ביותר, ששיחק מחוץ לישראל אבל אי אפשר להתעלם מכך שההתנהגות שלו בעייתית לפעמים (ואני לא מוריד מהעובדה שבניטז הוא מנהל יחסי אנוש גרוע למדי).

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה אנשים ישראלים שלא מבינים מה בניון עשה רע, זה מצביע יותר מכל על תרבות הספורט בארץ.
    מכיוון שהוא התראיין עכשיו לרדיו תל אביב ואפילו לא הכחיש את הדברים אפשר להתייחס לראיון. כצפוי, אגב, כל מה שעשו ברדיו אלי אוחנה ודני ענבר זה ללקק לבניון.

אין הצדקה לתת ראיון כזה מלוכלך אחרי שהלכת, אחרי שבניטז עזב, פשוט ראיון תת רמה. בניטז לא אמן יחסי אנוש, כנראה ששחקנים תחתיו התמרמרו ויכול להיות אפילו ששינוי בעמדת המאמן היה חייב להתרחש, כל זה עדיין לא מתקרב לתיאורים שבניון נותן שם, תיאורים של הדברים שהוא רואה מנקודת המבט שלו. ציטוטים כמו "הוא הודיע לי שאני בהרכב רק שעתיים לפני המשחק כדי לגמור לי את הביטחון" "הוא חיכה שאני אלכלך עליו בתקשורת כדי שיוכל לייבש אותי כמו שייבש את ריירה והאוהדים יהיו נגדי" מצביעים על הסקת מסקנות של בניון יותר מאשר פעולות קיצוניות של בניטז. זה מה שהוא הבין.
    היו בעיות, בניון לקח אותן כמה דרגות קדימה ושחרר את הכל בראיון שלא תורם שום דבר לאף אחד אלא רק פוגע גם בבניון כי באנגליה לא אוהבים ששחקן עבר מלכלך בצורה כזאת על מאמן, וגם בבניטז שיש אנשים שיאמינו לדברים כמו שנאמרו וזה יוציא לבניטז שם רע יותר עוד אפילו ממה שכבר חושבים עליו בעקבות העונה האחרונה שלו בקבוצה.

אני מקווה שפה נפסיק לעסוק בבנאדם הזה, דמות זמנית שעברה במועדון שלנו, תרמה לא מעט ובסוף ירקה חזרה. נתראה בקיץ הבא כשהוא יעבור לרוסיה "כי בגיל הזה אני חייב לשחק יותר", כשבעצם הוא שוב יחפש לשדוד קופה.

8. Rudess Member

שאלה לאוהדי ליברפול שעקבו אחרי כל הפוליטיקות הפנימיות בין המאמן לשחקנים, האם בניטז לא היה בקשרים טובים עם בניון עקב היותו דובר ספרדית ועזר לו לתקשר עם השחקנים האחרים בקבוצה? אם אני לא טועה ראיתי לא מעט פעמים את בניטז מעביר הוראות לבניון בספרדית.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פני השטח לא היה ידוע על חיכוך ביניהם. בפועל בניון אמר עכשיו ברדיו שהוא כבר היה במו"מ עם קבוצות עוד במרץ-אפריל...אז התאקל הזה ביניהם התחיל כבר מזמן.

אגב, היו שמועות בTLW שבניון ובניטז היו בתאקל, פשוט לא טרחתי להאמין לזה כי בניון המשיך להיות בסגל, בזמן שכשריירה נכנס לתאקל עם בניטז הוא ראה רק את היציע מאותה נקודת זמן.
    לגבי ריירה, עדיין לא ברור האם הוא יובש בגלל שהוא רב עם בניטז או בגלל שהוא היכה שחקן מילואים.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני חייב לשאול משהו. פאולר, מקמנמן, אואן, ג'רארד, קראגר-כולם היו אוהדי אברטון בילדותם? על חמשתם שמעתי את זה ממקור זה או אחר, אואן הוא היחיד שאני יודע בוודאות שזה נכון.

די מדהים, איזה מזל שרוני הלך עם הלב שלו...

11. שלו Guest

מכל אלו שהזכרת כאן למעלה אני שמעתי שרק קראגר היה אוהד אברטון.
    עד לא מזמן הייתה שמועה שהוא לא מוריד אף-פעם את החולצה מהסיבה שיש לו קעקוע שלהם.

12. ELIRAN767 Member

אח הצביעות פה עפה ברמות,אני לא מבין מה הבעיה בניטז אימלל אותו כל השנה הוא שמר הכל בבטן כדי שזה לא יפגע בקבוצה,חודש אחרי סיום העונה הוא מוציא הכול.

אתם חשבים שלכדורגלנים אין רגשות עם לא מתוסכלים? למה בברצלונה אף פעם לא קרא ששחקן ליכלך על מאמאן? בריאל?בצל'סי?

שאלברטו ריירה ליכלך על בניטז באמצע השנה לא שעמתי אף אחד פה אומר שאין תרבות ספורט בספרד?

13. Strawberry Fields Member

לא ציפיתי לתגובות אחרות על בניון. באמת שאין לי כוח ורצון להתווכח על זה אז רק אסכם בכך שאני שמח שהוא יצא עם זה ויותר שמח שבניטז כבר לא איתנו, זה הכל. כל התיאוריות והתלונות עליו לא מעניינות.

-----------
    טורס מלך העולם! :aaa025: (מעניין אם יש בלבישת הצעיף אמירה)

http://i284.photobucket.com/albums/ll9/Mona0512/bcsuwh.Xxx
    http://www.fernando9torres.com//images/fotos/img4c3a55ad44ae08.57326046.Xxx

אגב, הוא שוב נפצע. מקווה שזו לא פציעה חמורה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לג'ררארד יש תמונה כשהוא היה ילד קטן והצטלם עם גביע אליפות של אברטון, תמונה שהם מביאים כל הזמן לדרבי, אבל הוא לא היה אוהד שלהם בגיל מתקדם, לפחות לא באופן מוצהר.
    אומרים שפאולר ומקמנמן היו אוהדי אברטון ואואן בכלל לא נולד באזור, אני לא חושב שהוא אוהד אברטון/ליברפול.
    לגבי קאררגר, יש פרק בספר שלו שבו הוא מספר איך הוא שמח לאחר השער של מייקל תומאס...אותי די הבחיל לקרוא את זה, כמו עוד כמה פרקים שם אגב, בין היתר זה שהוא רצה לפוצץ את לוקאס ניל במכות כמה זמן אחרי שזה שבר לו את הרגל במשחק הליגה ההוא באיווד פארק. סונס הכין אותם למלחמה, גמר את קאררגר לחצי שנה ואת בארוש לכמה חודשים, גועל נפש. אף אחד כבר לא נהנה מהניצחון.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון טוען שסיכמו את ההעברה שלו עוד בימי בניטז, הודג'סון טוען שהמגעים עם פיורנטינה לגבי אינסואה החלו לפני שהוא הוחתם כמאמן, שמועות שהיו מגעים עם פאלרמו לגבי לוקאס לפני כחודש, מי עוד? מתכננים פה מכירת חיסול על הגב שלנו או מה?