ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Mellow29 Kopite

אני חושב שזה היינו הך. לליברפול ישתלם יותר אם הוא יעלה לבוגרים כשחקן בשל שיכול להתמודד פיזית עם שחקני ההגנה בפרמייר-ליג, ואם לא "נדאג" לו והוא יסבול מפציעות זה יפגע במועדון.

אורי :aaarofl:

2. StevieG Member

כן, אני מצטער על זה. היו לי דברים אחרים על הראש, כמו להגן על השם שלי שנפגע שוב בידי משתמשים אחרים.

3. Cup of Tea Liverpool, UK

ובניגוד לסטרלינג, ג'ק רובינסון יכול בהחלט להיות מחליף לעמדת המגן השמאלי יחד עם אורליו לשחקן החדש שאמור להגיע.
    נהיה רגוע בתקשורת לגבינו ביומיים האחרונים, אחרי שאדם אמר שהוא מגיע לתחילת האימונים של בלקפול בינתיים (מעדיף שישאר אצלם), וגם בגזרה של דאונינג שקט (תודה לאל).

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, רוצים שהוא יתפתח בקצב אידיאלי וכמו שצריך, זה לא לחשוב רק על סטרלינג, הוא שחקן של ליברפול, וזה יתרום גם למועדון. אני לא רואה אותו מקבל דקות בעונה הבאה, הוא פשוט צעיר מדי ולא מספיק מפותח פיזית.

לגבי השקט בגזרת אדם ודאונינג השאלה היא האם זה כי המגעים נתקעו קצת או כי זה השקט שלפני הסערה... לגבי דאונינג לפחות ברור למה רובנו מקווים.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אואן עלה כשלא היה מספיק מפותח פיזית, הוא סיים מלך שערים באותה עונה.
    לא יודע סטרלינג או לא סטרלינג, לא יכול להיות שמגיעים למשחק עם ספסל שיש בו 0 משני משחק. צריך לתת על זה את הדעת. קשה מאוד ככה לשנות משחקים שהתפתחו לא בצורה שקיווינו. כרגע אנחנו דלילים מאוד מבחינת אופציות כאלה, מקווה שבסוף הרכש כן יווצר מצב שיש קלף אחד לפחות על הספסל, אם לא אז אני הייתי מעלה אותו, בוודאות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/11
  6. Strawberry Fields Member

כן, ותראה באיזה גיל מוקדם הוא נשחק.

עוד מוקדם לדבר על תפקידים ספציפיים בסגל כשעוד לא התחלנו באמת לעבוד בחלון העברות.
    אם הוא ישאר, לדעתי פאצ'קו יכול להיות הקלף שמשנה משחקים. סטרלינג יחכה לפחות עוד שנה.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך אבל סטרלינג לא צריך להיות הפתרון. אני כבר אמרתי בעבר את דעתי על הנושא, אני בד"כ לא בעד לקנות שחקני סגל שמיועדים לספסל אבל במקרה של ההתקפה הכ"כ אפורה שלנו אני עושה חריגה והייתי שמח לראות איזה שחקן התקפה יצירתי או שניים במחיר זול לספסל.

אואן סיים מלך השערים וגם המשיך לקריירה מלאת פציעות, זה לא מה שאנחנו רוצים בשביל סטרלינג. לא בדיוק דוגמא טובה כדי להדגים למה צריך להשתמש בו עכשיו. צריך להתקדם איתו לאט.

אגב לגבי סוארז והכתבה שאיתי הביא - זה צפוי וידוע. אני לא ממש מצפה ממנו להשאר איתנו ליותר זמן ממה שטורס נשאר, בלי קשר לאיפה נהיה עוד שנתיים-שלוש כי גם אם נהפוך למועדון מאוד הישגי, יש שחקנים לטינים שפשוט רוצים לשחק בברצלונה או ריאל, רונאלדו הוכיח את זה. הוא אמר שהוא רוצה יום אחד לשחק בברצלונה עוד בקיץ הקודם לפני שהחתמנו אותו. זה אולי ישתנה אם ברצלונה באמת עד אז לא תהיה הלהיט של הכדורגל העולמי יותר... אבל אז הוא פשוט ירצה ריאל. לא מפריע לי להנות ממנו כמה שאפשר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אואן שיחק 90 דקות בכל משחק בו היה כשיר, אני מדבר איתכם על שילוב של סטרלינג ב10-20 דקות אחרונות במשחקים בהם אנחנו בצרות, הבדל גדול.
    אני לא חולק על כך שהדרך הטובה ביותר היא לתת לו תפקיד פחות מכריע בסגל בעונה הבאה ודקות בעיקר בגביע הליגה ואולי גם בגביע האנגלי, אבל מצבנו בסגל מבחינה יצירתית פשוט אנוש שדחוף לשנות שם משהו. אין לי בעייה גם שפאצ'קו יהיה הקלף הזה, למרות שהדברים שראיתי ממנו בנבחרת ספרד עד 19 היו יותר קשורים לסיומת וניצול מצבים ואילו סטרלינג הוא שחקן שיודע לייצר אותם ומתאים יותר לפרופיל שהייתי רוצה שיהיה לנו על הספסל.
    צריך פה פיתרון יצירתי, תרתי משמע, או שתוך 45 יום אנחנו נביא מספיק שחקנים כך שיישאר גם שחקן יצירתי להרכיב על הספסל או שמישהו אחר יצטרך לקחת את זה על עצמו. אין טעם להמשיך לעלות למשחק ליגה עם ספסל של חלוץ, קשר אחורי, 3 שחקני הגנה ועוד קשר אפור.

9. Strawberry Fields Member

בכל משחקי הפרי-סיזן איתנו ומה שראיתי ממנו בנוריץ' הוא בדיוק איך שאתה מתאר את הקלף שלך. מזכיר את בניון.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איפשהו באמצע בין כולכם בנושא סטרלינג. אני לא אומר שהוא צריך להיות על הספסל כל משחק וכל משחק לעלות לשחק, ומצד שני, לדעתי להגיד מעכשיו שהוא צריך לשחק פה ושם בקארלינג קאפ וזהו זה גם לא נכון. צריך לעשות את זה בהדרגה, אבל אני מצפה כן לראות אותו בפרי-סיזן לא מעט, לאחר מכן בתחרות נוער האירופאית הזאת שפתחו (שהיא פשוט נהדרת), וככה להתחיל לעלות עם הופעות בקארלינג קאפ ובגביע ואם נראה שהוא מתקדם טוב ומוכן לתת לו גם מקום בספסל חודשיים-שלושה לתוך העונה.

11. Strawberry Fields Member

תומר, משחק הקארלינג הראשון שלנו יוצא בין המשחק של הנוער נגד ספורטינג למשחק נגד מולדה, בהפרש של ימים. יהיה מעניין לראות במה יבחר קני (תלוי גם בהגרלה).

12. Ori8 Member

צריך לקרות משהו מאוד מאוד לא צפוי כדי שפאצ'קו יהפוך משחקן שלא ראה מקום בסגל הרחב לשחקן "שמשנה משחקים", אם דלגליש היה בונה עליו כאופציה כזו לעונה הבאה הוא כבר היה נותן לו צ'אנס קטן בעונה האחרונה.
    נכון אגב שיש זמן וחלון העברות רק התחיל, אבל קל לשכוח שיש לנו יותר עבודה לעשות לעשות מלכל קבוצה אחרת באירופה פחות או יותר, אני מאוד מקווה שנראה מישהו חותם כבר השבוע ונתחיל לקבל את התמונה הגדולה כי הזמן לא פועל לטובתנו.

בנוגע לסטרלינג זו בעיה כי קשה לראות אותנו מחתימים עוד שחקן או שניים לספסל מעבר לאלו שיבואו להרכב, במידה ולא נצליח, אני כן בעד לשתף אותו פשוט כי אין ברירה, לפחות לראות איך הוא מסתדר פעם אחת ומשם להמשיך, אבל לא חושב שקני יקח את הסיכון הזה.
    מה שבטוח זה שאי אפשר למשוך לעוד עונה עם מקסי על הספסל, פשוט אי אפשר.

13. Strawberry Fields Member

לא נכנס לדיון הזה איתך שוב.

העבודה הכי חשובה היא קודם כל להיפטר מלפחות 11 שחקנים שאין להם עתיד בליברפול וזה לא יהיה פשוט כי הם מקבלים המון כסף כדי לא לתרום.
    ככל שנמהר להיפטר כך תתבהר התמונה של הסגל והתקציב יותר מהר ונוכל לקבל החלטות לגבי שחקני מילואים ושחקני רכש.
    בזמן שקני, קלארק וקווין קין(?) יהיו עסוקים עם השחקנים באימונים טרום העונה שמתחילים ביום שני אני מאמין שקומולי יהיה עסוק בלמצוא קבוצות שיהיו מעוניינות להיות הפח אשפה שלנו.

יש לו עוד שנתיים בחוזה. לדעתי הוא ישאר עונה נוספת ואז יחזור לארגנטינה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה קווין קין?
    הלך לי האינטרנט ליומיים, מה פספסתי?

15. Strawberry Fields Member

עושה רושם שהוא המועמד הראשי להחליף את סמי לי. עבד עם קלארק בווסטהאם.