ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. yakov_y YNWA

סטיבן דפור וטאיו טוויו שחקנים נהדרים.
    שתי שחקנים שמאוד חסרים לנו ואני מאוד מקווה שיגיעו, רוי הודג'סון צריך להתחיל לעבוד.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל המלא למחנה האימונים בשוויץ:
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ete-swiss-squad

יהיה מעניין לראות את הילדים האלה במשחקי האימון, כמה מהם עוד יכולים להיות גם חלק מהסגל לגביע אופ"א.
    בולטים בהעדרותם: פאצ'קו (עם נבחרת ספרד עד גיל 19), אל זאהר ונמת' (בדרך החוצה?).

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההיעדרות של פאצ'קו בהחלט בולטת מבחינתי, וכמו שכתבת בפורום של ליברפול, יהיה לו קשה להתברג לקבוצה הראשונה עם כל ההיעדרויות האלה. אני מאוד רוצה שהוא יהיה חלק מהקבוצה הראשונה העונה, יש לו המון כשרון והוא יכול לתרום מהספסל לא מעט לדעתי.

אל זהאר מבחינתי חייב להימכר, הוא כבר בן אלוהים יודע כמה ועדיין משחק כמו ילד בן 18, מיותר לחלוטין. נמת' מצד שני אמור היה להיות כשרון גדול אבל גם הוא כבר מתבגר וכנראה שמעדיפים את אנ'גוג עליו.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. yakov_y YNWA

דניאל אייאלה יוצא למחנה האימונים בשוויץ ?
    דנילא אייאלה לא הושאל לויאדוליד ?

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא. אני לא זוכר הודעה רשמית על כך שהוא מושאל, רק שמועות.

בסופו של דבר טורס צפוי לחזור לאימונים תוך 2-3 שבועות ולמגרשים תוך 3-4 שבועות. המשחק נגד ארסנל הוא בעוד חודש ככה שהוא בטווח לוח הזמנים.
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...es-injury-boost

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/10
  7. Strawberry Fields Member

מה שבנוסף מעניין ברשימת השחקנים זה מי לא נמצא בה: נמת', פלסי, ברונה, ואל-זהאר שכנראה הגיעו לסוף דרכם בליברפול. מקווה שזה לא אומר אותו הדבר גם לגבי קאקאניקליץ'.

------------
    אינסואה קרוב לפיורנטינה תמורת 5 מ' פאונד (לינק).

מקושרים לפארק צ'ו יאנג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx (לינק).
    *למי שישאל על החיוך אז כן, אני כבר 3 שנים רוצה לראות אותו אצלנו...
    http://www.redandwhitekop.com/forum/index....9136#msg3059136

מקושרים ללי קטרמול כמחליף למסצ'ראנו אבל פט-הד מהווה מכשול רציני (לינק).

הלקיפ טוען שנציע 12 מ' יורו על ג'רביניו (לינק).

-----
    התלבושת השלישית:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/07/14/article-1294742-0A71343F000005DC-632_468x536.Xxx

8. Ori8 Member

אני פשוט בשוק מהמכירה של אינסואה..
    פשוט מדהים שאנחנו נפטרים מהמעט כישרון שיש לנו בסגל, ועוד במצב שהוא המגן השמאלי היחיד בקבוצה הבוגרת, שלא לדבר על הפוטנציאל שלו.
    אין לי ספק שפיורנטינה זו רק תחנת מעבר בדרך למועדון גדול יותר.
    אולי ההחלטה ההזויה ביותר של המועדון הזה בעשור האחרון.
    5 מיליון??? כל קבוצה היום דורשת על כל פלוץ בן 8 מינימום 10 מיליון פאונד ואנחנו מוכרים כל דבר שזז בחצי חינם, לא פעם ראשונה ולא פעם שניה, זה פשוט קורה בעקביות.
    מקומם ברמות בלתי נתפסות.

קשה לי להאמין שהודג'סון שולט בכל זה, וזה מה שהכי מדאיג, ואם כן אז הוא עשה טעות חמורה.
    בא לי לבכות, כל כך אהבתי את הילד הזה.

9. ArsenalFan Member

ההסבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו לגבי אינסואה, זה שהילד פשוט ביקש/ דרש/ התחנן לעזוב. אין לי מושג איך הוא הרגיש באנגליה ומה היו הדיווחים לגביו, את זה אוהדי ליברפול כאן יודעים יותר טוב. היו כאן אוהדים שדיברו על כך שליברפול צריכה גיבוי באגף השמאלי או מישהו שיוכל להתחרות עם אינסואה, עכשיו הם פתאום מוכרים אותו לפיורנטינה.
    ברור שהודג'סון יחפש עכשיו מגן שמאלי בשוק, אבל זה עדיין מהלך חסר היגיון. אפשר לחשוב שמחכים לכם עשרות מגנים שמאליים איכותיים ועוד כאלה שישקפו רווח עם מכירת אינסואה.

אגב, אינסואה נחשב Home-grown? אם כן, אז המכירה שלו בכלל הזויה.

10. Strawberry Fields Member

יכול להיות שהוא הבין שמחפשים לחזק את העמדה שלו עם שחקן שיבוא על חשבונו ואחרי עונה שלמה בהרכב הוא לא רצה לרדת לספסל, אין לי מושג, יכול להיות שזה בא ממנו אבל אין דיווחים על חוסר התאקלמות לאנגליה. אני משער שהכוונה היא למצוא מישהו שיהיה שיפור מאינסואה אבל במחיר מינימלי, כלומר הכסף ממכירת אינסואה + 2-3 מ' פאונד. הבנתי שטאיוו זמין תמורת 10 מ' יורו. וכן, אינסואה נחשב שחקן בית.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולה הדיילי מייל, קחו את זה בערבון מוגבל. כשיעזוב נדון על ההשלכות.
    ברור לכולם שצריך בסגל 2 מגנים שמאליים, אני לא יודע מה המחשבה מאחורי מכירה שלו, אולי באמת אמרו לו שבעונה הבאה מתכננים להביא מגן שמאלי שיפתח יותר ממנו, אבל זה סותר את העובדה שהמגעים עם פיורנטינה עוד החלו לפני שהודג'סון מונה. אולי אחד מהמגנים השמאליים במילואים כל כך מרשים שחושבים שהוא צריך להיות הגיבוי למגן השמאלי שיירכש ולא אינסואה, לא ברור.
    בכל מקרה, נחכה ונראה אם הוא באמת נמכר, אח"כ נשבור את הראש.

12. Strawberry Fields Member

אין לנו מגן שמאלי במילואים. מאבינגה למרות ששיחק שם מדי פעם הוא בלם, רובינסון ישאר בינתיים בנוער ויש רק את קופר שהוא גם לא בדיוק מגן שמאלי טבעי וגם זאת תהיה העונה הראשונה שלו במילואים.

-----
    מסתבר שנמת' רוצה להישאר בליברפול למרות שלא נכלל בסגל שטס לשוויץ ומוכן לצאת שוב להשאלה אם זה ישאיר לו סיכוי לקריירה באנפילד.

http://www.shanklygates.co.uk/index.php?op...-news&Itemid=18

13. yakov_y YNWA

המכירה של אינסואה ב-5 מיליון פאונד לפיורנטינה היא אחת מהמכירות הכי גרועות, אם לא הכי גרועה של ליברפול.

לא מספיק שכרגע לליברפול יש רק מגן שמאלי אחד בסגל כשהיא נמצאת יומיים לפני משחק אימון ראשון וחודש לפני תחילת העונה בפרמייר ליג, היא מוכרת את אחד הכישרונות שהיא גידלה בסכום זעום של 5 מיליון פאונד.

אני עדיין לא מאמין שזה נכון.

14. _Rushie Member

והכי מטריד זה שאנחנו מעוניינים בפול שארנר עכשיו.
    הודג'סון סיפר באקו שהוא דווקא מחבב את אינסואה ורוצה להשאיר אותו, הוא לא יזם את מהלך המכירה והדיבורים התחילו עוד לפני שהוא מונה. זה משאיר אותנו עם שתי אופציות, או שהוא באמת התחנן לעזוב כמו בניון, או שהבעלים ניסו ועדיין מנסים לגרד כסף ממכירות על דעת עצמם.

15. yakov_y YNWA

ליברפול פותחת עונה ביום שבת הקרוב נגד אל הילאל כמשחק אימון.