ליברפול 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏18/7/12.

1. d1231 Member

כשאחד המקורות לכתבה (הדיילי מייל) טוען שצ'לסי קודם הציעו 10 מיליון פאונד ומאטה/לואיז ואז הציעו 22 מיליון פאונד, כלומר מאטה ולואיז שווים 12 מיליון פאונד זה אומר הכול.

כול הדיווח הזה נוגד איזה עשרות חוקי הגיון וכשזה המצב אפשר לבטל את זה בביטחון גבוה מאוד.

2. אלי מתחן Member

אותו מועדון ששילם 38 מיליון יורו על כדורגלן ספרד הצעירה. נראה לי טיפה מפוקפק.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה את כריסטיאנו רונאלדו. אני חושב שצריך להציע עד 30 מ' יורו, אפשר גם 20+פאצ'קו אני במצב רוח נדיב היום.
    לכו קיבינימט.

4. itay2789 Member

חחחח אורן חייב לקרןא את הציטוט של דאונינג מהערב בטוויטר לגבי השאלה האם הוא נשאר? אני חושב שהוא ממש "יהנה" לקרוא את זה חח

5. oranfu Member

קראתי, אני משתדל לא לרשום עליו יותר מדי על מנת לא להתדרדר לקללות :). אני לא מאשים אותו אגב שלא רוצה לעזוב. הוא מקבל משכורת מאוד גבוהה ומשחק דיי הרבה (עונה שעברה היה באנקר ל90 דקות מאז ינואר). גם העונה, עושה רושם שהוא ישחק לא מעט. אני מאשים את רודג'רס שלא הבהיר לו חד משמעית שהוא לא ייראה דקת משחק העונה גם במילואים.

אבל אם כבר אנחנו בנושא, מי לעזאזל במועדון מחליט את ההחלטות האלה לתת לשחקן הזה לעשות Q&A בטוויטר ולצלם את הוידאו בלוג מהמסע לאסיה? הרי הוא שחקן כל כך לא אהוד (וזה בלשון המעטה).
    גם עונה שעברה, זה היה ג'ו קול. באמת, מי לעזאזל מחליט על הדברים האלה?

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/13
  6. Mellow29 Kopite

ראיתי שגם בוריני עושה וידיאו-בלוג כזה. אם זה מנחם אותך.

רודג'רס לגבי סוארז: "צריך לקרות משהו דרסטי כדי שיעזוב".
    דאונינג: "צריך לקרות משהו דרסטי כדי שאעזוב".
    בגדול, במצב כזה אני מעדיף ששום דבר דרסטי לא יקרה...

7. oranfu Member

כן, גם בוריני. עונה שעברה עוד שחקן עשה (לא זוכר מי) אבל זה דיין תמוהה שלא לומר מגוחך.

כמובן שבמצב כזה עדיף שלא יקרה משהו דרסטי.

קודי בהשאלה לשפילד יונייטד מליג1 לחצי שנה.

בארט אומר שבניטז רוצה את ריינה.
    טוב זה כבר כולם אומרים את זה.

8. Mellow29 Kopite

הם לא היו ממש קרובים להביא את סזאר לפני כמה ימים?
    נאפולי בחירה טובה עבורו. בניטז וצ'אבי ואלרו, סיכוי יותר טוב לזכות בתואר. אם לא ברצלונה, אני לא רואה מועדון טוב יותר מנאפולי. אני רק מקווה שהם מסוגלים לתת הצעה נורמלית לנו ולפפה.

9. itay2789 Member

הנשיא של נאפולי התגרה שיש להם יותר מ 100 מליון רכש אז כסף לא חסר להם.

10. oranfu Member

זה לא ימנע מאיתנו לסחוט מהם 8 מיליון.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה שהיה לי ברור שתגיע מתישהוא בחלון הזה, לא חשבתי ואני עדיין לא חושב שיש מצב שריינה ומיניולה יישארו שניהם בסגל, זו החלטה תמוהה מבחינתנו ומבחינת שניהם להסכים למצב כזה.

אני מניח שלא צריך להיות מופתעים שבניטז רוצה אותו בחזרה אצלו.

אני מקווה שתסגר עסקה באיזור ה10-12 מ' ליש"ט ונוכל להפרד מריינה יפה.
    אני לא חושב שההכנסה הזאת, אם וכאשר תהיה, תיתן לנו גב כלכלי לנסות להחתים שחקן נוסף. יש שקט מוחלט כרגע ובינתיים אני לא רואה יותר מדי הוכחות שיש לנו כסף. מאמין שמיניולה הוחתם בידיעה שריינה עוזב.

12. Mellow29 Kopite

מן הסתם, הבעיה היא לא דמי ההעברה, שאותם נוכל לסכם וגם נאלץ לרדת בדרישות שלנו ככל הנראה, יותר בכיוון של המשכורת. לפי פרסומים, ריינה מקבל פה בסביבות 120 אלף פאונד בשבוע. כמה כבר יסכימו לשלם לו באיטליה?

מעבר של ריינה זה משהו מתבקש אבל לצערי אני לא חושב שזה יגמר מהר ויפה. הוא לא איזה אסאיידי שלא יכול להיתקע במועדון הזה הרבה זמן אחרת הקריירה שלו תישרף לאט לאט, יש לו חוזה גדול מאוד ומעמד מכובד. הביאו שוער צעיר לא רע אבל לא את בופון או קסיאס, ריינה מבחינתו יכול (ואמור) לחשוב שהוא יכול להוכיח את עצמו ולהיות טוב יותר מהבלגי לפחות בשנה הקרובה. אין לו שום סיבה להרים ידיים רק בגלל תחרות רצינית על עמדת השוער הראשון. קשה לי להאמין שהוא ימהר לעבור לנאפולי ולוותר על כסף ועל המעמד שלו פה. יש שיקול של מונדיאל ואולי חשוב לו נורא לנסוע לשם בתור מעודדת/שוער שלישי ויש לו תחרות עם ואלדס, במצב כזה הוא אולי יעדיף לעבור לאיטליה.

אני גם אציין שאם ריינה נשאר זה לא בהכרח אומר שעשינו טעות ברכש של מיניולה. אם ההנהלה נתנה גיבוי כלכלי למנג'ר להביא שחקן שהוא רואה כפרוספקט לטווח ארוך, ובהנחה וזה לא פוגע ביכולת הכלכלית שלנו להתמודד על מטרות אחרות, זה בסדר גמור.

13. oranfu Member

נכון לעכשיו הוצאנו 0 כסף הקיץ, אבל הצענו 25 מיליון על מחיטריאן. כסף יש. ושקט גם טוב שיש, אחרי שטרחנו לספר לכל העולם ואחותו בדיוק מי השחקנים שאנחנו רוצים.
    לא רוצה לשמוע על אף שחקן עד שהוא מגיע לעשות מדיקל (כמובן שאני גם רוצה שזה יקרה כבר ונחתים שחקן התקפה רציני ובלם רציני).

המירור מפרסמים שארסנל מתכוונת להציע 40 מיליון פאונד על סוארז.

רודג'רס אמר היום שהצעה על סוארז צריכה להיות בסכום של כ-55 מיליון פאונד על מנת שאפילו נשקול אותה.
    גם אמר שיש לנו כסף ונעשה החתמות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/13
  14. itay2789 Member

הכל שקט כרגע כי כל החפלה באסיה עד שאיאן אייר לא חוזר מהחופשה במזרח שום דבר לא יזוז. זה דיי בעייתי כי עד שהם חוזרים זה עד סוף יולי וכיוון שאנחנו מתמהמהים עם החתמות רציניות זה לא יהיה מפתיע אם עד תחילת העונההלא תהיה החתמה רצינית

15. Mellow29 Kopite

אתה באמת חושב שאי אפשר לסגור דברים כאלה בטלפון, אינטרנט, או שאנחנו תלויים לחלוטין בלו"ז של איאן אייר?