ליברפול 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. StevenGerrard Member

בדיוק כמו שאני לא רוצה לראות משחק NBA עם שדר בריטי כך אני לא רוצה לראות כדורגל עם שדר אמריקאי.

איזה סיבוב ובעיטה עם שמאל של בוריני.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Mellow29 Kopite

לגמרי. לא רק שהשדר הזה עם מבטא מעצבן נורא, אני חושב שזו התשובה האמריקאית לדני נוימן ויורם ארבל. כמה שטויות הם אמרו שם, אלוהים אדירים.

האמת שזה נראה כאילו אנחנו משחקים בסוג של 3-4-3. מאנקיו משחק כמו ווינגבק, ג'ונסון בקושי עולה ואני לא אופתע אם ה-average position שלו נמצאת באותו קו עם טורה. בסך הכל מחצית עם הנעת כדור די טובה ומעט מדי תוצר סופי. כיף לראות את קוטיניו חוזר לעניינים, גם אם הוא לא תמיד מדויק במסירה האחרונה.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יודעים משהו, לוקאס פשוט לא צריך לשחק כדורגל יותר עד שיובהר לו שנאסר עליו לבעוט לשער.
    הנטייה שלו להחליט באמצע התקפה מבטיחה שהדבר הכי טוב לעשות עכשיו זה לבעוט מ30 מטר כשהוא ככל הנראה השחקן עם יכולת הבעיטה הגרועה ביותר שראיתי במדים שלנו מתחילה להרתיח אותי לא פחות מה2-3 עבירות מסוכנות פר מחצית שאני מוכן להמר הון קטן שהוא יבצע, כל פעם מחדש.

מרקוביץ' חסר בטחון לגמרי, מפחד מהכדור, מהקהל או לא יודע מה. לא מזכיר בכלל את השחקן שיצא לי לראות כמה פעמים בליגה האירופית בעונה שעברה, השחקן שהייתה לו יכולת באמת נדירה ויוצאת דופן פשוט לקחת את הכדור ולדהור איתו עשרות מטרים בלי שאף אחד מצליח לעצור אותו.

4. StevenGerrard Member

דג'אן לוברן!!!!! */aaa021*/aaarse*/aaa7

https://pbs.twimg.com/media/B1ER5p6CYAEfgPQ.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/14
  5. Mellow29 Kopite

לא יאמן איזו גניבה. לא שיחקנו רע או משהו, אבל בהתחשב בכך שטרמל לא היה צריך לזנק פעם אחת עד הדקה ה-85, לנצח בלי הארכה זו חתיכת עקיצה...

באלוטלי עם שער יפה, אמנם אח"כ הספיק להעיף שני כדורים ליציע והתחזה לפצוע קשה, אבל את שלו הוא עשה.
    לוברן? יותר מזל משכל, ההדחה הזו הייתה בראש ובראשונה עליו עם שמירה איומה על אמנס. מקווה שהשער הזה יעזור לו קצת אבל אני לא אופטימי, הוא נראה כמו הבלם הכי חלש שלנו (כולל טורה וסאקו).

המצטיין של המשחק זה בוריני, הוא נתן פה ''משמרת'' שלא מביישת את המשחקים הגדולים של קאוט באגף. הייתי בטוח שהוא יצא בחילוף של באלוטלי כי זה נראה שהוא בקושי עומד על הרגליים, איכשהו הוא מצא כוח לעוד כמה ספרינטים באגף ובישול מצוין לבאלוטלי.
    קוטיניו? כיף לצפות בו, אין מה לומר, אבל מה תהיה השורה התחתונה שהוא יקח מהמשחק הזה? 5-6 בעיטות לשער וכולן מחוץ למסגרת, 5-6 כדורי עומק שלא הובילו לכלום.

6. StevenGerrard Member

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שזה ההקשר היחידי שבו לוברן יופיע לצד הופייה. גם זה משהו.

זה קצת מוזר אבל אם הוא לא היה כותב שזה בגיל 14 הייתי מעריך שהתמונה מלפני שנתיים גג. הוא נראה אותו דבר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הופייה נראה אותו דבר...אולי עלית פה על משהו ולוברן באמת בן 14, זה יסביר את ההופעות שלו העונה.

9. itay2789 Member

לפחות הגענו לרהע גמר ראשון עם רודגרס.... גם אם זה רק גביע הליגה.. .

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוברן פשוט נחר בגול של אמנס... באמת מקווה שהשערים שלו ושל באלוטלי יהוו התחלה חדשה מבחינתם. מאנקיו, קוטיניו, בוריני (בעיקר) והשערים של שניהם זה הנקודות החיוביות היחידות מהמשחק הזה. זה והעובדה שזה כבר משחק שלישי העונה שאנחנו מנצחים עמוק בתוספת הזמן. אפשר לקרוא לזה אופי.

חובה המשכיות מול ניוקאסל בליגה בשבת.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין גדול במשפט you make your own luck, אבל המזל באמת האיר לנו פנים בשער של לוברן אתמול, בלי טעות ויציאה נוראית של השוער זה מסתיים כבעיטה חופשית רעה מאוד של קוטיניו וסוואנסי גוררת אותנו להארכה, דבר שאני מתחיל להרגיש שקורה לנו בכל משחק גביע באנפילד בשנה האחרונה.

12. Ever Banega Member

מתי סטאריג׳ צפוי לחזור?

13. itay2789 Member

קצב ההחלמהשלו איטי. הימור שלי זה אחרי ההפסקה הבינאומית הבאה (כלומר נותרו עוד שני משחקי ליגה שהוא לא ישחק- ניוקאסל ןצלסי). צריך להתפלל שלא יפצע מכלום שוב פעם

14. StevenGerrard Member

הקבוצה שלא ניצחה משחק ליגה עד אמצע אוקטובר שוזרת 3 ניצחונות ביחד בשבועיים לפני המפגש נגדנו, כשהשלישי הוא נגד מנ' סיטי אצלה בבית שהייתה בהרכב חזק יותר. ניוקאסל מצאה form וביטחון בזמן מאוד לא טוב והולך להיות משחק קשה.

מיניולה
    מורנו לוברן סקרטל מאנקיו
    ג'רארד
    הנדרסון קוטיניו
    סטרלינג
    באלוטלי בוריני

יוחזר היהלום לאלתר!

Scouser Tommy ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  15. itay2789 Member

רק לא באלוטלי. כבש שער כולם מתלהבים אבל ישר אחרי השער המשיך לבעוט לשמיים באופן סתמי בכל הזדמנות. נמאס לי מזה. אפשר לשבור את הראש בקיר. הורס התקפות בכמויות.
    מינולה
    מורנו לוברן סקרטל מאנקיו
    גאררד
    הנדרסןן לאלאנה
    קוטיניו
    בוריני סטרלינג

כמובן אני ממשיך להשתגע שלאלאנה משחק קיצוני וממשיך וימשיך לשחק שם כל העונה. חתיכת בזבוז של רודגרס.

מצב נושא:
הנושא נעול.