ליברפול 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי המעבר של קאוט לפנרבחצ'ה היה דרך חוק וובסטר אבל בתיאום איתנו.
    כשהחוק הזה חוקק חשבתי שהוא יגרום לשינוי מטורף בשוק השחקנים, אבל מסתבר שיש איזשהיא הסכמה שלא מפעילים אותו או משהו כזה.

2. owen11111 Member

זה שהמועדון לא צריך להכנע למה שסטרלינג מנסה לייצר, על זה אין בכלל ויכוח.
    המועדון הצהיר מעל לכל במה לא פורמאלית, שהשווי של סטרלינג הוא 50 מיליון פאונד וקיבלנו הוכחה לכך שהמועדון עומד מאחורי זה, עם דחיית ההצעה של סיטי בסך של 35+5 מיליון פאונד. אני חייב לציין את ההתנהלות הטוב של המועדון בפרשה הזו מאז החלה.
    גם האמירה כי ההצעה של 100 אלף פאונד כשכר לשחקן בן 20 היא הצעה פנטסטית לשחקן בגילו ושהוא לא יקבל הצעה טובה מזו.
    גם ההתנהלות בחלון ההעברות, שלפחות עד כה כל ההעברות שרצינו לבצע בוצעו בלי שום קשר לסיטואציה של סטרלינג.
    וגם האמירות המאד ברורות על כך שהמועדון לא זקוק לכסף, ושמבחינתם סטרלינג יכול להשאר עוד שנתיים שלמות במועדון עד שיגמר לו החוזה. אפילו אם כל האמירות האלה הן למראית עין בלבד והמועדון בעצם מנסה לראות מי ימצמץ ראשון, דרך הצגת הדברים היא מאד משכנעת.

אני עדיין משוכנע שנראה אותו לובש את המדים של סיטי בסוף הקיץ. צריך לזכור שהקבוצה שנה שעברה הייתה תחת מגבלת הוצאות של ה-FFP, וההוצאות שלהם בעונה הקודמת היו יחסית מתונות. גם השבוע קיבלנו את האישור כי סיטי אינה נמצאת תחת מגבלות יותר, ולכן היא יכול לשוב ולהוציא סכומי כסף כמו שהתרגלנו בשנים קודמות.
    אני מאד רואה אותם מחליטים לשים את הכסף על סטרלינג, כי הוא נכנס נפלא בקטגוריות שהכי חסרות להן:
    הוא אנגלי, הוא צעיר, והוא שחקן עם המון הייפ סביבו. בדיוק מסוג השחקנים שיחזירו את העיתונים להתעסק בסיטי, אחרי תקופה לא קצרה שהיא הפכה להיות הצלע הכי פחות מעניינת בצמרת.
    אז נכון, הם גם מבינים ש-50 מיליון פאונד על שחקן שהוא רחוק מאד ממוצר מוגמר זה טירוף. אבל כשאר המטרות שלהן לקיץ הנוכחי ככל הנראה לא ינחתו:
    יובנטוס סירבו לברצלונה עם הצעה של 80 מיליון יורו, וקשה להאמין שסיטי יציעו יותר וגם אם כן, לא ברור איך הם יצליחו לשכנע את פוגבה לחתום אצלם.
    דה-ברויין (בריינה?) שמועות על חוזה עצום וחדש שהוא עתיד לקבל מוולפסבורג, ויחד עם הגב הכלכלי העצום שמעניקה פולקסוואגן - לוולפסבורג יש את כל הסיבות בעולם להשאיר אותו לפחות לעונה נוספת.
    אז עם מי נשארנו? רק עם ראחים ילד זבל. אז אולי סיטי יחליטו שהם מגלים שפיות כלכלית ולא נכנסים לכאב הראש הזה שקרוי ראחים סטרלינג, אבל זו אופציה שאני הייתי נזהר מלשים עליה כסף. לא עכשיו וגם לא בעתיד.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדיווחים סיטי תגיש היום את ההצעה האחרונה בהחלט שלה, 40 מ' ליש"ט + 5 מ' בתוספות. עכשיו נראה מאיזה חומר באמת קורצו ג'ון הנרי וFSG, זאת הצעה שאפילו הרבה אוהדים כבר אומרים למכור, אם אנחנו דוחים גם את ההצעה הזאת זה חתיכת סטייטמנט ואני מאמין שלא נשמע יותר מסיטי למשך זמן מה, במקרה הטוב הטוב הם יחזרו בימים האחרונים של חלון ההעברות עם 50 מ', במקרה הרע סטרלינג יישאר. או שזה הפוך, תלוי איך מסתכלים על זה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

לא מבין איך אפשר לסרב לכזאת הצעה. אף אחד לא באמת חושב שאחרי כל זה סטרלינג ירצה להמשיך לשחק בליברפול, נכון?

מכאן והלאה הערך שלו רק יירד ואני בהחלט רואה אותו, את הסוכן שלו ליתר דיוק, עושה שימוש בחוק וובסטר אם זה יגיע לזה. די, הוא לגמרי שרף את הגשרים שלו במועדון וגם אם הוא כן יישאר באנפילד אחרי הקיץ הזה הוא בטוח לא יצליח לשחזר את היכולת הטובה שלו.

40-45 מיליון זה סכום מכובד מאוד שיכול להביא רכש יוצא מן הכלל, וככל שמתקרבים לסוף חלון ההעברות המטרות הריאלות מצטמצמות.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצעה אחרונה בהחלט :)

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Ori8 Member

מקאליסטר דמות אהובה מן הסתם, אבל קשה לי שלא לשאול את עצמי אם גם כאן, כמו עם רכש, לא עדיף להביא מישהו שתקרת הזכוכית שלו גבוהה יותר? כמה שנים הוא מחוץ לכדורגל? מה הוא עשה חוץ מלהיות העוזר של הוייה ל-10 דקות באסטון וילה? יכול להיות שהוא איש כדורגל מבריק ויהיה תוספת נהדרת כמובן, אבל להוציא את הדמויות האלה מהבויידם תמיד נראה לי תמוה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שואל את סטרלינג אם הוא רוצה להמשיך לשחק?
    לסטרלינג אין שום כוח פה, הגיע הזמן שהאסימון ייפול לכל אירופה. הוא נמצא תחת חוזה. יש לו 2 אפשרויות במידה והוא נשאר -

1. לשבת ביציע איזה חודש בלי לקבל שכר בעקבות ה"סירוב" שלו לשחק, ואז לחזור ולהיות הרבה מתחת לרמה שלו - זה ייגמר עם השם שלו מחוץ לסגל של נבחרת אנגליה ועם קיץ 2016 שבו מביעות בו עניין קבוצות כמו טוטנהאם וסאות'האמפטון, ולא סיטי וצ'לסי.

2. הוא מתעשת, חוזר לשחק כדורגל כמו שהוא יודע ובקיץ הבא משיג מעבר קליל ב15-20 מ' ליש"ט לאיפה שהוא ירצה כי הוא נכנס לשנה האחרונה של החוזה שלו.

האינטרס של סטרלינג זה לשחק ולשחק הכי טוב שהוא יכול.

אם מישהו יכול לטעון שהקלפים נמצאים בידיים שלו זה השייח של סיטי, אבל כמובן שאנחנו לא באמת יודעים, זה תלוי במה העמדה האמיתית שלנו לגבי סטרלינג והאם באמת אין לנו שום בעיה להשאיר אותו אם לא נקבל את ה50 מ'.

למכור או לא למכור ב40+5? מבחינתי זה תלוי בדברים שאנחנו לא יודעים כרגע, למשל האם רכישה של חלוץ (בנטקה) תלויה במכירה של סטרלינג. אם כן, אני מוכר במחיר הזה. אם המכירה של סטרלינג תאפשר לנו לא רק לרכוש את בנטקה אלא גם להביא בנוסף גם מחליף ישיר לסטרלינג, אני מסיע אותו למנצ'סטר בעצמי.
    אבל שום דבר מזה לא בטוח, במועדון טוענים ומנסים לייצר את הרושם שאנחנו לא צריכים או רוצים את הכסף הזה, הזמן יגיד אם זה נכון.

Scouser Tommy, owen11111 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  8. golding מנהלים

גם אתה וגם אני לא יודעים אם לסטרלינג אין שום כח בעניין הזה. אם מתחשבים במהלכים המפוקפקים של הסוכן שלו עד עכשיו, לא מן הנמנע שסטרלינג דווקא כן ישתמש בנתיב המשפטי שלרשותו. אני לא זוכר מצב בו שחקן שרף את כל הגשרים שלו במועדון חוזר לשחק כדורגל ועוד מציג יכולת טובה, על אחת כמה וכמה כשכל הקהל נגדו והתקשורת בעקבותיו.

שום דבר טוב לא יכול לצאת מלהשאיר את סטרלינג. אני בספק אם בהנהלה של ליברפול לא מודעים לזה. הם פשוט מציגים עמדה קשיחה כי זאת זכותם, ולחלוב כמה שיותר כסף עבור שחקן מבוקש וטראבל מייקר זה רק מתבקש.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר לסרב בכל מקרה. בין אם זה תלוי בבנטקה או לא. אמרנו 50, אז 50. מה השתנה? מה אכפת לי מהתרגילים שלו? עד מתי הוא יכול להמשיך עם התרגיל? בסוף הוא צריך לחזור לשחק וברמה גבוהה כדי שסיטי תרצה אותו גם קיץ הבא.
    ואגב, אני מעדיף סטרלינג בסגל מאשר בנטקה אם כבר אנחנו משחקים בכאילו.
    מצידי התקפה שבחוד שלה יש 2 שחקנים שהם לא באמת חלוצים - פירמינו וסטרלינג. מתאים לי.
    אם יציעו 50 שיילך, וגם זה אני אומר רק כי זה המחיר שקבענו מלכתחילה. צריך לדבוק בזה.
    אני לא אבכה אם נסכים ל45, אבל חשוב שנהיה עקביים, אם אמרנו 50 אני לא רואה סיבה שזה ישתנה.

גולדינג, רוני כבר ביקש ללכת למנ סיטי, ג'ררארד כבר רצה ללכת לצ'לסי, קל מאוד לזכות באמון האוהדים, כל מה שאתה צריך לעשות זה לכבוש כמה שערים. "לשרוף את כל הגשרים" זאת אמירה שהופכת את המציאות ליותר דרמטית מכפי שהיא באמת. סוארז רצה ללכת לארסנל עונה לפני עונת השיא בקריירה שלו שכמעט זכתה לנו באליפות, לפי שיקולי "חדר הלבשה שמח" ו"שחקנים מרוצים" היה עדיף לנו למכור אותו לארסנל.

Scouser Tommy, oranfu ו-Rushie אוהבים את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה נתיב משפטי עומד לרשותו? חוק וובסטר? אם הוא יצליח להשתחל החוצה בעזרת חוק וובסטר הוא ייצור חתיכת תקדים מטורף, מה הסיכויים לזה? אני חושב שבמועדון מוכנים לקחת את הסיכון וכנראה שבצדק.

אני מסכים עם הדברים של גיל, בסופו של דבר הצבנו תג מחיר של 50 מ' ליש"ט על סטרלינג עוד לפני שנפתח החלון, הדבר היחיד שהשתנה מאז זה שסטרלינג החליט לעשות דרמות של כיתה ג' והוא לא באמת מצפה שמישהו יאמין שרודג'רס הדליף את המספר הנייד שלו לרשתות החברתיות, נכון? אלו תרגילים מטופשים, אם נכנע להם אנחנו נפסיד הרבה יותר בטווח הארוך מה5-10 מ' ליש"ט האלה.

אולי אפשר לטעון שמלכתחילה לא היינו צריכים להבהיר שרק 50 מ' ליש"ט יוציאו אותו מהמועדון, זה היה מאפשר לנו להיות יותר גמישים ולמכור אותו עכשיו בסכום שבסה"כ הוא מתקבל על הדעת. אבל אם כבר קיבלנו את ההחלטה הזאת צריך לעמוד מאחוריה.

11. Mellow29 Kopite

מאיפה אנחנו יודעים שההחלטה שהתקבלה ב-FSG היא למכור אותו "אך ורק ב-50 מ'"? זה גם יכול להיות תרגיל במו"מ מהצד שלנו, בזמן שבחדרי חדרים ההנהלה החליטה למכור אותו גם ב-45 מ'. אני מסכים שהגישה שלנו לא אמורה להשתנות בגלל ששחקן לוקח שני ימי מחלה ועושה פרצופים, אבל אולי מלכתחילה המספר 50 היה עוגן גבוה במיוחד ובפועל אנחנו מוכנים למכור בקצת פחות.

בעייני זה פשוט תלוי בהרבה דברים שאנחנו לא יודעים. הרציונל של "למכור שחקן לא מרוצה בשביל חדר הלבשה שמח" הוא לא בהכרח נכון, אבל צריך להסתכל על הצרכים של הסגל ולהחליט מה הסיכונים שלוקחים. בקיץ ההוא לא יכולנו להרשות לעצמנו לוותר על סוארז. אנחנו חייבים חלוץ, ואם האלטרנטיבות הן סטרלינג פרצוף חמוץ או בנטקה ופדרו, אני לוקח את האופציה השניה. אם יש אפשרות להביא את בנטקה בלי למכור, סבבה מבחינתי. אם זה או בנטקה או סטרלינג, זו כבר דילמה יותר רצינית.

12. golding מנהלים

אין מה להשוות לסוארז או לג׳רארד, זה בכלל לא אותו תרחיש. סטרלינג והסוכן שלו התבטאו נגד המועדון, הוציאו דברים נגד רודג׳רס ומסרבים בכל תוקף לקבל את אופציית ההישארות. ג׳רארד היה בשתי דעות כשצ׳לסי ניגשה אליו וסוארז הוא טיפוס יוצא דופן לכל הדעות.

אתם אמרתם 50 כי ככה מנהלים משא ומתן. בליברפול יודעים טוב מאוד שעדיף למכור את סטרלינג בשלב הזה, הסיכוי שהוא יישאר במועדון והכל יחזור להיות כפי שהיה הוא נמוך עד אפסי. לפעמים צריך להכיר במציאות ולהבין שמהלך כזה יכול אפילו לחזק את ליברפול אם חושבים על התמונה הגדולה יותר.

13. Ori8 Member

לדעתי גם אם הוא יחרים את העונה כולה אני די בטוח שסיטי ו/או צ'לסי יתעניינו בו בקיץ הבא, ואני מרשה לעצמי להניח שהמקום שלו בסגל של הנבחרת מעניין לו את התחת. בתכלס גם אחרי שלוש שנים בלי כדורגל הוא יותר טוב מכל האופציות שיש שם להודג'סון.

אני רק תוהה מה כן מעניין אותו כי זה בטח לא איך שהוא מצטייר כאן, ולדעתי גם לא כסף. סתם מעניין אותי אם באמת קרה בניהם משהו או שהכל באמת המצאות שנובעות נטו מהרצון לעבור לקבוצה טובה יותר. יהיה מעניין לראות לאן זה הולך אבל אני גם נוטה להעריך שסיטי תגיע בקרוב עם הצעה חדשה (40+5 או 45+5) ונקבל אותה והסאגה הזאת תיגמר.

הסתכלתי שניה על הסגל של סיטי. זה דבילי אבל מעניין אותי לדעת מה יהיה לו שם מבחינה חברתית. ג'ו הארט והמחליף שלו ריצ'ארד רייט הם אשכרה האנגלים היחידים בסגל, זה בלתי נתפס. שונה בתכלית מהחממה האנגלית שיש אצלנו..

אוף כמה בא לי שהוא ייהרס שם, שיתרסק, כמה בא לי שזה יהיה הסיפור הקלאסי על האנגלי האוברייטד. שיירקב שם על הספסל ותוך שנתיים יהיה בסנדרלנד. האמת שקיוויתי שזה מה שיקרה גם לשחקנים שעשו מהלכים דוחים כאלה גם לקבוצות אחרות, פשוט כי מגיע להם.
    כשאני עוצם את העיניים ומפנטז אני רואה אותו יושב בדיכאון על הספסל אחרי הופעות מזעזעות בהרכב. שיחתימו אותו ומשם ימשיכו לעוד 2-3 תותחים שיעיפו אותו לספסל רק. בן של..

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מראש כיוונו ל45 אז שיהיה, אני בטוח גם שאם נמכור אותו ב45 אז נרמוז שמכרנו אותו במחיר שביקשנו בין אם זאת האמת ובין אם לא. אז את האמת לא נדע.
    אני כבר כתבתי שמבחינתי המחיר שלו מוגזם, זה מתבסס על עתיד מסויים שמנבאים שיהיה לו, עתיד שלדעתי ההסתברות להתממשותו נמוכה מכפי שנדמה אז זה לא שאני אחשוב שב45 מ' מישהו שדד אותנו.
    אני חושב שאנחנו מתעסקים בזה יותר מדי פשוט. מבחינתי לא היה שינוי במצב. קבענו מחיר, לא יודע מה הוא לצורך העניין, אם סיטי רוצה לשלם את המחיר הזה יופי אם לא לא. כל ההברזות האלה וכו', זה פעולות נקודתיות מאוד, הן לא לטווח ארוך. בסופו של דבר אם לא תהיה הצעה של סיטי שתתקבל על דעתנו אז גם סטרלינג יעדיף לחזור לשחק והוא יתנצל ויעשה כל מה שצריך כדי להחזיר את הקריירה שלו למסלול.
    אני מניח שהדיון הזה יגיע לסיומו בקרוב כי אנחנו נסכים להצעה הבאה של מנ סיטי שבטח תהיה בין ה45 ל50. אם נראה עד סוף הקיץ חלוץ, שחקן מחליף לסטרלינג, בלם/קשר אחורי ומגן שמאלי ברמה, אז אין לי שום בעייה עם זה.

15. Mellow29 Kopite

סטרלינג הבריא והגיע לאימון. :sm_eusa_liar:

מצב נושא:
הנושא נעול.