ליברפול 2015/16: ימי קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עוד זוכר שראיתי משחק של גרמיו כי התלהבתי שהבאנו את שחקן השנה בליגה הברזילאית....והוא לא שיחק והתאכזבתי מאוד.

2. k_700 Member

חחח זה גדול, אם אני לא טועה באותה שנה הוא זכה בצוותא עם אנדרסון בתואר של השחקן הטוב בברזיל.

פעם פעם הייתה בספורטאנטר איזה ברזילאית אחת בת 50 ומשהו שלוקאס ואנדרסון היו שני האלילים שלה, היא ממש עקבה וראתה משחקים שלנו ושלכם רק בגללם, איזה מצחיק היה לקשקש איתה.
    נדמה לי שקראו לה אריאלה.

3. StevenGerrard Member

4. JohnTerry26 Member

קיי, אם עוד פעם אחת תרשום את השם של הפורום ההוא אני לוחץ דיווח. לא יודע מה יקרה אבל אני לוחץ.

cheddar אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

לך על זה.
    מדהים איך קריסטל פאלאס נוצרה בקיץ הזה כדי לבלוע את כל הפסולת של הליגה הזאת.

לא בא להם במקרה לגאול אותנו מפלאיני?? טיפוס קשוח בסך הכל כמו שפארדיו אוהב, מוכנים לסדר להם אותו במחיר מבצע של 27 מיליון פאונד.

אגב, בפורטוגל-("אולה") מפרסמים שאתם מתעניינים ביחד איתנו ברובן נבאס של פורטו(בן 19 ולפי מה שהבנתי מעריכים אותו ב20 מיליון אירו).

6. Mellow29 Kopite

לא הפחדת אותנו שלשום שהם לא יחזרו ושאנחנו פראיירים שמסרבים ל-25 מ' פאונד? חזרו כמו ילדים טובים.

ולמען האמת, בצדק. אנשים חושבים שזה כל-כך מובן מאליו עבור קבוצת תחתית, שרק ההישארות בליגה שווה לה בערך פי 2 מהעפלה לצ'מפיונס, ללכת על כשרונות עם תקרה גבוהה מהליגה הצרפתית או ההולנדית כאילו שאין בכך סיכון. באטשואי ולקאזט אלה שמות מעניינים, אבל גם כאלה שיכולים להתפוצץ לך בפרצוף אם במקרה אתה בונה עליהם כחלוץ הבכיר שלהם.
    בנטקה בפאלאס? 15 שערי ליגה מינימום, אין לי ספק בזה בכלל. הוא חלוץ טוב ומתאים לכדורגל שהם משחקים שם, שדרוג גדול על פני מה שיש להם בחוד ומניה בטוחה בפרמיירליג. אולי "מוכח בזירה המקומית" זה מילת גנאי כשזה בא לכסות על רכש פרמיירליג חסר מעוף לקבוצת צמרת (ע"ע פלאייני, דאונינג וכו'), אבל עבור הקבוצות במרכז-תחתית הטבלה זה פקטור חשוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

לאקאזט לא באמת היה עובר אליהם, אבל נניח והיה רוצה זו העברה הרבה יותר מבטיחה מה-15 שערים הבטוחים של בנטקה, עם כל הכבוד למבצע ההצלה שהם עכשיו עשו עבורכם(ורק חסר שגם את זה תדחו).

בנטקה זה סוג של שדרוג על מה שיש להם כרגע(קונור וויקהאם , אדבאיור ופרייזר קמפבל) אבל הייתי מצפה מהם לעשות משהו קצת יותר יצרתי מזה.
    הם סיימו 14 בעונה שעברה אבל לא באמת נראו כמו קבוצה בסכנת ירידה באיזשהו שלב, למה לא לנסות להתקדם קצת? אתה לא חייב ללכת על הימורים מצרפת והולנד כדי להביא שמות מבטיחים יותר מבנטקה בפחות כסף ולהצליח יותר.
    הם מכרו את דוויט גייל(שזה כבר פחות שני שערים בטוחים נגדיכם בשנה, לא?) אז באופן טבעי היו צריכים עוד חלוץ.
    קשה לי להאמין שהם הולכים לשחק גם עם וויקהאם וגם עם בנטקה באותו הרכב אז כנראה שחוץ מבנטקה הם יקנו עוד שחקן להתקפה.

8. Mellow29 Kopite

לקאזט זה שחקן עם אפסייד גבוה מאוד שהם יוכלו למכור אחר כך בסכומים שהיום אברטון דורשת על לוקאקו. מצד שני, הוא גם יכול להתרסק ואז הם יהיו תלויים בקונור וויקהאם להשאיר אותם בליגה. מי המועדונים שצריכים לקחת הימורים כאלה? בעייני אלה המועדונים שיש להם הרבה יותר מה להרוויח מעלייה של שתי מקומות מאשר מירידה של שלוש, וכאלה שמתמודדות מול מועדונים עשירים יותר ולכן חייבות רכש יותר יצירתי. אם ליברפול, ספרס, ווסטהאם ואפילו ארסנל רוצות לעשות צעד קדימה - זה סוג הרכש שהם צריכים. לפאלאס, לעומת זאת, אין ממש מה להרוויח מעונה עם עוד קצת נקודות ליגה.

בנטקה אחלה דיל עבורם, גם במחיר יחסית יקר, והם כבר מתחילים את העונה עם 6 נק' נגדנו.

אני לגמרי מצפה מפאלאס, כמו גם עוד איזה 15-16 קבוצות בליגה הזו, לסיים עם הוצאה נטו גבוהה יותר מליברפול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

מה זה אין מה להרוויח? אני לא מבין אותך.
    כל קבוצה בליגה צריכה לשאוף לעשות לפחות עונות כמו שסאותהמפטון נותנת בשנתיים-3 האחרונות.
    למה לא בעצם? אם יש להם כסף לזרוק 31 על בנטקה, 33 על טרוי דיני אז יש להם כסף נקודה.
    בכסף הזה אתה יודע איזה מציאות אתה מביא מאיטליה? ספרד?

אתה מציג לי את זה כאילו בנטקה זו המנייה הכי בטוחה בעולם.
    הוא היה כזה באסטון וילה, לרמות של אסטון וילה, איפה שבעטו כדורים למעלה וציפו שחלוץ חזק יוריד אותם ויסכן את השער.
    פאלאס דווקא הוכיחה ברוב העונה שהם יודעים לשחק גם על הארץ לא רע ודרך האגפים שלהם.
    אפשר ליפול עם לאקזט ואפשר גם ליפול עם בנטקה, אבל הסיכויים שלך להצליח עם חלוץ ברמת הכשרון של לאקאזט הוא יותר גבוה גם בקבוצה גדולה(נניח אתם, טוטנהאם, צ'לסי, אנחנו) וגם בקבוצה קטנה בפריימרליג.
    לא חושב שהוא הימור יותר גדול רק כי הוא יגיע מצרפת ובנטקה מכיר את אנגליה.
    אני לגמרי מצפה גם מקבוצה קטנה בפריימרליג שתנסה לעשות הכי טוב ויצירתי שהיא יכולה, בטח כשהכסף הגדול פה מאפשר להם להשיג דברים טובים.

10. Big Virgil Member

11. oranfu Member

לא נראה להיט במשחק נבחרת נגד ישראל אבל התרשמות זהירה מהיוטיוב מראה שיש בו משהו. חזק מאוד, גודל של גוליית, חתיכת בעיטה.

12. yakov_y YNWA

מחשבה שעלתה לראשי בנוגע לחלון העברות.
    בזכות שחקני קבוצת המילואים גירדנו בנתיים 5 מיליון פאונד (השוער הצ׳ילאני, רוסיטר, טשיירה, סיקלניר), אין לי ספק שנרוויח עוד כמה מיליונים משחקני מילואים, סקרטל ובנטקה בדרך החוצה עם חתיכת סכום, ג׳ו אלן גם כן עם מכירה יפה, יש לנו סגל עצום של 36 שחקנים בכירים ועוד שחקני נוער שעברו את גיל הנוער, אפשר לעשות קופה יפה מאוד בסוף הקיץ בלי לפגוע באיכות/עומק הסגל.

13. StevenGerrard Member

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

K700 איבדתי אותך ב"סוג של שדרוג" על אדביור (הגמור), וויקהאם (היו לו חודשיים טובים בכל הקריירה, ביתר הוא חלש) ופרייזר קמפבל (יש לו 10 גולים בקריירה בפרמייר ליג?).
    זה שדרוג מטורף להתקפה של פאלאס וכמו שמלו כבר כתב, מתאים מאוד לסגנון המשחק שלהם. פאנצ'ן זאהא ובולאסי שחקני קו טובים, הוא יהיה קילר עם הקרוסים שלהם. רכש מצויין לפאלאס אם יקרה.
    לגבי המחיר? נו טוב. כל מחיר אפשר להצדיק עם קנה המידה של טרוי דיני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Mellow29 Kopite

זה מסתובב בטוויטר בשבועיים האחרונים אבל עכשיו זו הפעם הראשונה שאני רואה את זה אצל מישהו בטיימליין שלי (אחד האוהדים המקומיים עם קשרים במועדון). עושה רושם שהקפטן החדש של ליברפול פוטבול קלאב זה דז'אן לוברן.

זה עדיין לא אומת ע"י אף עיתונאי אמין אבל עצם העובדה שיש שמועה כזו שתופסת נפח משמעותי היא מוזרה בעייני.
    מה זה אומר על המעמד של הנדרסון במועדון? בתחילת הקיץ אמרו שטוטנהאם ו-ווסטהאם יהיו מוכנות לשלם לנו 25 מ' פאונד עליו, זה משהו שאנחנו אולי יכולים לשקול אם נביא את זילנסקי ודהאוד.

את לוברן אני בכלל לא יודע איך לעכל עדיין. נתן עונה ראשונה מזעזעת, עונה שנייה טובה אבל אני לא מסוגל לסמוך עליו בשום רגע משמעותי.

מצב נושא:
הנושא נעול.