ליברפול 2015/16: ימי קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. StevenGerrard Member

מסתבר שבראנגן בתוכניות של קלופ לעונה הקרובה, לפי האקו....

Liverpool have rebuffed an approach from Wigan Athletic for Cameron Brannagan.

The newly promoted Championship outfit have been told the young midfielder is going nowhere as Jurgen Klopp currently views him as an important member of the first-team squad.

Wigan were willing to pay in excess of £1million to buy Brannagan but they were informed he’s neither for sale nor available for loan.

Brannagan has also attracted interest from Premier League new boys Middlesbrough but Liverpool have made it clear his immediate future remains at Anfield.

לא רואה איך אבל לפחות הלב במקום הנכון.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדאיג אותי החדשות של לוברן.
    אני חושב שכמו שביליץ אמר עליו, הוא בנאדם של ביטחון עצמי וריכוז, תחת קלופ הוא הצליח יותר להתרכז בכדורגל ופחות בפוזה של המסביב.
    לעשות אותו קפטן יכול לקחת אותו אחורה. אני חושב שצריך להתנהל בזהירות איתו, ראינו כמה הוא יכול להיות רע...להערכתי זאת טעות לתת לו את הסרט. אני אמנע מלהגיד למי כן לתת את הסרט כי אם לא סופרים את הנדרסון, באמת שאין אופציות טובות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Coutinho10 Member

לוברן לא היה הקפטן של ליון ?
    הוא דיי רועש במגרש, זה משהו שהעונה ראינו לעומת שנה שעברה שהוא היה בקרשים.
    אני לא רואה מי יכול להיות קפטן אבל אם הוא הופך להיות הקפטן הראשון שלנו זה אומר בוודאות שהנדרסון בדרך החוצה.

אין לי דבר נגד הנדרסון אבל עם יד הלב, הוא דיי גורם לנו להיתקע במקום. (לעומת מרכזי קישור של דרג א' באירופה)

4. oranfu Member

רועש זה לא אומר שמתאים להיות קפטן.
    בואו נחכה שיהיו ידיעות יותר רציניות על זה.

שמח לראות שקלופ לא מוכן לשמוע על מכירה או השאלה של בראנאגן. כתבתי פה כבר ממזמן שלדעתי מדובר בכשרון לא רע בכלל. שחקן מאוד חכם, יצירתי וטכני.

ידיעות מקרואטיה שהצענו 15 מיליון יורו על אנטה צ'וריץ' (לא יודע איך מבטאים), הכשרון הצעיר והמדובר והההעברה עשויה להיסגר מחר.

5. k_700 Member

למה שלוקאס לא יהיה הקפטן?? הוא הרי יהיה הכי ותיק בעונה הבאה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

עוד שניה אני מדווח עליך.

7. StevenGerrard Member

כל השמועות האחרונות מאוד מדאיגות אותי. הנדרסון אמנם עבר עונה קשה אבל ממש לא הייתי מוכר אותו.
    קצת מזכיר את המצב עם אלונסו שעבר פציעה קשה ועונה לא טובה ושקלנו למכור אותו ליובה ולהביא את בארי במקומו.
    נכון שהנדו רחוק מלהיות צ'אבי אבל אני עדיין מאמין בו וחושב שהוא מסוגל להחזיק את הקישור לצד אמרה. למכור אותו תהיה טעות גדולה שנצטער עליה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

8. Big Virgil Member

אני לא חושב שמתכננים למכור אותו,אבל אני חושב שהוא איבד ממעמדו ויצטרך להאבק על חולצת ההרכב בשנה הבאה, ואני מקווה מאוד שהתחרות עוד תהיה קשה יותר מאיך שהיא נראת כרגע. אין לי שום דבר נגדו אבל שחקן שמקומו לא מובטח בהרכב לא צריך להיות קפטן לדעתי ועל כן זה מהלך סביר.
    האם לוברן זה האיש המתאים? אין לי מושג הוא מאוד הרשים מאז שקלופ הגיע ואם זה מה שקלופ רואה לנכון זה לגיטימי לדעתי. בכל מקרה כל עניין הקפטן לא מאוד רלוונטי אצלנו מאז עזיבתו של ג'רארד, לאף אחד כמו גם להנדרסון הסרט לא מגיע אוטומטית מבחינתי, כולם צריכים להרוויח אותו.

@oranfu עד כמה דיווחים הקרואטים האלה אמינים? צ'וריץ הזה הוא חתיכת כישרון.

9. oranfu Member

לא נראה לי שיש סיכוי שהנדרסון יעזוב.

ג'יימס פירס אמר שלא נראה לו שיש אמת בדיווחים על הקרואטי.
    לי אישית אין מושג. מצד אחד הדיווחים דיי מפורטים (15 מיליו יורו, החלטה עד חמישי, גם סיטי בעניין אבל השחקן מעדיף אותנו כי השתכנע שמבחינה מקצועית עדיף לו להגיע אלינו...), מצד שני זה רק מקור אחד מדווח ולא יודע כמה הוא אמין.
    קיצר, לא הייתי בונה על זה.

מצרפת יש דיווחים שפנינו לסוכן של סיסוקו מניוקאסל. הרבה יותר מתאים לנו לעשות רכש כזה האמת. מאוד מקווה שזה לא נכון.

10. Mellow29 Kopite

מונצ'י אישר שג'ו אלן אחד המטרות של סביליה, גם אמר שלואיס אלברטו הוצע להם אבל אנחנו נדרוש עליו 7 מ' פאונד.
    קיבלנו הצעות מהצ'מפיונשיפ על קאניוס (2.5 מ' פאונד) אבל כנראה שמעכשיו נכניס סעיף buy-back למכירות של שחקנים צעירים, בדומה למועדונים הספרדים הגדולים.
    באלוטלי מקושר לסמפדוריה טייק 568371.

עתידות: אנחנו נסיים את הקיץ הזה עם פלוס בהוצאות נטו, בזמן שמועדונים כמו פאלאס מוציאים יותר ממה שהוצאנו בשני חלונות קיץ ביחד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. South Boy Member

רוצה להאמין שקלופ מכין את התותחים הכבדים ובקרוב נשמע על משהו, חייב לעשות את זה בכל חלון כדי לא ליפול לייאוש שהממונים על הרכש במועדון מפילים עליי כל חלון.

12. owen11111 Member

קשה לי להאמין שיש תותחים כבדים בדרך.
    אם אני צריך לנחש, עלות שיפוץ האצטדיון אכלה לנו (או ל-FSG, ליתר דיוק) את כל תקציב הרכש לשנתיים האלה. גם את הקיץ הקודם סיימנו עם סך הוצאות נטו נמוך בהשוואה לשנים הראשונות של הבעלים במועדון, וזה עומד בניגוד מוחלט להגיון ולדוחות הכספיים שלימדו על גידול מתמיד בהכנסות.
    הוצאה של 120 מיליון פאונד בשנתיים (אם אני לא טועה) זו חתיכת הוצאה, על אחת כמה וכמה כשהבעלים שלנו אינם מיליארדרים. אם השנה התקציב שלנו מוגבל בגלל זה, אני יכול להבין את זה, אבל זה מסוג הדברים שאף אחד לא יודה בהם לעולם.

13. oranfu Member

לא רואה תותחים מגיעים. רחוק מאוד מזה. המטרות שלנו הקיץ עושות רושם כמטרות שאם הן היו של ניוקאסל לא היינו חושבים שהם מכוונים גבוה. לא מדבר בכלל על סוטון וטוטנהאם.
    4 הגדולות בכלל השאירו אותנו כבר הרחק מאחור.

מייאש. אפילו על הצעירים המבטיחים אנחנו לא באמת מתמודדים. גם ברמת הפוטנציאלים אנחנו הולכים על דרג 3.

אני גם לא חושב שזה קשור לאצטדיון. המועדון פשוט לא מכוון גבוה, זה הכל. תמיד הולכים על רכש לרוחב, תמיד מתקמצנים על ה5 מליון שיכולים להיות ההבדל בין מטרה ראשונה לברירת מחדל.

זה יהיה הפולני וצ'ילוול. אולי אולי אולי עוד איזה לא מוכר אחד. במקסימום זה יהיה איזה סיסוקו כזה במקום הפולני.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/16
    Ori8, owen11111 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

פתחנו בשיחות עם קלופ על חוזה ארוך. החוזה שלו גם ככה עד 2018 עם אופציה לשנה נוספת אבל רוצים לחתום על חוזה ארוך טווח. קלופ נלהב להאריך.

נשמע לי קצת מוזר האמת, הוא פה כולה חצי עונה.

לקוטיניו יש סוכן חדש. אני חושב שאפשר להתחיל להשלים עם עזיבה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/16
  15. owen11111 Member

קוטיניו - לא ברור מקור השמועות. רוב האנשים בטוויטר טוענים שמדובר באותו סוכן שכבר ייצג אותו ב-2015, כאשר קוטיניו האריך את החוזה ב-5 שנים.
    ולאן הוא בדיוק יילך? המקום היחיד הריאלי זה פריז סאן ז׳רמן, וגם שם קשה לי מאד להאמין שזו העברה שתוכל להתבשל בקיץ הנוכחי.
    לא רואה שום תסריט שהוא עוזב בשנה הקרובה.
    גם לפי הידוע לנו אין לו שום סעיף שחרור בחוזה.

קלופ - התזמון אכן קצת מוזר.
    אבל כשבוחנים אותו לעומק, קלופ מסיים את החוזה בעוד שנתיים, זאת אומרת שלקראת תום העונה הנוכחית הוא ישאר עם שנה אחת בלבד לחוזה.
    הוא רוצה להשאר, אנחנו רוצים להשאר. אם הכל יעבוד כמו שצריך? אחלה ידיעה. מקווה רק שזה לא יהיה עלה תאנה לקיץ דיי עלוב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/16
מצב נושא:
הנושא נעול.