ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל,

קרא לי משוגע, אבל איכשהו אני עדיין מאמין שלוברן היה מתפתח לבלם טוב בסביבה אחרת שיותר מתאימה לו.

כמובן, לא מכחיש את העובדה שמדובר מבחינתכם בסקרטל 2.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי בקבוצה שמשחקת הגנתי יותר, אבל זה לא ממש עוזר לנו כי אנחנו לא הולכים לשנות את הסגנון שלנו תחת קלופ.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא חשבתי יותר על קבוצה שמחזיקה בכדור כמו ברצלונה.

בכל מקרה, לא רלבנטי למציאות.

4. Rushie Member

אנחנו מחזיקים בכדור המון העונה אז כנראה שזה לא העניין. פשוט מדובר בבלם חלש ששווה טעות קריטית אחת לפחות במשחק. לקבוצה כמו סאות'המפטון אולי שווה להחזיק אותו בשביל המשחקים הטובים שיש לו פעם ב... בשבילנו הוא לא ברמה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא היה הרבה (הרבה) יותר מרשים בסוטון.

כנראה שגם זה לא העניין.

6. Mellow29 Kopite

לא יודע, צפית בו בצורה קבועה בסוטון? הוא נראה לי בלם highlights טיפוסי. הרבה פעמים אוהב לצאת למעלה ולחטוף כדורים, מנסה המון מסירות ארוכות שאם הן מצליחות נוצרת אשליה שהוא טוב עם הכדור. מין גרסא נכה של דויד לואיז עם הפיוזים השרופים במוח (לפחות מהתקופה הראשונה שלו בצ'לסי). וחוץ מזה הוא סקרטל.

אגב קלאבן לא התאמן כל השבוע בגלל זיהום, לוברן לא התאמן ביומיים האחרונים, כולנו מבינים מה זה אומר לגבי הבלם שיעלה ליד מאטיפ.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו, אתה כתבת את זה בעצמך לא מזמן.
    הסגנון של קלופ הוא די הרפתקני, הסברנו כבר למה המון פעמים.
    הסגנון הזה מקשה על בלמים, קחו את אותו הבלם בדיוק, נניח נקרא לו באקראיות גארי קייהיל. איפה הוא ייראה טוב יותר? כשלצידו 2 בלמים, 2 ווינג בקס 2 קשרים אחוריים או לצד שלישייה הגנתית כששני המגנים עולים המון וקשר אחורי שהוא לא באמת קשר אחורי אלא יותר טכני שעוזר בניווט והנעת הכדור?
    אפילו לא נכנס פה לפרסונל, עצם השיטה מקשה על הבלם.
    לכן, אני יכול להרשות לעצמי להניח שלוברן היה עושה פחות טעויות מהותיות בסאות'המפתון.
    אני גם זוכר בלמים סבירים אצלנו כמו סטפן הנשו וקאררגר (שלפני 2004) שהיו משחקים פנטסטי וזה בעיקר בגלל שעיבו את ההגנות סביבם וכל המיינדסט היה להחזיק שחקנים מאחורי הכדור.
    סאמי הופייה הגדול, כמה פעמים תפסו אותו על מהירות? הוא היה מהיר כמו צב ובקושי זה היה קורה לו. כל קו ההגנה היה עמוק, הוא קיבל גיבוי מקשר אחורי צמוד - בד"כ האמן. זה כבר נראה אחרת לגמרי.
    לוברן של 2016 דווקא היה מתאים לי יופי לליברפול 2001 שהייתה לא פחות הישגית מהליברפול של היום.

Gianzola, oranfu, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Rushie Member

אפשר גם להגיד שבגלל שקליין ומילנר עולים הרבה ללחוץ, ובגלל שהקשר האחורי זה הנדרסון, אז אנחנו מחזיקים הרבה בכדור וקבוצות מקבלות מעט מאוד הזדמנויות נגדנו. גם במעט האלה לוברן מצליח לפשל יותר מדי, אז מה יקרה אם נעבה את ההגנה ובאופן טבעי נתחיל לסגת ולהזמין יותר התקפות של היריב?

הוא כבר כאן לא מעט זמן ונוסה בהרבה מאוד שיטות ומערכים וציוותים והמסקנה זהה. הוא יכול להיות אחלה בלם בקבוצות מרכז טבלה, לא מעבר.
    לא חושב שקבוצות כמו אתלטיקו או יובנטוס שמגנות עם הרבה שחקנים יסתכלו עליו כי גם הן רואות שבבסיס שלו הוא בינוני.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/17
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני ממליץ ליובנטוס/אתלטיקו לקחת אותו זה רק כדי שיילך מהקבוצה שלנו.
    אני כן טוען שהסגנון שלנו מפקיר את הבלמים. אני חושב שגם הבלם הטוב ביותר יעשה אצלנו שטויות מדי פעם.
    יחד עם זאת, אני לגמרי חושב שלוברן לא מספיק טוב עבורנו.
    ריאלית בקיץ אני יכול רק לקוות שיבוא בלם שיעביר את לוברן וקלאבן ל3-4 בהיררכיה במקום 2-3 כמו שהם היום.

oranfu ו-Rushie אוהבים את זה.
  10. Scouser Member

אנחנו לא הקבוצה היחידה בעולם שלוחצת, בקבוצות הגדולות כמו ריאל, באיירן וברצלונה אתה לא רואה טעויות מביכות של בלמים פעם במשחק לפחות. זה לא מוגזם לדרוש רמה מסויימת בעמדה הזאת ולצפות שלא יהיו טעויות בתדירות כזאת מזעזעת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתפלא.

12. alexshw Member

VAR אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

לוברן היה נראה טוב יותר בקבוצה הגנתית אבל אנחנו לא הגנתיים וגם בקבוצה כזאת הוא לא יהיה להיט.

לוברן על הנייר הוא לא רע, בפועל יש לו קבלת החלטות רעה מאוד (מיקום לא טוב, נסיונות בעיטה מגוחכים). בגדול הוא פשוט מחזיק מעצמו בלם על ולכן הוא גם מסתבך הרבה פעמים. במקום לבצע פעולות פשוטות ומתבקשות הוא מנסה להתחכם (לא מוציא כדור לחוץ כשצריך למשל) זה הרבה פעמים מסתיים באיבוד כדור (וכשהוא בלם איבוד כדור זה כמעט מיד הזמנות ליריב) ואז הוא מאבד את הראש.

כשמוסיפים לזה את הנטייה שלו לתת כדורים על 60 מטר בשתי רגליים כאילו הוא אלונסו ולבעוט (גם מהאויר במצבים נייחים) ממרחקים גדולים מקבלים בלם פשוט רע.

זה שמלפניו אין קישור אחורי זאת בעיה אחרת שאכן תפגע בכל בלם שישחק אצלנו (כל עוד לא נחזק את הקישור) אבל עדיף שפשוט יהיה שחקן שהסגנון הזה יותר מתאים לו ושהוא לא כזה טיפש.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב את קלופ אבל צר לי, זה מגיע לו לקבל את לוקאס בהרכב במשחק כ"כ קריטי. זרקת את סאקו בקיץ כי לא אהבת את ההתנהגות שלו, אוקיי, מקבל, אבל מישהו צריך להגיע במקום. מה קרה בפועל? יוצאים לעונה עם 3 בלמים, אף אחד מהם לא להיט, וכדי להוסיף חטא על פשע משאירים את לוקאס ומעמידים פנים שהוא יכול לתפוס משבצת של בלם רביעי.

ואז, אחרי חצי עונה שבה החולשה בעמדה הזו הייתה ברורה, ושבה ראינו את לוקאס במרכז ההגנה מספר פעמים, מגיע ינואר ו... לא עושים כלום. הכל ממשיך לתקתק כרגיל, כאילו אין פה שום בעיה בכלל.

על החלטות אומללות כאלה משלמים, ואם דווקא היום יהיה היום לשלם את המחיר, במשחק שבו אנחנו צריכים נקודות נגד יריבה ישירה כמו אוויר לנשימה, במשחק שכל דבר חוץ מנצחון בו כבר מחזיר אותנו למימדים הטבעיים של מקומות 5-6, זאת תהיה כאפה מצלצלת לקלופ. חבל שגם אם הוא יתעורר, זה כבר יהיה מאוחר מדי.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

הבעיה היא שקלופ לא מבין שלוקאס זה חרא. הוא ממשיך להתעקש שהוא יכול להצליח עם כאלה פחי אשפה.

אנחנו נסיים את העונה במקומנו הטבעי, מקומות 6-7. זה מה שהמועדון שווה וזה מה שהמועדון מכוון אליו.

האמת היא שכל מה שקיוויתי זה מקום 4 על מנת שאז יהיה לנו כסף וליגת אלופות (ככה שלא יהיו תירוצים לא לעשות רכש) בקיץ אבל הפנמתי שזה לא משנה בכלל. אנחנו לא נעשה רכש איכותי ובהרבה כסף לא משנה מה כי המועדון פשוט לא מעוניין בזה. אם מגיעים להבנה שצריך 50 מיליון על מנת להיאבק על אליפות (סתם מספר) אז אנחנו נוציא 25 ונבנה על נס למרות שאנחנו יכולים להוציא 50.

מצב נושא:
הנושא נעול.