ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ אומר היום שהסגל גדול מדי ושבהחלט יש צורך לקצץ, והאקו עושה קצת סדר בגזרת היוצאים ונותן הערכה לסכומים שייכנסו אם הכל ילך לפי התכנית.

How much will Klopp's Liverpool clearout raise? - Liverpool Echo

חלק מהמחירים פה מוגזמים (לא חושב שנוציא 15 מ' ליש"ט על אלן, ובטח לא 22 מ' על מרקוביץ', באלוטלי ואלברטו ביחד), אבל הנקודה מדויקת - כסף לא אמור להיות אישיו בקיץ הזה. גם אם אני הולך עם ההערכות הקצת יותר שמרניות שלי, מגיעים פה למעל 80 מ' ליש"ט בקלות. בינתיים הלכו 35 מ' על מאנה וקאריוס, גם אם תקציב הרכש לקיץ הזה היה 0 עגול, חייבים להיות דברים יותר רציניים בהמשך מהשמות ששמענו עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/16
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שרק מחכים לסגור עם אייב ובנטקה ואז יהיה אפשר להביא קשר וחלוץ ברמה גבוהה.

3. Mellow29 Kopite

כדי לחסוך לכם את החיפוש - לא, לוקאס לא מופיע ברשימה הזו.
    חלק מהמחירים בהחלט מנופחים אבל אני חושב ש-90 מ' זו הערכה ריאלית. לכן אני גם מתקשה להאמין שמלכתחילה זילנסקי היה מטרה ראשית שלנו. אנחנו עושים המון דברים לא הגיוניים אבל להיתקע על 3 מ' עם אודינזה על שחקן שקלופ כביכול רוצה זה יהיה שיא חדש של טיפשות.

את דהוד וצ'ילוול אני כן מאמין שאנחנו רוצים, במקרה וזה לא יקרה אנחנו נצטרך ללכת הלאה לאופציות מרשימות עוד פחות. בכל מקרה קשה לראות איך אנחנו מוציאים פה מספיק כסף כדי לא לסיים את הקיץ בפלוס.

4. oranfu Member

כלום לא שווה אם לוקאס פה כשנסגר החלון.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס יהיה הגיבוי של צ'אן לדעתי.

6. oranfu Member

גם אם הוא הגיבוי למחלקת התה זה חרא.

כמו שאמרתי, כל ילד שסתם מקבל כמה דקות נראה יותר טוב ממנו. תעיפו כבר את העלוב הזה מהמועדון קיבינימאט!!

7. owen11111 Member

מתקשה להאמין שלוקאס יהיה הגיבוי של צ'אן. להערכתי, הוא יהיה נמוך מזה בהיררכיה וישמש בעיקר כמחליף בעת תקופת פציעות.
    בעונה הקודמת, למרות הפציעות של צ'אן והנדרסון הוא שיחק רק במשחק high profile אחד (מול אברטון, ולמען האמת הוא היה שם מעולה). במשחקים שהיה לנו על מה לשחק, הוא לא שיחק.
    לא ברור לאן הקישור שלנו הולך בעונה הקרובה, אבל הרושם הוא שנביא לפחות עוד קשר אחד ובמקרה כזה קשה לראות איך אנחנו מביאים שחקן רכש שיקבל פחות קרדיט מלוקאס.

8. Mellow29 Kopite

הוא שיחק (כבלם) גם נגד ווסטהאם במשחק שהודחנו מהגביע, היה מעולה אבל חירבן הכל עם פאול לוקאסי בדקה ה-120.
    בכל אופן מהוייב שיוצא לי לקלוט מהעיתונאים והITK למינהם, לא עושה רושם שאנחנו מחפשים למכור אותו באופן אקטיבי. זה בניגוד לפחות או יותר חצי מהסגל שלנו שאנחנו שמים על המדף (ע"ע הכתבה הזו באקו). לדעתי אם נביא עוד קשר אחורי בכיר הוא עשוי לבקש לעזוב וככה לשחרר אותנו ממנו, אבל אם הוא מרוצה מהסידור הזה של קשר שלישי/בלם רביעי הוא יהיה איתנו גם בשנה הבאה.

9. StevenGerrard Member

לגבי סאקו....
    אני מקווה שגם ליברפול שוקלת לתבוע להם את הצורה. תיאורית, הרסו לנו את הקמפיין ביורופה ליג ופוטנציאלית את ליגת האלופות העונה, על שטות.

10. Mellow29 Kopite

ברצינות? נשמע לי כמו קשקוש. זה הרי לא מסובך לבדוק את הרשימה של WADA ואם זה באמת כל הסיפור זה לא היה לוקח 3 חודשים בחיים. לא סתם הוא הביא עורך דין ומומחים לייצג אותו. בכל אופן, כל זה היה נמנע אם סאקו היה מתייעץ מראש עם הרופאים של המועדון ולא לוקח חומרים על דעת עצמו.
    בשביל לקבל איזשהו פיצוי מאופ"א אנחנו צריכים להוכיח שהייתה פה רשלנות שלהם ושהם פעלו בחוסר תום לב. בקיצור לא יקרה כלום עם הסיפור הזה.

אד מיילון מהמירור (מסקר את קריסטל פאלאס, אמין מאוד מהצד שלהם) אומר שבנטקה סיכם תנאים אישיים בפאלאס ורוצה לעבור. שתי הקבוצות אופטימיות שזה יסגר השבוע, אנחנו רוצים לקבל את ה32 מ' ששילמנו לוילה ופאלאס הציעו 27+4.

ג'יימס פירס: אין לנו יותר עניין בגצה. קלופ מרוצה מהאופציות ההתקפיות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/16
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

:wub::sm_1luvu:

12. k_700 Member

כולנו סגורים פה על זה שלוקאס לייבה כ"אופציה שלישית בקישור או רביעית להגנה" זה אומר בעצם 30 הופעות לפחות בעונה הקרובה, כן?

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אואן, לדעתי אלן יימכר עד שתתחיל העונה ואז למעשה אם אתה רוצה לפתוח עם קשר אחורי וצ'אן חסר אין באמת אופציות בכירות ממנו.

אני מצפה שנביא עוד קשר וחלוץ רציניים לאחר שנמכור את אייב ובנטקה. מקווה שאני לא טועה.

14. k_700 Member

יש גם את סטיוארט, שבנינו הראה שהוא יכול להיות אחלה של קשר אחורי לגיבוי.

אבל באמת לא ברור כמה קלופ מחזיק ממנו ביחס ללוקאס(כמה מצחיק שזה נשמע).

15. Mellow29 Kopite

סטיוארט כקשר אחורי ולוקאס כבלם אלה אלתורים נחמדים למצב שאתה תקוע עם פציעות, עומס משחקים וכו'. אין שום סיבה שנצטרך לבנות על שני אלה אחרי קיץ שלם שבו אנחנו מכניסים כמעט 90 מ' ממכירות.

אני לא יודע כמה זמן אנחנו נמשיך לחכות לדהוד, אבל גם אם הוא כשרון גדול שקלופ מאוד רוצה, אנחנו לא יכולים לדחות את הטיפול בעמדה הזו בשנה נוספת. אם גלדבאך לא מוכנים למכור אותו אנחנו צריכים לעבור הלאה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.