ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

קלופ אמר שכן טיפלנו בזה בזמן שהוא היה בהשעיה שלו אבל הוא עדיין צרך לנוח.

“Mama had a little issue with his Achilles when he was playing, one day on, one off, this kind of thing,” Klopp revealed.
    “When he had his little ‘break’ he used the time to have a little bit of treatment and that now means another three or four weeks before he can train again
    “There was no surgery, he is just not about to train at the moment. He has got some rehab of course and it’s not too good a situation for him, for us, everybody.

2. Coutinho10 Member

אני לא יודע מה הבעיה עם עמדת החלוץ, 3 חלוצים זה לגמרי מספיק, נטו לעמדת החלוץ, לא ווינגרים.
    אגב יש אופציה ד׳ עם פירמינו שם.

אין שום צורך להביא חלוץ, את רוב הכסף צריך קודם כל כדי להביא סוף סוף אחרי כמעט עשור, שחקן קישור טכני וחכם, אחד שהוא וורלד קלאס או שיכול להפוך לכזה, אחד שינהל לנו את המשחק מאחורה ושיאפשר לנו לשלוט בכדור מול כל יריבה, דבר שאנחנו לוקים בו מול קבוצות עם קישור גם לא כזה חזק.

לאחר מכן להביא בק-אפ למורנו, אחד שיכול לתפוס לו את המקום ולא פרוספקט שנפחד לעלות איתו כל משחק כי זאת הפעם הראשונה שהוא טועם כדורגל בוגרים, זו לא העמדה להוציא עליה יותר מ 10 מיליון וזה רק כי ידוע שקלופ מתכוון לתת למורנו עוד צ׳אנס.

הייתי שמח אם היה מגיע עוד בלם עם משחק רגל טוב, היה חשוב לי לשים דגש על משחק רגל בהגנה, זאת אומרת שרביעיית ההגנה תוכל להתמודד עם לחץ של היריבה בלי לאבד את הכדור ואני חושב שעם ההבאה של מאטיפ ומשחק הרגל של לוברן אנחנו נמצאים איפה שרצינו להיות מהבחינה הזו.
    אני לא חושב שנביא את ג׳ונתן טאה או ניקלאס סולה אבל יש מצב שקלופ שאכן חשב עליהם בקיץ אולי ינסה לרכוש אותם בקיץ הבא.

בכל מקרה ג׳ו גומז וסאקו זה שניים שמועדים לפציעות, זאת אומרת סאקו בעיקר אבל לשחקנים שעוברים פציעות קשות יש נטייה להיפצע שוב, אני מאוד מאוד מקווה שלא נגיע לתסריט כזה ונישאר עם 2-3 בלמים עד ינואר.

owen11111 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  3. yakov_y YNWA

קאנוס נמכר תמורת 2.5 מיליון פאונד לנוריץ׳, יש בונוסים/אחוזים ממכירה עתידית/סעיף רכישה בחזרה.
    ג׳ורדן אייב ומרטין סקרטל עברו כבר בדיקות רפואיות בקבוצתיהם החדשות, מאמין שהיום תיצא הודעה, מקסימום מחר.

ההרכב למשחק:
    קאריוס, פלאנאגן, מאטיפ, לוברן, מורנו, סטיוארט, גרוייץ׳, טרנט ארנולד, מרקוביץ׳, מאנה, אינגס.

ארבעת שחקני הרכש פותחים, רק אני שמתי לב ש-3/4 שחקני הרכש פשוט ענקיים, מאטיפ בלם מאוד גבוה (195 ס״מ, הכי גבוה), גרוייץ׳ פשוט ילד עצום (191 ס״מ), נחמד...

4. k_700 Member

אורי אוזן זה הפרשן הישראלי הכי טוב ששמעתי מדבר על הליגה האנגלית בשנים האחרונות.
    ממש פוגע בול בכל מילה שיוצאת לו מהפה(כולל התהיות על לאלאנה, לוקאס, סיטי). גם עושה שיעורי בית, אומר את השמות בצורה סבירה.

איך לעזאזל לא שומעים אותו יותר?

Coutinho10 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

אורי אוזן מבלבל את השכל ומדבר לא מעט שטויות.

פירמינו סתם שחקן, מרקוביץ' התנהגות בעייתית, סאקו עוזב, המשחק הכי מעניין בפתיחה זה פפ, לליברפול יש 50 שחקנים בסגל (ספר גם את האקדמיה).

אמר גם דברים נכונים אבל ממש לא פוגע בהכל.

מרקוביץ' זה כלום, פשוט כלום.
    פלאנאגן הוא שחקן צ'מפיונשיפ במקרה הטוב.
    מאנה שוב נראה טוב. גם אלכסנדר ארנולד סבבה וגרויץ' התחיל לא טוב אבל השתפר.

מטריף לראות שגם קבוצה כזאת עושה דריבלים על שחקני ההגנה שלנו בקלות. משחק רגל? שיביאו כבר בלמים אתלטיים רציניים ולא כאלה ש"מתנהלים עם הכדור".
    אם גומז חוזר בצורה פיזית טובה בחיי אני רוצה לראות אותו בהרכב.

קשר שיודע לנהל משחק מאחור זה מאסט, זה אין ספק. אחד ברמה גבוהה מאוד. 30-35 מיליון צריך לשים שם.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

איזה כדור של לוקאס שם, איך שהוא רואה את המשחק ברמות האלה.
    אגדה חיה ונושמת בהייבורי.

Gianzola ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  7. owen11111 Member

אורן, על איזה דריבלים מדובר? ראיתי משהו כמו 40 דקות מהמחצית הראשונה, והדריבלים היחידים שראיתי היו על פלאנגן וסטיוארט.. דווקא מאטיפ הראה בהזדמנות או שתיים שהוא יודע לשים את הגוף.

קנט עם יופי של בישולים.. אני מתחיל לתהות אם אני לא מעדיף אותו על פני לאלנה. כל כך הרבה שחקני חלק קדמי מוכשרים יש לנו:
    אוג׳ו, ארנולד, קנט, וודברן (רק בן 16).
    לא יודע כבר אם אני לא מעדיף שנריץ אותם במקום לחפש עוד רכש גבולי.

מבחינת קשר - אין מסכים ממני. אגב, כל דקה שלו על המגרש מראה לי שאיג׳ריה חייב, אבל פשוט חייב להיות בסגל בעונה הבאה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Rushie Member

המשחקים האלה הם בהילוך שני, מול יריבות קיקיוניות שבקושי זזות. עם כמה שאני לא מעריך את לאלאנה ולוקאס, אני מסרב להשתכנע בגלל הופעות כאלה שלקנט ואג'רייה יש מה לחפש אצלנו בעונה הקרובה. לא דיברתי בכלל על הפקק שיש בעמדות שלהם שלא ייתן להם יותר מכמה הזדמנויות בודדות במקסימום.
    שיצאו להשאלה אם מעריכים אותם.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  9. Mellow29 Kopite

בגדול אני מסכים עם ראשי. מצד שני זה עדיין נחמד ומעלה חיוך שיש לא מעט שחקנים מוכשרים, בעיקר קנט, אג'רייה ו-וודברן שהרשימו.
    גרויץ' היה מעולה במחצית הראשונה אבל היריבה באמת לא אינדיקציה לכלום.

גם אם איכשהו בפוקס צעירים שיש לנו יקבלו הזדמנויות בקישור בשנה הבאה ויוכיחו את עצמם, אם אנחנו לא נביא קשר רציני זו תהיה הזנחה וטעות גדולה.

10. oranfu Member

אין אפילו שחקן אחד בנוער שלנו שמשחק בקישור ולא עדיף על לוקאס. אפילו לא אחד!

אג'ריה הראה ועוד איך בשני המשחקים האלה שיש לו פוטנציאל והוא פשוט יותר טוב מלוקאס. משחקים נגד יריבות כאלה לא מדד? הוא נראה יותר טוב מלוקאס במשחקים האלה אז איך אפשר להתווכח?

קנט עדיף על מרקוביץ', אין לי ספק בזה. לדעתי הוא עדיף גם על לאלאנה (אני לא קובע את זה על סמך המשחקים האלה).
    בכלל, בנוגע למרקוביץ', כל קשר התקפי מהנוער שלנו עדיף עליו. אין לי בכלל ספק.

כמו שרשמתי פה לפני כמה חודשים, וודברן הוא ככל הנראה כשרון מיוחד. הוא לא מהיר, לא חזק, לא עושה דברים מלהיבים במיוחד (הוא מסוגל, הבקיע במספרת נגד יונייטד והבקיע שערים מהחצי). אבל הוא שועל. הוא קורא את המשחק מצוין, יש לו סיומת מעולה. כמובן שעוד מוקדם לו מאוד בוגרים (רק עונה שעברה הוא בכלל עלה לאנדר 18) אבל פוטנציאל מבטיח.

היו כמה דריבלים במחצית הראשונה גם על מאטיפ וגם על פלאנגן. אני חושב שוויזדום ואילורי נראו לא רע במשחקים האלה (כמובן שלא מדד).

11. Rushie Member

אם לוקאס זה המדד אז כן כולם מתאימים וכולם יכולים.
    אבל זה לא. ואפילו בתסריט האופטימי שלי שאיכשהו אנחנו מסיימים את הקיץ בלעדיו (ובלי אלן), אנחנו נשארים עם אמרה, הנדרסון, מילנר לפעמים, גרואיץ', בראנגן, סטיוארט וכנראה רכש מיועד. זה טו מאץ' תחרות בשביל ילד כמו אג'רייה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא התלהבתי מהסרבי כמו כולם, כשהיה לו מעט שטח הוא איבד.
    מאנה נראה טוב, יריבות פח וכו' כן.
    קנט ואז'ריה מעניינים מאוד. קנט לדעתי טוב ממרקוביץ'.
    לוקאס יהיה בהרכב נגד ארסנל.

13. oranfu Member

אני לא שולל השאלה שלו, אבל הוא עדיף על לוקאס.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטיוארט לא קשור לרמות האלה ואין לו שום עתיד במועדון, בראנגן כשרוני אבל לא הייתי סומך עליו בקישור המרכזי במשחק שיש לו משמעות עבורינו. גרויץ' אמור להיות פרוספקט מבטיח, הזמן יגיד אם זה נכון, כרגע בוודאי שאי אפשר לבנות עליו הרים וגבעות.

עם מה באמת אנחנו נשארים פה? יש פה בור במרכז השדה ואם לא ננחית שחקן רציני לקישור אנחנו נהיה בבעיה גדולה מאוד בעונה הבאה. אם אלן עוזב אני הייתי מרחיק וקונה אפילו עוד קשר, אלא אם כן באמת בטוחים שגרויץ' מוכן לקבל יותר מפירורים בעונה הקרובה, אני מניח שנקבל לזה אינדיקציה בהמשך הפרי-סיזן.

15. owen11111 Member

אני לא רואה איך לוקאס בהרכב מול ארסנל.
    בניגוד לזה שרוג׳רס תרגל את לוברן בהרכב בעונה הקודמת, פה אנחנו עדיין חסרים את שלושת הקשרים הבכירים שלנו מהעונה הקודמת (צ׳אן, מילנר ואלן) וכאמור קשר פוטנציאלי.

מסכים איתך ראשי, ועדיין, פעם ראשונה שאני רואה את איג׳ריה אחרי ששמעתי עליו קצת בעונה הקודמת, והוא מאד מאד מרשים אותי. התזמון שלו בשני המשחקים האלה יוצא מן הכלל, כמעט בכל האספקטים בקישור: שחרור הכדור, לחץ, תיקול, ובכלל הראה ניצוצות של מישהו שמבין את המגרש.
    הייתי שמח לראות אותם במשחקים עם פרופיל קצת יותר גבוה: צ'לסי/בארסה/מיינץ אולי יאפשרו אינדיקציה קצת יותר טובה, השאלה אם קלופ יתן לו (ואולי גם לקנט את ההזדמנות).
    אני עדיין מאמין שקלופ מחפש קשר, אבל באמת שאני כבר לא יודע.

וודברן ממש מזכיר לי את אואן של גיל 17, אומנם מינוס המהירות, אבל סיומת לא נורמלית.

מצב נושא:
הנושא נעול.