ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

שמעתי שהבקאפ ללמאר זה פוליסיץ', נותן יומיים-שלוש עד שדורטמונד יגידו לנו ללכת הביתה.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה איבדה את ניימאר והביאה דמבלה ועכשיו קוטיניו. אף אחד מהם לא ניימאר, כמו שאנחנו לא נמצא עוד קוטיניו, אבל היא עשתה מהלכים בשוק כדי לנסות לצמצם את הפגיעה המקצועית. היא לא מכרה את ניימאר והעלתה במקומו את דלופאו.

אי אפשר להשוות בכלל, אנחנו לא בפלנטה של ברצלונה או יונייטד מבחינת שאיפות, אין באמת הקדשה של מחשבה לצד המקצועי ואם לא מגיע אף אחד עד סוף החלון זו רק החותמת הסופית בהחלט לכך. אתה באופן מודע לחלוטין ממשיך לחצי השני של העונה עם ללאנה במקום קוטיניו שזה להחליף פרארי בפיאט פונטו ועוד כזאת שלא ראתה כביש חצי שנה ואין לך מושג למה לצפות ממנה.

עוד לא קיבלנו רצף משחקים בלי קוטיניו, לאט לאט ייפול לאנשים האסימון כמה הפגיעה המקצועית פה היא קשה. הוא אף פעם לא קיבל את הקרדיט שמגיע לו מהאוהדים שלנו.

3. Coutinho10 Member

הוא קיבל בדיוק את הקרדיט שהגיע לו מהאוהדים, עד העונה הוא לא היה הסופרסטאר של העונה, היה נעלם קבוע בכל עונה לחצי עונה והיה נעלם בלא מעט משחקים גדולים (ולחלקם מגיע בגדול אם להיות פייר).
    קוטיניו שחקן ענק אבל הוא לא יהיה סופרסטאר כמו רונאלדו, מסי וניימאר, הוא בסקאלה של אדן הזאר ואיסקו.

זה שחקן שחד משמעית אפשר להחליף אותו ולא להיפגע אנושות רק שאנחנו חולמים פה בהקיץ.
    אנשים חושבים שהקישור שלנו יקרוס בגלל שהוא עזב אותנו, הוא יקרוס בגלל שכל הקשרים שלנו חד וחלק הם חלשים מאוד. מספיק שהיה לנו פה את קייטה ועוד שחקן קישור שיודע להשתלט על כדור/עם ביטחון ברגליים והכל היה ממשיך לדפוק. קוטיניו נראה כמו אלוהים ליד הנגרים שיש לנו בקישור, הוא אף פעם לא היה טוב יותר מאדן הזאר או דה בריינה לשם שינוי. ואני טוען ששחקן כמו למאר וגם קייטה מסוגלים להגיע או להתקרב מאוד לרמות האלה.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה בדיוק אני מתכוון. תמיד ידעו להעריך אותו רק כשהוא "מגיע" למשחק עם דריבלים, בעיטות מרחוק וכו'. אני לא חושב שאנשים מפנימים כמה היצירתיות שלו והיכולת שלו להוביל כדור מעומק הקישור, גם במשחקים לא גדולים שלו, היא קריטית עבורינו. הוא היה הברומטר של הקבוצה. בקרוב נגלה.

הוא טוב יותר מהזארד כבר שנתיים לפחות, דה בריינה זה כבר דיון אחר. וברור שכשאני אומר שהפגיעה המקצועית היא גדולה ממה שאנשים חושבים אני מתכוון לכך במצב העניינים הנוכחי, כשלא נראה שמישהו יגיע במקומו. יש פער גדול מאוד בינו לבין אוקס (שהוא בכלל שחקן שונה לגמרי) וללאנה שישחקו במקומו.

ושמישהו ישלח זר פרחים לאייב. אם להסתכל על הצד האופטימי, לפחות ארסנל לא נראית כמו קבוצה שמסוגלת לסיים מקום 4 העונה. עדיין נצטרך להשאיר בחוץ את טוטנהאם.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/18
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Mellow29 Kopite

אז קאריוס שוב הופך להיות מס׳ 1. קלופ מאשר שהוא ישאר בהרכב אם ישחק טוב.
    טוב שזה קורה עכשיו ולא נמרח עד הקיץ, מאמין שזה אומר שמניולה עוזב ואנחנו מוכרחים להביא שוער. בתקווה שהפעם זה יהיה משהו ב-40 מ׳ ולא ב4 מ׳.

6. alexshw Member

פרט פיקנטי - קריוס היה בנוער של סיטי

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את ההיגיון שלך.
    אם קאריוס טוב למה צריך עוד שוער? אולי יהיה אפשר לשכנע את וורד להישאר כמספר 2.
    אם קלופ תופס מקאריוס, לא צריך שוער רציני נוסף, בטח לא אחד ב40 מ'.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמין שיגיע שוער ככה או ככה, אלא אם כן קאריוס באמת יהיה ב2 רמות מעל כל מה שהוא הראה פה עד עכשיו. מאוד לא סביר. אם הוא באמת מקבל את הכפפות לרצף משחקים עכשיו, זה נראה לי כמו הזדמנות אחרונה עבורו.

אני מקווה שזה לפחות מראה שקלופ איבד סבלנות עם מיניולה ובאמת הבין שזה לא זה, אבל כבר ראינו את הדברים האלה. זה לא מה שגם רודג'רס עשה לו בזמנו? או שזה היה קלופ בעצמו, אני כבר לא זוכר, מישהו העיף אותו לספסל לתקופה ואז הוא חזר וסיים את העונה טוב מאוד בסה"כ.

9. Mellow29 Kopite

ההגיון שלי הוא שקאריוס לא טוב. קלופ נתן לו צ׳אנס מסויים ואז החזיר אותו לספסל, זה לא מספיק כדי לשרוף אותו לגמרי אבל עכשיו יהיה לו מספיק זמן כדי להראות שהוא לא ברמה (או שפתאום הוא יתן הופעות אדירות, מי יודע). מהצד השני מניולה עד עכשיו היה שוער ראשון, עכשיו זו פעם שנייה תחת קלופ שהוא יורד להיות שוער שני וזה נראה כמו זמן הגיוני מבחינתו לבקש לעזוב. לכן אנחנו נצטרך להביא שוער כך או כך.

בקיצור, מה שווקאון כתב.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, חוזרים לרומא להביא את אליסון.

11. Mellow29 Kopite

נפגשים כאן בקיץ 2022 כשהוא מסרב לשים כפפות עד שהוא מקבל את המעבר שהוא תמיד חלם עליו לברצלונה?

רק שחקנים אפריקאים בליברפול בבקשה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחל לכם להגיע לסיטואציה כזו.

הוא לגמרי נכנס לפרופיל של קייטה ו-ואן דייק.

13. oranfu Member

אז קייטה לא יגיע כי כמו שגיל רשם - מועדון עם אמביציה לא מוכר את השחקן המוביל שלו בינואר.
    מלמאר ירדנו כי מונאקו דורשת הרבה.

אבל לאלאנה חזר אז לא צריך.

העיקר אנחנו סתם מתלוננים. סתם.
    זרקנו לפח את העונה הזאת.

ואן-דייק פצוע (welcome) ולוברן (האפס האדיר) לא רק פותח אלא גם קפטן. איך הם אוהבים לירוק לנו בפרצוף.
    כמובן שלוברן נתן היום ראיון ש"גם אנחנו בלתי מנוצחים" כבר 17 משחקים. איך אני אוהב שאמטומטם הזה נותן את הראיונות האלה יום לפני משחק ואז מראה לנו בדיוק למה אנחנו שונאים אותו.

לפחות דבר אחד טוב - קאריוס פותח. לא שהוא טוב (או סביר) חלילה. הוא זוועה, אבל עדיף שיקבל את המושכות עד סוף העונה (כי גם ככה זרקנו אותה לפח) ככה שבקיץ אף אחד לא יוכל להגיד "לא צריך שוער, מגיע לקאריוס צ'אנס".

yakov_y ו-Esomech אוהבים את זה.
  14. Esomech Member

דרך אגב ציטוט מעניין של קלופ מהיום על קאריוס
    אמר שאם הוא יתן הופעה טובה הוא ימשיך בשער

15. oranfu Member

אין סכנה כזאת.
    הרמה שלו זה הליגה הישראלית.

מצב נושא:
הנושא נעול.