ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

לפני שנתיים שלוש הוא היה קריטי לנו, לפני מאנה ובטח לפני סלאח, העונה הוא היה טוב אבל לא קריטי.
    יותר מזה, העובדה שכל הכדורים הלכו אליו הפכה אותנו לקבוצה חד גונית וצפויה ואני לא היחיד שאומר את זה אלא אנשי מקצוע שישבו וניתחו את ההבדל כולל קלופ עצמו באחד ממסיבות העיתונאים.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבא בתור בבקשה.

3. Esomech Member

להגיד שקוטיניו לא היה קריטי זה לא רציני.
    בלי קשר למאנה או סאלח.
    הבעיה הייתה זה שהתרומה למשחק הלחץ הרבה פחות גבוהה משל אוקס ווינאלדום הנדרסון צאן מילנר וכו.
    אז במקום 2 קשרים שלוחצים יש לך 3 שלא מפסיקים לרוץ ועושים בלאגן שפירמינו סאלח ומאנה יודעים לנצל מצוין עם הלחץ והחילופי מקומות שלהם.
    סאלח כבש לא פחות גם לפני שקוטינו עזב.

ואן דייק ורוברטסון יצבו את החלק האחורי נפלא. אנחנו קבוצה הרבה יותר שלמה בזכותם לא בזכות העזיבה שלו.

הבעיה היחידה של קוטיניו הייתה עם המחויבות שהייתה בספק אחרי הקיץ האחרון, זה בשילוב עם ההצעה המאוד מאוד גבוהה שקיבלנו הפכו אותו בר הקרבה בעיניי קלופ.
    שם זה התחיל ושם זה נגמר.

כיום אני מקווה מאוד שסאלח לא יעזוב בקיץ.
    עד לפני חודשיים/שלוש לא הייתה לי בעיה עם יעזוב תמורת סכום מפגר בקיץ, הייתי בטוח שזה סתם עונה שהכל הולך, אבל כל משחק ומשחק אני מוצא את עצמי תופס את הראש, מהרמה של הדברים שהוא מסוגל לעשות, זה כבר לא עניין של הכל הולך, זה כבר עניין של רמת ביצוע אדירה.

חייב להגיד מילה על רוברטסון. אם כל הכבוד לתרומה ההתקפית הדלה יחסית שלו.
    הוא ענק הגנתית, לא מפסיק לרוץ וללחוץ.
    מאוד מרוצה ממנו, מאוד.
    אחד ההחתמות שיותר זלזלתי בהן, כיף לאכול את הכובע

ואחד פירמינו שהוא פשוט עצום עצום עצום עצום עצום עצום. ביי פאר השחקן הכי חשוב שלנו.
    רק שייחדש חוזה כבר כוסאמק

4. Coutinho10 Member

למה זה לא רציני ? להגיד שידעתי אז להגיד את זה ? ממש לא, רציתי שישאר, מצד שני אני יכול להראות לך מקבץ הודעות שלי עוד מהקיץ על כמה שאני חושב שאפשר בלעדיו, ושאני חושב שהרבה יותר קריטי לקבוצה ההגעה של ואן דייק וחיזוק להגנה ולקישור.

זה רציני להגיד היום, כי זה קורה ואנחנו רואים קבוצה הרבה יותר טובה. זה לא מקרי, כתבת וכתבת יפה, התרומה של עוד שחקן קישור שפועל ועושה הגנה בלתי פוסקת היא יותר קריטית מהבעיטות המצוינות של קוטיניו או הבישולים שהוא ידע לתת. עובדתית התקדמנו בזכות העזיבה שלו (גם בגלל שואן דייק הגיע וגם בגלל זה).

ברור שהייתי רוצה שהוא ישאר, ברור שהייתי רוצה עוד אופציה למעלה למקרה שאחד מהשלישייה נפצע, אבל זה הפך אותנו לקבוצה הרבה יותר קשוחה וממושמעת.

150 מ' זאת עסקה מצוינת בשבילו אם היא מביאה לנו עוד בלם ועוד שחקן קישור ועוד שחקן כנף וגם אם כל אחד ב 50 מ'. ב 50 מ' אתה יכול להביא שחקנים אדירים, הבעיה היחידה בעסקה הזו היא שהכסף הזה עוד לא יצא, זאת הבעיה היחידה.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התקדמנו נטו בגלל שהתרומה של ואן דייק להגנה גוברת על החשיבות של קוטיניו להתקפה ולקישור, בעיקר כשבלעדיו אוקס קיבל את המושכות והצליח להראות הרבה יותר מבחצי הראשון של העונה. מודה שלא חשבתי שהדברים האלה יקרו, העובדה שלא נפגענו מהטרייד הזה בינואר היא אינדיקציה לכמה קלופ טוב. אבל להעמיד פנים שאנחנו קבוצה טובה יותר נטו בגלל שהחלפת אותו בעוד סוס עבודה בקישור, בלי רבע מהיצירתיות שלו, זה הזוי.

צריך גם להבין מה אנשים טוענים. אתה אומר ש150 מ' זאת עסקה מצוינת כי אפשר לעשות עם הכסף X, Y וZ, תאורטית זה נכון אבל זה לא מה שקורה בליברפול. בפועל הכסף הזה לא קיים ואתה לא תראה גרוש ממנו. הוא כבר הלך על ואן דייק וכנראה קייטה. מי שחושב שבאמת מחכים לקלופ 150 מ' + תקציב העברות כלשהוא בקיץ, מי שבאמת עדיין מאמין לזה ומסרב ללמוד... אין לי מה להוסיף, הכל כבר נאמר בינואר. יהיה עוד קיץ סטנדרטי לחלוטין קרי המינימום המוחלט שאפשר לעשות. אתה לא תביא עוד בלם, אתה לא תביא אף שחקן כנף ב50 מ', ספק גדול אם אפילו שוער אתה תביא. יגיע קייטה בתור הרכש הגדול של הקיץ אחרי שמכרו לנו אותו בתור הרכש הגדול של הקיץ הקודם, ויגיעו כמה שחקנים נוספים לסגל כמו המדיסון הזה מנוריץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/18
    Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Esomech Member

זה שאנחנו מסתדרים מעולה בלעדיו, לא אומר שלא היינו יכולים להיות יותר טובים איתו ועם ואן דייק ביחד גם.
    היכולת שיש לו ברגליים טובות יותר מכל שאר הקשרים שיש בקבוצה ביחד.

לא שהוא חסר לי יותר מידי כן? היה ענק אצלנו אבל עדיין אנחנו מסתדרים מעולה בלעדיו.(בעיקר בזכות קלופ אחד)

כל השאר..ההודעה של Walkon מאוד מדויקת

7. Coutinho10 Member

אני בעיקר חושב שהעזיבה שלו והעובדה שבמקומו משחק שחקן שנותן 90 דקות של עבודה הגנתית חזקה מאזנת קבוצה שעם קוטיניו הייתה יותר מדי התקפית וגורמת לנו להיות קבוצה שהיא עדיין מאוד התקפית, אבל כזו שיכולה להיות יעילה יותר הגנתית.
    השינוי הוא בעיקר ואן דייק, אבל עוד לפני ואן דייק יש שלישיית קישור שמצמצמת משמעותית את כמות המצבים שמגיעים מולנו וכמובן מייצרת התקפות מתפרצות בגלל הלחץ המאסיבי שלה.

לגבי עניין הכספים מקבל ומסכים וזה גם מה שאני אמרתי. הוא לא היה שווה 150 מ', כרגע אנחנו לא מרגישים בחסרונו, ואם הכסף הזה יוצא על כמה שחקנים במקומו כמו שצריך לקרות אז אנחנו גם מדברים על כמה שהמכירה שלו הייתה מהלך שהעלה את המועדון הזה שלב.
    הבכי כאן הוא בעיקר על זה שלנו כאוהדים לא יצא כלום מהמכירה שלו, התקפלנו שוב והתמורה היחידה הגיעה לבעלים.

עוד משהו קטן, עם כמה שקוטיניו פנטזיסט וקוסם, אני כ"כ הרבה יותר נהנה מהכדורגל של הקבוצה מאז שהוא עזב, ואני מאמין שאני לא היחיד.
    לגבי אלעד ו k700, לא לוקח אתכם ברצינות, אתם ניזונים מלקרוא תגובות ולראות אותנו פעמים פחותות מאוהדי ליברפול, הדעות שלכם מבוססות בעיקר על מה שאתם קוראים ועל דעת הרוב. בדיוק מהסיבה הזו אני לא בא לכתוב על יונייטד וארסנל.

8. k_700 Member

Coutinho10,
    לא רוצה לדבר בשם אלעד(למרות שגם הוא כנראה לא מפספס הרבה), אבל מבטיח לך שבעשר שנים האחרונות לא ראית את ליברפול, הקבוצה שלך, יותר ממני.
    אפשר לחשוב שזה שאתה אוהד ליברפול מקנה לך מנוי מיוחד למשחקים ולא כאילו אנחנו בעידן שגם ככה משדרים את כל המשחקים(בעיקר בארה"ב אגב, פה אין שידור משולב)

הדיעה שלי מבוססת על דיעת הרוב? בדיחה, מה אני אגיד לך.
    אבל סבבה, אני מצליח להבין שאין לך דבר אחד ענייני לכתוב בתגובה להודעה המגוחכת שלך.
    והרי לחזור על ההודעה הזאת שוב רק יהפוך את זה ליותר מגוחך.
    לגמרי מבין.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסוג הטיעונים שגורמים לי לרצות לדפוק את הראש בקיר ולא להיכנס לפורום הזה יותר.

10. Andrei Kanchelskis Member

ומה הסיכוי שסאלח יתפתה לעזוב לריאל מדריד למשל?

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועדון הזה חייב לשמור על השחקנים הטובים ביותר שלו.
    כל עוד לא יעשה זאת, יכול לבנות רק על הבלחות. ליגת אלופות אידיאלי כי עם אנפילד וכו' אפשר לגנוב משהו בנוק אאוט.
    ליגה לגנוב זה כבר באמת קשה, אתה צריך את הבול פגיעה האלה ואז גם שלא יברחו מהר מספיק ויצטרפו אליהם עוד בולי פגיעה.
    קוטיניו שחקן נהדר, הפסד עצום לוותר על כישרון כזה, היו לו עוד 4.5 שנים לסיום החוזה וזאת הייתה מכירה מטומטמת. בטח ובטח כשלא הגיע אפילו מחליף לעמדה שלו. בקיץ בטח יספרו לי ש250 מ' על סלאח זה מחיר מוגזם וחייבים להסכים לזה. אח"כ נוציא 50 מ' מתוך זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

100%. אם ריאל תרצה אותו, הוא ירצה ללכת. למישהו יש ספק בכלל?

האם נמכור? ההיסטוריה מראה שכל עוד FSG במועדון, חד משמעית כן, הכל שאלה של מחיר. עד ינואר הייתי אומר שאנחנו לא נמכור שחקן כזה אחרי עונה אחת בלבד וכשאנחנו מחזיקים בכל הקלפים בנוגע לחוזה שלו וכו' וכו', המכירה של קוטיניו מראה שאין אף גבול שאנחנו לא נחצה. גם באמצע העונה וכשלשחקן יש עוד 4 שנים בחוזה אנחנו נמכור, כל עוד ההצעה היא מספיק גבוהה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. yonmu Member

להחזיק בכוח שחקן שרוצה מאוד לעזוב זה לא תמיד המהלך הכי חכם בעולם.
    בדיוק כמו שעונה גדולה ברומא הפכה אותו לגדול עליה ואתם ניצלתם את זה בזכות עליונות כלכלית -
    ככה עונה ענקית בליברפול הופכת אותו לגדול עליכם וריאל עשויים לנצח את העליונות הכלכלית שלהם עליכם.
    זה טבע הכדורגל וטבע העסקים ואין כאן מה לדבר על חציית גבולות. השאלה היא כמה תחלבו מהם ומה תעשו בכסף הזה (מחליף + בלם + שוער?).

אגב, אם אני ריאל - אני הולך על פירמינו. לדעתי הציוות שלו כחלוץ נסוג עם רונאלדו באגף יהיה מטורף.

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  14. Mellow29 Kopite

אנחנו באפריל, המועדון היחיד שנשאר לו על מה לשחק העונה באגנליה, ויסלחו לי צ׳לסי ומנ׳ יונייטד עם הגביע האנגלי שלהם, ואתם באמת באמת חייבים להתחיל עם החרא הזה של העברות?

מסוג הדיונים שגורמים לי לרצות לדפוק את הראש בקיר ולא להיכנס לפורום הזה יותר.

golding, Gianzola, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

סלאח לא הפך לגדול על רומא. היו גדולים ממנו שם. פשוט לא הייתה להם ברירה כלכלית.
    בליברפול סיפור שונה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.