ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/18
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה באמת מה שקרה אז אין לי טענות.

כמו שגיל אמר וגם אני אמרתי, אנחנו נגלה אם זה באמת קשור למדיקל או לכסף. אם זה מדיקל אז אנחנו אמורים לראות את הכסף הזה יוצא על שחקן אחר בעמדה הזו, אין פה מקרה ואן דייק שאפשר לחזור עוד חצי שנה ואולי משהו ישתנה, ברך דפוקה היא ברך דפוקה.

אני לגמרי מצפה שעכשיו לא יגיע אף אחד לעמדה הזאת, ובעצם הבור שהשאיר קוטיניו יישאר. הלוואי שאתבדה. פקיר או לא פקיר פחות מעניין אותי, מעניין אותי שנביא שחקן למשבצת הזאת עם סט יכולות שאין לנו בקישור מאז שקוטיניו הלך. סומך על המועדון בשמות.

Scouser Tommy, Coutinho10 ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

לפי הלאקיפ, פקיר כבר בחר את המספר שלו לפני שהעסקה התפוצצה.

באמת חבל.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ואן דייק כמדומני שהיו נסיונות להפעיל לחץ על סוטון ע"י הפרסומים התקשורתיים שהודלפו עוד לפני שיצרנו קשר ראשוני איתם. זה גם מה שגרם לתלונה על הטאפינג אפ, אני זוכר דיווחים כאלה ובפועל באמת היו פרסומים מאסיביים מסוג זה.

חוות דעת שנייה ולא מדיקל שני, סבבה מקבל את התיקון. בנוסף, לא התכוונתי שמשהו נעשה פה מעל הראש של קלופ, וההוצאות שלנו לא רלוונטיות לדיון הזה כל עוד הן באות ממכירות. אלה אותם בעלים שעשו את עסקת טורס-קארול, שהגדירו שהם ישלמו על קארול 15 מיליון פחות ממה שיקבלו על טורס. אני מאמין שהם מסוגלים לנסות להתמקח על עוד כמה מיליוני פאונד, לא בידיעה שזה יחסל את העסקה, אלא פשוט בצורה שגרמה לליון לפוצץ הכל ולחכות לאחרי המונדיאל. גם הבעלים של ליון הוא דביל לא קטן אבל אני מסתכל עלינו ולא עליהם.

וזאת השורה התחתונה מבחינתי. הלוואי שאתבדה אבל אם לא נראה את הכסף הזה יוצא על רכש בעמדה הזאת זה יהיה מרתיח.

5. הקופ בישראל Member

פול ג׳ויס כותב שהמו"מ יכול להמשך וכנראה יהיה לאחר גביע העולם.

Fekir looked set to become Liverpool’s third major signing of the summer on Friday but a complication with his medical provided a hitch after a deal was agreed between the clubs. Personal terms had also been agreed.

It is believed Liverpool wanted to restructure the deal in light of Fekir’s medical, but the French club, and their combative president, Jean-Michel Aulas, baulked at this.

The transfer negotiation could resume, but it is likely this will not happen now until after the World Cup finals.

Nabil Fekir’s £53m move from Lyons to Liverpool called off | Sport | The Times

על הדרך ליון מחקה את הציוצים על הישארות פקיר בקבוצה.

6. k_700 Member

אני מתקשה להאמין שזה הברך שהורידה פה את העסקה.

אם זה היה הברך לא היו מפמפמים לנו מהבוקר שליברפול הולכת לנסות לחזור לשולחן אחרי המונדיאל וכשהפרטים כבר עם השחקן מסוכמים.

וזה צעד מטומטם מאוד ומסוכן מבחינתכם אם זה באמת יקרה.
    מי יודע מה תהיה ההתעניינות בו אחרי מונדיאל טוב וכשהוא צפוי להיות שחקן מרכזי בנבחרת מאוד מסוכנת.
    אם אחת מהקבוצות הגדולות נכנסת לעסק ליברפול באמת תתן פה קרב וכשל53 מליון פאונד היא לא הסכימה??

זה יהיה צעד מטומטם ואם באמת תחזרו לשם אז הקשקושים האלה על זה שירדתם בגלל החוות דעת על הברך שלו, היא קשקוש.

7. golding מנהלים

גם אם מניחים שההעברה הזו כבר לא תצא לפועל, העובדה שמסתכלים על שחקן כמו פקיר אמורה לעודד אתכם. זה ברור שבחלק ההתקפי קלופ מחפש שחקנים מאוד מסוימים ולכן אפשר להניח שגם האופציה החלופית תהיה שחקן בפרופיל זהה.

@k_700
    הסיכון לא באמת כל כך גבוה. פקיר בכלל לא צפוי לפתוח גם ככה, אז אני לא מבין מאיפה ההנחה שהוא יהיה שחקן מרכזי בנבחרת. להערכתי ליברפול לא בטוחה לגבי הברך שלו וניסתה את מזלה בהורדת המחיר, זה הסיכון האמיתי שהיא לקחה וזה קצת התפוצץ לה בפנים בגלל הבעלים של ליון. כל הדיווחים עומדים על כך שליברפול עדיין רוצה את השחקן אז סבירות גבוהה שזה יקרה, במיוחד לאור זה ש(1) פקיר מעוניין במעבר לליברפול ו(2) אין הרבה קבוצות שבאמת יכולות להילחם בליברפול מבחינה כלכלית, אלה שכן לא צריכות אותו (יונייטד, סיטי, ריאל וברצלונה) או שמשום מה לא ממש מסתכלות לכיוון של פקיר (צ׳לסי, ארסנל, באיירן וכד׳).

8. k_700 Member

אף אחד לא יודע איך תראה ריאל מדריד בעוד חודש וחצי,
    אף אחד לא יודע איך תראה באיירן בעוד חודש וחצי,
    אף אחד לא יודע איך פסז' תראה בעוד חודש וחצי(אם נניח ניימאר עוזב, די מאריה עוזב, דיבאלה לא שם עליהם),
    מנצ'סטר יונייטד יכולה לקבל תאבון ואיזה משחק וחצי טוב שלו במונדיאל יכולים להוציא הצעה יותר מכפולה ממה שליברפול הציעה עליו(כבר היום קראתי שמסמנים אותו אצלינו אם מוכרים את מארסיאל).
    חוץ מזה, מתי לאחרונה קנינו שחקן רק לעמדה שאנחנו צריכים?
    רק בינואר האחרון הוכחנו לך את ההיפך הגמור.
    חודש וחצי זה נצח בתקופה שהחלון פתוח ובטח בקיץ של מונדיאל.

גם אצל צ'לסי, ארסנל שום דבר עדיין לא ברור בקיץ הזה.
    עוד חודש וחצי יותר קבוצות יכולות להכנס לעניין הזה וזה תמיד מסוכן לחכות עם שחקן כזה(אחרי עונת שיא מבחינה אישית) אחרי מונדיאל.

אני דווקא כן חושב שהוא ישחק, יש שם תחרות אבל משחק וחצי טובים יכולים לשים את כל הספוטלייט עליו.
    וכולנו יודעים איך תאבון יכול להפתח לכל מיני פרזים מהכוכב התורן של המונדיאל.

לדעתי הסיכון מאוד גבוה אם הם באמת מתכוונים לחזור לשולחן.
    ולא רק שזה צעד מטומטם זה גם יחשוף את הבלוף הזה עם הבריאות של הברך שלו.
    אין שום סרט שאחרי המונדיאל הם משיגים אותו במחיר נמוך יותר אם בכלל.

9. alexshw Member

בשורה התחתונה ראמוס אשם בפיצוץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פקיר נראה כמו שחקן נהדר ביוטיובים שהרשתי לעצמי לראות אחרי שהיה נראה שזה ייסגר (טעות) אבל צריך להיזהר מביקורת כלפי המועדון כשלא יודעים מה היה במדיקל.
    אם יש בעיה שאנחנו רואים בברך ולא חושבים שהוא שווה כבר 53 מ' פאונד איפה הבעיה פה בדיוק?
    אני גם יכול ללכת על השמועות שאומרות שירדנו מיד מהעסקה ומי שהשאירה אותה בחיים זאת בכלל ליון שניסתה להציע לנו אותו במחיר מופחת.

בקיצור, כל דעה שנשמעת פה כמו עובדה היא בעייתית כי אף אחד מאיתנו לא יודע מה קרה בבדיקות האלה.

אני יכול רק לקוות שנחזור אליו אחרי המונדיאל או שיש לנו PLAN B מרשים כמו ה PLAN A.

oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח האקו עכשיו רושם שיצאנו מהעסקה אחרי המדיקל.

אותו אקו שביום שישי רשם שאחרי המדיקל לקחנו עוד דעה והדעה הזאת הורידה את החששות.

הזוי מה שקורה פה, עם המקורות הכי אמינים.
    רק גורם לי לחשוב שיש עוד עתיד לעסקה הזאת.

12. Esomech Member

בסוף הכל זה בלוף בשביל למשוך זמן לשנת כספים הבאה.
    ובלי להוריד את הערך של המנייה של ליון.

כל שעה כל המקורות משנים דעה.
    פעם מדיקל עבר, פעם לא. פעם חוות דעת שנייה.
    ליברפול ניסו להוריד את המחיר וליון פוצצו.
    ליברפול פוצצו וליון ניסו להמשיך עם העסקה ולא הצליחו והוציאו הודעה כדאי לא לפגוע בערך של השחקן בשוק.

ליון מעלים ציטוטים לטוויטר ומוחקים, אנחנו לא מגיבים בכלל.
    אנחנו ממוחים בלהרוס מו"מ..אבל הפעם זה הזוי מהרגיל.

ההגעה של קייטה ופאביניו כבר משדרגת את ההרכב בצורה רצינית.

גם עם הסכום הזה יילך על עמדה אחרת בסוף (אולי אליסון), זה עדיין שידרוג מאוד גדול.

חשוב לזכור שאנחנו קבוצה שמשחקת מאוד אינטנסיבי בליגה מאוד אינטנסיבית, שחקן עם ברך בעייתית יכול להיות בעייתי יותר אצלנו.

EO11, oranfu, Big Virgil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה הסיבה האמיתית לביטול/דחייה של העיסקה, אבל שחקן עם ברך בעייתית הוא שחקן עם ברך בעייתית, זה לא ישתנה אם תשלמו עליו 5 או 10 מיליון יותר או פחות. אם אתם עדין רוצים אותו גם אחרי תוצאות כאלה ואחרות של המדיקל, אז הייתם צריכים להמשיך עם העיסקה שסוכמה, ואם זה ייפול בסוף רק כי החלטתם לנסות לנצל את התוצאות כדי לחסוך כמה מיליונים, זה כבר ניהול בעייתי מאוד של משא ומתן. כמובן שאם החלטתם לרדת ממנו בגלל המדיקל זה כבר נושא אחר ואז כמובן אין מקום לבקר את ההתנהלות.

בכל מקרה, מבחינתכם, טוב מאוד שכל הפרשה מתרחשת כל כך מוקדם בקיץ, כי במקרה שבאמת החלטתם לרדת ממנו בגלל המדיקל, זה נותן לכם מספיק זמן ללכת על האופציה ב' שלכם, וזה עוד פלוס גדול להתנהלות שלכם הקיץ שדי ברור שתוכננה כבר לפני זמן רב ומאפשרת לכם גם במקרה של תקלות לא צפויות להמשיך בתוכניות, תארו לכם שהייתם מתנהלים אחרת והמדיקל היה מתרחש ביום האחרון של חלון ההעברות (כמו בקמרי הררה/דה חאה בעבר).

14. oranfu Member

בטח שזה משנה. 50 מיליון זה שחקן משמעותי מאוד עבורנו. 30 מיליון זה כבר סיפור אחר. להביא שחקן מוביל שהוא הימור מבחינת כשירות זה סיפור שונה מלהביא שחקן סגל עם כשירות בעייתית.

בכלל לא יודעים אם ניסינו להוריד את המחיר. אולי באמת זה ליון שניסו לשכנע אותנו במחיר מופחת?

אף אחד לא באמת יודע מה קרה שם.

כרגע זה עושה רושם שבאמת לאף אחד אין מושג. לא באנגליה ולא בצרפת. הרבה תיאוריות.

אולי יש משהו בדיבורים שליון רוצים לחכות עד יולי. אנחנו מצד שני לא רוצים שמישהי תבוא ותיתן לנו תחרות (למרות שנראה שהוא דיי נעול עלינו אבל זה כמובן יכול להשתנות) ואם יש שמועות שיש לו בעיה בברך אז מראש מועדונים אחרים יחליטו לא להיכנס לעסק הזה.

אני מניח שאנחנו נדע תוך חודש. אם לא יבוא אף רכש אחר עד שצרפת תסיים את המונדיאל אז אולי באמת נשארים עם האופציה שלו.

העיקר שיביאו לי רכש לעמדה הזאת. אני סומך עליהם לזהות שחקן טוב גם אם זה לא יהיה פקיר (ולצורך העניין אני מאמין לגמרי שאם הוא לא יגיע זה כי לא אהבנו את התוצאות של המדיקל ולא שום סיבה אחרת).

לצורך העניין גם מקנולטי מהביביסי (לא בדיוק אוהד ליברפול או עיתונאי חצר) אומר שלהבנתו לא ניסינו לשנות את התנאים או להוריד במחיר או שום דבר כזה.

כרגע אני נוטה להאמין לגירסה של רורי סמית' (ברגע שראינו את הבעיות במדיקל ירדנו מהעיסקה וכל השאר זה רעש מהכיוון של ליון).

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיעבד אני מודה שהקדמתי קצת והייתי קיצוני בשיפוט של הסיטואציה.
    עם זאת, לצערי אני עדיין חושב שכן היה פה נסיון שלנו להפחית במחיר, לי זה נראה הגיוני יותר מאשר זה שהכנו הכל להכרזה כולל ראיון עם LFCTV ואז פתאום פוצצנו את העסקה. אם יגיע רכש בפרופיל זהה לעמדה הזאת, זה יוכיח אחרת, אבל אם נסיים עם שאקירי כרכש להתקפה ותו לא זה בהחלט יתמוך בטענה שניסינו לחסוך עוד כסף. רק הזמן יגיד.

בינתיים אני בעיקר מבסוט שהחרא הזה מאחורינו לפחות עד סוף המונדיאל, ההתמכרות לטוויטר שוות ערך להתמכרות לקראק פחות או יותר. עכשיו שתי הסאגות המרכזיות - פקיר ואליסון - בסוג של HOLD, ובהתחשב בכך שאני לא רואה אותנו מביאים שוער/קשר התקפי רציני אחר, אפשר להניח לאתר המחורבן הזה לתקופה הקרובה...

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.