ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת אמירה הזויה, כאילו ה"פאלטה" עם ואן דייק נחתה עלינו מהשמיים, סתם מזל נאחס, קורה לכולם.
    זה לא המצב כמובן, הפאלטה היא לחלוטין של המועדון, למה זה קרה? מנסיון עבר עשיר אנחנו יכולים לשער שזה היה צעד אחד בשורה ארוכה של צעדים שמטרתם להוריד את המחיר ולהתיש את הצד השני כמה שיותר. זה לא משהו חדש, זאת התנהלות שקיימת מאז חלון ההעברות הראשון של FSG בינואר 2011.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

אף אחת לא תציע 70 מיליון על ואן דייק וגם אף אחת לא תציע 80+ מיליון על קייטה הקיץ, אני מבטיח לכם. לאור זאת, אני מבין למה בליברפול חושבים שסוטון חיים בסרט ובאיזשהו שלב הם ירדו מהעץ (אגב מי הם בכלל ? הם יכולים להכריח שחקן להישאר אצלם ? מה יש להם להציע לואן דייק ? הוא לא יתקע שם עוד 5 שנים ובמוקדם או במאוחר הוא יעשה בלאגנים אם הם לא יתיישרו איתו.).
    ואני גם אבין לגמרי אם יבחרו במועדון לפנות למטרה אחרת (לא אבין אם היא תיהיה מאכזבת אבל אבין את עצם המעבר) במקום קייטה, שכן זה אומר שהוא כבר לא יהיה אצלנו כי בקיץ הבא סביר להניח שקבוצות כמו באיירן יהיו במשוואה וקייטה אפילו יבסס את עצמו יותר.

לגבי הצעה קונקרטית, אתם מספרים לעצמכם שזה מה שמונע מאיתנו להחתים את השחקנים שאנחנו רוצים כי זה המקום שבו הכי קל להוציא תסכול. מודה, קצת לאחר הפיצוץ עם ואן דייק וכשלא דיברו על קייטה גם אני הוצאתי תסכול בעזרת הטענה הזו.
    אבל זה שטות גמורה.

קבוצות מדברות ביניהן לפני שהן סוגרות עסקאות, יש סיבה למה לינדלוף סגר ביונייטד בלי ששמענו הצעה שנדחית בדרך, או שלקאזט חתם בארסנל בלי ששמענו על איזו הגשת הצעה שנדחיתה, חאמס הגיע לבאיירן בלי יותר מדי בעיות כי שני הצדדים ידעו ביניהם מה יספק כל אחד מהצדדים. צאו מהסרט הזה שאין גישושים בכדורגל, זה נורמלי ולגיטימי לגמרי.

יש סיבה שכשהצענו על סאלח 28 מיליון ברומא גיכחו, ואחרי כמה שבועות קיבלו 36 עם בונוסים סתם כי ניחשנו שזה מה שיספק אותם.
    אף אחד לא מנהל מסרים באמצעות שליח או דרך התקשורת, אני בטוח במיליארד אחוז שיש דיבורים בין המועדונים ולייפציג פשוט לא מוכנים לשמוע, וזה נכון גם אם ריאל מדריד תתחיל לגשש והמקסימום שתחפש להוציא זה 60-70 מיליון - פשוט אז קייטה יעשה טרור.

muller אוהב/ת את זה.
  3. Coutinho10 Member

זה לא הזוי, אם לא החגיגות בתקשורת זה כבר היה נסגר, 50-60 מיליון, 65 מיליון, המחיר עלה בגלל השטות הזאת ושהבינו שם שואן דייק לא רוצה אף קבוצה אחרת, לגיטימי.
    אנחנו עצם השטות הזאת חירבנו לעצמנו את הזכות להתדיין איתם וכל עוד ואן דייק לא עושה בלאגנים ושביתות אין לנו מה לעשות.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד אתה רציני? אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?
    אז א', על לינדלוף אולי לא שמעת על הצעה שנדחתה, אבל על לקאזט כן, ועל סלאח כן, ועוד 1001 עסקאות שכן. אל תנסה לסובב את זה כאילו זה משהו שהמצאתי פה בחייאת... באחוז לא קטן מהעסקאות שומעים על הצעה שנדחתה בדרך.
    ב', נכון שהקבוצות מדברות ביניהן, אבל אם אין נכונות מצד המועדון המוכר למכור - איך תכופף את ידו? תתחיל להגיש סכומים שיפתו אותו לשאת ולתת איתך. כל עוד תשאל אותם "אני יכול בבקשה את קייטה?" והם יגידו "לא", אתה תישאר באותו מקום.
    ג' אף אחד לא אמר שאין גישושים, אלא שהגישושים שלנו פשוט... במקרה הטוב עדינים ובמקרה הרע מגוחכים.

תמשיך להיות בטוח במיליארד אחוז, נראה לאן זה יוביל אותך. עם המועדון הזה והבעלים האלה לא רחוק ואתה לא נשמע צעיר אז אתה אמור לדעת את זה BY NOW.

הדבר שהכי קשה לי להבין בכל הסיפור הוא מה השתנה הקיץ שמוביל אותך ללהאמין אחרת? רק קלופ? אם כן אז אני אגיד לך שהלוואי שהוא יצליח לגרום לשינוי מדיניות מצד הבעלים שלנו. אם נביא את אחד מבין קייטה או ואן דייק זה יהיה בגלל לחץ כבד שלו בלבד, אני בטוח. השאלה אם הוא מוכן להפעיל כזה לחץ בשביל לקבל אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/17
  5. oranfu Member

זאת לא היתה שטות. זה היה מהלך מכוון ומתוכנן שפשוט התפוצץ לנו בפנים. זאת לא היתה הדלפה אלא תדרוך ברור מאוד של המועדון במטרה להוריד את המחיר של השחקן.

אגב, גם בדיווחים האחרונים על קייטה, תקנו אותי אם אני טועה אבל מדובר על כך שלייפציג פנו אלינו והודיעו לנו שהוא לא למכירה. בשום מקום לא נטען שאנחנו פנינו למועדון.

אני מחזיק בדעה שעדיין לא פנינו, בטח לא רשמית, לאף אחד מהמועדונים האלה. ממשיכים לקוות שהשחקנים ישכנעו את המועדונים למכור ולהוריד במחיר.

6. Coutinho10 Member

מה סותר בדיוק ?
    אתה מדבר על ההצעה ההזויה של ונגר 30 מיליון על לקאזט? זה בדיוק כמו מקרה סלאח, זרקו אבן יפגע יפגע לא יפגע לא יפגע.
    וההדגמה עם סלאח רק מראה שאין שום תועלת בלהגיש הצעה על עיוור, זה אפילו מטומטם במקרים שאתה מציע יותר כסף ממה שהקבוצה המוכרת בכלל קיוותה לקבל.

זכותי לראות את המציאות פחות רעה ממה שאתה רואה אותה, לפחות אני לא מתמרמר כל היום מקונספירציות חסרות שחר.

המועדון הזה עשה המון מעשי שטות לאורך ההיסטוריה אבל לפתח תיאוריות קונספירציה שהם עושים סתם רעש ולא באמת רוצים לקנות ? אז איך זה שהם עשו רעש והביאו בסוף את סלאח ב 40 מיליון ? למה להם להוציא בכלל כסף ?

7. Coutinho10 Member

אני רוצה לתקן אותך אם כך, ג׳ויס (לפחות) כתב, the club has informed.
    זה לא אומר חד משמעית שהם אשכרה באו משום מקום והודיעו לליברפול ואך ורק לה, שקייטה לא למכירה.
    שלושת המילים האלה ממש לא מספרות את הסיפור.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה סותר כי שני השחקנים האלה הגיעו בסוף למועדון שהציע עליהם... אז איך זה מטומטם אם זה עבד בשני המקרים? זאת בדיוק הסתירה.

אתה מוזמן לראות את המציאות באופטימיות, תכלס עדיף לך. אבל להגיד שהקונספירציות חסרות שחר ובאותה נשימה להציג תיאוריות מונפצות לפחות באותה המידה (אם לא יותר)... זה כבר לא לגיטימי. כמו שכתבתי קודם, שתי התיאוריות האלה חסרות ביסוס אמיתי, אבל לפחות לתיאוריה של ווקאון יש ביסוס היסטורי. זה יותר ממה שלך יש.

עריכה:
    ואני אחסוך לך את הפוסט שמסביר שג'ויס כתב ככה וג'יימס פירס כתב ככה. אלה שני כתבים שהם שופרים של המועדון ומוציאים החוצה מה שהמועדון רוצה שהם יוציאו. אם תמצא כתבים אמינים באמת שטענו מה שאתה טוען - מרחבא. אבל עד כמה שידוע לי, החבר'ה האלה (כמו רפאל הוגינסטיין) כתבו מזמן כבר שאנחנו לא מוכנים לשלם את הכסף הדרוש.

9. Coutinho10 Member

רציתם הצעה ? הנה לכם, עזר במשהו ?

אבל העיקר שמנסים לעבוד על כולכם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/17
  10. Coutinho10 Member

איך זה סותר אני עדיין לא מצליח להבין, יונייטד לא הציעה שום הצעה ונדחתה כשהביאה באמא של המחיר מציאה את לינדלוף, כנ״ל חאמס ובאיירן, ועוד 20 מיליון דוגמאות.

בשתי המקרים של לקאזט וסאלח הוגשו הצעות מעליבות ואם אתה בוחר לספר לעצמך שזה מה שעשה את ההבדל ולא הדיבורים ומציאת הפשרה מאחורי הקלעים לאחר מכן אז בהצלחה עם המרמור.

11. k_700 Member

הצענו בינואר פעמיים על לינדולף וכנראה שהיה שם סיכום איתו לקיץ.

בקשר לשאר השמות- אתם יודעים לטעון שאנחנו מאוד רצינו את ניימאר יכול גם להתפרש בזה שניימאר מאוד רצה חוזה חדש.
    רצינו את מולר, קרוס בעבר
    בייל? אין לי מושג כמה רצינו אותו או כמה פרז רוצה שהעולם ידע שהוא מאוד מבוקש.
    פרז מאוד אוהב ומרוויח מזה שמדברים על הכוכבים שלו כשהם קצת יורדים מהכותרות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוטיניו, זה משמעותי מאוד שהגשנו הצעה. לדעתי העסקה תיסגר תוך שבוע עם ההצעה המשופרת שלנו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

לא יודע אם ייסגר או לא אבל אם אכן הצענו זה משמעותי.

14. Rushie Member

גיל המצב שלך נהיה בלתי הפיך... אתה רואה עסקאות סגורות בכל מקום. אם אני אומר לך שהצענו 70 מיליון על אורי ומלו אתה תלך לבדוק יחסים בסקיי בט.
    מה שהקיץ הזה עשה לאנשים.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מזמן אמרתי שאיבדתי את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.