ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Member

קלופ עוד יהרוג את כולנו. אם הוא לא מביא שוער הוא אידיוט מוחלט ולא אכפת לי עד כמה הוא מאמן טוב.

כמו שאמרתי כבר, מצידי שיביאו שוער בן 30+ סביר ל2-3 עונות בכסף לא גדול. רק אל תשאירו אותנו עם הביזיון הזה שמביך את המועדון.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהדר

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

שמעו, זה מגוחך כבר. הוא גמור, אם יש מישהו שבאמת מאמין שקאריוס עוד יכול לתפקד במועדון הזה הוא ירד מהפסים. ראיתי את המשחק, זה לא רק הגול אבל כמובן שבעיקר. כל נגיעה שלו הקהל צועק, הוא לא מסוגל להתמודד כבר עם כלום. כל פעולה בסיסית שלו (בעיטת שוער) הוא מפשל.
    קלופ אחרי המשחק אמר שאם התקשורת לא תדבר על זה אז זה יעזור. הוא רציני? יש ליצן מטורף בשער שכבר הפסיד לנו ליגת אלופות וממשיך עם הפאשלות האלה והוא מקווה שהתקשורת לא תתעסק בזה. זה אחד השוערים הכי חלשים שאי פעם היו בליגה האנגלית, לא צחוק.

אני ארשום שוב - לא להביא שוער זה להתאבד ולזרוק לפח את העונה הזאת עוד בכלל לפני שהתחילה.
    אגב, מונצ'י אמר שלא היתה שום הצעה על אליסון אז לפי מה אומרים כמה הם מבקשים עליו...

סיפורים הרבה יש בליברפול.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Roma מנהלים

מונצ'י אמר, מונצ'י אומר הרבה דברים, חלקם נכונים וחלקם לא. ולגבי המחיר? כי מונצ'י יודע שיש לו יהלום ביד.
    א. מי אמר שאליסון רוצה לעשות את המעבר מרומא לליברפול? לפי הדיווחים השוער רוצה לריאל ואם לא מעדיף להישאר. אני כמובן חושב שאחרי שיחה עם קלופ וצ'ק יפה, הוא יהיה מוכן להגיע לליברפול, אבל זאת לא תיהיה האופציה הראשונה שלו.
    ב. רומא לא צריכים את הכסף, אם אליסון מחליט שהוא נשאר - זה מה שיקרה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל יום שעובר וקאריוס עדיין מספר 1 בקבוצה זה סוג של ביזיון. לא הייתי משאיר אותו אפילו כשוער 3.

אני חי בעולם של אשלייה שאומר שברגע שאנגליה עפה באטלנד חותם וברגע שצרפת עפה פקיר חותם.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. הקופ בישראל Member

שוערים לא חסר השאלה אם בכלל רוצים לקנות.

--

קלופ על ההופעה של קריוס והשער שספג נגד טרנמיר.

"זה ברור, אנחנו לא צריכים להסתיר את זה."

"כן, הוא היה יכול לעצור את זה, למרות שהבעיטה המכוערת לא הייתה קלה להתמודדות, ראיתי את המצב הזה 500 פעמים לפחות בחיי - בום, נגד החזה, הכדור יורד למטה במצב הזה."

"אף אחד לא אוהב את השער הראשון אבל אם אנחנו מדברים על השער השני אני חושב שזה היה טעות של מילי ופדרו.
    שני שחקני כדורגל מבריקים עשו את הטעות הזאת, איזו מהם הייתה גדולה יותר? הייתי אומר את השער השני אבל אנחנו לא מדברים על זה."

"עכשיו לוריס ספג את השער הזה אבל אנחנו לא יכולים להתחיל את הסיפור מחדש אחרי כל טעות שלו."

"טעויות יתרחשו, זה לא מוצא חן בעיני, זה לא מוצא חן בעיניך, קריוס לא אוהב את זה, אבל זה קורה, אז בואו נמשיך ונעשה את המיטב מכל המצבים האלה כדי ללמוד מהם."

"אתה (התקשורת) יכולים לעצור את זה מיד - מבטיח? אם אתה אף פעם לא תשאל שוב, זה יהיה צעד אחד קטן."

"כן, זה בטח יקרה עוד כמה פעמים עד שיהיו לו כמה משחקים נהדרים, ככה זה המצב, אנחנו לא יכולים לשנות את זה, התפקיד שלנו הוא לשחק ואתה עושה מה שאתה עושה וזה חלק מהעסקה."

Liverpool boss Jurgen Klopp shrugs off latest Loris Karius blunder - Liverpool Echo

7. owen11111 Member

אנחנו כבר מכירים מספיק טוב את החיבוקים המטאפורים שקלופ נותן לשחקנים שלו בתקשורת. זו לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה, אני מניח שזו גם לא הפעם האחרונה.

אבל זה לא נשמע טוב וגרוע מכך, זה לא נראה טוב. אני מאוד מקווה שמאחורי הקלעים קלופ מבין שכל טעות כזו לא משרתת את קאריוס, וגם אם איכשהו הוא הצליח להתאושש מנטלית מהגמר (ויש לי ספקות רבים לגבי היכולת להתאושש מפגיעה כזו כל כך מהר), כל טעות כזו תזרוק אותו לאחור.

הייתי רוצה להאמין שאנחנו עדיין נחפש להביא שוער חדש, אבל לא בטוח שזה המצב. האמירה ש״זה בטח יקרה עוד כמה פעמים עד שיהיו לו משחקים נהדרים״ דיי מדאיגה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Esomech Member

המשחק אתמול זה כי הוא עדיין סובל מזעזוע מוח

9. Esomech Member

כנראה שזה הסיבה לחוזה החדש של ווילסון,
    הוא יילך להשאלה בסטוק כחלק מהדיל, כנראה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

לא הבנת אותי.
    אני אומר שהתקשורת מספרת לנו שרומא רוצים הרבה מאוד כסף אז זה לא ריאלי. מונצ'י אומר שבכלל לא הציעו להם כלום אז לפי מה מדווחים מה רומא רוצים עבורו (אם רוצים).

לא יודע מה אליסון רוצה, לא יודע מה רומא חושבת. היה נחמד אם אשכרה היינו שמים כסף על השולחן בשביל לראות. ז"א, אם החלטנו שהוא הכי טוב שיש ורק אותו רוצים.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  11. Esomech Member

לפי מאדוק, פאקיר שוחח עם נשיא ליון פעמיים בזמן המונדיאל בבקשה שישחרר אותו לליברפול ואלואס הסכים לחזור לשולחן המו"מ.

ממשיך עם הטענה שירדנו מפאקיר בגלל הניתוח שעבר בברך כי יש חשש לפציעה חמורות יותר בברך לטווח הארוך..
    אבל שנשקול לחזור בתנאים אחרים.

הסאגה הזאת לא הסתיימה באמת, ולאף אחד אין באמת מושג מי אשם.

12. oranfu Member

ראיתי שיש טיעון שכל הסיפור עם ה"מדיקל שנכשל" זה טקטיקה להוריד את המחיר שלו (לא בהכרח את המחיר אלא את איך שהעיסקה מורכבת) ושאין באמת בעיה רפואית שתוריד אותנו מהעיסקה.

מניח שנדע יותר מה באמת קורה שבוע הבא אחרי שהמונדיאל יסתיים.

אבל כרגע זה לא מעניין יותר מדי עד שלא מביאים שוער.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה נסגר עם הבנאדם, קצת צניעות, קצת מודעות. גם היום וגם במשחקים קודמים היו לו שטויות ששוות גול.

אובראול טורניר טוב שלו, עדיין רחוק מאוד מאוד מאוד מלהיות מהטובים בביזנס והעיסוק שלו באיך שרואים אותו מבחוץ הוא גרוע מאוד לדעתי. מה שחסר לנו עכשיו זה איזה howler שלו בגמר ויש לנו שוער ובלם עם בטחון ברצפה לפתיחת העונה.

14. Coutinho10 Member

לגמרי, איזה אידיוט.
    לא זוכר טעות ששווה גול ובאוברול יש לו טורניר מעולה, לו ולוידה, אי אפשר לערער על זה. אבל כן, זכור לי במחצית הראשונה עבירה של 100% צהוב על סטרלינג (נו מהטיפוסיות שלו, באחד על אחד) וכן, מחצית ראשונה פושרת.
    עונה אחת טובה, זה כל מה שהוא נתן בקריירה, וגם היא לא באמת עונה שלמה (3 חודשים ראשונים העונה היה רע מאוד), איך הוא מעז להגיד את זה. ואני עוד בתור אחד שמאוד מתאמץ להגן עליו העונה אומר את זה, שלא יתפלא שיוצאים עליו בכל הזדמנות, הוא לגמרי נותן לגיטמציה לזה.

15. k_700 Member

רחמים על קרואטיה.
    בראיון הזה של לוברן לאל ג׳זירה הוא בעצם מגיש את הגביע לצרפת על מגש.
    השאלה המעניינת היא למי הוא הולך לחלק מתנות, יש שם כל כך הרבה אופציות מקדימה בצרפת.

מצב נושא:
הנושא נעול.