ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

מעניין אותי לדעת על סמך מה אתה אומר את זה.
    אם להאמין לדיווחים, אנחנו אלה שויתרנו על המשא ומתן, אנחנו אלה שהחלטנו שהעסקה יקרה מידי, ואחרי המונדיאל האחרון, שנראה לי שכולם יסכימו שלא בדיוק שיפר את המוניטין של פקיר, איזה קייס יש לנשיא של ליון לדרוש יותר כסף?
    השמועות שריאל או יונייטד רוצות אותו לא ממש מלחיצות אף אחד (או אמינות במיוחד) ובסופו של דבר הוא לא השחקן היחיד בעולם בעמדה הזו.

אם אני צריך לנחש, אנחנו נסגור את העסקה באותם סכומים כמו שצויין קודם (53 מיליון פאונד), אולי עם מסגרת קצת שונה- יותר בונוסים/תשלומים מבוססי הצלחות/הופעות ופחות תשלומים קבועים.
    מעריך שכל צד יציג את זה כניצחון שלו אחרי שהעסקה תסגר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/18
    oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

זה ממש מקומם הגניבת דעת הזאת של המועדון עם וורד. מילא היה מישהו שחזר הקיץ מהשאלה, אבל הוא שנה שעברה ישב ביציע כל העונה וגירד בביצים בזמן שמיניולה וקאריוס פישלו ולא קיבל הזדמנות, אז מה השתנה פתאום?
    דרך להשתיק את האוהדים. אם קלופ באמת מאמין בוורד הוא היה צריך לתת לו הזדמנות עוד שנה שעברה או להצהיר כבר מתחילת הקיץ, ולא עכשיו. מביך.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרשה לי לא להאמין לזה בינתיים. אם אני אאמין לזה אז ההודעה שלך מדוייקת וזה יהיה ביזיון רציני.
    אמשיך להאמין לכל מיני דיווחים באיטליה שאנחנו עוד מנסים עם אליסון או שבאטלנד שלנו כשייגמר המונדיאל. אל תוציאו אותי מהאשלייה הזאת בבקשה.

4. Coutinho10 Member

הקבוצה השניה תיהיה בלחץ כי באף ליגה אין את הכסף של האנגליות, ספציפית במקרה פקיר ליון יכולה לחלום בלילות שתקבל 53 מיליון פאונד מקבוצה שהיא לא אנגלית. חד וחלק.

5. k_700 Member

כן, רק שהזמן לא משחק לרעת ליון.
    אם לא תגיע הצעה מחוץ לאנגליה תמיד אפשר להשאיר אותו שם עוד עונה.
    הוא סמל גדול מאוד בליון, הוא כבר כמה שנים טובות נותן מספרים בעליה, הוא לא שחקן בן 28-29 שהעוד שנה היא סיכון שאתה כבר תקבל שחקן אחר בקיץ הבא.

עוד עונה עם מספרים כמו שנתן והמספרים יהיו שונים בקיץ הבא.

מאיפה נקודת ההנחה שלי שהמספר יהיה גבוה מ53?
    שילוב של הריפורטרס שלכם+ג'ין מישל אולס. הבן אדם עשה קריירה כפרזידנט שעושה טירור לקבוצות שרוצות את השחקנים שלו, בעיקר כאלה שמשחקות איתו משחקים.

הכתבים שלכם באנגליה אומרים שזה יהיה קרוב לדד ליין האנגלי, בהצלחה עם זה.

6. oranfu Member

הכתבים שלנו לא יודעים כלום. הם מדווחים מה שהמועדון מספר להם.

אם נשלים את העיסקה (ואני מאמין שכן), זה יהיה גג במחיר שכבר סוכם לפני זה. השחקן מת לעזוב לפי כל הדיווחים ומונדיאל מוצלח, איך נאמר, לא בדיוק היה לו.

הקטע עם וורד מגוחך. היה שוער שלישי ופתאום יקבל הזדמנות. העניין הוא שזה מה שהאקו מדווח, והאקו זה שופר שלנו. איזה אינטרס יש לנו להגיד דבר כזה אם אין כוונה להביא שוער? להשתיק את האוהדים? זה לא ישתיק את מרבית האוהדים וזה גם עוד יותר יוריד מנטאלית את קאריוס (אם זה בכלל אפשרי).
    או שאולי זה בשביל לשדר לרכש פוטנציאלי בעמדה הזאת (שוער\סוכן\מועדון) שאנחנו לא נואשים ואם קאריוס נראה עלוב זה עדיין לא אומר שנביא שוער.

מצד אחד אני מצפה להכי רע שיש מהמועדון הזה בכל הנוגע לרכש והוצאת כסף.
    מצד שני, ללכת לעונה הזאת בלי להביא שוער זה יהיה שפל חדש ואני עדיין מתקשה להאמין שזה יקרה. כי בניגוד לעמדות אחרות שהיו לנו ולא הבאנו רכש, בעמדה הזאת, הקיץ, ברור כמעט לכולם שהמצב קטסטרופה.

Coutinho10 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  7. owen11111 Member

13 מיליון פאונד.
    בתכלס, כמו שקלופ הגדיר את זה? החתמה שבמחיר הזה היא No Brainer. הייתי שמח לראות את ווילסון/וודברן מקבלים דקות - אבל כנראה שהם עדיין לא שם ברמת המוכנות.
    שחקן שהצליח לייצר 8 שערים ו-7 בישולים בקבוצה נכה התקפית כמו סטוק, כאשר רוב השערים היו ממצבים שהוא הצליח לייצר עצמו + היכולת שלו לאיים על השער מרחוק? אני ממש מחבב את ההחתמה.

עכשיו אנחנו צריכים שוער וקשר התקפי בשביל שאגיד שעשינו קיץ מעולה, אבל כרגע זה לא נראה סביר שנלך על עוד שתי החתמות. מעריך שפקיר תהיה הסאגה וההחתמה האחרונה לקיץ הזה.

8. oranfu Member

אני גם מרוצה מההחתמה הזאת. 13 מיליון בימים האלה על שחקן מוכח בליגה האנגלית שמסוגל לייצר שערים לעצמו ואחרים? אכן נראה כנו בריינר.

מקווה להיות מופתע לטובה מהמועדון.

Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  9. Magpie27 Member

אתם צריכים בלם קטלני יותר מכל דבר. מרוב כמות של קשרים השחקנים יכולים להיות ממורמרים. שוער ובלם זה מאסט.

10. oranfu Member

שוער לפני הכל. הרבה לפני בלם (שגם נדרש).

מי יכול להתמרמר, לאלאנה? שיילך. כל הקשרים שהיו במועדון לפני הקיץ מלבד אוקס יכולים ללכת היום (ואף רצוי). גם את מילנר הייתי משאיר אבל כגיבוי למשחקי גביע הליגה וכאלה.

11. סיונרה Member

אוקס תוכנן לשחק בהרכב של אנגליה?

12. oranfu Member

נראה לי.

מניח שהיה משחק במקום לינגארד.

13. orelh94 Member

קצת כפיות טובה, מילנר היה מהבולטים שלכם ומהשחקנים הכי טובים ויציבים בקמפיין בצ'מפיונס העונה. גיבוי למשחקי גביע? בוא נראה קודם איך משתלבים קייטה ופאביניו. מילנר כבר הוכיח שהוא מספק את הסחורה, וגם אם הוא לא היהלום הכי נוצץ, גם חוטבי עצים צריך בשביל להצליח.

14. oranfu Member

בגלל זה אני לא בועט בו.

הוא לא מספיק טוב להיות שחקן הרכב.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילנר יישאר וימשיך על תקן של שחקן רוטציה, ככה הוא פתח את העונה עד מכת הפציעות בקישור וככה זה ימשיך. אין לי בעיה איתו במשבצת הזאת.

לגבי שאקירי, זו החתמה שאנחנו צריכים. יש מקרים שבהם באמת צריך פשוט סותר חורים זול לסגל וזה אחד מהם, אם זה הכסף שקיים בשביל הפלסטר הזה אני לא רואה משהו טוב יותר משאקירי בשוק בסכום המצחיק הזה. מקווה שאינגס באמת עוזב ואוריגי יקבל צ'אנס ואז יהיה קצת עומק אמיתי בהתקפה. עם זאת אני מאוד מקווה שזה לא בא על חשבון קשר התקפי בכיר יותר בפרופיל של פקיר, אבל באמת שאין לי כבר ציפיות לכלום.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.