ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי לדעתי עדין בפער מכל השאר. ההרכב שלה טוב יותר, הסגל שלה עמוק יותר, אצל ליברפול גם תהיה תקופת הסתגלות לכל השחקנים החדשים בעוד הבסיס אצל סיטי משנה שעברה ממשיך עם חיזוקים נקודתיים, קשה לי להאמין שליברפול תסיים מעל הסיטי, אבל אולי הפערים מסיטי יקטנו לעומת השנה שעברה אז האליפות הוכרעה מוקדם מאוד ובפער גדול מיתר הקבוצות.

2. Andrei Kanchelskis Member

מאז השושלת של יונייטד בסיום העשור שעבר כל אלופה שהייתה בפרמיירליג סבלה מתסמונת 'העונה שאחרי' ולכן לא מן הנמנע שזה יקרה גם לסיטי העונה וקבוצה כמו ליברפול תצליח לנצל זאת כדי לקחת אליפות, גם צ'לסי נראית לי מועמדת חזקה לנצל משבר אפשרי בסיטי כדי לקחת אליפות שלישית ברציפות בהפרש של שנתיים(משהו שלא קרה אף פעם בפרמיירליג).

נתון מעניין: כל 4 האליפויות האחרונות של סיטי התרחשו בשנת יורו או מונדיאל,בשנה אי זוגית הם לא לקחו אליפות כבר 81 שנה. אולי המסורת תימשך וליברפול תהיה זו שתהנה מן ההפקר....

3. Rushie Member

רק בשביל לחזק את הטענה עד כמה לכתבים האנגלים אין מושג, אני קורא את האוטוביוגרפיה של ג'ררארד והוא מספר שם איך העסקה עם וויליאן ב2013 נפלה בגלל שהשחקן לא רצה להגיע. ממש מצטט הודעות SMS מהתכתבויות ביניהם (המועדון היה שולח את סטיבי לדבר אישית עם מטרות גדולות) שוויליאן אומר שהוא היה שמח לשחק איתו, אבל "ליברפול לא מסוגלת להבטיח לו ליגת אלופות". כל הכתבים אז כתבו שהעסקה נפלה בגלל שלא היינו מוכנים לשלם מה שצ'לסי שמו עליו בסוף. גם עם מיקיטריאן- בדיוק אותו סיפור.
    זה היה לפני 5 שנים. היום הם אפילו יותר חסרי מושג.

לגבי אליסון, עושה רושם שהמועדון בטוח שזה שלנו אם הוא החליט לפרסם את החדשות על צ'מברליין בדיוק אתמול. יש קטע כזה שמפרסמים חדשות רעות ממש לפני חדשות טובות. בהתחשב במקרה של פקיר שנפל במדיקל אני לא נותן לעצמי לשמוח עד שאני לא רואה הודעה באתר הרשמי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/18
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כמה שעות אנחנו עוברים מלהחזיק את השוער הכי גרוע בליגה לשוער טופ 3 בליגה.
    מדהים.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

שוער טופ 3 בעולם.

בפריימר ליג רק דה חאה מתעלה על אליסון. בעולם אני רק חושב על אובלק הנהדר.
    אם אליסון משחזר את היכולת מאשתקד ואין סיבה שלו, זכיתם בגדול. יומרני להגיד את זה אבל בקיץ שרכשתם את פאביניו וקייטה, אליסון הרכש הכי משמעותי וחשוב שלכם.

רק בקשה קטנה, שחררו אותנו, אתם משלמים יפה אבל בחייאת תחפשו במקומות אחרים. האמת מגיע לכם לקבל נחת מאיתנו לאחר שאכלתם לקרדות כמו בורני, דוני ואקווילאני.

6. Andrei Kanchelskis Member

בדיוק כפי שאנחנו אכלנו במשך שנתיים מרורים מהצמד הווארד/קארול וקיבלנו במקומם את ואן דר סאר לשש עונות קסומות.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיבה אחת שלא - קוראים לה מאמן השוערים של ליברפול. אני חושב שדיברנו על התיאוריה הזאת בעבר פה (בטוויטר אגב יש על זה גם דיבור רציני), אבל מאז שהוא התחיל לאמן בבוגרים (2011) לא ראינו שיפור מאף אחד מהשוערים שלנו. עכשיו רק נשאר לקוות שזאת באמת רק תיאוריה שלא קשורה למציאות ושאליסון ישבור את השרשרת הנוראית הזאת.
    וזה לא יומרני להגיד, זאת המציאות. אנחנו בדרך להביא שחקן וורלד קלאס לכל דבר לעמדה הכי חלשה שלנו בהרכב, עמדה שבה אף אחד לא מחפה על השטויות שלך, עמדה שבעייתית אצלנו כבר שנים. זה חד משמעית הרכש הכי משמעותי שלנו בקיץ הנוכחי, ואגדיל לומר שאם הכל מסתדר כמו שצריך - זה יכול להיות רכש מהמשמעותיים בהיסטוריה המודרנית שלנו.

רק שיציגו אותו רשמית כבר...

are you Southampton in disguise?

Liverpool-Forever ו-owen11111 אוהבים את זה.
  8. Scouser Member

מדברים על כיסאות מוזיקליים של שוערים, כשאליסון אצלנו, שמייכל כנראה בדרך לצ'לסי/רומא ודני וורד ללסטר. מזכיר את הקומבינה עם ז'ירו - בטשואי - אובמיאנג בינואר.

9. owen11111 Member

אפשר כבר להודיע שהחתמנו אותו כדי שאני אוכל להפסיק להכנס לטוויטר או לפורום כל 45 שניות ואחזור לעבודה המטופשת שלי?

אגב, דני וורד ב-12 מיליון פאונד זה אחלה כסף.

Big Virgil, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילה על מאמן השוערים.
    אני זוכר את עצמי כותב בפורום אחר לפני 15 שנה שחייבים להחליף את מאמן השוערים כי כל השוערים תחתיו על הפנים.
    יש מצב שזה השוערים ולא המאמן שלהם?
    אני באמת לא יודע, אולי גם הוא גרוע, לא פוסל את זה.

לגבי וורד, קיוויתי שמי שיילך זה קאריוס. יכול רק לקוות שקאריוס בכל מקרה יעזוב. לא אכפת לי מיניולה מספר 2 אם הוא יסכים.

לגבי חזרה של שחקנים מהמונדיאל. פירמינו ואליסון יוכלו לשחק כנראה נגד נאפולי במשחק האחרון. הנדרסון ביקש לחזור מוקדם יותר אבל קלופ סירב. קלופ הסכים שארנולד יחזור שבוע מוקדם יותר כי הוא צעיר.
    כל הכבוד להנדרסון, מקצוען אמיתי.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

אני לא קונה את זה וחושב שזו סתם ספוקלציה- שוער שהוא באמת טוב יצליח גם ללא מאמן שוערים ברמה גבוהה, קאריוס ומאניולה הם חד משמעית לא שוערים לרמה של ליברפול.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שיפור צריך לראות באליסון? הוא עוד מעט בן 26, אתם רק צריכים שהוא ישמור על הרמה שלו.
    יכול להיות שמאמן השוערים שלכם הוא באמת איש מקצוע לא מספיק טוב, אבל מתי בפעם האחרונה היה לכם שוער טוב? מישהו שאפשר לעבוד איתו? ריינה היה הראוי היחידי וגם הוא לא היה איזה עילוי גדול. זה לא שאיזה דה חאה עבר אצלכם לא התקדם אצלכם ואז פתאום פרח במועדון אחר, השוערים שעזבו אותכם לא הגיעו לרמות גבוהות יותר לאחר שעזבו אותכם למועדונים אחרים עם מאמני שוערים אחרים...

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת המשפט "לא ראינו שיפור" היה אנדרסטייטמנט במטרה לא לצאת בהצהרות מפוצצות, בהתחשב בכך שמדובר באמת בתיאוריה שלא מגובה בכלום (כפי שציינתי). יותר מדויק לכתוב שכל השוערים שעברו תחתיו נראו גרוע יותר ממה שנראו בקבוצות אחרות לפני/אחרי הגעתם למועדון.
    הדוגמה של ריינה היא הכי טובה, לדעתי הוא התחיל את הנפילה שלו שנה לפני השינוי בתפקיד מאמן השוערים, והשנתיים עם אכטנברג היו רעות מאוד. לאחר מכן הוא כן הראה יכולת טובה יותר לטעמי. מיניולה התחיל דיי טוב אצלנו ואז פשוט נצח, ואני גם מניח בזהירות שקאריוס לא היה כ"כ גרוע בגרמניה אחרת לא היינו חושבים להביא אותו.

בכל אופן - רק תיאוריה. השורה התחתונה שלך נכונה, הציפייה מאליסון היא להישאר באותה רמה במינימום.

14. NumbGnome Member

Clichy ו-סיונרה אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

הרגת את גיל נראה לי.

שמישהו יבדוק לו דופק בבקשה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.