ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לי זמן להגיב לכל ההתפתחויות בתקופה מאוד עמוסה ולא פשוטה אבל עקבתי אחרי המצב בימים האחרונים וכמה טוב שהמועדון הזה סוף סוף מביא לי קצת נחת.

אליסון זה הצהרת כוונות גדולה מאוד שלנו ואני באמת מרגיש שמתחיל להיבנות פה סגל שיש לו פוטנציאל להתחרות העונה ברצינות על האליפות וליגת האלופות. לזכות באליפות לא יהיה אפשרי אם סיטי תתן עוד עונה כמו האחרונה, ואם יש קבוצה שמסוגלת לשבור את קללת הבק-טו-בק בפרמיירליג ולהיות הראשונה מזה יותר מעשור שאשכרה יוצרת דומיננטיות מקומית - זו בדיוק סיטי הזו של פפ.
    אבל אם היא תחליק? אני רוצה להאמין שנהיה שם, לפני יונייטד ולפני צ'לסי שעשויה לעשות פה קיץ עם לא מעט תהפוכות וטלטלות.

לגבי המחיר, מכרנו בינואר את קוטיניו בכפול מהסכום הזה, כלומר הכסף היה קיים כמו גם הצורך בשוער בפרופיל של אליסון - לא עוד הימור או התפשרות על "שוער ליגה סביר" אלא פעם אחת בכל פאקינג חיי כאוהד ליברפול לבוא ולעשות נסיון אמיתי וכנה לסגור את העמדה הזאת עכשיו ל10 שנים קדימה. מישהו זוכר כמה בופון עלה ליובה (למיטב ידיעתי המחזיק הקודם בשיא ההעברות לשוער ששבר אליסון) אי שם לפני מאתיים שנה? אני לא חושב. אנשים כבר בקושי זוכרים ששברנו שיא העברות על ואן דייק וזה היה בסה"כ לפני חצי שנה. אי אפשר לשים מחיר על לסגור את העמדות האלה כמו שצריך שאנחנו וכ"כ הרבה מועדונים אחרים נופלים בהן שוב ושוב ושוב.

אני לא אעמיד פנים שאני מומחה גדול בענייני רומא ויודע בדיוק מה אליסון מביא ולא מביא, כשהזדמן לי לראות אותו ראיתי שוט סטופר גדול, עם נוכחות ברחבה ומשחק רגל שנראה מגושם לפעמים אבל נראה שבעיקר רק למראית עין. אני לגמרי נכנסתי לקיץ בגישה שהשמות פחות מעניינים אותי ואני סומך על המועדון בעניין הזה, רק שיעשו משהו, ועשינו.

מה הלאה? בשיא הכנות אני לא מצפה לשום דבר נוסף בקיץ הזה ואני מאמין לקלופ כשהוא אומר שזה היה הסוף של החלון (לפחות מבחינת רכישות), אבל גם לא באמת חשבתי שאנחנו נביא שוער ובטח לא מישהו בקליבר הזה. בהחלט לא קשה להאמין שהתפנית בסיפור עם אליסון (שלפני כמה שבועות העיתונאים שלנו כבר אמרו שכמעט בוודאות לא יגיע) התאפשרה בגלל שוויתרנו על פקיר.

אני עדיין מקווה שנמצא עוד כמה גרושים מתחת לספה ונביא מס' 10 גם אם זה לא פקיר, במיוחד עם החדשות הרעות מאוד על אוקס. הרי אין פה מקרה ואן דייק או קייטה של לחכות לשחקן הנכון, אם אנחנו ביטלנו את העסקה משיקולים רפואיים אז האופציה הזאת ירדה מהפרק לצמיתות, כלומר צריך אלטרנטיבה. שאקירי הוא לא השחקן הזה וגם לא מאנה למרות שלקח את המספר. ובכל זאת, גם בלי זה אין ספק שזה הקיץ שבו ראיתי עליה הכי חדה באיכות ההרכב בכל הזמן שלי כאוהד ליברפול - לפחות על הנייר. אם העסק יתחבר... וואו.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Walkon,

אליסון זה הדבר הכי דומה שיש כיום במכלול שלו לנוייר.

הגודל, הנוכחות, האינסטינקטים, קריאת המשחק, היכולת הטכנית עם הכדור.

תתחיל לראות מ-0:57.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37410799_10212603770386095_1947751648507985920_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=89bf81dbf001cbe513e43e9a959b4103&oe=5BCCBA83

אשכרה משחקים מול יונייטד... מזל שפלאייני הזבל עוד בחופש מהמונדיאל אחרת היה פה חשש אמיתי לפציעה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה הרגע שהתאהבתי בשחקן הזה. מצחיק לכתוב את זה עכשיו כשההרכב מוצף בשחקנים נהדרים, אבל החולצה הבאה שאני קונה היא שלו...

6. cheddar Member

ברצלונה מטרילים עם התעניינות במיניולה

7. Raulito Madridista

לגבי ליברפול והאליפויות, את 2013/14 הטראגית עדיף לא להזכיר וזו הייתה קבוצה קצת לא מאוזנת. כמובן שעונת 2008/09 הייתה נפלאה, אבל אני ראיתי בקבוצה הזו עוצמות גם שנה אחת קודם לכן, אבל היו לה יותר מדי תוצאות תיקו מבאסות(6 תוצאות תיקו בבית זה הרבה), והפריימרליג אז הייתה מאוד חזקה: זו הייתה יונייטד של הדאבל - אליפות+צ'מפיונס בעונת השיא של כריסטיאנו, צ'לסי שהגיעה לגמר ונשארה עם סגל מעולה וארסנל שאפילו הוליכה את הטבלה עד סוף פברואר או משהו כזה בזכות ססק-אדוארדו-אדבאיור.

עוד עונה מוצלחת הן בליגה והן באירופה היא הציפייה שלי לצד הרצון לראות את סאלאח ממשיך להפגיז במספרים מטורפים וסוחף את כולם אחריו. מעבר לכך שקלופ גרם לכולם להאמין - אני חושב שהפעם בליברפול יש גם מעשים. לא חושב שהבלם ואן דיק היה נרכש אילו קוטיניו היה נמכר למשל. הפעם החתימו שחקנים מעולים לקישור וגם השוער הנפלא, זו אמירה גדולה ורצון להיאבק. סיטי עם עומק מטורף אבל לגבי היתר, לא רואה קבוצה שבמצב טוב מליברפול.
    אגב, שאלה אחרת, בעקבות הכתבה שעלתה ב-'ספורט5' אתמול. קאריוס כשוער שני בקבוצה, דעתכם?

מצב נושא:
הנושא נעול.