ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

אין לי מושג מה יקרה עם קוטיניו, האמת שזה לא ממש מעניין אותי.
    הציטוטים של קלופ קצת מדאיגים, וזו הפעם הראשונה שהוא מתבטא ככה מאז שהוא הגיע למועדון. זה מדאיג על אף שבמסיבת העיתונאים האחרונה ביום שישי הוא אמר דברים הפוכים לחלוטין, משהו בסגנון של "אני בר מזל שיש לי בעלים כאלה שמגבים אותי, מעולם לא היה לי את זה במקומות אחרים" (ניסוח חופשי שלי, אם מישהו מעוניין להביא את הציטוט המדוייק אשמח).

מבחינתי אם סוגיית קוטיניו פוגעת בקלופ, היא פוגעת בענק בקבוצה.
    אם קלופ חושב שעכשיו צריך למכור אותו כי הוא פוגע ב"חדר ההלבשה" או באווירה הקבוצתית? אז FSG צריכים לעשות את זה גם במחיר של לחזור בהם מההודעה שפורסמה בשישי.

הדבר היחיד שחשוב כרגע זו ההעפלה לליגת אלופות. כל שאר הדברים צריכים כרגע לזוז הצידה, כולל קוטיניו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/17
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם למאמן שהיתרון היחסי שלו הוא יחסי האנוש והכנה מנטאלית, זה בלתי אפשרי לדחוק לחלוטין הצידה עזיבה אפשרית של השחקן הכי טוב שלך. הדבר הזה ירדוף את קלופ ואת השחקנים שקרובים לקוטיניו עד שזה יסתיים סופית, לכאן או לכאן.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופנהיים שיחקה אתמול בגביע וניצחה 1-0, לא סגור על ההרכב שעלה שם.
    צריך לבדוק אצלנו מי כשיר בכלל לשחק 90 דקות שוב.
    אני חושב שאם לא עכשיו אז הרוטציה תגיע בשבת נגד פאלאס.

4. Ori8 Member

בשביל מה העפלה לליגת האלופות חשובה? אני שואל ברצינות. סתם בשביל הכיף שלנו כאוהדים? הרי המועדון לא משתמש בהעפלה הזו בשביל להשתדרג ולתקוע יתד, הוא לא חושב שיש צורך לקחת את המפעל הזה כקרש שיעזור לו לקפוץ עוד שלב. אז בשביל מה זה חשוב? אליפות אנחנו הרי לא ניקח, והמקום הרביעי גם ככה לא יביא לנו שחקנים טובים יותר אלא ישאיר אותו במילא בכל קיץ פחות או יותר עם אותו סגל. פשוט לא מעניין מה קורה שם. שיפסידו, שינצחו. אין שום הבדל חוץ מהבאסה שבלעקוב אחרי הקבוצה שלך משחקת בליגה האירופית המדכאת.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. Big Virgil Member

חשובה מאוד אורי, אם הזונות האלה מפשלים באלופות זה אומר שאנחנו שוב בליגה האירופית, וזה אומר משחקים בחמישי וזה אומר שמחזור הפתיחה הוא ב14.09 וזה אומר שדוחים את המשחק נגד ברנלי שבשבת ה16.09 ליום ראשון או שני ולזה אני ממש אבל ממש לא מוכן כי כבר יש לי כרטיסים למשחק המסריח הזה ואם הקבוצה הזאת מזיינת אותי אז אני נוסע עד אנפילד ושורף את החנות מזכרות החדשה.

אלעד, oranfu, Mellow29 ו-8 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסוע דווקא למשחק מול ברנלי...יש לך ביצים בנאדם. בהצלחה

אלעד, oranfu, Mellow29 ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Coutinho10 Member

אם המחשבה היא למכור את קוטיניו אז יש לנקוט באסטרטגיה של להבהיר לו שהוא יעזוב רק ברגע שנחתים מחליף. לא נמצא, לא עוזב.
    ראיתי כמה שמועות שסביר להניח מונפצות על לורנצו אינסינייה. זו בורסת השמות שצריכה להיות - ואם הוא כבר מזיין אותנו אז שישא בתוצאות אם לא נצליח להביא שחקן בקליבר שלו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיל תומפסון עשה לי היום מלטדאון בזמן שאני בעבודה.
    לא ייאמן פשוט, אנשים חייבים להיות יותר אחראיים עם הטוויטים שלהם.

9. oranfu Member

מה הוא צייץ?

הסופ"ש הזה גמר אותי. אני באמת כבר לא מצפה כמעט לכלום מהמועדון אבל במשך איזה חצי שנה אמרו לנו שהולכים לקיץ גדול אם רק נעפיל לאלופות. רכש איכותי בהרבה כסף שיהווה קפיצת מדרגה. וואללה, לרגע אפילו התחלתי להאמין להם.

איך הקיץ הזה הולך להיגמר? בלי להביא את המטרות הגדולות שלנו, בלי הוצאה כספית ניכרת (אם בכלל) וכשמוכרים את הכוכב הכי גדול שלנו שזה תסריט שאפילו אורי לא באמת האמין שיקרה.

התוצאה אתמול גרועה אבל האמת? גם עם קוטיניו אני לא חושב שהיינו משחזרים את העונה שעברה ובלעדיו אנחנו אמצע טבלה 100% אז זה לא כזה משנה. וגם אם איכשהו נסיים טופ4 אז מה זה ייתן לנו? הבנו כבר שזה לא אומר שפתאום יעשו רכש. פעם שניה תחת הבעלים האלה שמגיעים לאלופות ופעם שניה שזה הולך להיות קיץ נוראי.
    הפלוס היחיד זה שאם אנחנו בליגה האירופאית זה מחרבן לי לחלוטין את ימי ראשון.

קלופ גם יכול ללכת האמת מצידי, איבדתי לחלוטין אמון במועדון הזה שאי פעם נגיע לאנשהו. אז אני נהנה מהכדורגל תחתיו ואני חושב שהוא הכי טוב שיכול להיות לנו, אבל זה גם לא ישנה כלום בשורה התחתונה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמת ייאוש מ1 עד 10 - 501. אורן, אני בתוך תוכי מרגיש כמוך, כרגע עדיין באמת בשלב ההכחשה. דיי, זה לא יכול להיות שככה ייגמר החלון הזה. מבחינתי התסריט הכי גרוע זה שנמכור את קוטיניו, נביא לו איזה מחליף זול ולא נביא בלם - ושאחרי כל זה קלופ יישאר בתפקיד וייקח אחריות על המצב. זה באמת ישבור אותי. מעדיף שנמכור את קוטיניו וקלופ יתפטר כי זה לפחות יביא לזעזוע הדרוש, או שכמובן בתסריט אופטימלי שקוטיניו יישאר ונצליח להגניב את ואן דייק ואולי עוד קשר מעניין (אפילו הזייך הזה של איאקס יספק אותי בשלב הזה).
    כל מה שבאמצע זה מתכון לאדישות מוחלטת וזה עצוב לי להגיע למצבים האלה כאוהד. היינו שם בסוף התקופות של בניטז ורוג'רס ובתקופת הודג'סון, זה באמת מבאס.

אגב התחיל עכשיו הסופרקאפ האיטלקי, לוקאס בהרכב, אכתוב את רשמיי עליו עכשיו כשאני נקי מרגש כלפי הסיטואציה. מעניין מה אגלה.

בואנה גאונים הלאציו האלה, שמים שחקן שיפריע להרמת הקרן כמו בשכונה. איך אצלנו עוד לא חשבו על האופציה הזאת?!

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

אתם מבינים שהמועדון הצליח לחרבן לי את הקיץ שבו סוף סוף נפטרנו מלוקאס????

אני מזוכיסט בחיי.

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Coutinho10 Member

מזדהה לגמרי חוץ מהחלק על רוג׳רס, כשהגענו איתו לצ׳מפיונס גם אם לא הבאנו איכות, הבאנו איזה 4 שחקנים שיכלו לשפר את ההרכב על הנייר (ובדיעבד חוץ מלאלנה אף אחד לא עשה את זה וגם הוא עשה את זה שנתיים מאוחר מדי.), באלוטלי במהלך שהיה תמוה אבל לפחות עדיף מכלום (!!!) ו-״כישרון גדול״ ב 20 מיליון.
    אמנם זה לא הרכש שרצינו אבל הבנו שזה פחות או יותר מה שאנחנו יכולים להביא אחרי שסאנצ׳ז דחה אותנו ורמת המשיכה של רוג׳רס הייתה אפסית.
    גם אם זה לא היה נראה מדהים לפחות הייתה לנו את האפשרות לפנטז על פגיעה עם כמה שחקנים כי הבאנו איזה 8.

לא זוכר ייאוש כמו הקיץ הנוכחי, בחלומות הכי גרועים שלי לא תיארתי לעצמי שהוא יראה ככה.

13. alexshw Member

הרכש של קיץ 2014 היה לחלוטין רכש בפרופיל שליברפול הרגילה את כולם
    בחלקו היו אלה כשלונות ידועים מראש - כמו מרקוביץ', לאמברט ובלוטלי.
    גם לאלנה היה הופך לעוד רכש שהוא לא יותר מנחמד אלמלא קלופ.

ככה שגם אז ליגת האלופות לא שינתה את הדבר הזה. ובכלל אתם נוטים לייחס לזה השפעה גדולה מדי לכאן או לכאן.
    יש גורמים משמעותיים יותר, והכי גדול זה כמה כסף נכנס לחשבון בנק כל שבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Coutinho10 Member

לא מסכים. מרקוביץ׳ היה שחקן עם הייפ וציפו ממנו לשפר את הקבוצה. כנ״ל לגבי אלברטו מורנו שלקח עם סביליה אירופית. לאלנה בא אחרי 10-10 באותה עונה, למרות שבגלל היותו אנגלי לקחנו אותו בעירבון מוגבל. באלוטלי לפחות בעיני היה כישלון ידוע מראש אבל במשחקים הראשונים שלו חשבו שאולי רוג׳רס מצליח להשתלט עליו (נתן משחק גדול מול טוטנהאם). לוברן הגיע אחרי עונה טובה עם סות׳ון והיה נראה טוב בפרי סיזן.

זה לא הרכש שקיווינו לקבל אבל זה לא היה קטסטרופה ידועה מראש, רחוק מכך לדעתי.

15. alexshw Member

לא כתבתי שלוברן ולאלנה כשלונות ידועים מראש. רשמתי את השלושה בדיוק. ראיתי את מרקוביץ' בליגה האירופית, לא הראה יכולות של שחקן פרמייר ליג נורמלי בעתיד. כישרון נחמד.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.