ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לחוסן ההגנתי כשהכדור ברגליים של היריבה, בעיניי היכולת שלנו להשתלט כדבריך וממש להכתיב את הקצב - זה 90% אליסון. היכולת שלו לשחרר כדור בדיוק לחזה של ארנולד/רוברטסון על קו החוץ היא קריטית ומוציאה אותנו מלחץ פעם אחר פעם. זה גם כמובן מאוד יעיל וגם לדעתי מתסכל מאוד את שחקני היריבה לאורך המשחק, ועל כן קבוצות גם נמנעות לאט לאט מללחוץ אותנו ככל שהמשחק מתקדם.
    לעומת זאת, בתקופת מיניולה, ללחוץ אותנו=לגרום לאיבוד כדור ברוב המקרים כי הוא מעיף כדור לשחקני התקפה נמוכים. קאריוס בחודשיים הטובים עוד היה נותן מסירות לא רעות אבל אף פעם לא היית רגוע איתו כמו עם אליסון.

רכש עצום, בדיוק כמו ואן דייק, מביא כ"כ הרבה אלמנטים כמכלול... נפלא.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

#התחלנו

השמיכה הולכת ומתקצרת. אולי מישהו שם יתעורר ויבין שצריך פה חיזוק?

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
  3. Coutinho10 Member

מגיע להם תכל'ס. קארמה..
    נראה מה יעשו עכשיו עם העמדה הזאת, מרגיש שנחלשנו החודש באיזה 20% רק בגלל הפציעות.

4. alexshw Member

מה כבר יעשו. ישימו את מילנר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. owen11111 Member

באופן כללי אני נוטה להבין את רוב ההחלטות שהמועדון עושה. עם חלק אני מסכים מאוד, עם חלק אני לא מסכים בכלל.

את ההחלטה להשאיל את קליין, אני לא מצליח להבין. קראתי את הכתבה הנחמדה של This Is Anfield שניסו להסביר את הרציונל מאחורי ההשאלה, ואת הדוגמאות של השאלות קודמות כמו סאקו לפני שנתיים וסטארידג׳ לפני שנה.

אני מצטער, אבל זו החלטה רעה. על אחת כמה וכמה בתחילת ינואר.
    רוצים לכבד אותו ולתת לו את הדקות לשחק? מובן לגמרי.
    הוא לחלוטין מחוץ ל- Pecking Order ועדיף לתת לו את ההזדמנות לשחק כדי להרוויח בעתיד? מובן לגמרי.

אבל כשאנחנו באמצע מאבק אליפות, עם סגל לא עמוק במיוחד ובאמצע של משבר פציעות הגנתי: היינו מהירים מידי עם ההחלטה הזו.
    בטח לאור ההופעה של קליין מול יונייטד רק לפני חודש.

אז אם להיות מעודדים, יש בחודש העדרות של ארנולד בסה״כ 4 משחקים, ואם לקחת בחשבון את מה שקלופ אמר, יתכן שכבר למשחק מול לסטר נוכל לקבל חזרה גם את גומז וגם את לוברן - ככה שההגנה תתאזן.

אבל בינתיים נאלץ לחיות עם אילתורים נוספים כמו מילנר/פאביניו - ולהקריב את אופציות הקישור שלנו למען ההגנה. מבאס.

oranfu, Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מבינים שכל הלחץ הזה, וגם אני לחוץ ברור, הוא כשאין לנו עדיין בכלל מכת פציעות כן?
    מאטיפ כבר חזר, מי שפצועים כרגע זה לוברן גומז וארנולד.
    מה יקרה אם באמת תהיה מכת פציעות? זה המוזס והאספאס של 2019.
    משוכנע שצריך מגן ימני, לעשות חלטורים עם מילנר ופאביניו כשצריך אותם לקישור, זה לא רציני.
    מבין שבלם זה לא חובה כי לוברן עוד רגע חוזר ומאטיפ חזר.
    מגן ימני די חובה.
    שחקן התקפה אם קלופ תופס מאוריגי וסטארידג' אז אני איתו.

כל משחק של סיטי אני רואה אותם כמה הם מנצחים בפער בזמן שאצלנו הרבה פעמים יורקים דם. אני פסימי ממש. התחלתי לחלום ואז הפסדנו לסיטי...מרגיש לי שהמשחק ההוא היה קריטי.

Coutinho10, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Esomech Member

גם גומז לא יחזור לפני פברואר.

8. Coutinho10 Member

ידעתי שזה יהיה ככה, לא סתם הייתי לחוץ.
    הפסד שם לא קבע כלום אבל תמיד היינו אנדרדוג בלונג ראן ועכשיו שוב פעם למרות שאנחנו מעליהם.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומז חוזר שבוע הבא לפני כל העיתונאים, אמור להיות זמין כבר ללסטר בלי יותר מדי בעיות.

זה עדיין מרגיז כי המשמעות כמובן היא גומז כמגן ימני עכשיו לתקופה לא מבוטלת, שזו אבידה גדולה במרכז ההגנה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי משחק עם מילנר בימין עד שארנולד חוזר אבל ברור לי שגומז יילך ימינה החל מלסטר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

רע מאוד.

כל אילתור שתרשמו לי פה הוא גרוע מאוד בעיניי.

איבוד נקודות כבר בשבת כשמילנר ייאלץ לרדוף אחרי זאהה.

12. הקופ בישראל Member

מאדוק מעדכן שגומז יחזור בשבוע הבא וקלופ מעדיף את מילי בימין כגיבוי לארנולד כשחקן עם השפעה עצומה על המגרש וחדר ההלבשה.

קליין לא היה פקטור וגם ההתלהבות ממנו נגד מ.יונייטד זה בגלל שהם לא עברו את החצי. שחקן מיותר שלא היה חלק מכל ההתקדמות בעונה וחצי האחרונות.

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50000880_1262877743853591_479418362842054656_n.Xxx?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fsdv2-1.fna&oh=f462e1b5619d5c47d31d0f1a38393d7c&oe=5D006AFA

13. k_700 Member

המשחק של קליין נגדינו היה באמת המבחן הכי קל בעונה שקליין היה יכול לקבל אצלכם.

כולם סימנו ביומנים את המשחק הזה כמשחק שאחריו המוח של מוריניו יהיה וול דאן על הגריל, היה ברור שם שהחרקירי שנעשה שם בנסיון לגנוב 0-0 יגנוב 0 נסיונות לעבור את החצי.

בטוח שבמשחקי אימון פנימיים במלווד היה לקליין יותר אתגר והזדמנויות להראות כמה הוא לא קשור לרמה הזאת משהיה לו במשחק הספציפי הזה.

אני מתקשה להאמין שקלופ הולך להקריב את גומז עכשיו כמה חודשים בשביל פאקין לוברן או איזה מאטיפ.
    מילנר זה האיש שלו למשימות מיוחדות, אני מאמין שהוא למד כבר מי הראשונים בהיררכיה בהגנה.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילנר זה עדיין שחקן שמאוד רלוונטי לרוטציה שלנו בקישור עם כל הכבוד לורסטיליות שלו.
    כשאתה מושך מפה מביא לשם ופתאום באה עוד פציעה אתה מתחיל לגרד את הראש.
    מה האפסייד של ההשאלה של קליין? שהוא יקבל דקות עכשיו? תמכרו אותו בקיץ. אין הגיון בלקצר סגל שהוא קצר כבר ממילא במהלך מאבק אליפות.
    תגידו לי שעשינו קופה או משהו, מילא. אין פה תועלת בכלל.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

יכול להיות שרצו להעיף אותו בינואר ולא באמת מצאו קבוצה שרצתה לשלם כאן ועכשיו אלא להשאיל ולבדוק מה נשאר במיכל.

ברוך הבא לעולם הפציעות והאילתורים.
    לשמחתכם יש לכם אפשרות העונה לשחק קצת יותר עם האילתורים שם- מילנר וגם פאביניו יכולים לשחק שם.

להיות טוב כמו המגן הכי טוב שלכם זה לא יהיה אבל זה זמני וקבוצה אלופה יודעת להתגבר על זה ולשחק יותר חכם, אתם בדרך כלל לומדים טוב את היריבות, מתאימים את הסגנון ליריבות ומנצחים דרך משחק הגנתי קבוצתי טוב.
    לא חושב שאתם הולכים לקרוס פה.

מצב נושא:
הנושא נעול.