ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

מה אתה חופר? תן להם להיכנס לפאניקה, זה חלק מלאהוד קבוצה שנמצאת במאבקי אליפות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקרוס כנראה לא נקרוס אבל אתה במאבק שכל פסיק ישנה בו.
    אשאל אתכם מי הבאה שתאבד נקודות ליברפול או סיטי רובכם תגידו ליברפול.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Big Virgil Member

אני חושב שכל ההתייחסות להשאלה של קליין כאילו היא נעשתה באיזו קלות ראש והיום כולם מצטערים על זה היא שגויה.

כמו שאני רואה את זה יש שתי אופציות ללמה הוא הושאל עכשיו:
    1. הוא הודיע שהוא לא רוצה להיות פה יותר ומעוניין לעזוב כבר בינואר. (בדומה לסטארידג שנה שעברה שהספיק אחכ להתחרט)
    2. קלופ מעוניין להעיף אותו מהסגל גם בעלות של קיצור הרוטציה (בדומה לסאקו)

בשני המקרים אני מעדיף אותו בחוץ על בפנים, ובלי קשר אני מעדיף את מילנר/גומז כשיחזור על פניו בעמדה הזו מול כל יריבה.

יש לנו שישה קשרים שחולקים 2/3 עמדות תלוי במערך + לאלאנה שיכול לפתוח שם אם המצב ממש נואש... אז לשני משחקים הקרובים עד שגומז יחזור לכושר משחק יהיו חמישה קשרים, זו עדיין לא קטסטרופה.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מעדיף את גומז שם בשום מחיר. קריטי להמשך העונה שלנו שהוא יחזור דוך למרכז ההגנה, הוא ה-סיבה למה ההשאלה הזאת רעה בעיניי.
    על מילנר בקישור אני עוד יכול לוותר, במיוחד אם קייטה יצליח להיכנס קצת לעניינים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר אנחנו כולנו סומכים על קלופ ועל ההחלטות שלו כי אנחנו כרגע בתקופה לא נורמלית אבל צריך לעשות פה איזשהוא דיון.

Sadio Mané on Jurgen Klopp: “He is a great coach, not a choker. He has won titles before and he has lost titles. That is life. Sometimes you win, sometimes you lose.”
    Sadio Mané: “This is not a team of chokers. We will be champions. I am sure we will be champions of England. When I wake up, I don’t go to the training ground thinking we will not win. We are determined to show we are the best team in the league.”
    Mané: “This is not a team of chokers. I am sure we will win the league. Last season, City won the league because they were better. But now are they better? I don’t think so. We have a fantastic team — Man City are not better than we are.”
    Mané: ”I respect anybody who thinks they are better but that is not true and we will prove it. Liverpool are a big team and we want to compete for every trophy.”

ווא ווא...כל אנטי נאחס שאנסה לעשות פה אבוד כבר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Esomech Member

אתה בטוח שזה לא ראיון של לוברן עם איפור שחור על הפנים?

Coutinho10 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Big Virgil Member

בגדול אני מסכים. פשוט תאכלס מדובר פה על שני משחקים, ואם אני זוכר נכון בכל המשחקים שלובן פתח בלם וגומז בימין לא ספגנו.

8. Esomech Member

מול פריז ספגנו

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליין עצמו הוא לא אבידה גדולה, זה בכלל לא האישיו. הבעיה היא שאתה מזיז את גומז ממרכז ההגנה כשטרנט לא משחק.

לא עמד במבחן נגד יונייטד? בוא נעמיד דברים על דיוקם רגע - אם קלופ לא מחזיק מקליין זה לא בגלל היכולות שלו בהגנה כי הגנה הוא עושה לא פחות טוב מטרנט וגומז, זה רק כי הוא די נגר. לא הייתי חושש מלבחון אותו בהגנה.

אם גומז לא ישחק שם אלא מילנר וקלופ מאמין בו בעמדה הזו אז אני מקבל את זה, אני פשוט לא משוכנע בכלל שזה המצב. מי שיחק מגן ימני בחצי הראשון של העונה כשטרנט לא שיחק? גומז. לא רואה סיבה שקלופ פתאום יעשה 180 וישים שם רק את מילנר. במקסימום הוא השלישי ברוטציה שם.

10. Big Virgil Member

אם כבר מעמידים דברים על דיוקם אז גם כשקליין היה פה ולא היו פציעות קלופ העדיף את גומז בימין או מילנר כמגן על פניו כשטרנט מקבל מנוחה. אז הזוי לדעתי לחשוב שאם קליין עדיין פה ואין פציעות בהגנה קלופ יחליט פתאום שקליין תחליף ראוי.

ואם זה ככה מה זה לעזאזל משנה אם כאן הוא לא?

11. yakov_y YNWA

הנדרסון לא שיחק אצלנו משחק או שתיים כמגן ?
    מעדיף לשים אותו שם מלהפסיד את גומז או פאביניו באמצע, לא סומך על מילנר בגילו וביכולת הנוכחית באגף.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/19
  12. Big Virgil Member

לא לא על הנדרסון כמגן אפילו אני מעדיף את קליין ;)

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sadio Mane is fuming over comments attributed to him regarding the Premier League title race. He woke up on Wed morning to read that he had apparently 'taunted rivals Man City'. However, Mane is adamant that he said no such thing & that the quotes aren't genuine. (James Pearce)

מעולה, יש עוד תקווה.

Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

ווילסון לא עוצר. גול ובישול עכשיו בגביע נגד סוטון.

15. k_700 Member

דרבי משחקת כמו קבוצה שיכולה לפלרטט בכייף עם הוולבס, בורנמות׳ של הליגה.
    המון מהירות וטכניקה, שני קיצוניים שיכולים לשחק באגף ולהכנס לאמצע (ווילסון ולורנס).

אחלה עבודה לאמפרד עושה שם, לא יודע לאן ווילסון יגיע אבל העונה הזאת מזניקה אותו לקריירה לגיטימית בליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.