ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק. רק אני שכל מחנה אימונים אנחנו מאבדים שחקן חשוב לאיזו מחלה?

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Coutinho10 Member

לפי השקט פה כנראה באמת את אף אחד לא מעניין פה הצ'מפיונס העונה חח.

בכל מקרה, יהיה קשוח ביותר היום עם פאביניו בלם ובלי פירמינו אם וכאשר ובעיקר מדאיגה אותי העובדה שאין לנו איזה לידר בסגל שיכול להרים את הקבוצה מוראלית אם נפתח את המשחק לא טוב. קונה פה כל תוצאה עם שער נקי אבל זה על סף הבלתי אפשרי לדעתי. הם יודעים שיש להם הזדמנות גדולה להגיע לאליאנץ עם יתרון רציני ומבחינתם כל גול זה ברכה, מה גם שהם בכללי קבוצה עם DNA של לנצח כל משחק גם אם הוא בחוץ.

מבחינתי נק' מפתח להיום זה שאקירי, הבלמים וסלאח. מניח שהראשון יפתח אם פירמינו לא יוכל לשחק ואם יתן את היכולת של עד לפני חודשיים הוא בעיה רצינית עבור באיירן. הבלמים צריכים לתת משחק ראוי לכל הפחות, אבל פאביניו לא בלם, מאטיפ לכו תדעו על איזה צד קם היום ומולם שחקנים מנוסים שינצלו כל רבע טעות שלהם.
    סלאח אם יצליחו להוציא אותו מהמשחק אז הם עשו 50% מהעבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/19
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכול יותר עם הפורום הזה. הרסתם לי את השיר של קנדריק כבר לגמרי...

גם אני לא רואה אותנו יוצאים מהמשחק הזה עם שער נקי לצערי. מעבר לתפקוד של פאביניו כבלם והחוסר יציבות של מאטיפ שציינת, היציאה של הברזילאי מהקישור = פחות שליטה בכדור והנעה יעילה, וגם יש תחושה שהנוכחות שלו מוציאה הרבה יותר מהקשרים שסביבו - בין אם זה הנדרסון, וויינאלדום או קייטה, זה ממש הורגש לדעתי.
    הייתי הולך על בליץ מהיר בתחילת המשחק, כי ההגנה שלהם גם לא יותר מדי יציבה העונה ואנחנו צריכים לבנות על זה.

קייטה שחקן המפתח שלי היום. בהתחשב בכך שוויינאלדום והנדרסון פותחים לצידו וככל הנראה ישרו פאניקה אחד על השני, ההוצאה לפועל והעברת כדורים יעילים לשלישיית ההתקפה תהיה עליו. אם הוא יבוא חסר בטחון זאת יכולה להיות מכה רצינית, ואם הוא יבוא טוב זה יכול לשנות לגמרי את המשחק לטובתנו.

רק מה, חבל ששחקן המפתח שלי לא הולך לפתוח בהרכב...

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירמינו כשיר אגב.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

!!!
    מה? איך? איזה יופי!
    אז הוא ישחק חולה או שהוא הבריא? עכשיו ראיתי שהוא התאמן.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות נהדרות.

אנדר/אובר גול שלו followed by חגיגה עם שיעול?

Mellow29, Esomech, Coutinho10 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהצלחה היום. תנקמו בהם בשם כל נפגעי באיירן הבריטים.

Liverpool-Forever ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

דבר בשם עצמך

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשם כל נפגעי ונגר הבריטים *

12. Coutinho10 Member

אהבתי את ההופעה שלו אתמול אבל הוא הורג אותי עם המסירה האחרונה כל פעם. הוא מוביל ככ יפה מתפרצות ואז נותן איזו מסירה לרוחב, או שהוא מוסר לשחקן הנכון אבל מסירה לא טובה.

שמעו הוא לא השחקן הכי חכם בעולם אבל מספיק שישחק קצת יותר חכם, קצת יותר מדויק והוא בהחלט יהיה לרמות האלה. כישרון לא חסר לו.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואים לפי כמות התגובות פה כמה ליגת האלופות מעניינת אנשים העונה. לא יכול להגיד שאני מאוכזב במיוחד. שיחקנו לא רע, היינו שווים שער, חבל שהמצבים נפלו ברובם למאנה שתפס את אחד מהימים האלה שלו שהוא משחק טוב אבל מחמיץ בצרורות. הנדרסון היה נהדר.

באיירן פייבוריטים לעלות עכשיו אבל זה כמובן לא גמור. זה גם לא כזה מעניין. המלחמה האמתית היא ביום ראשון.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  14. Coutinho10 Member

אני לא יודע אם הם פייבוריטים. אם אני מתעלם מעניין הביתיות ומסתכל כדורגל נטו אז לנו מספיק כל תיקו עם שערים. מספיק ששמנו גול וכבר האחוזים שלנו לעלות גבוהים יותר.

מבחינתי כדאי שניהיה רלוונטיים בשני מפעלים. לפעמים ניצחון גדול בצ'מפיונס מביא לך בוסט רציני למוראל וליכולת. ראינו את זה אחרי הניצחון מול נאפולי שממנו יצאנו לחודש מהחלומות וראינו את זה שנה שעברה שמשמינית הגמר וה 5 על פורטו שיחקנו כדורגל אדיר.

במילים אחרות, אני ממש לא מחפש שנעוף מהצ'מפיונס ולהקריב הכל בשביל האליפות שלא בטוח שנשיג, אבל אם זה יקרה אני לא ארגיש איזה פספוס או אכזבה. מד הלחץ אם ישאר לנו רק תואר אחד לשחק עליו לא רק שלא ירד, הוא יעלה, ולדעתי זה יכול לעשות נזק יותר מאשר עומס פיזי על השחקנים.

15. Raulito Madridista

אני מתחבר לקשר הישיר בין משחק ענק בצ'מפיונס למשחק בליגה גם אם הקבוצה שלי, ריאל מדריד, היא מעין סטיית תקן בנושא הזה. מצד שני ליברפול דווקא בעונה הזו עם שלושה הפסדי חוץ בצ'מפיונס, בעיקר ההוא מול הכוכב האדום - לא יכולה להתייחס לזה ככה. קשה לבודד ולהגיד 'מבחינת כדורגל'. בעבר היה נדיר לראות את קבוצת החוץ שלא מפסידה, בטח ברמות האלה ויש אפילו עוד דוגמאות - ברצלונה שהפסידה לפנאתינייקוס ב-2001/02 בשלב רבע הגמר במשחק ביוון, ריאל מדריד שהפסידה 3:2 לגלטסראיי בתורכיה ב-2000/01 ועוד ועוד.

נקודתית לגבי אתמול, אמרתי על סאלאח בדיון של הצ'מפיונס - לא יכול להיות שהוא במשחק כזה בועט רק פעם אחת לשער, יש לו תמיד שנייה אחת של התמהמהות מה שלא קרה העונה. מצטרף למחמאות לקייטה, בעיקר הניידות, פיזיות ודריבל כי הפעולה האחרונה לוקה בחסר, גם הנדרסון היה טוב מאוד. אולי גם משחק כזה ייתן ביטחון להגנה בליגה, ההגנה שחוזרת לספוג, הרי אתמול בלי ואן-דייק זה היה בסדר.

מצב נושא:
הנושא נעול.