ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

מילאן 2018/19 = ליברפול 2012/13 - סוסו, בוריני ועכשיו ריינה.

2. oranfu Member

יש היום משחק, יריבה טיפה יותר רצינית מבקודמים.
    בראש ובראשונה מדובר בעוד הזדמנות לראות את קייטה (שחקן הצגה). אני באמת מאמין שמדובר פה בשחקן על שעובר יחסית מאוד מאוד מתחת לרדאר. כן, היתה סאגה ושולם הרבה כסף אבל מלבד אוהדי ליברפול אני לא רואה הרבה התייחסות לזה. אני מעריך שזה בגלל שהוא הגיע ממועדון לא גדול וגם לא משחק בנבחרת מוכרת. אם יילך חלק (התנהלות\פציעות) אני לא מטיל ספק ביכולת שלו להביא לידי ביטוי את הכישרון גם באנגליה ובסוף העונה כבר לקבל הכרה כאחד הקשרים הטובים בעולם.

משהו מעניין שראינו מעט במשחקים קודמים, ובהקשר לעוד קשר התקפי עקב הפציעה של אוקס, סטארידג' נוסה מאחורי החלוץ. אני לא מאמין בו יותר (בעיקר בגלל שהוא לא מסוגל להישאר כשיר) ואני מסכים עם גיל שהוא לא השחקן שהיה גם כשכשיר, אבל לראות אותו משחק בעמדה הזאת זה מעניין. היציאה מהמקום (שנפגעה) פחות קריטית בעמדה הזאת וסטארידג' תמיד היה כדורגל מאוד מוכשר עם יכולת טכנית גבוהה שיכול לקבל כדור עם הגב ולהסתובב איתו על שומר כמו גם להכניס כדורי עומק טובים.
    אני מאוד הייתי רוצה לראות קשר התקפי מוביל מגיע אבל זה ניסוי שמעניין אותי.

אני גם רשמתי פה שאוריגי פשוט לא נראה טוב עד עכשיו אבל גם שם, אני עדיין מקווה שמשהו יסתדר לו בראש. היכולות הפיזיות והטכניות שלו פשוט מעולות. הוא חזק, הוא גדול פיזית, הוא מאוד מהיר, יש לו דריבל לא רע. הוא פשוט מסיים רע מאוד מול השער אבל זה כן משהו שיכול להשתפר עם הזמן וגם אם לא יהפוך לסקורר אדיר הוא עדיין יכול להיות גיבוי הולם.

Scouser Tommy ו-owen11111 אוהבים את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוריגי = דני וולבק. תבינו מזה מה שתרצו.

לא ממש עקבתי מה אמרו או לא אמרו על קייטה. אין סיבה שהוא לא יתפוצץ תחת קלופ עם השלישייה הקדמית מלפניו. כל דבר אחר יהיה הפתעה.

4. owen11111 Member

אציין רק שזה לא רשימת ״הפסימיים/הרעים״, אלא, אנשים שהיו דברים שפחות הסכמתי איתם על דברים לאורך העונה הקודמת (ויכוחי ואן דייק, קוטיניו, מילנר וכו׳). אבל תמיד נהנה לקרוא את ההודעות שלך.

אם כבר אני צריך להתנצל בפני פאקינג גיל! אתה הרוח החייה של הדיון הזה.
    @Liverpool-Forever

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/18
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה אואן :) אני מאוד אוהב לקרוא את ההודעות שלך.

אורן, לא הבנתי איך יעזור לנו אם סטארידג' יכול לשחק מאחורי החלוץ.
    גם אם זה היה נכון ולדעתי זה ממש לא המקרה ותיכף ארחיב, אנחנו צריכים קשר שלישי, יצירתי. לא חצי חלוץ.
    סטארידג' הפך לסוג של פסל, הוא לא יכול לעמוד במשחק הלחץ שלנו, הוא נשאר גאון עם הכדור אבל הוא לא דינמי בכלל. השטחים שקיבל מבלקבורן יעבדו על חלקנו, אבל זה כבר לא יעבוד איתו. הוא לא מסוגל לעשות ספרינט, אני מעדיף למכור אותו עכשיו כשאולי מישהו חושב שהוא שווה משהו לפני שגם זה ייעלם.
    אני מעדיף להמר על אוריגי מאשר על סטארידג'.
    לכל זה אין קשר לפקיר בכל מקרה. אם לא נלך על פקיר או על קשר אחר במקומו, אנחנו למעשה אומרים פה שהנדרסון הופך להיות שחקן חשוב מאוד לעונה הזאת.

oranfu, owen11111 ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. owen11111 Member

מסכים עם גיל לגבי סטארידג׳.
    הבחור, לפחות פיזית, נראה גמור לחלוטין. לא רואה איך הוא יכול לתת לנו סוג של ערך מוסף במשחקים בהם הוא באמת צריך ללחוץ, לפנות שטח ורוץ לעומק.עם כל החיבה העצומה אליו, והוא באמת שחקן שתמיד מעלה חיוך - אני לא רואה לו שום עתיד אצלנו.

הייתי שמח לראות את אוריגי נשאר. הבנתי שהוא היה דיי גרוע בוולפסבורג, אבל מהשנתיים שראיתי אותו אצלנו, הוא היה מחליף סביר ובלא מעט מקרים גם הצליח לתת גול באמצעות הברקה אישית. (סנדרלנד בבית, בורנמות׳ בחוץ). הוא הראה שיש לו איכויות שיכולות להתאים למשחק שלנו.

הנדרסון יקבל תפקיד גדול יותר?
    אני לא בטוח. אני לא רואה אותו חוזר לשחק 50-50 בחיים. אולי הוא ופאביניו ישחקו יחדיו, אבל אני לא בטוח שאני רואה את זה עובד.
    לדעתי מי שיצטרכו לקחת על עצמם יותר הם דווקא מילנר ו-ווינאלדום. אגב, צריך לזכור שלאלנה עדיין כאן. יש לי ספק עצום שהוא יכול לשחזר משהו מחצי העונה הטובה שלו ב-2016-17, אבל הוא עדיין פה והוא למעשה השחקן היחיד כרגע בסגל שיודע לשחק כקשר קדמי.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאלאנה לדעתי ייפצע הרבה, הוא עבר 2 פציעות קשות מאוד בגיל מתקדם, אני חושב שהוא שחקן מאוד פציע כרגע. אני צופה בעיות כשירות שימנעו ממנו לתת תפוקה אמיתית.
    לגבי הנדרסון ב50-50, לדעתי פאביניו ישחק קדמי יותר עם קייטה והנדרסון אחורי. פאביניו שיחק לפני באקיוקו במונאקו.
    עובד? זאת כבר שאלה אחרת. אני חושב פשוט שקלופ מעריך יותר את הנדרסון מאשר את מילנר או ווינאלדום אבל אולי אני טועה.

8. oranfu Member

זה בסדר, לא נעלבתי. ללא ספק אואן אתה אחד הטובים פה. מאוד נהנה לקרוא את ההודעות שלך.

אני אסביר:
    במשחקים גדולים הוא לא יכול לשחק לטעמי. משחקים שנהיה תחת הרבה לחץ וכולם ייאלצו לרוץ הרבה הם כבר לא בשבילו. אבל במשחקים שאנחנו "יושבים" על היריבה? לדעתי יש לו מה לתת. הוא בהחלט מסוגל להכניס כדורי עומק חכמים ולפתוח איתם הגנות והוא גם מסוגל להבקיע מחוץ לרחבה.

אני גם מעדיף לראות אותו נמכר ושיגיע שחקן משמעותי לעמדה הזאת אבל אני כן חושב שבמידה וזה לא יקרה, זה מעניין אם נשתמש בו בעמדה הזאת ולא כחלוץ.
    גם אני לחלוטין מעדיף להמר על אוריגי כחלוץ.

כמי שכנראה פחות רוצה לראות את הנדרסון מכל אחד אחר פה בפורום, תאמין לי שאני מאוד רוצה לראות קשר מגיע. במידה ולא מגיע אף אחד אני שם את וודברן\ג'ונס בהרכב העונה כקשרים התקפיים (וזה לא משהו שאני רוצה לעשות).

אגב, ממש מבאס הקטע עם אוקס. מלבד העובדה שאנחנו מפסידים פה שחקן טוב מאוד שהתחיל להראות יותר ויותר מה הוא יודע, אני מודה שהתחלתי מאוד לחבב אותו בקטע האישי. הוא נראה לי דמות מאוד מאוד חיובית בחדר ההלבשה ואין ספק שהוא גם נהיה פייבוריט רציני אצל האוהדים.

לא יודע לגבי פביניו יותר קדמי מהנדרסון. אני יכול לראות שנשתמש בשניהם אבל אם כבר אני חושב שווינאלדום ביחד עם פביניו יותר יתאים.

אגב ווינאלדום, יש שמועות שאנחנו מוכנים למכור אותו ואני חושב שזה טיפה מוזר שעד עכשיו הוא לא לקח חלק באף משחק הכנה (וגם היום לא ייקח חלק). אולי באמת יש בסיס לשמועות.

אין מה לצפות מלאלאנה. לא מקצועית וגם מבחינת כשירות הוא לא יותר טוב מסטארידג' כבר. הלוואי היינו מוכרים אותו.

משהו שלא הייתי פוסל זה הבאה של "מספר 8" ומשתמשים בקייטה כקשר התקפי (למרות שהוא עצמו אמר השבוע שהוא רואה בעצמו קודם כל שחקן הגנתי) במידה ובאמת פקיר לא מגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/18
  9. Mellow29 Kopite

דיון חדש והכל, אבל מה נסגר עם פרץ האידיאליה והאהבה הזה? מזל שלוברן והנדרסון תכף חוזרים מהפגרה, אפשר להשחיז את הסכינים. :sm_boxing:

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אז אני מבין שבאת לבאס הא?

:)

11. Clichy COYG

אין ספק שהמעבר מאליסון לקאריוס הוא עצום (אני חושב שההקבלה של @אלעד בדיון הקודם המחישה את זה טוב), אבל עדיין צריך לזכור - אליסון נתן עונה גדולה אחת ברומא, ואם כמה שפוטנציאלית הוא לגמרי שם זה עדיין לא מנייה בטוחה. לצורך העניין *פאביניו מבחינתי הרבה יותר בשל אחרי הרבה עונות במונאקו שהוא נותן הצגות בצ'מפיונס בכל הזדמנות, והסיכוי שיתן עונה לא טובה לטעמי הרבה יותר קטן.

* לא ראיתי שהזכירו את זה, אבל מסתבר שפאביניו היה שייך לריאל מדריד קסטיליה ואפילו רשם הופעה בבוגרים.

12. k_700 Member

למישהו יש ספק בכלל ששחקן עם כשרון הולך להגשים אותו פי 150 עם מאמן כמו קלופ?
    עונה אחת טובה ברזומה?
    באירופה כן.
    וזה לא משנה יש המון שחקנים עם הרבה פחות מזה שעברו בסכומים גדולים על סמך כשרון ועם טיפול נכון הגשימו אותו.

אני לא מהמר נגד הסיכויים של קלופ להצליח בפרוייקט שהוא יחסית קל למה שכבר הצליח לו עם שחקנים עם הרבה פחות כשרון ורזומה מאליסון בקר.
    קיץ מדהים מבחינת ליברפול וכשהסטאר האמיתי על הקווים.

13. Clichy COYG

@k_700
    ברמת העיקרון אתה צודק, אבל כמה רלוונטי קלופ עצמו לעמדת השוער?
    חוץ מזה שלפעמים יש דברים שלא תלויים רק בכישרון אלא באלף ואחד דברים - מההתאמה שלו לסגנון משחק באנגליה ועד כמה אשתו סובלת באנגליה. אבל הסיבה שהבאתי את פאביניו כדוגמא היא שהוא הוכיח יציבות (יחסית) לאורך זמן ברמות הגבוהות ומול יריבות בלבל הגבוה.

ומן הסתם אחרי כל זה הוא יכול לתת עונה ענקית, זה לא סותר.

14. k_700 Member

המון,
    שוער זה בטחון, שןער זה גם היכולת להתאקלם טוב בחדר הלבשה ואליסון מוכיח כבר שהוא דמות שמאוד חשוב לו המעמד בחדר הלבשה.

קלופ יודע לגעת בשחקנים, הוא מוטיבטור כשצריך, הם משחקים בשבילו.

עם קאריוס לא היה הרבה מה לעבוד, הכשרון ממילא לא באמת היה שם.
    אליסון זה סיפור שונה.

אני לא מהמר נגד שחקנים עם כשרון שיצליחו בענק במערכת שמתקתקת , מתקדמת ועם המאמן שנכון להיום הוא הכי טוב בביזנס.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Member

ההבדל העיקרי מבחינתי בין אליסון לקאריוס הוא שהגרמני הגיע כשחקן לא מוכח ולא מוכר, עם הציפיות עליו והצורך להוכיח את עצמו, הוא התחיל לא טוב וקרס תחת הלחץ. אליסון לא צעיר כל כך, בא אחרי עונה מצויינת בליגה חזקה ובקבוצה גדולה וכשוער מס' 1 של ברזיל. זה סרט אחר לגמרי מקאריוס ואני מאמין שגם אם הוא יעשה שטות הוא יתאושש ממנה מהר ולא יקרוס.

קצת חבל לי שעם כל הרכש המעולה אנחנו נהיה בלי קשר יותר התקפי, הרכב עם הנדרסון ופאביניו מרגיש לי הגנתי מדי. וינאלדום חסר תועלת התקפית ויש גבול כמה אפשר לסמוך על מילנר. אני מקווה שקלופ יתן צ'אנס לוודברן, עמדה לא פשוטה להתבלט בה אבל הוא הימור טוב יותר מאשר לצפות שוינאלדום יתרום בהתקפה. אני לא אתפלא אבל אם נראה כל מיני ניסויים במשחקים "קלים" על הנייר כמו פירמינו/מאנה/שאקירי כ10. ההגעה של שאקירי אגב שוב פותחת את האופציה ל4-4-2 ששיחקנו עם קוטיניו, כאשר מאנה יהיה בשמאל, שאקירי בימין וסלאח + פירמינו בחוד.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.