ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

אני לא רואה אותנו הולכים על קוטיניו בעיקר מהפן התדמיתי שציינת. אני לא חושב שקלופ יסלח על הבלאגן שהוא עשה לו שנה שעברה, גם בקיץ וגם בינואר.

מה שאני כן רואה אותנו עושים זה מביאים את הכוכב העולה הזה:
    Timo Werner could still 'join Liverpool' as RB Leipzig chief drops transfer hint - Liverpool Echo

שיכול כמובן לשחק גם באגפים, יכולות כיבוש מוכחות, מהיר לאללה ושנה לסיום החוזה.
    מאמין שיעלה באיזור ה 30-40 מיליון פאונד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/19
  2. Ori8 Member

כל מי שחושב שאין סיבה להביא את קוטיניו חזרה צריך לשאול את עצמו אם מסתדר לו שהוא יעבור לצ׳לסי/ארסנל/יונייטד/סיטי.
    אין סיכוי שזה יקרה וקלופ בטח לא עובד ככה אבל גם כדי שהוא לא יפול לידיים של יריבה ישירה אנחנו צריכים לפחות לעשות את המאמץ להביא אותו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אם תביאו שחקן התקפה מגרמניה זה יהיה יוליאן בראנדט. הוא קיצוני צעיר מוכשר (23) שיכול לשחק בשני הצדדים וגם במרכז, ויש לו סעיף שחרור של 25 מיליון אירו בלבד (סעיף שמתבטל לאחר מאי); קלופ רצה אותו בקיץ שעבר, אך בסוף החלטתם ללכת על סלאח.

הוניגשטיין כבר העריך שהיעד בו שלו יהיה אתם או דורטמונד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

להביא את קוטיניו במצבו בשנה וחצי האחרונות ב90 מליון פאונד(אני יודע סכום גנרי שאואן זרק, אבל לצורך הדיון) זה מסוכן מאוד.

צריך לראות את כל התמונה שקשורה לליברפול כדי להבין כמה זה מסוכן.
    זה שחקן שדי השתין בקשת על הסגל ועל התוכניות של קלופ והמועדון.
    זה שחקן ששנה וחצי נשאב ממנו כל הבטחון במשחק שלו ובעיקר היה רגיל לשמוע בוז וקטילות.
    זה מצב מסוכן מאוד, לא בטוח שזו תוכנית הבראה ששווה 90 מליון פאונד ובעיקר כשלא באמת ידוע גם איך הקהל(או חלקו) יקבל אותו וכשהוא אולי במצב עדין מאוד נפשית.
    מרגיש כמו להכנס למיטה חולה ולפני שבכלל מדברים על כמה קוטיניו של 2017 מתאים מאוד למרקם ההתקפי שיש לליברפול ב2019(לא בטוח בכלל שהוא מתאים לשלישיית סלאח, מאנה, פרמינו. לא בטוח שזה בכלל אותו שחקן).

כמובן שהכל תקף לסכום שנזרק.

מבראנדט אני לא כזה מחזיק. גם המערכת אצלכם כנראה לא מחזיקה ממנו עד הסוף אם לא ניצלו את הסעיף שחרור שלו(ומישהו באמת חושב שינצלו אותה עד סוף מאי?).
    גם שחקנים בינוניים יכולים להצליח אצל קלופ אבל שחקן צעיר כמוהו יצטרך לקבל הרבה מאוד דקות כדי שזה יקרה לדעתי ועם השליישיה שם מקדימה מאוד קשה לארגן לו כמות דקות נורמלית.

oranfu, Cup of Tea, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כל ההודעה פרט לנקודה על בראנדט. קוטיניו לא יחזור וטוב שכך, אני חושב שהמרקם החברתי של הסגל הזה הוא מיוחד מאוד ולא הייתי מביא שחקן שיסכן את זה. קוטיניו בעיניי הוא כזה אחרי אירועי ינואר שעבר, ולדעתי גם לקהל באנפילד זה לא יעבור חלק בגרון בכלל.

לגבי הגרמני, מעבר לכך שאני יחסית כן מחזיק ממנו וחושב שהוא מראה יכולות שמאוד יתאימו לכדורגל של קלופ, במיוחד העונה, אני חושב שהסעיף הזה יפתה המון מועדונים ואני אופתע אם לא יעבור עד סוף החודש. 25 מיליון יורו על שחקן בפרופיל כזה בימינו זה פינאטס, במצב רגיל משלמים עליו 40 במינימום.

יחד עם זאת זה לא סגנון השחקן שהייתי מביא, כאמור אם לא פקיר הייתי הולך על שחקן מהיר וישיר יותר ולא מס' 10 סטייל בראנדט. וורנר אגב הרשים אותי כשראיתי אותו והוא באמת שחקן בסגנון שיעזור לנו בעיניי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/19
    oranfu אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

הסעיף הזה קיים מאפריל שנה שעברה.
    מדהים, איך המון מועדונים יתפתו לסעיף הזה(שאמור להנעל עד סוף החודש) אם במשך יותר משנה זה לא ממש פיתה המון מועדונים?

אגב, כרגע בלברקוזן מפמפמים שרק ליברפול ודורטמונד מתעניינות אבל הם מצפים שהוא ישאר שזה בערך אותה נוסח של הודעה שכבר שנתיים וחצי אני שומע עליו.

נכון שהמחיר שלו זה פינאטס במונחי השוק של היום אבל שחקן כדורגל בתפקיד שלו תופס מקום בסגל.
    לדעתי חסרים לו לא מעט דברים שספק אם יצליח להשיג בהמשך שמרתיעים מועדונים גדולים באמת לקפוץ עליו למרות ש4 שנים מספרים לנו שהינה זה הכשרון הגרמני הגדול הבא של הדור החדש.
    למרות הטכניקה שלו עם הכדור הוא קצת גמלוני על המגרש, אצל ליברפול בעמדות האלה אתה מחפש מהירות עם הכדור ובלעדיו.
    גם קילריות שספק אם תהיה בו.
    נורא כייף לעשות לו סרטון ההאיילייטס של ביצועים בבונדוסליגה, גם לגצה עשו אחלה סרטונים כאלה בגילו.
    לא אתפלא אם מהכשרון שכל כך מפמפמים עליו כבר 3 שנים יצא בסוף איזה שורלה כזה.

7. Ori8 Member

אני לא חושב שזה יכול להיות מסוכן. הוא שחקן גדול. לא עברו חמש או ארבע שנים. עם מאנה, סלאח ופירמינו הוא הרי שיחק. תיאורטית אם אני מרכיב אותו לפני השלישייה ומתחת לפאביניו ועוד קשר אחורי? טירוף. לוקח אותו על פני כל פקיר או בראנדט שנצליח להביא. מניח שאם יש מישהו ששוב יכול להוציא ממנו את הטוב ביותר זה קלופ. והקהל? הוא ישכח הכל בפצצה הראשונה שלו לחיבורים. ככה זה הרי.

הדיבורים על מרקם וזה? הוא עשה מה שאמרו לו לעשות כדי להבטיח לעצמו מעבר לקבוצה הכי נחשקת בעולם. לא הייתי משליך מזה על האופי האמיתי שלו.

אני דווקא לא חושב שברצלונה באמת תנסה להיפטר ממנו. הגיוני שיתנו לו שם עוד עונה אחת מלאה בשביל להבין אם הם באמת נפלו או לא. אני לא חושב שיש להם את הפריבילגיה לזרוק אותו עכשיו.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גצה לא היה מישהו שהיה צריך להגיע לפני מאנה לליברפול?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

כולנו טועים לפעמים, מה אנחנו? רק אנשים פשוטים שרואים כדורגל בפריימרליג.

וחכה שנייה תתן את הפאנץ' עם לסטר #טייק 10000, הערתי גם את גיל כדי שיצחק.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא טוען שהוא כשרון על חלל, אלא שהוא שחקן שמבחינת פוטנציאל יכול לפרוח אצל קלופ. וגם שבמחיר כזה הוא הימור ששווה לקחת. יש מצב טוב מאוד שהוא יסיים כשחקן בינוני יחסית, לא מתווכח על זה, יחד עם זאת זה לא משהו שהייתי שם את הבית שלי עליו.
    אגב, אם אני מסתכל על ה"מקום" שהוא יתפוס בסגל, הוא יכול לגמרי לתפוס את העמדה של שאקירי אם הוא עוזב, ואני סומך עלינו שאם נמכור אותו זה יהיה בערך באותו מחיר. זאת יכולה להיות החלפה 1 על 1 שתשתלם לנו מאוד גם אם הוא לא יתפתח כמצופה...

מקצועית אין ויכוח, לשים אותו בשלישיית הקישור עם שלושת המפלצות לפניו זה אורגזמה. זה גם שחקן עם הבנה פנומנלית עם פירמינו, ובחצי העונה ששיחק עם סלאח הם גם עבדו טוב מאוד ביחד.
    אני פשוט טוען שהמשכנו הלאה כמועדון וכקבוצה, אני לא חושב שהוא יחזור וכולם יריבו אחד עם השני, אבל יש בזה משהו בעייתי בעמדה בה אנחנו נמצאים עכשיו. נתנו את העונה הטובה ביותר בהיסטוריה המודרנית שלנו כנראה הרבה בגלל שהסגל הזה מוכוון מטרה, רוצה להגיע להישגים בליברפול ולא מחפש החוצה (נכון לעכשיו, כמובן שהדברים האלה מאוד נזילים). להחזיר שחקן שעזב אותנו בשיא התהליך (וגם אז זה היה דיי ברור) בשביל להגיע להישגים במועדון אחר שהרגע הדחנו... לא יודע. בטח שלא במחיר שהוא יעלה, אולי ב-50-60 מיליון פאונד נגיד הייתי מדבר אחרת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מעט גיל יצטרף. הוא הלך לאסוף את הלקסוס. העדיף את זה על הבוגאטי.

12. South Boy Member

קלופ לא יחזיר את קוטיניו והאמת שלשלם 80 מיליון פאונד על מניה בצניחה חופשית שלא בהכרח תשחזר את ימיה היפים זה לא נכון, יש מספיק שחקנים בשוק שנמצאים בפיק שלהם או בשלב הנסיקה שיועילו יותר ואפילו יעלו פחות. מה גם שאני ממש לא סולח לו על "בעיות הגב", כל אחד רוצה להתקדם וזה לגיטימי לחלוטין לחתור למעבר לבארסה אם זה רצונך אבל הדרך שבחר והאמצעים שנקט, פאקינג זייף פציעה ונתן למועדון להסתדר בלעדיו כמה משחקים, זה שפל שאין כדוגמתו. שיהנה מהשריקות והקללות בקאמפ נואו, צריך להתקדם וקלופ בנה מכונה שמסתדרת אפילו יותר טוב בלעדיו.

לא הזכרתי את טימו ורנר כי לא ידעתי עד כמה השמועות נכונות אבל זה שחקן שחייב(!!) להיות בליברפול בעונה הבאה. פינישר מטורף עם מספרים בלבל של מאנה וסלאח, מהיר, פיזי, יכול לשחק בכל עמדה בשלישיית ההתקפה, בעיניי בסכומים של היום שווה אפילו את אותם 80 מיליון פאונד שהציעו לשים על קוטיניו. אם הולכים לעוד עונה של ריצות עמוקות בכל המסגרות זה השחקן שאנחנו צריכים.

לגבי בראנדט, אם כבר צעיר גרמני מעניין מלברקוזן אז קאי האברץ.
    נראה כמו הדבר האמיתי הכי גדול בלברקוזן, יש לבחור הזה הכול.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוהדים יכעסו על קוטיניו? יעבור להם אחרי השער הראשון שלו. לאורך זמן האוהדים ישימו את הצלחת המועדון לפני האגו, בטח עם שחקן כמו קוטיניו.
    הבעיה כמובן היא במחיר, לא רואה את ליברפול משלמים את מה שברצלונה יבקשו.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דואג יותר מבחינת המצב המנטאלי של קוטיניו מאשר הכעס של האוהדים. בוא נניח שהוא מתחיל חלש, מקרטע, לא בטוח שהאוהדים יחבקו אותו כמו שהיו עושים במשחקים חלשים שלו בעבר וכמו שעושים כשזה קורה לשחקני הקבוצה הנוכחית. ומדובר בשחקן שכיום ברור שהוא צריך את החיבוק והתמיכה הזאת מהקהל.
    למעלה מכך, מישהו רואה אותו מגיע ומקבל בפנאן שלו את העובדה שהוא כבר לא ודאי ב-11? זה גם משהו שישפיע המון על הבטחון הנמוך שלו.

זה פשוט מרגיש לי לא מתאים. האמת גם ששפכנו יותר מדי מלל על משהו שלדעתי אין בו טיפת אמת. לא רואה מצב שקלופ מחזיר אותו.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתחלה תהיה קשה ואז יחבקו אותו כי כובש שערים והכל יהיה בסדר.
    חוץ מזה, מובטח לכם שהוא לא ירצה לחזור לברצלונה...אז הוא שלנו להרבה שנים.
    עסקה מעולה מבחינתי.
    אבל כרגע לא נראה שיש לזה סיכוי בכלל.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.